Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Molcz

Stabilny, pewny zarobek.

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież też są i formy zarabiania bez inwestycji. Nie każdy korzysta ale mamy do dyspozycji programy partnerskie. Jest tego sporo. Faktem jest jednak żeby tu zarobić to trzeba trochę popracować. Warto wybierać te wielopoziomowe, a minimum 2- poziomowe. Działając w kilku ciekawych PP możemy sobie wypracować  nawet średnią krajową. Dobrze dobrane i promowane PP dadzą nam zysk minimum w granicach 100 zł i więcej dziennie.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem dla inwestycji tak małej kwoty jest inwestycja w samego siebie, czyli różnego rodzaju książki, poradniki, kursy, np. giełdy, giełda forex, jest wiele możliwości, to zależy w czym czół byś się najlepiej, co Cie interesuje. A w przyszłości możesz tylko zyskać(na pewno nie stracisz) , jak dla mnie z taką kwotą jest to najlepsze oprocentowanie na przyszłość :D.   Pozdrawiam

Edytowane przez Grzegi88

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tym bardziej że obecnie wszelka wiedza jest praktycznie za darmo i w zasięgu ręki poprzez internet.  Ale samo zatrzymywanie się na edukacji kasy nam nie przyniesie, nie ma wyjścia i trzeba zarabiać. Czy tu w necie czy realu. Każda forma dochodu jest istotna jeśli daje nam stały nawet nie wielki zysk.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do stabilnego zysku to probowalem wiele programow i mnie to irytuje ze szybko padaja wiec po prostu forex

taki prosty system po prostu wystarczy robic obrot krecic sie w okolicy zera - zapisac sie do cashback

ja mam taki ze dostaje 15 usd z lota na zlocie robie te 50 lotow miesiecznie oczywiscie nie recznie a spread mam nie za wielki standardowy

malo bo okolo 2000 pln ale jestem z fazie testow robota na obrot trzeci miesiac robi co trzeboa wiec bede zwiekszal stawke

i nie potrzebne zadne mlmy tu ktos pisze o XM taki broker testowalem moze byc najwazniejsze ze kasa sie zgadza wyplata czasami tego samego dnia

co istotne jak sie szybko potrzebuje kasy - i mozna wlasnie dostac 15 usd zwrotu co daje mozliwosci zarabiania podobno jak przekrece 100 lotow bede mial 20 usd i tak sie wlasnie nastawiam 20 usd x 100 lotow = 2000 usd to juz ma sens

a możesz napisać coś więcej o tym robocie - jaki typ ile kosztuje jak go zainstalowac itd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba to dot. tylko gruntów. Bo stabilny pewny zysk nie dot. innej inwestycji. Reszta to ryzyko, moze jedynie metale szl. one dają również zysk długoterminowo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również polecał bym srebro. W kruszec zawsze warto inwestować. Przy inwestycji 200 zł na miesiąc na złoto narazie nie będzie Cię stać :)

--------------------------------------------------

Pozdrawiam

[usunieto]

Edytowane przez Kris
Usunieto niedozwolony link

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciężko jest nazwać inwestycję w kruszce inwestycją :) jest to raczej bezpieczne lokowanie kapitału. Pewnego i wysoki zysk to raczej święty Graal. Moim zdaniem najlepiej wybierać te inwestycje, gdzie przy małym wkładzie własnym (ryzyku) można uzyskać w miarę wysoki i szybki dochód. Najlepszą opcją są start up-y, a bezpieczną MLM. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SPAM

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SPAM

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Piszesz o gwarantowanych zyskach jednocześnie zaprzeczając, że jesteś naciągaczem :) Po takiej zapowiedzi tylko desperat sprawdzi na czym polega ów "system"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

SPAM

Edytowane przez Robertpl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Konrad68 masz jakieś linki potwierdzające to co mówisz o wyróżnieniach? Okolica Rzeszowa jest mi szczególnie bliska wiec tym bardziej się zainteresuje tym tematem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

multispam

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ScamKiller, dobrą alternatywą dla GVO jest AIOP- ma autoresponder bez limitu ( GVO- limit 1000 subskrybentów). A abonament taki sam.

Edytowane przez frania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz stabilny zarobek to zajmij się jednym. Tylko najważniejsze z rekomendacji, żeby to była pewna firma a nie jakieś tam klikanie w reklamy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

spam

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pożyczki społecznościowe może? Inwestycji pewnej to nie ma tak ogółem biorąc...

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kwota dość niska, żeby mogła przynieść zyski z inwestycji, a nawet jeśli to musiałbyś się uzbroić w cierpliwość… Może pomyśl o pożyczkach społecznościowych. Przy Twoich środkach jest to już możliwe. Masz do wyboru dość sporo platform, na których znajdziesz pożyczkobiorców, np. Kokos, który jest chyba najpopularniejszy, ale z tego co wiem to też dość często się tam zdarza, że można trafić na niesolidne osoby migające się od spłat. Ja akurat inwestuję na CapitalClub i dotychczas nie miałem żadnych problemów, choć wiadomo że ludzie są różni. Tak czy siak mogę polecić, decyzja co do wyboru sposobu i miejsca inwestycji i tak należy do Ciebie. Mam nadzieję, że znajdziesz rozwiązanie idealne dla Ciebie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kwota dość niska, żeby mogła przynieść zyski z inwestycji, a nawet jeśli to musiałbyś się uzbroić w cierpliwość… Może pomyśl o pożyczkach społecznościowych. Przy Twoich środkach jest to już możliwe. Masz do wyboru dość sporo platform, na których znajdziesz pożyczkobiorców, np. Kokos, który jest chyba najpopularniejszy, ale z tego co wiem to też dość często się tam zdarza, że można trafić na niesolidne osoby migające się od spłat. Ja akurat inwestuję na CapitalClub i dotychczas nie miałem żadnych problemów, choć wiadomo że ludzie są różni. Tak czy siak mogę polecić, decyzja co do wyboru sposobu i miejsca inwestycji i tak należy do Ciebie. Mam nadzieję, że znajdziesz rozwiązanie idealne dla Ciebie :)

Witam

możesz coś więcej napisać o CapitalClub. Tam ponoć firmy pożyczają. Jakie można mieć zyski inwestując powiedzmy 5000 zł?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak wspomniał Manitugg - prześledź wskazany przez niego wątek. Ja ze swej strony mogę się wypowiedzieć na tyle na ile wiem z własnego doświadczenia, z perspektywy inwestora. Zgadza się, pożyczają tam firmy, co moim skromnym zdaniem lepiej wypada na tle chociażby Kokosu, bo osobiście wolę pożyczyć moje pieniądze firmie, która ma jakiś plan na siebie i chce się rozwijać, niż nie wiadomo komu, kto popadł w tarapaty finansowe i chce się z nich wyplątać z naszą pomocą (moim zdaniem wątpliwe, że spłaci zaciągnięty przez siebie dług). Oczywiste jest, że ryzyko znajduje się w każdej udzielonej pożyczce, ale odnoszę wrażenie, że w Capitalu jest ono mimo wszystko mniejsze właśnie z racji tych firm. Opinie także mają dość dobre, z tego co się orientuję, choć przecież oni tylko kojarzą z sobą obie zainteresowane strony i nie od platformy zależą dalsze losy takiej pożyczki (a to należy sobie uświadomić już na samym początku, bo to istotne). Zyski można mieć zwykle w granicach kilkunastu procent w skali roku, czyli całkiem ładne. To też zależy jakie oprocentowanie ustawi pożyczkobiorca w swojej ofercie. Najlepiej wejdź na ich stronę, poszukaj interesującej Cię aukcji i skorzystaj z kalkulatora, wyskoczy Ci dokładne wyliczenie po wprowadzeniu odpowiednich wartości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecam ci MxRevShare, program z zaufanym adminem, który posiada kilka mniejszych programów ( wszystkie naliczają od 5 kilku lat )

Program polega na zakupie paczek, która wypracowują 110%, więc praktycznie nie trzeba nic robić tylko czekać. Dodatkowo jest możliwość wejścia w matryce które po pewnym czasie ( gdy się zapełnia ) dostarczają pewną sumę pieniędzy. Przykład: kupujesz matryce za 40$- po miesiącu otrzymujesz 100$. Jeśli jesteś zainteresowany to pisz na priv a ja podeśle ci link. Warto rejestrować się ode mnie bo jestem w dużej grupie ludzi gdzie większość weszła w program w dużym kapitałem co owocuje w szybsze zamykanie się matryc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Programy Revenue Share nie dają stabilnego, pewnego zarobku . Należą do inwestycji wysokiego ryzyka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem tu na myśli, że program w porownaniu do innych HYIP-ów to niebo a ziemia. Tutaj mamy przyzwoite naliczenia i gwarancje że przetrwa conajmniej 2 lata.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta