Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Molcz

Stabilny, pewny zarobek.

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu admin ma kilka innych programów i duże doświadczenie w tym temacie. Nie przestanie tak nagle wypłacać bo by był skreślony w innych biznesach jednocześnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim najlepszym zarobkiem w życiu jest Panie i Panowie ze po 10 lat ciezką pracą na sortowni w Alta i troche w Tromsø. Dostaje jedną z najwyższych na świecie wypłat od pracodawcy i pracuje fizycznie na najnizszym szczeblu na którym wy dyrektorzy / prezesi nie macie tego ... Kupiłem co roku kawalerke w Warszawie obecnie mam ich 10 na terenie warszawy w Polsce . Tutaj pracodawca płaci szalone pieniądze , 23Funty /h z przeliczeniu na korone Norweską . Nie mylcie jednak , Norwegii na południu bo tam jest porażka z pracą i woogulę , 40 % podatku z ubezpieczeniem domy drogie oj drogie , jak to polak mial przyczepe kampingową profesjonalną oklejoną bateriami slonecznymi PRO ( co z gwiazd w nocy prad czerpią) i przyczepa ze stali nierdzewnej na gejzerze stoi i  mam 29 C w 2 pokojach a na suficie spię , Agregat z parownikiem do pradu , i radiator do grzejnikow siedzi w gejzerze i ciagnie darmową energię ziemii , no ale mroz wszedzie 50 C jest i 3 mc nocy i szarowki 3 mc ... Nie kazdy jest tak pomyslowy ( mieszkania , pokoje zabiora Ci tu 70% zarobku i gowno to da jak od tak tu przybedziesz bez tej przyczepy która jest najlepsza inwestycją życia - ponieważ WYWALA do góry nogami cały norweski wynajem nieruchomości - mi zostaje 4 k GBP na miesiac po podatkach , i wiec mam co odkladac , a dorabiam jeszcze po pracy - naprawy roznych urzadzen dla Norweskich rodzin) i kto mi powie że praca się nie opłaci i jest gorszym wyjsciem od tych waszych internetowych biznesikow nie pewnych - tu mam stabilność i ubezpieczenia nawet jak nie bede mogl pracowac , to mam oszczednosci , nieruchomosci i ubezpieczenie w pracy , więc nie zgine , i nie mam kosztów , pozdrawiam was wszyscy PREZESI w UE / UK / PL ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Generalnie to zależy czy chcesz inwestować prywatnie czy masz dzialalność gospodarczą. Jeżeli prywatnie to polecam jakiś bezpieczny fundusz inwestycyjny, np. SEG2025, zyski niewielkie ale kwoty inwestowania też nie są duże a przynajmniej straty nie ma. Jeżeli masz działalność to dobrze by było przeprowadzić już jakieś badania rynku czy też badania marketingowe. Poszperałem trochę w internecie i znalazłem coś takiego: http://www.exploreo.pl/badania-marketingowe

Sprawdź sobie, nie jest to droga inwestycja a zawsze to pewniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chce się inwestować 100-200zł miesięcznie, a nie ma się pojęcia o graniu na giełdzie to najbezpieczniej konto oszczędnościowe. Wiem,że zaraz ktoś napisze,że to słabe, bo zarobki na tym niewielkie będą. Owszem na początku tak, potem powoli będą rosnąć a ryzyka nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

"Inwestując" 100-200 zł to "potem" jest baaaardzo odległe a patrząc na to co zaczyna się dziać to niedługo nie będzie w ogóle "opłacalne".

Edytowane przez morawcik

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

spam

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta