Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

znacie jakieś banki oprócz polskich gdzie można założyć konto internetowe z kartą żeby np komornik nie mógł go namierzyć? :(

? a macie jakieś linki do tego?

Temat został przeniesiony z powodu umieszczenia go w zły dziale. 

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

PerfectMoney :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Kam100:

Powinienem przyznać punkty za OT ;)

PM jest bardzo ryzykownym procesorem płatniczym a nie kontem bankowym i jako taki jest w następnej kolejności do odstrzału po upadku Liberty Reserve.

Absolutnie nie można traktować go jako banku, żeby nie obudzić się pewnego dnia z ręką w nocniku ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

aha czyli ten bank który juz tam komus doradziłeś jest jednak najlepszy? :unsure:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mnie oceniać który jest lepszy a który gorszy, ja z niego korzystam już wiele lat i dla mnie spełnia oczekiwania.

Fakt, że zbyt tani w obsłudze nie jest, ale przy większej inwestycji na opłaty zarabia się bez problemu z samych odsetek.

Szukaj jeszcze innych banków - masz sporo krajów do wyboru.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No tak Kris myślałem , że chodzi jej o jakąś skarbonke inwestycyjną ;) Napisałem to bo Perfect jest w 100% offsharowy...

Ale masz racje co do tego ,że może być w każdym momencie odstrzelony. LoyalBank będzie w sam raz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zawsze możesz trzymać pieniążki w portfelach internetowych typu Skrill/Neteller. Jeśli chodzi o Skrill to ja posiadam kartę prepaid za utrzymanie której płacę 10 euro rocznie. Po kilku etapach weryfikacji mogę wypłacać trochę ponad 47 tys. zł w 90 - dniowych okresach. Koszt wypłaty  z bankomatu to ok 7,5 zł, płatności w sklepach za darmo. W regulaminie piszą, że nie można płacić na stacjach ale ja płacę co tydzień i nie ma żadnego problemu :)  Limity na płatności w sklepach to 1000 euro dziennie a na wypłaty z bankomatów 250 euro.

Neteller nie znam dokładnie ale słyszałem zarówno dobre jak i złe opinie ;)

Jeśli interesuje Cię założenie konta Skrill to nie rejestruj się bez linka referencyjnego. Zawsze komuś możesz pomóc :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dzięki za cenne info, trafiłam dzisiaj na ten Skrill przypadkiem to chyba coś nowego, rozumiem z tego że do Skrilla jest karta tak? i można w Polsce nią płacić i z bankomatów wypłacać tak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wcześniej to był Moneybookers - teraz jest Skrill :) działa to już bardzo długo i z pewnością jest bardziej bezpieczne niż PerfectMoney. Kartą oczywiście można płacić w Polsce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

aha a znasz tez cos takiego jak Payoneer, tam też jest ponoć karta i można wypacać z bankomatu, tylko trzeba jeszcze porównac które bardziej korzystne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poszukaj informacji o trustach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Liberty Reserve padło, PM moze paść tak samo...

Najlepiej ustwórz konto w Hong Kongu. Tam możesz ukrywać środki najbardziej anonimowo i wypłacać gotówkę w polsce. Robią tak np. politycy i inni znani bogaci ludzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to co jechać mamy do Hong Kongu? czy może zdalnie macie coś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również szukam czegoś z dostępem przez internet.

Przede wszystkim interesuje mnie brak zainteresowania banku o pochodzenie pieniędzy i możliwość trzymania tam ok 10.000$

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ale mnie nie chodzi o pranie brudnych pieniędzy tylko o to żeby mi sie komornik nie dobrał do pieniędzy i nie az tak duzych ale cokolwiek tam będę miała

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proszę dobrze pszeszukac forum.W cenie 1100zl jest mozliwosc zalozenia konta na Ł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

OFFTOPIC

Należy odpowiadać w temacie dyskusji 

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:offtopic:

Należy wypowiadać się bardziej konkretniej 

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

A może ktoś poda konkret info? Jak w HK, czy Lichtensteinie, to jak założyć? Wiem, w necie można znaleźć. Lecz skoro ktoś proponuje, to może się bardziej postarać.

Edytowane przez Obywatel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta