Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Choć rzadko kupuję ciuchy przez internet ostanio się skupiłem i zamówiłem kilka fajnych koszulek w sklepie - jestem bardzo zadowolony ;) Wszystko bardzo dobrej jakości, świetnie się nosi, Widziałem, że mają obecnie kilka ciekawych promocji tak więc możecie się na co nieco skusić.

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeszukując forum tego czego jeszcze nie czytałem natknąłem się na ten temat. No właśnie - ma ktoś jakieś dojście/kontakty do kupna jakiś fajnych ciuchów (np. hurtem)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja od czasu do czasu sprowadzam na własną rękę ubrania z USA. Czasem niestety muszę zapłacić 23 % Vatu...:/ Zamawiam zazwyczaj za mniej niż 150$ więc nie muszę płacić cła(12% jeśli przekroczy tą wartość). Mam również dość spory staż na niektórych internetowych forach(głównie streetwear), gdzie ludzie sprowadzają ciuchy przez pośredników itp..oraz sami sprzedają(czasem) bardzo ciekawe rzeczy, które już dawno nie są dostępne w sklepach etc.
Mam również znajomego w Distance(polski dystrybutor sportowego obuwia), który sprzedaje mi buty bez sklepowej marży..A jako, że noszę tylko sportowe buty jestem niezmiernie zadowolony kupić buty za np. 150 zł mniej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podzielisz się bliżej tą wiedzą? Sama też chętnie bym skorzystała z takiej możliwości  zakupu fajnych łaszków :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytaj proszę o konkrety, a postaram się odpowiedzieć na każde pytanie :)

Dla kobiet mieszkających w Polsce aktualnie najlepszą metodą ubierania się są według mnie szeroko popularne outlety...Można kupić rzeczy nowe, z metkami, mark takich jak np. ZARA, H&M itd. Za ok. 80% taniej niż w sklepach stacjonarnych..ba..można nawet kupić rzeczy z kolekcji, które dopiero za kilka tyg pojawią się w firmowych sklepach :D Zamiast wydać 500 zł można wydać 5x mniej i mieć to samo..tyle, że na metce jest zazwyczaj markerem zamalowane logo firmy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No właśnie o to mi chodzi, chciałabym sobie fajne ciuszki kupować taniej :) Pierwszy raz słyszę o outletach online :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mówiłem nic o outletach online..chociaż są takie..i raczej jedyne czym przypominają outlety to nazwą..ceny te same :)

U mnie w mieście..stosunkowo małym..działa z...6 dobrze prosperujących outletów, wszystkie moje koleżanki z początku podchodziły do tego rodzaju sklepu jak do zwykłego lumpa...Jednak jakiś czas minął, zmądrzały i robią zakupy tylko tam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytaj proszę o konkrety, a postaram się odpowiedzieć na każde pytanie :)

Czyli nie zdradzisz skąd pozyskujesz takie ciuszki? Jestem skąpcem co do ciuchów - zawsze albo mi się nie chce chodzić na zakupy, albo nic mi nie pasuje, ale za małą kaskę można się poświęcić :D moja dziewczyna za to uwielbia zakupy....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każda Amerykańska strona jest dobra :) Podałbym konkretne, jednak nie wiem czy mi wolno :D
Zresztą mój przedostatni post dotyczył tylko kobiet..My mężczyźni musimy wydać o wiele więcej niż nasza płeć piękna...Przynajmniej jeżeli chodzi o streetwear :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaje mi się, że w niczym nie złamiesz regulaminu. Przecież wątek dot. ciekawych linków:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz sobie znaleźć jeśli tylko chcesz w reklamach na tej stronie :) Szkoda, że się nie odezwałeś, zanim zamówiłeś, ponieważ wyszłoby na te kilka osób(ponieważ zbieram zamówienie) sporo taniej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dużo fajnych ciuchów kupuje na szafa.pl są takie jak na zdjęciach. I kiedyś kupił sobie bluzeczkę i była świetna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiesz szczerze, że kupiłam spodnie i buty i były ok:), ale zdarzają się takie rzeczy, które nie zgadzają się jak przyjdą w paczce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy ktoś się orientuje jak jest z zamówieniami na amerykańskim amazonie? 

Mają bardzo szeroką ofertę odzież/obuwie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja mam często problem z rozmiarem, xl w jednym sklepie jest L w następnym, juz kilka razy sie naciąlem na złe rozmiary, dlatego wole kupowac normalnie w sklepie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja zdecydowanie preferuje sportowy styl i zwracam uwagę na markę, zwłaszcza na jej jakość. Jestem fanem (jeśli można to tak nazwać) Diverse, dlatego też często zamiawiam by było szybciej przez neta :) Znam już ich jakoś więc nie muszę dotykać każego ubrania i sprawdzać metek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Użytkownik Rusty pytał odnośnie sklepu internetowego Amazon, nie dostał odpowiedzi, dlatego ja też ponowie pytanie. Czy ktoś kupował coś przez ich stronę ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ja przeważnie po ubrania chodzę do galerii miejskiej lub do lokalnych sklepów stacjonarnych. Gdy już na prawdę niczego nie znajdę, to wtedy wybieram internet.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Ostatnio częściej kupuję przez internet. Teraz zamówiłem nawet w sieci dwie koszulki z nadrukiem. Słyszałem, że są dobre jakościowo, wiec chcę wypróbować. 

Poszukuję też butów na zimę, ale boję się, że jak zamówię w sieci to przyjdzie mi odsyłać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta