Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Molcz

Stabilny, pewny zarobek.

Rekomendowane odpowiedzi

możesz podać namiary na ten biznes z elektrowniami? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

20% rocznie, ale wkład dopiero zwraca się po 5 latach, także trochę duże ryzyko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

proszę coś więcej napisac o forex. chce inwestowac, jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego brokera. Mam dość pokaźne kwoty, ale nie chce ich utopić... ew. jakieś linki bym  poprosił z instrukcjami. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może zacznij od etoro, bo jest to ciekawa opcja i dużo jest możliwości :)

Na etoro możesz inwestować na forexie jak na każdym parkatycznie, ale można również podpiąć się i wspólnie z kimś tradować - coś w podobie do kont PAMM.

Gdzieś na forum był wątek etoro.

Edytowane przez zielu92

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spam

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podam i swój pomysł na stówkę dziennie. Jest to prosty PP jednego z banków. Ale w porównaniu do innych tu zarabianie bardzo łatwe i dostępne praktycznie dla każdej osoby, nawet nie mającej swojej strony.  Praca to ok. 1 godz. dziennie. Reszta czasu na inne formy zarabiania. Tak że nie jest źle. Ta forma dorabiania nadaje sie nawet dla leniwych. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[---]

tak więc słuchamy

Nie cytujemy poprzedniego posta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

proszę coś więcej napisac o forex. chce inwestowac, jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego brokera. Mam dość pokaźne kwoty, ale nie chce ich utopić... ew. jakieś linki bym  poprosił z instrukcjami. 

Witam również szukam podobnych informacji ,dzięki za ewentualne info

Pozdrawaim

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz tradować, to trzeba mieć łeb na karku, być na bierząco, co się w świecie dzieje + analiza techniczna wykresów np. z aspektami psychologicznymi (polecam teoria fal Eliota)
Później już tylko mieć super mocne nerwy, bo to podstawa. Broker jest ważny, ale jest to rzecz druga rzędna.

Polecam etoro na początek. Wątek na forum.

W razie pytań PW :)

Jeszcze jest sprawa robotów forex, z tego co mi wiadomo dobry najtańszy do 70% rocznie, to koszt ok 2000 zł. Mogę dopytać o roboty, jeśli ktoś będzie chciał.

Edytowane przez zielu92

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja polecam BIM polska.  Miesięczny koszt to ok.135-140 zł. Dołączyłam do BIM-u 13-go marca, w tej chwili jestem "na 0", następna zapisana osoba to już mój zysk comiesieczny ( dokładnie 20,14$ co miesiąc od osoby). Jest ogromne pole do działania!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz tradować, to trzeba mieć łeb na karku, być na bierząco, co się w świecie dzieje + analiza techniczna wykresów np. z aspektami psychologicznymi (polecam teoria fal Eliota)

Później już tylko mieć super mocne nerwy, bo to podstawa. Broker jest ważny, ale jest to rzecz druga rzędna.

Polecam etoro na początek. Wątek na forum.

W razie pytań PW :)

Jeszcze jest sprawa robotów forex, z tego co mi wiadomo dobry najtańszy do 70% rocznie, to koszt ok 2000 zł. Mogę dopytać o roboty, jeśli ktoś będzie chciał.

Jeżeli chodzi o roboty jestem zainteresowany informacjami ,dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hm, no sporo sporo informacji. Nie wiem dlaczego ale nie moge odzywac sie na priv. Cos mi sie przycielo, postaram sie cos z tym zrobic. Ja ot mslalem tez wystartowac przez jakis serwis. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam również szukam podobnych informacji ,dzięki za ewentualne info

Pozdrawaim

Jeżeli chodzi o roboty jestem zainteresowany informacjami ,dzięki i pozdrawiam

Na forum jest kilka watkow w tej tematyce, sam zajmuje sie ustawianiem skutecznych systemow zarobkowych na rynku forex, z robotami handluje od ponad 5 lat, jesli ktos potrzebuje dodatkowych informacji o tym biznesie to wiecie jak mnie znalezc. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie zdecydowalem sie nie szukac nikogo nowego, zostaje przy xm, poczytalem i zglupialem. Wlasciwie to sa sprawdzeni na co mi kombinowac, jest dobrze. Myślalem o innym, bo w pewnym momencie mi nie poszlo, ale to byl raczej moj blad, ryzykowny FOREX wkoncu to my sami musimy mieć glowe na karku, broker to pomoc.  Mam sporo kapitału, i chetnie bym jeszcze gdzies to zainwestowal. Tylko nie nieruchomości...bo na tym poległem swego czasu. jak Wam sie wiedzie na giełdzie? Gdzie jeszcze "lokujecie" pieniądze? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cytowanie bezpośrednie całego posta poprzedzającego jest zabronione .

Ga od 2 lat gram równolegle na giełdzie i na forex. Zdecydowanie bardziej forex przypadł mi do gustu, mam tu więcej możliwości. Początkowo, gdy zaczynałem na forex chciałem mieć od razu duże zyski. Ale otrzeźwiałem, miałem taką strategię, że gram do pierwszego oporu/wsparcia. Z każdym miesiącem czuję się silniejszy. 

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja też nie narzekam, ale kiedy kapitał się zwiększa, a tak jest to myślę, żeby ew. go rozłożyć. Teraz XM sprawuje mi się wręcz idealnie, ale forex to mimo wszystko ryzykowny rynek. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja polecam polskiego brokera XTB. Dobre spidy. Dostęp do kilku platform. Masa szkoleń. Analizy na bieżąco.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o pewny zysk to ja polecam MLM. A dokładniej Empower Network. Naprawdę Genialny plan marketingowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ma nic pewnego i w dodatku stabilnego. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zacznij pisać bloga, przy 200 złotych miesięcznie na pozycjonowanie powinieneś dojść do 10 000 złotych po roku pracy, może trochę mniej zależy od tematu ale z 5k z pewnością zarobisz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spróbuj zainwestować w gry przeglądarkowe. Na prawdę się opłaca inwestować małe kwoty a zwróci się szybko :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do stabilnego zysku to probowalem wiele programow i mnie to irytuje ze szybko padaja wiec po prostu forex

taki prosty system po prostu wystarczy robic obrot krecic sie w okolicy zera - zapisac sie do cashback

ja mam taki ze dostaje 15 usd z lota na zlocie robie te 50 lotow miesiecznie oczywiscie nie recznie a spread mam nie za wielki standardowy

malo bo okolo 2000 pln ale jestem z fazie testow robota na obrot trzeci miesiac robi co trzeboa wiec bede zwiekszal stawke

i nie potrzebne zadne mlmy tu ktos pisze o XM taki broker testowalem moze byc najwazniejsze ze kasa sie zgadza wyplata czasami tego samego dnia

co istotne jak sie szybko potrzebuje kasy - i mozna wlasnie dostac 15 usd zwrotu co daje mozliwosci zarabiania podobno jak przekrece 100 lotow bede mial 20 usd i tak sie wlasnie nastawiam 20 usd x 100 lotow = 2000 usd to juz ma sens

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta