Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Molcz

zakup złota na dzień dzisiejszy

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne że w srebro też. Prędzej nie interesowałem się w ogóle cenami złota odkąd zarobiłem w złocie w emgoldex świadomość się zmieniła u mnie :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak zakup złota to tylko u dilera, z certyfikatem próby 999,9 marki Umicore i herreusa przechowywane w Szwajcarii.

Złoto w MLM to tylko zabawa dla marketerów ,żądne poważnym biznesmen nie będzie kupował złota w MLM, BO CHYBA LEPIEJ KUPIĆZŁ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja tam żonce na każdą okazje kupuje bransoletkę czy łańcuszek mam spokój z szukaniem " co tym razem " żona się cieszy :) a inwestycja jest przednia. Jedno jest pewne na złocie się nie straci

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja kupuję złoto,srebro,platynę i pallad u dilera i mam zabiezpieczenie przyszłości przed inflacją i zwyczajnie pomnazam w bezpieczny sposób środki.

Platyna i Srebro są w przemyśle bardzo potrzebne... warto w nie inwestować.. JEstem partnerem handlowym dilera i mamy najniższe ceny w Europie kruszców z najlepszych rafinerii na rynku

Złoto to wieczn awaluta u nas już wiele firm otrzymuje wynagrodzenie w gramach złota, np 50,591 g złota bpo depozyty są w częściach tysięcznych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta