Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

tomasimo

DuoLife... Aby każdy dzień był wyjątkowy - www.duolife.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę Tobie przyznać rację. W tym biznesie jak każdym trzeba być profesjonalistą. Cały czas trzeba inwestować w siebie i ciągnąc osoby, które chcą w górę. Nie ma też tak, że wszyscy kupują. Jeśli chodzi o moją grupę skuteczność jest na poziomie 40-50% w zależności od miesiąca. Program jednak tutaj jest ciekawie skonstruowany bo daje zniżki pasywne. Mają je wszyscy, którzy nie wprowadzają także swoich klubowiczów. Jest to oczywiście ograniczone do poziomu 300zł i piątego poziomu. Poważne zarabianie aktywne zaczyna się jak zwykle dla osób, które solidnie pracują i się rozwijają z zespołem. Produkty są świetne. Polecam Kardasz - Rzeszów. Znajdziesz na youtube. Rada Naukowa naprawdę nie robi ciekawych rozwiązań z kapelusza. Będą oczywiście kolejne linie produktów. Na razie firma zaczęła od zdrowia i gospodarstwa domowego. Pozdrawiam  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Większość osób nic nie osiąga w branżach takich w których trzeba być samodzielnym. Samemu decydować o swoim dochodzie. Wynika to z tego, że wiele osób nie rozumie, że rozwój w dziedzinie finansów to przede wszystkim praca nad sobą.

To nie tak...

Nie dlatego, nic nie osiąga, że trzeba osiągnięcia biorą się z pracy nad sobą lecz dlatego, że nie każdy potrafi czy też chce być samodzielny.

W mojej ocenie tam gdzie zaczyna się NLP zwykle kończy się MLM...

Nie chcę przez to powiedzieć, że tak jest w DuoLife przestrzegam jednak przed przecenianiem tzw. rozwoju osobistego oraz pustosłowiem o samodzielnym decydowaniu o swoim dochodzie.

Na sukces finansowy składa się znacznie więcej, równie ważnych czynników...

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się. Oczywiście bądźmy daleko od manipulacji. Też tego nie lubię. W DuoLife mocno stawia się na rozwój i edukację np. poprzez konferencje Żyj Świadomie. Do tego moim zdaniem rozwiązania które powinny być skuteczne i one są . Kwestia tylko taka czy ktoś poważnie traktuje swoje zdrowie i profilaktykę czy chce coś tam popróbować. Pamiętam jak firmie dawano jeszcze rok po 1 roku istnienia. Jest już 4 rocznica i na dziś rozwiązania docierają do 33 krajów. Owszem dużo pracy abyśmy mieli markę na miarę dużych światowych firm. Kto wie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Firma już osiągnęła spory sukces osiągając swoją pozycję na rynku. Osoba Kardasza jest główną przyczyną tego stanu, gdyż jest autentyczny w tym co robi. Wciąż razi kilka rzeczy, które towarzyszą tego typu strukturom, ale w ogólnym rozrachunku udany pomysł na biznes.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W DuoLife mocno stawia się na rozwój i edukację np. poprzez konferencje Żyj Świadomie. Do tego moim zdaniem rozwiązania które powinny być skuteczne i one są .

Osoba Kardasza jest główną przyczyną tego stanu, gdyż jest autentyczny w tym co robi. 

No właśnie o to chodzi. Podstawą MLMu powinien być zawsze dobry produkt najlepiej tworzony nie na siłę a właśnie z autentyczną pasją.

I choć to truizm to najlepszą reklamą jest zadowolony klient. Autentycznie zadowolony z produktu a nie możliwości zarobkowych jakie on daje.

Model MLM dla takiego produktu aż się prosi...

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiecie. Nie ma ideału w networku. Jak nazwa mówi i koncepcja. To połączenia z ludźmi, a oni są różni. Wiec znajdą się rażące rzeczy. Skakanie liderów itd... Ja bym jednak nie narzekał . Naprawdę firma całościowo już dziś wypada fajnie. Zapraszam na BDS do Częstochowy. Będę z żoną. Jak  mówiłem wcześniej firmę warto zobaczyć całościowo, założycieli ,wykłady rady naukowej itd.. Ostatnio było ponad 1000 osób. 

Co do działań on line firma daje nam niesamowicie dobre narzędzia z panelem DUOlife Online. Powstała jasna strona stworzona przez klubowiczów navigator_duolife_eu Zawsze ona będzie aktualizowana treściami, które są wartościowe. Wiele wykładów można spotkać na youtube. Wystarczy wpisać duolife w youtube.

Wiele by pisać. Oczywiście można duzo napisać.

Pionier tego wątku Tomek Zabawa to nasz upline z Tomkiem Damianem twórcą i doradcą duolifeonline. 

Jak widzicie i może nie wiecie Tomek Zabawa również zaczynał od zera. Kiedy pisał te posty nie był nawet jeszcze menadżerem w firmie. Teraz ma najwyższa pozycję  i to po 4 latach 7000 ludzi w tym pozycję liderską w góre ma na dziś 700 osób !! Reszta to klubowicze, którzy też mają spore upusty bo system na to pozwala.... Oczywiście jak sam relacjonował przy tym awansie bardzo dziękował osobom, które go nie wspierały. 97% rodziny czy firmy Pepsi Cola, w której jeszcze pracował dwa lata pukało mu w głowę. Co ty robisz... Teraz on nie tyle im puka w głowę, ale  sam  pokazuje postawą : Miej swój określony cel i realizuj go z odpowiednimi osobami i odpowiednią firmą.

Uważam, że to i tak dopiero początki. Na dziś jest około 25 000 klubowiczów. Czyli kropla w morzu na 33 kraje, gdzie firma dociera.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 9.10.2017 o 22:50, pepperoniss napisał:

To nie tak...

Nie dlatego, nic nie osiąga, że trzeba osiągnięcia biorą się z pracy nad sobą lecz dlatego, że nie każdy potrafi czy też chce być samodzielny.

W mojej ocenie tam gdzie zaczyna się NLP zwykle kończy się MLM...

Nie chcę przez to powiedzieć, że tak jest w DuoLife przestrzegam jednak przed przecenianiem tzw. rozwoju osobistego oraz pustosłowiem o samodzielnym decydowaniu o swoim dochodzie.

Na sukces finansowy składa się znacznie więcej, równie ważnych czynników...

Ja mówię o zwykłym rozwijaniu się, bez nadawaniu temu jakiś ideologii.. NLPów czy jeszcze jakiś "wytycznych" jak należy się rozwijać, żeby było cacy. To wszystko powstaje tylko w celach zarobkowych. Szczytna idea rozwijania się, już nie raz została i zostanie wykorzystana po to ażeby łatwo się dorobić.. Ileż to MLM działało i działa tak, że większe pieniądze liderzy zarabiali (czy zarabiają) np. na szkoleniach jak pozyskiwać partnerów do danego MLM, niż na obrocie z danej struktury...

Nawet najlepszy MLM, z produktami które i tak kupujemy i to w tańszych cenach niż dotychczas, nie zapewni nam dobrobytu, tutaj musi być włożona ta nasza praca, samodyscyplina, czyli właśnie ta pracy nad sobą o której mówiłem. Sama struktura się nie zrobi, nawet jak produkt będzie fantastyczny, a cena taka, że aż ciężko będzie uwierzyć że może być tak niska.

Oczywiście również nie popieram wszelkich pseudo MLM, w których produkt jest drugorzędną sprawa. Zgadzam się z Tobą, to jest najważniejsze. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której miałbym polecać coś co jest nie warte swojej ceny.. to nie o to w tym chodzi.

Jak w DuoLife są dobre produkt, z dobrą ceną, to jest to dobry MLM, według mojej miarki ;) 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witajcie po czasie :)

Ostatnie spotkanie Klubowiczów z całym Zarządem firmy pokazuje, że wizja jeszcze mocniejszego globalnego działania tuż tuż.

Co nowego niebawem:

-nowa otoczka kapsułek (Chlorofil) poprawiająca wchłanianie produktów kierunkowych: Medyczne Formuły

-kolejne nowe zaawansowane formuły produktów: kwasy tłuszczowe, rozwiązanie na wzrok, żywność funkcjonalna dostosowana do problemu w organizmie czyli jego niedożywienia na poziomie komórkowym, wejście w nowe sektory i różne produkty potrzebne w ekologii , fitnessie i zdrowiu ludzi

-premia w planie kariery, która włączy kolejne przyspieszenie klubowiczów, którzy działają aktywnie już od najniższego poziomu Lidera Zespołu

-kolejne zmiany w planie samochodowym i koncepcja: lubię tą markę więc dostaję ten samochód marki X , a nie tylko Mercedes czy Jaguar

-nowy bardzo zaawansowany panel biura osobistego z wieloma funkcjami (mimo, że na dziś jest już ich ogrom)

i wiele nowych zmian, na które zarząd powiedział: ZOBACZYCIE I OCZEKUJCIE kolejnych BDB ZMIAN

Po stronie naszej :) :

Żona odbiera Mercedesa GLA Disel Automat , a ja w swojej linii sponsorskiej mam osoby co już zarabiają więcej niż ja i to mnie bardzo cieszy.

Zawsze to było moim marzeniem.

Kolejne wydarzenie 16 grudnia. Wiele kolejnych informacji i zapewne rekord frekwencji. Zapraszam więc do Częstochowy bo firmę warto poznać także na wydarzeniach, a nie tylko z internetu.

Miłego wieczoru :)

W dniu 10.10.2017 o 00:02, Egzekutor napisał:

Firma już osiągnęła spory sukces osiągając swoją pozycję na rynku. Osoba Kardasza jest główną przyczyną tego stanu, gdyż jest autentyczny w tym co robi. Wciąż razi kilka rzeczy, które towarzyszą tego typu strukturom, ale w ogólnym rozrachunku udany pomysł na biznes.

Nie tylko już dr Piotr Kardasz. Rada Naukowa DuoLife jest już coraz większa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

lubię tą markę więc dostaję ten samochód marki X 

Czyli duży fiat też wchodzi w grę? :)

Godzinę temu, globalbiznes napisał:

Żona odbiera Mercedesa GLA Disel Automat

Na jakiej zasadzie? Darowizny całej wartości auta?

Godzinę temu, globalbiznes napisał:

Nie tylko już dr Piotr Kardasz. Rada Naukowa DuoLife jest już coraz większa.

Bez Kardasza to ta rada wiesz co może... :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

3 minuty temu, Egzekutor napisał:

Czyli duży fiat też wchodzi w grę? :)

Na jakiej zasadzie? Darowizny całej wartości auta?

Bez Kardasza to ta rada wiesz co może... :rolleyes:

1.Nie wiem zapytaj zarząd. Ja takiego nie wezmę.

2.Na zasadzie wypożyczenia i wszystko z przeglądami oraz  OC-AC w pakiecie. Koszt po stronie Klubowicza to paliwo i 200 + 50zł opłata administracyjna miesięcznie z prowizji. Po roku następny. Możliwe , że na zasadzie ratalnej z finansowaniem raty DuoLife w zależności od pozycji (kwota)

3.Tak dr Kardasz ma ogromną wiedzę , ale on także korzysta z pomocy już kolejnych członków rady i tworzą razem plus sugestie klubowiczów, które jak są bdb to brane są także pod uwagę. 

Człowiek w Centrum Uwagi. To jest największą wartością firmy. Wszystko inne się dzieje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ad.1. Od nowego roku będzie można wziąć dowolne auto :)
Ad.2. Wynajem długoterminowy, a koszt to jedyne 50zł jako opłata administracyjna :)
Inne są zależne od modelu natomiast, jest wiele bez ww. dopłaty 200zł.
Mamy nowe auto, bez konieczności napraw, z kompletem opon wymienianych przez firmę, z ubezpieczeniem oc+ac.
Po roku wymiana na nowy model :)

Osobiście odbieram samochód 16 Grudnia - Jaguar XE, którego zrobiłem w 1,5 miesiąca, także można :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jaguar po 1,5 miesiąca!

poproszę o wyliczenia jak to możliwe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To potrzebne są wyliczenia? :)
Aby obecnie otrzymać samochód potrzeba 30.000pkt (średnio 60 osób)
16 Października miałem 4 osoby w zespole - edukując ich już wcześniej, pokazując jak pozyskiwać osoby do biznesu + samemu działając bardzo aktywnie 15 listopada (koniec okresu rozliczeniowego) miałem już ww. 30k obrotu:)

Natomiast liczę 1,5 miesiąca, bo 2-3 tygodnie przed początkiem okresu już się do niego przygotowywałem poprzez robienie szkoleń :)
Obecnie mam już potwierdzone auto i myślę, że do końca roku będzie kolejna ranga tj. Menedżer regionalny - jeśli ma się system i potrafi działać zespołem, to można bardzo szybko awansować

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta