Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

tomasimo

DuoLife... Aby każdy dzień był wyjątkowy - www.duolife.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Już niedługo będę miał ogromną przyjemność i zaszczyt Przedstawić wszystkim

Projekt i Markę

DuoLife

aby każdy dzień był wyjątkowy

Na Dzień, Na Noc, Na Zdrowie

2ps4.png

Zanim to zrobię najpierw informacja do moderatorów Forum

Projekt i Marka DuoLife jest własnością Galerii Usług.

Natomiast decyzją zarządu Galerii Usług i zgodnie z strategią Firmy projekt ten będzie promowany niezależnie od całego projektu Galerii Usług.

DuoLife powinien być przedstawiany jako Niezależny Biznes sam w sobie, jedynie z zaznaczeniem, że marka DuoLife jest własnością Galerii Usług.

W związku z tym, iż DuoLife jest osobnym i niezależnym biznesem pozwoliłem sobie założyć osobny temat na Forum.

Proszę nie łączyć tego tematu z tematem Galerii Usług.

Już niedługo podam wszystkie szczegóły, póki co jestem zobowiązany do tajemnicy do czasu oficjalnego inauguracyjnego webinaru
który odbędzie się
02.10.2013
o godz: 19.00 pod adresem
www.webinar.duolife.eu

Zarząd Firmy, Ja oraz Ryszard Rembiszewski :) wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy na wspomniany webinar:

http://www.youtube.com/watch?v=6En59kBhTCQ#t=148

już w tym momencie zapraszam na jeszcze nie aktywną stronę:

http://duolife.eu/

Już wkrótce więcej szczegółów 

Pozdrawiam

Edytowane przez pepperoniss
  • Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Posiada ktoś plan wynagrodzeń z wczorajszego webinaru  ? jeśli tak proszę o wysłanie. Muszę przeanalizować do niedzieli... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam bardzo serdecznie wszystkich  zacnych "duolifowiczów" :) Sam przyłączam się, bez wahania, ponieważ po przeanalizowaniu plusów i minusów, znacząca jest przewaga plusów ;)

Niestety z wczorajszym planem wynagrodzeń na ten moment, może być problem, niedługo będą dostępne oficjalne materiały i informacje.

Natomiast JakubG chętnie opowiem z głowy plan wynagrodzeń (to co pamiętam), więc jeśli chcesz to po prostu zadzwoń. 

Duolife Na Dzień, Na Noc, Na Zdrowie :)

Bardzo podoba mi się ta sentencja ;)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak jak napisał kolega kosiek101 na chwilę obecną nie można upubliczniać szczegółów projektu DuoLife. Wszystko oficjalnie zostanie ogłoszone 2.10.2013 ;)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podoba mi się szata graficzna butelek i skład jest wyjątkowy. Bardzo jestem ciekawa jak smakuje.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@alicja11165 już niedługo już całkiem niedługo. Jeszcze 4 dni i będzie wszystko jasne.  ;)

Edytowane przez tomasimo
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam na pokładzie :)

Zapowiada się niesamowity start!

Kilkaset osób zajęło już swoje miejsce.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witamy witamy :) Dokładnie tak jak piszesz, setki osób już zajęły swoje miejsce, ponieważ zdały sobie sprawę że szykuje się coś naprawdę dużego, na skale Europejską, a kto wie może nawet światową ;) W końcu, która firma MLM na swoim starcie daje plany motywacyjne, w postaci wycieczek, Mercedesów czy apartamentów...

Natomiast dobra wiadomość dla osób, które się jeszcze nie przyłączyły, że to dopiero tak naprawdę początek, gdyż

Oficjalny start odbędzie się w środę (02.10.2013) o godzinie 19 pod adresem www.webinar.duolife.eu 

Dlatego wykorzystajcie odpowiednio szansę :) W razie jakichkolwiek pytań służę, pomocą (kontakt w stopce). 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a skąd można się dowiedzieć o składzie produktów i planie wynagrodzeń?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej @witja71 jeszcze nie można oficjalnie przedstawiać szczegółowych informacji na temat Produktu i Planu Wynagrodzeń.

Już za 3 dni oficjalny debiut 

który odbędzie się
02.10.2013
www.webinar.duolife.eu

jeszcze tylko 2 dni i 23godz. ;) i wszystko będzie jasne.

Od tego momentu ruszamy na całego budując ogromny biznes na razie POLSKI a później Międzynarodowy

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a nieoficjalnie ;) można podawać informacje?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Brawo Alicja, Witam Witam :cool:  już niedługo kawka u Ciebie w Malborku :rolleyes:  a później "live meetings" DuoLife  :D

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ekipa rośnie nam z coraz większym rozmachem, teraz 2 dni wytchnienia i ruszamy dalej!
Jestem oczywiście w grupie mego przedmówcy i cieszę się, że będę miał okazję znów pracować z samymi profesjonalistami.

Gratuluję tym, którzy dołączyli nie mając jeszcze pełnego obrazu tego przedsięwzięcia; jestem w 100% przekonany, że w tym biznesie osiągną niesamowity sukces i błyskawicznie zdobędą mocne pozycje :)

Ja też nie zastanawiałem się ani chwili i od kilku dni po cichu ustalałem strategię działania nie udzielając się na naszym forum w tym temacie.
Wkrótce to się zmieni i po inauguracji będę tu służył radą i pomocą w wyjaśnianiu wszelkich kwestii.

Teraz z niecierpliwością oczekuję na pierwszy oficjalny webinar, który będzie wydarzeniem jakiego w Polsce jeszcze nie widziano!

Yeeeeaaaah!!
JEST MOC!!

• Lubię 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak Kris napisał JEST MOC!!! 

JEST MOC w każdym aspekcie tego projektu,

ale przede wszystkim jest MOC w ilości i jakości LIDERÓW którzy wstępują na pokład !!!

Witam Cię Kris i Ciebie Alicjo jeszcze raz.

Jestem zaszczycony

z taką ekipą, z takim wsparciem i z taką pomocą - to będzie naprawdę coś wielkiego!!!

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To i ja się przyznam, że jestem z Wami już od kilku dni. Również nie wahałem się ani chwili. Mam od pierwszej chwili wewnętrzne przeczucie, że będzie to coś wielkiego.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I także ArturZ z ogromnym zaszczytem witam Cię na naszym pokładzie i w naszej Ekipie.

Przy tej okazji oczywiście wszystkich ponownie zapraszam na 

oficjalny inauguracyjny webinar

który odbędzie się
02.10.2013
www.webinar.duolife.eu

Słuchajcie z takim projektem i z takimi Liderami służącymi swoim wsparciem i pomocą

to nie może, nie przerodzić się w ogromny sukces.

Dlatego jeszcze raz zachęcam do uczestnictwa w webinarze i zapraszam do naszej Ekipy.

Edytowane przez tomasimo
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widać, że przygotowano świetną kampanie reklamową.

Przeglądając internet widać, że w większości reklamy Google AdWords wyświetlają reklame DuoLife :)

Jest MOC !

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Należy pamiętać, że to nie koniec działań marketingowych ;) Przykładowo 4.10.2013 w Warszawię odbędzię się Gala Fundacji Feliksa Stamma, gdzie zostaną uroczyście wręczone statuetki Ambasadorów Sportu, do których nasza marka Duolife jest nominowana ;)  Kto by chciał uczestniczyć http://galeriauslug.pl/galeria/course/13

Do tego pan lotto czyli Ryszard Rembiszewski, myślę że jest strzałem w dziesiątkę, ponieważ kojarzy się z milionami, natomiast w takim pozytywnym odczuciu :)

http://www.youtube.com/watch?v=6En59kBhTCQ#t=148

PS Pamiętajcie o jakości HD jak będziecie oglądac ;)

Edytowane przez kosiek101
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Reklama, reklamą - jest bardzo ważna, a produkt, produktem - on jest najważniejszy.

W moim przypadku DuoLife przyszedł w najlepszym momencie. Zawiodłem się na innym, alternatywnym produkcie i zacząłem rozglądać się za czymś innym. Pojawił się DuoLife dlatego nie wahałem się nawet przez chwilę. Teraz z niecierpliwością czekam na webinar i z jeszcze większą niecierpliwością czekam na produkt aby go przetestować na sobie i na mojej rodzinie. Mam, jak pisałem wczoraj, jakieś wewnętrzne przeczucie, że ten produkt spełni moje oczekiwania, ale z konkretnym działaniem, strategią, polecaniem, a więc i zarabianiem poczekam do czasu, aż moje przeczucia znajdą potwierdzenie w rzeczywistości. Chcę mieć pewność, że produkt polecam dlatego, że jest świetny, a nie dlatego, że mogę na nim dobrze zarobić.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie tak, a co się stanie jak do dobrego produktu dodamy dobry plan wynagrodzeń i dobry marketing ;) ? Oczywiscie retoryczne pytanie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę, że coraz więcej osób zainteresowanych nowym suplementem. Także jestem strasznie ciekawy jak to w ogóle będzie smakowało a raczej działało..  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta