Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

Ivaho

Rewolucja w swiecie monitorow, czyli M-M2

Rekomendowane odpowiedzi

Zalozylem ten temat, gdyz wierze, iz dzieki waszej pomocy uda mi sie stworzyc najbardziej user-friendly monitor. Wlasciwie, prawie wszystko ulegnie zmianie, juz pewna koncepcje mam, chcialbym jednak zapytac was o zdanie, gdyz bardzo je cenie, i wspolnie pomyslec czy proponowane zmiany ida w dobrym kierunku. Opublikuje liste najwazniejszych zmian, oraz screeny z nowej grafiki, ktora wykonalem:

glowna.jpg

Jak widac, M-M zmieni swoja kolorystyke i koncepcje. Podstawowe zmiany, które planuje:

• - artykuly na stronie - na glownej stronie beda publikowane ciekawe artykuly, na ktore beda skladaly sie: artykuly, review, interview, FAQ czy podreczniki dla poczatkujacych. Artykuly beda dzielic sie na czesci stale i zmienne.
  • - dodatkowe statystyki programów, z latwa nawigacją i duza przejrzystoscia
    screen:

statystykiw.jpg

• - możliwość zapraszania znajomych do m-m
  • - Mozliwosc wyszukiwania programu na podstawie wielu kryteriow, takich np jak akceptowane systemy platnosci, ocena M-M, ocena uzytkownikow
  • - baza IP, gdzie publikujemy na jakim IP staly poszczegolne scamy
  • - kalkulator zysków
  • - możliwość składania skarg na program i wszczecie sporu, co przy pozytywnym rozpatrzeniu moze zakonczyc sie statusem 'not paying'. Skargi, ich ilosc, i opis sa publiczne, kazdy moze sprawdzic ile bylo skarg, i jaki jest ich status
  • - mozliwosc sprawdzenia historii statusu, kazda zmiana statusu ma podany powod
  • - Due Diligence programu
  • - mozliwosc zalozenia konta, stworzenia wlasnej podstrony z ulubionymi programami i umieszczenia nawet wlasnych reflinkow i promowania takiej podstrony
  • - mozliwosc dla admina programu - weryfikacji programu na roznych poziomach
  • - nowe kryteria pozycji programu, punkty mozna zbierac za wysokie ROI, zywotnosc, ocena administracji i uzytkownikow, wielkosc naszego depozytu, support
  • - Votowanie - tu zastanawiam sie jeszcze nad rodzajem i stopniem zabezpieczen przed fake votami
  • - Refback

Na poczatek to by byly najwazniejsze zmiany, ktore chce wprowadzic. Od Was oczekuje merytorycznej oceny, przedstawiania swoich pomyslow, oczekiwan, a gdy juz monitor powstanie, to wspolnej promocji :buck: Koszty tych zmian beda bowiem bardzo duze, ale wydaje mi sie, ze brakuje na rynku dobrego, rzetelnego i uczciwego monitora. Monitor w takim ksztalcie chcialbym ukonczyc w ciagu 3 miesiecy.

Co Wy na to?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość dyczko0

Koncepcja i plan ogólnie super.  O0

Jedyne czego mi brakuje w monitorach to wybór wersji językowych.

Nie każdy zna na tyle angielski aby swobodnie śmigać po stronach.

Wiem, że organizacyjnie i technicznie byłoby to uciążliwe ale po prostu tego mi brakuje.

Nie chodzi mi o wypowiedzi uczetników forów czy due diligence ale tak ogólnie o nawigację itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Kot

Zmiany faktycznie rewolucyjne :) Ocena może być tylko jedna:  O0 Szczególnie podoba mi się pomysł założenia i promowania własnej podstrony z reflinkami :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wielojezycznosc to bardzo duza, kosztowna i czasochlonna zmiana, jezeli nowy monitor odniesie sukces, to jak najbardziej bedzie ona wprowadzona, ale to juz w M-M3 ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No zapowiada się fajnie, szczególnie ta baza IP scamów. Powodzenia  :clap1:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość c4ash

No powiem szczerze, ze zapowiada sie calkiem, calkiem. I to faktycznie rewolucja. Powodzenia Ci zycze.

No i zapomnialem napisac. Jesli chodzi o wielojezycznosc to na poczatek mozna skorzystac z tlumacza google, co prawda tlumaczy to to jak... nie powiem co, ale na wstep wystarczyc powinno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie ta proponowana grafika prezentuje się o niebo lepiej.

Jesli chodzi o wielojezycznosc to na poczatek mozna skorzystac z tlumacza google, co prawda tlumaczy to to jak... nie powiem co, ale na wstep wystarczyc powinno.

Moim zdaniem jak ktoś bardzo będzie chciał sobie przetłumaczyć to sobie sam wklei w google translate. Ja osobiście trochę straciłbym zaufanie do witryny, która ma mnóstwo błędów w tłumaczeniu - oczywiście to tylko moja skromna opinia ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Kanten

Źywotność. Byłoby miło gdyby była podawana nie tylko w dniach ale i w przepłaconych cyklach.

-----------------------------

Info o zmianach w programie. Info skategoryzowane np w formacie

"<KATEGORIA NEWSA>

<KIEDY>

<CO SIĘ ZDARZYŁ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Źywotność. Byłoby miło gdyby była podawana nie tylko w dniach ale i w przepłaconych cyklach.

To mozna wyczytac z ROI.

Info o zmianach w programie. Info skategoryzowane np w formacie

"<KATEGORIA NEWSA>

<KIEDY>

<CO SIĘ ZDARZYŁ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość Matte2302

Bardzo dobry pomysł!!! Chętnie będę korzystał z Twojego monitora, coraz bardziej mi się to podoba, z HYIPami mam do czynienia od 2 miesięcy i ciężko analizować wszystkie programy, gdy pracuje się po 16 godzin i ma dodatkową pracę. Zaoszczędzę trochę czasu, dzięki Ivaho  :clap1:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ufff.... po wielu miesiacach walki wreszcie jest, nowa odslona monitora jest juz dostepna pod starym adresem:

http://www.money-monitor.com

Tak wiec rewolucja zostala rozpoczeta!

Lista zmian jest dluga co jest chyba widoczne w kazdym miejscu, jutro opisze bardziej szczegolowo co sie zmienilo. Zachecam do testowania i zakladania kont (choc jeszcze nie wszystkie funkcje dzialaja w 100% jak np nie wszystkie powiadomienia mailowe) i co najwazniejsze do popularyzowania serwisu. Sukces bowiem nowej odslony monitora to rowniez bedzie wasz sukces, bo dzieki lepszej pozycji i renomie w swiecie monitorow bede mogl zdobywac lepsze i bardziej sprawdzone cynki a takze skuteczniej niz dotychczas egzekwowac problemy zwiazane z platnosciami uzytkownikow monitora.

Mam nadzieje, ze wprowadzone zmiany wychodza naprzeciw waszym oczekiwaniom, choc nie wszystkie zmiany udalo sie wdrozyc, beda one wdrazane na biezaco.

Zapraszam  :smitten:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przejdzmy do szczegolow.

Zmienil sie calkowicie design strony a wraz z nim skrypt zostal napisany od nowa na nowym silniku zgodnym z obecnymi standardami. Pojawily sie artykuly, ktore sa teraz lepiej wyeksponowane i beda uzupelniane na  biezaco (artykuly, przewodniki, interview, review, due  diligence).

Na stronie pojawila sie tez wyszukiwarka, a wlasciwie dwie, jedna ogolna i druga wyszukiawrka programow wg roznych filtrow. Na glownej stronie widoczne sa tez szybko przelaczalne statystyki.

Co do detali programow, zmianie ulegl sposob wyliczania platnosci (kwotowo), oraz wyswietlane sa rozne nowe detale programu.

Stare konta nie dzialaja w nowej wersji, zachecam wiec do rejestracji konta ktora trwa pare sekund.

Rejestracja konta daje nam mozliwosc stworzenia swojego portfolia  ulubionych programow, sledzenia newsow w tych programach, informacji o platnosciach, o nowo dodawanych programach, o zmianie statusu obserwowanych programow.

Dodatkowo istnieje mozliwosc glosowania na programy, wysylanie skarg dotyczacych platnosci,  wysylania wiadomosci do innych uzytkownikow.

Administrator programu ma mozliwosc zapisania sie do programu "care investor" gdzie zgadza sie na udzial i mediacje monitora w sporach pomiedzy uzytkownikami a programem.

Zapraszam do samodzielnego wyszukiwania pozostalych zmian :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem jak tobie Ivaho ale mi linkas w stopce nie działa..;p jak dla mnie za dużo " http:// "...  Pozdrawiam...:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Racja, dzieki juz poprawione :) Przepraszam ale w zwiazku z otwarciem nowego monitora mam ostatnio mnostwo zajec :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Milo mi poinformowac, iz Money-Monitor zostal rekomendowanym serwisem przez system platnosci Global Digital Pay.

Nasze logo wyswietla sie w dziale https://www.globaldigitalpay.com/merchant_directory.htm oraz przy wylogowaniu z systemu.

To kolejny krok w kierunku popularyzacji serwisu. Dziekuje wszystkim za dotychczasowe wsparcie!

Dzieki waszej aktywnosci Money-Monitor ma szanse na dalszy mocny rozwoj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzieki :)

Szykuje jeszcze pare zmian, ale najpierw musze odrobic koszt poprzedniej modernizacji, bo zmiany byly dosyc gruntowne.

Be in touch :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Strona fajnie się prezentuje i jest przejrzysta. Nic dodać, nic ująć, możnaby jedynie w przyszłości zmienić logo ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzis dodany zostal do monitora toolbar. Za jego pomoca mozna na stronie poczatowac, podzielic sie ze znajomymi ciekawym linkiem, zapamietac ulubione strony, przejrzec naszego twittera i facebooka a nawet posluchac radia :)

Mam nadzieje, ze nowe zmiany sie podobaja.

Logowac sie mozna za pomoca facebooka, twittera, myspace oraz yahoo. Jezeli ktos chce byc na biezaco ze swiatem hyip to warto tutaj zagladac :)

Prosze o oceny, czy stronka nie zwolnila wczytywania z powodu toolbara.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Koncepcja i plan ogólnie super.  O0

Jedyne czego mi brakuje w monitorach to wybór wersji językowych.

Nie każdy zna na tyle angielski aby swobodnie śmigać po stronach.

Wiem, że organizacyjnie i technicznie byłoby to uciążliwe ale po prostu tego mi brakuje.

Nie chodzi mi o wypowiedzi uczetników forów czy due diligence ale tak ogólnie o nawigację itp.

Przyłączam się do prośby. Skoro administrator jest polakiem, to strona powinna przynajmniej posiadać polską wersje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapomnialem dodac, ze za pomoca nowego toolbara strone mozna przetlumaczyc w tym momencie na 23 języki w tym j. polski :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Klikasz na translate, ale chyba nie do konca dziala prawidlowo ta wtyczka, wiec musze najpierw ja jeszcze potestowac. A działa moze Tobie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wcześniej przycisk translate w ogóle się nie pojawiał. Teraz już jest, aczkolwiek po naciśnięciu i wybraniu języka, pasek wczytywania chodzi w nieskończoność nie zmieniając nic na stronie. To jakieś automatyczne tłumaczenie, jak z googla, czy każda wersja została opracowana przez tłumacza?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wlasnie tez widze ten problem, musze jeszcze potestowac te wtyczke.

To jest google, tlumaczenie na kilka jezykow wszystkich stron kosztowaloby mnie majatek ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta