Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Molcz

zakup złota na dzień dzisiejszy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak uwazacie, warto teraz ladowac kase w zloto ? Jak tak to gdzie najlepiej je kupowac ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spójrz na wykres zlota przez ostatnie lata: http://www.money.pl/gielda/surowce/dane,zloto.html

Zobacz rowniez co sie dzieje ze srebrem: http://www.money.pl/gielda/surowce/dane,srebro.html

Na moje nieprofesjonalne oko, to srebro spadlo bardzo duzo na wartosci, przez co moze zyskac wiecej, a zloto wydaje sie, ze ma wciaz tendencje spadkową i nie wiadomo na jakim poziomie sie zatrzyma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trudno jest powiedziec dokladnie ale zloto moze nawet do $900 spasc, jednak rownie dobrze moze sie okazac ze cena juz spadac nie bedzie, jesli chodzi o fizyczne zloto to kiedys na tym zarobisz, pytanie tylko kiedy i czy aby napewno tak sie stanie, tak naprawde to nikt tego nie wie. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a powiedz mi z jakiej platformy kupna korzystasz ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupiłem trochę srebra w maju. Niestety źle trafiłem, teraz srebro jest tańsze. Może dlatego warto teraz kupować.  Jeżeli chodzi o platforme to polecam AL legro. Ja kupowałem w złotopieniądz, niestety na allegro już ich chyba nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@SporyPing Allegro wycofało możliwość sprzedaży złota na portalu

[usunięto]

Edytowane przez Kris
Nie zachęcamy do kotaktu na priv, a wady i zalety firmy którą znasz możesz opisać na forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiaj było trzeba kupować złoto, po wieściach z USA. Czytajcie analizy i newsy to będziecie wiedzieć kiedy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak patrze na to całe euro to się zastanawiam czy złoto nie zastąpi waluty europejskiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też mam takie samo zdanie. Niedługo to Euro tak spadnie,że nic warte nie bedzie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

chodzą plotki po necie że:  "wojna w Syrii" podobno powoduje odpływ kapitału i osłabianie "mało znaczących" walut czyli że np, złotówka leci a złoto się umacnia. Spekuluje się że w razie tej wojny wszystkie waluty się osłabią na rzecz kruszców. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Patrząc na fakt, że wiele państw kupuje bardzo dużo złota do własnych skarbców. Biorąc też pod uwagę, że coraz częściej mówi się o powrocie do parytetu złota oraz licznych (ważnych ludzi), którzy mówią o tym, że warto mieć swoje sztabki złota, gdyż złoto ma osiągnąć cenę 15-20 tyś. dolarów za uncję (obecnie jest to około $1200 za uncję). 
Moim zdaniem warto zainteresować się złotem inwestycyjnym. Można z firmą Emgoldex. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś mi się wydaje że złoto obecnie jest już na górce i raczej w górę już nie pójdzie. Ten stan będzie się utrzymywał jeszcze przez pewien okres. Na długoterminowe inwestowanie polecałbym bardziej srebro które sztucznie ma utrzymywaną niską cenę. Zauważcie zapotrzebowanie rośnie w bardzo dużym tempie, a przecież kopalń nie przybywa , wręcz odwrotnie. I sadzę że w najbliższych latach srebro zacznie powoli i sukcesywnie rosnąć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam uważnie przeczytać choćby ten artykuł, jest wprawdzie dość długi, ale dla tych, którzy są poważnie zainteresowani tematem złota, lektura będzie naprawdę ciekawa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Coś mi się wydaje że złoto obecnie jest już na górce i raczej w górę już nie pójdzie. Na długoterminowe inwestowanie polecałbym bardziej srebro które sztucznie ma utrzymywaną niską cenę. Zauważcie zapotrzebowanie rośnie w bardzo dużym tempie, a przecież kopalń nie przybywa , wręcz odwrotnie. I sadzę że w najbliższych latach srebro zacznie powoli i sukcesywnie rosnąć.

Skoro srebro bedzie roslo to i zloto, warto sprawdzic historyczna zaleznosc cenowa tych dwoch kruszczow by zauwazyc iz wysoce nieprawdopodobne jest ze srebro bedzie roslo a zloto malalo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wg mnie za dużo osób w chwili obecnej kupuje złoto, kupowało na górce rok temu,

to nie jest dobry prognostyk, wg mnie inwestycja w horyzoncie 10 lat ok na 3 lata raczej bym wszedł w akcje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wchodzenie w akcje, gdy są one na historycznych szczytach nie jest najlepszym pomysłem. Drukowanie takiej ilości dolarów, jenów czy funtów musi w końcu doprowadzić do wyższej inflacji. To wręcz nieuniknione.

W linku poniżej jest bardzo ciekawa wymiana zdań między Ronem Paulem, a szefem Fedu:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ciekawa wymiana zdań :) Moim zdaniem lepiej inwestować w srebro. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

:offtopic:

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No ale teraz to złoto sie chyba odbija :) to moze być dobry rok.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odbija się, bo sytuacja na Ukrainie jest napięta i słabe dane z Chin. Na razie nie widać żeby to był powrót do trendu wzrostowego, co najwyżej korekta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja myślę, że złoto pójdzie w górę. Zawsze jak sytuacja polityczna jest niepewna to ludzie inwestują w złoto. Pieniądze to tylko papiery, a złoto jest ponadczasowe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i tak i nie :) złoto jak i każdy inny surowiec też moze stac sie z dnia na dzien duuuuzo duuuzo tanszy, wyobrazcie sobie sytuacje gdy jakis koncern np KGHM przypadkowo odkrywa potezne ( naprawde potezne np w milionach ton "hipotetycznie" oczywiscie)  złoża zlota w afryce czy gdziekolwiek indziej na swiecie spadnie cena strasznie :) moze nawet ponizej ceny innego krusza np "srebra" oczywiscie jest to bardzo wątpliwe lecz mozliwe :) wiec na swiecie nie ma nic pewnego nawet zloto :D

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta