Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Molcz

Stabilny, pewny zarobek.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Mam nie wielką kwotę, rzędu 150/200 zł miesięcznie , którą chciałbym w coś inwestować, ale coś pewnego. Co moglibyście polecić ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowanie srebro. W formie sztabek lub monet nie-kolekcjonerskich :) Nie ma mowy o żadnej gwarancji zysku, natomiast jest sporo przesłanek ku wzrostom, a ewentualne straty nie powinny zrujnować oszczędności (Kruszce nigdy nie były bezwartościowe). Przy Twoim kapitale byłby to 1-2 uncje miesięcznie - jeśli wytrwasz w oszczędzaniu 2-3 lata, to stworzysz fajną kolekcję. Z czasem, jeśli Twoje możliwości inwestycyjno-oszczędnościowe będą rosły, możesz przerzucić się na złoto ;)

Poza wartością materialną srebro ma również to do siebie, że cieszy oko - wiele monet, takich jak Philharmoniker czy Noah Ark są po prostu bardzo ładne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A powiedz mi od czego zacząć ? tzn gdzie kupować ? czy muszę coś więcej wiedzieć ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam kupowałem w 79th element ale można zawsze skorzystać z porównywarki cen srebra - jeśli pogrzebiesz u nas na forum w dziele Kruszce to na pewno znajdziesz. Srebrne monety, które wszyscy kojarzą to Philharmoniker, American Eagle, Maple Leaf - także z tymi nie będzie później problemu z ewentualnym odsprzedaniem.

To co powinieneś wiedzieć, to że należy się z monetami obchodzić ostrożnie, wyciągając z pojemnika trzymać za rant - tak, żeby ich nie porysować/ubrudzić. Dodatkowo srebro pokrywa się patyną (wierzchnia wartstewka utlenia się - aczkolwiek trwa to raczej lata), także należy je przechowywać w kapslach albo tubach, żeby spowolnić ten proces :)

Generalnie polecam dział srebra u nas na forum. W paru tematach jest upakowane dość sporo informacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie dam głowy, że to coś pewnego, tak jak trudno ręczyć, że np. na srebrze na pewno zarobisz.

Wszystkie formy inwestycji są forma spekulacji i nie ma na tym świecie nic pewnego, a już na pewno nie w kwestii inwestycji.

Ze swojej strony na dzień dzisiejszy mogę śmiało polecić ValdimirFX, ze wszystkich projektów, z którymi miałem ostatnio do czynienia ten jest zdecydowanie najbardziej markowy i stabilny (nie mylić z pewnością), zatem gdybym miał wskazać jakiś projekt, to ten jest dla mnie zdecydowanie godny polecenia.

W kwestii bliższego poznania programu odsyłam do wątku na forum: http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/5491-vladimirfx-do-40-miesi%C4%99cznie-wwwvladimirfxru/?hl=vladimirfx

W szczegółowych kwestiach zapraszam do zadawania pytań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę mała kwota, aby zainwestować na rynku finansowym... Może już lepiej zainwestować w jakiś niewielki biznes online? Taki, który nie będzie absorbował zbyt dużo czasu? 100-200 zł miesięcznie można wydawać na promocję i rozwój. Biorąc pod uwagę długi horyzont czasowy, jest realna szansa na zwrot kapitału - pod warunkiem, oczywiście, że pieniądze pójdą na biznes, a nie ma piramidę finansową. Pzdr!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Arek73 popieram, jak sie ma czas i checi i samozaparcie warto inwestowac 'w siebie', sa programy gdzie ucza od a-z jak zarobic milion $ dziennie! Koszt to jakies $50 na miesiac.

Druga opcja jaka bym polecil bylby program partnersko/inwestycyjny.

Trzecia opcja bylby dobry program mlm.  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Alternatywa dla typowych projektów inwestycyjnych, to dobry program partnerski, znam jeden bardzo dobry za ok. 10$/m-c. Resztę można wydać na płatny, dobrze stargetowany mailing. Dwie "stówki" miesięcznie skromnie wystarczy na systematyczną, "lajtową" promocję. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a coś więcej o tych programach partnersko inwestycyjnych ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jakis program partnerski.... i promocja tu i ówdzie go

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przeglądałem ostatnio inwestycje w alkohole (wino, whiskey) i przyznam, ze jest to swojego rodzaju pewny zysk. Start zaczyna się od 5000 zł i wychodzi średnio 6-9% w skali roku. Sa oczywiście opłaty roczne itd. Nie sety płynność (finansowa oczywiście) takiej inwestycji jest słaba. Takie minimum 5 lat mrożenia kapitału. Przyznam, ze ogólnie pomysł fajny, ale wydaje mi się, ze jest to opcja bardziej dla koneserów :)

Natomiast najpewniejsza inwestycja z jaka się ostatnio spotkałem, to prywatna emerytura. W Polsce jeszcze nie jest taka popularna, ale do końca roku się to zmieni (ZUS wysyła listy, w których informuje ile człowiek dostanie emerytury). Jest jedna firma, która się tym w Polsce zajmuje więcej info mogę podesłać na PW.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

znam jeden bardzo dobry za ok. 10$/m-c.

Hmmm, co to takiego ?

a coś więcej o tych programach partnersko inwestycyjnych ?

Ja w Etoro sobie to rozwijam, w tych tematach sie obracam od dawna i teraz jest konkretny etap wspolpracy. Widze rowniez zwiekszone zainteresowanie z uwagi na prawie 100% automatyzacje procesu co czesto jest istotne dla wielu osob ktore nie chca badz nie moga angazowac czasu w sposoby 'dodatkowego zarobku'.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@turbo: w/w. program to projekt oparty na hostingu i narzędziach towarzyszących i rozbudowanym programem partnerskim, który w dłuższej perspektywie może dać bez ściemy realny dochód pasywny.

Świetny element zdywersyfikowanego portfela w działalności online.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

owszem ale target jest wąski...... i reklama musi bć wytargetowana - a na stronach z tym targetem jest droga

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Źeby się zbytnio nie rozdrabniać, ideałem dla mnie było by połączenie kilku dziedzin, które będą się nawzajem uzupełniać i napędzać, np. 1/ udział w portalu społecznościowym, który płaci swoim userom za korzystanie z niego, np. SiteTalk, 2/ solidny i sprawdzony program partnerski wspierający działalność online, np. GVO, 3/ realny, sprawdzony projekt online dzielący się zyskami ze swoimi udziałowcami (to chyba najlepsze określenie, dla osób wkładających tam swoje pieniądze), np. MTV, 4/ typowe programy inwestycyjne, nie absorbujące zbytnio naszego czasu, np. VladimirFX, czy członkostwo w programie partnerskim eToro, 5/ samodzielna gra na rynkach walutowych (forex, opcje binarne). Tak poukładana działalność może dać nam w miarę stabilny portfel i nawet jeśli któryś element się "posypie" (zakładając, że przychód jest w miarę równomierny) pozostaje ci jeszcze 80% dotychczasowego zysku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Forex owszem. Natomiast z tymi płacącymi portalami społecznościowymi to różnie bywa. Wiele na początku płaci, albo ma być różowo np.wazzub a potem nie. Było trochę ich. Niektórzy to trochę zarobili na początku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Forex ? z kwotą 200,-/m-c ? 

praktycznie samobójstwo finansowe. Bez kontroli ryzyka, jasnego systemu gry, poznania technicznego platform ( choćby MT4 ) to według mnie zły kierunek.

Już prędzej poszukać stabilną spółkę giełdową, której biznes się rozumie ( KGHM, banki itp. ) - popatrzec na 10 letni wykres ceny, i jak któras wybrana ma obecnie słabsze chwile to systematycznie co miesiąc zainwestowac te 200zł w akcje - po 5 latach jest 95% szans na kolejną górkę koniunktury i efektowną stopę zwrotu ( ewentualne dywidendy reinwestowac także w akcje ) - zeby nie wkładac wszystkich jajek do jednego koszyka - można wybrać 3 spółki ( różne branże ) i kupowac po pakieciku każdej w kwartale kalendarzowym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

słyszałem że z tym coraz gorzej ;) zarabiasz dobrze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

20% ROCZNIE stabilnie, wyplaty miech w miecha, zainwestowalem 12 miechow temu a elektrownia wystartowałą 8 miechow temu w Rumuni :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta