Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

adrick1197

W co zainwestować 10k na rok lub dłużej

Rekomendowane odpowiedzi

@Adrick1197: Sam jestem zaskoczony, że działając w MTV sam go wcześniej nie opisałem (szacunek dla @Kamil333 za przytomność); proszęrozważ ten temat. Jestem w projekcie od fazy pre-launch, choć aktywnie inwestuję dopiero od kilku miesięcy. Program cały czas się rozwija i na bieżaco przedstawia wyniki opracyjne. Aż zaskoczony jestem. Nie znam projektu (o matko... jak go zakwalifikować...) o konstrukcji hybrydowej, łączącego elelmenty kasyna, monitora i programu inwestycyjnego w jednym, o tak jasnym i przejrzystym funkcjonowaniu.

Przemyśl ten temat.

Może Kolegę @Gsiwy też ten temat "wkręci" ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@marcin82

Jestem niepracującym studentem, więc kredyt raczej odpada;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Apropos wynajmu garaży zerknijcie na ten link http://bilo-poland.pl/ofert/ Nie jest tu napisane że chodzi min. o garaże ale rozmawiałem niedawno z właścicielem - Marco Beniamino Brioschim i między innymi mają w ofercie właśnie inwestycje w miejsca garażowe w Chinach pod wynajem. Plusy jakie widzę nad inwestycją w garaże w Polsce jest fakt że to oni zapewniają ciągłość wynajmu. Odpada więc użeranie się z nieuczciwymi najemcami. Kto ma jakieś doświadczenie w wynajmie nieruchomości to pewnie wie o czym mówię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

szczerze pomysle chyba nad mtw zeby troszke tam wplacic

ale nadal mysle ze knta pamm to ciekawa opcja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Blizniak: chyba nie do końca zrozumiałeś co miałem na myśli z tymi papierosami. Obecnie w naszym pięknym kraju obowiązuje akcyza na "suchy tytoń". na rynku pojawiają się maszyny, do których wrzucasz liście, filtry i bibułki, delikwent podchodzi, wrzuca monetę i wyskakuje mu ugnieciony fajek (oczywiście w wielkim skrócie;>). Jest to wykorzystanie luki prawnej, ale nie złamanie prawa. Tych papierosów nie sprzedajesz jako takich (wtedy tzrebaby już płacić akcyzę), jedynie udostępniasz ludziom możliwość skręcenia sobie samemu.

Wybacz niezrozumienie ;)

Nawet reportaż był o takich maszynach - pomysł fajny i ciekawy, nie wiem jak koszt, ale niestety państwo nie będzie się dawało tak długo okradać i fajki na pewno z tych automatów podrożeją. Co do miejsca gdzie by taką maszynę wrzucić - na pewno wspomniane wcześniej fabryki, a na pewno nie szkoły/uczelnie ;)

Z drugiej strony zawsze można na rynku kupić "Petsy" za 6zł/paczka :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@nielimitowana: Każdy produkt ma swojego klienta.

Jak będę rok-dwa przed emeryturą, to zainteresują mnie takie stopy zwrotu i bezpieczeństwo. Ale może "Ojca Założyciela" wątku temat "wkręci". ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tylko inwestowanie w internecie nie jest anonimowe i żeby się nie okazało tak, że będziesz miał problem z wypłatą nie tylko zysku, ale także kapitału jak okaże się, że z Twoją pełnoletnością jest coś nie tak. 

Edytowane przez Moyy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie dział ofert!

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

:offtopic:

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@adrick1197: znamy się nie od dziś ;)

zachecam do przstudiowania tematu PAMM ;)

Ostatnio to jeden z moich ulubionych wątków do eksploracji w wolnym czasie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zainwestuj w siebie - kup sobie jakieś kursy językowe.

Inwestycja w siebie jest najbezpieczniejsza. 

No z pewnością to długoterminowa inwestycja :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym proponował inwestować w kilka projektów . Zainwestować wszystkie pieniądze w jeden interes to duże ryzyko utrarty części gotówki lub wyjście na 0 bez straty i zysku . Sam kiedyś myślałem jaki biznes założyć co uruchomić produkcja, sprzedaż lub usługi jeździłem po okolicy badając rynek co jest a czego jeszcze nie ma wypełniając lukę inwestycyjną i po namyśle stwierdzam , jeśli chcemy założyć biznes to musimy się naczymś znać czyli na produkowanym produkcie żeby był najlepszy lub mieć znajomości czyli ktoś nam ułatwi start wprowadzi do biznesu to taki polecający jak w programach w których uczestniczymy oferowanych tutaj na forum poprowadzi za ręke powie jakich błędów uniknąc , ponieważ pierwsze dwa lata są najwaźniejsze albo przegramy albo się utrzymamy w tym biznesie . W moim przypadku jest to kamień naturalny , nie znam się na tym, ale brat produkuje kostkę granitową i inne produkty z granitu , a wujek robi pomniki z granitu , a ja na swoim placu sprzedaje te produkty przez nich wykonywane . Oczywiście sprzedają mi po cenie dużo mniejszej niż zwykłemu hurtownikowi , więc mogę być konkurencyjny co do ceny sprzedaży. Dodatkowym źródłem dochodu w moim przypadku jest jeszcze inwestycja w forex online opcje binarne i lokaty :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A inwestycja w kruszywo (złoto itp ) nie orientowałeś się nic w tym temacie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogólnie to podobno bicoin szaleje jeśli chodzi o inwestowanie - od początku roku z poziomu 14dollarów urósł do ponad 1000. Co prawda wczoraj chiny go zablokowały i spadł prawie o 30 % ale kto wszedł zrobił duzo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na twoim miejscu rozbił bym tą sumę na kilka części i zainwestował w kilka rzeczy .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dywersyfikacja oczywiście też jest wskazana, ale nie zawsze to dobre posunięcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zależy w co chcemy inwestować bo jak cos ze sporym ryzykiem to nie ma co wchodzić całą sumą 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wolalbym srednie ryzyko, tajk jak pisalem myslalem o kruszczach ale inne propozycje mile widziane

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No oczywiście, że ryzyko jest głównym determinantem tego za ile będziemy wchodzić, ale są inwestycje "złote" że wchodzi się za tyle ile rynek pozwoli. Natomiast na takich forach o nich raczej nie przeczytasz. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przykład z rynkiem? Najprostszy giełda i przecieki z nią związane. Nie jest tajemnicą, że najwięcej zarabiają Ci co mają informacje jeśli jakaś spółka nagle wydaje komunikat, którym zaskakuje rynek. Możesz być pewien, że Ci co nie mieli zostać zaskoczeni nie zostali. 

Natomiast konkretnie osobiście takiej wiedzy na bazie pewniaków nie mam. - pewnie bym nie wędrował po forach - co do przyszłości. Teraz na przykład znowu krąży plotka odnośnie bicoinów, że Chiny je zablokowały tylko, dlatego, żeby Chińskie rekiny się obkupiły... więc nie bądźmy zdziwieni jak rynke się otworzy za 2-3 miesiące, a e-waluta znowu skoczy do 1200, albo wyżej $ za szt. 

Informacja rządzi światem, tak było jest i będzie tego raczej już nikt nie zmieni. 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tylko trzeba miec dobre serwisy z informacjami zeby w tym dzialac ;)

i niestety wiekszosc traci na forexie a nie zarabia ;)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Forex bez ogromnej wiedzy, albo dobrych informacji to jest hazard. Lewar 100x a w niektórych przypadkach 400x krotny to jest po prostu ruletka, gdzie podjęta decyzja dobra, ale o kilka sekund za szybko może sprawić, że po sekundzie nie mamy nic. - więc znam osoby, które z tego żyją ale to nie dla mnie. Ja lubię zastanowić się nad inwestycją tam na to nie ma czasu. :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta