Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

adrick1197

W co zainwestować 10k na rok lub dłużej

Rekomendowane odpowiedzi

No forex i giełda bez odpowiedniego ''szkolenia'' są jak gra w ruletkę albo zyskasz dużo albo stracisz wszystko 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja ci polecam dobry biznes, na który zarabiam. Sprzedaż  kont premum, kluczy ( gry, programy, antywirusy etc.), odzież (z fabryk), elektronika (fakt, tutaj nie działam tak bardzo, kupowałem wcześniej laptopa. Kupiłem go 300% taniej niż u nas w PL). Trzeba mieć trochę kaski. Tzn. same kontakty ze zniżkami wyrobionymi przez kilka lat to 1.500 zł +1.500 zł następnego miesiąca. Aktualnie na samym nortonie, gdzie sprzedaję się po jakieś 15 zł a kupuje po 5 zł (oczywiście w $, ale po przeliczeniu tyle jest) jest zarobek jakieś 8-10 zł na kluczu. W 16 dni ponad 270 sprzedanych szt. Dorzucając do tego gry, tzn. klucze do nich (steam, origin itd.), gdzie jest ponad 3.000 pozycji z nimi to można nieźle zarobić. Tylko potrzeba działalność gospodarczą na to... Ponieważ na allegro za bardzo nie sprzedaż, bo zaraz US się przyczepi... Co do odzieży to jest org. z fabryk. Fajnie by było otworzyć sklep z odzieżą w jakimś dobrym mieście. Zarobek gwarantowany ;) Oczywiście koleś dojedzie, umowa podpisana. Stała pomoc. Sprzedawany jest dostęp do jego konta, gdzie są już wyrobione zniżki.

Może ktoś napisze, że to z Chin czy coś, na umowie to gwarantuje!

Edytowane przez pavjush

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja ci polecam 

ty czasem nie masz innego nicku na innych forach ? akabaka ?

Edytowane przez adrick1197

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A nie myślałeś zainwestować w coś w realu otworzyć jakiś sklep czy coś ?;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hmm niestety nie mam jak jestem jescze pełnoletni :P

Swoją pierwszą firmę otworzyłem też będąc niepełnoletnim, co więcej nawet rachunek w biurze maklerskim prowadziłem sam z dużym powodzeniem, bo w tamtych czasach wzrosty rzędu 10% dziennie na akcjach były standardem.

Nie masz starszego brata, wujka czy rodziców?

Formalnie wszystko może być na kogoś z rodziny, a Ty działaj!

Do odważnych świat należy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zostalo mi 1,5 roku wiec wole poczekac niz bawic sie z kombinowanie i zakladaniem na rodziców , poza tym sklep i szkola to raczej sllabe polaczenie ;P i zbyt maly kapitał mam 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli mając 16 lat masz 10 tyś złotych to sam ich nie zarobileś, tylko to prawdopodobnie pieniądze rodziców, dlatego nie rozumiem czemu nie chcesz poprosić rodziców o pomoc. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a sam ich nie zarobiłem :P 

kaske w całości zarobiłem w internecie :P

a nawet troche wiecej :)

jak sie chce to sie zarobi ;) 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to podążaj tą samą ścieżką jaką zarobiłeś 10 tyś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

niestety troszke sie wypaliła ale nadal nad tym pracuję :) 

i mysle nad nową stroną i innymi inwestycjami na bieżąco :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na stronach internetowych, samych reklamach na serwisach, można na spokojnie dalej zarabiać nawet po kilkanaście tysięcy miesięcznie. Wszystko kwestia umiejętności, doświadczenia, potencjału. No i jeszcze tematyka - teoretycznie konkurencja coraz większa, a dalej można odnaleźć perełki, które dają dobre zarobki bez większego wysiłku, a nawet z wysiłkiem wręcz minimalnym, poważnie ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak, reklamy to żyła złota mozna na tym super zarobic wystarczy troszke czasu zainwestowac 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Raczej nie czasu - najpierw trzeba zdobyć odpowiednie doświadczenie,  a na solidne doświaczenie trzeba czekać nawet latami.

Co nie? Stronami zajmuję się ponad 10 lat, dopiero po kilku latach pojawiły się prawdziwe zarobki, więc droga jest daleka, ale nie zmienia to faktu, że oczywuście każdy cel w tym zakresie można zrealizować

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nadrzędna zasadą powinno być to aby nie stracić a zyskać, a prawda jest taka że na stronach internetiwych trzeba sie znać. W skład tej wiedzy wchodzi pozycjonowanie, i cały marketing internetowy. Jeśli nabędzie się taką wiedzę to wtedy mozna mówić o starcie. W innym wypadku będą tylko straty.Poczytaj sobie o inwestycjach newconnect, a będziesz mieć szerszy pogląd jeśli chodzi o inwestowanie również na giełdzie.

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym radziła inwestować w biznes, to moim zdaniem jest najlepsza opcja, która przyniesie w przyszłości zysk :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiaj, żeby zarobić dobre pieniądze na stronach internetowych to trzeba mieć swoje produkty, a reszta to ma być dodatek. Specjalistów od tworzenia stron, grafiki, pozycjonowania, marketingu internetowego itp. jest już wystarczająco dużo. Jak nie ma produktów to szkoda zabawy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

10k hmmmmmmmmmm proponuję zainwestować w siebie - książki, szkolenia, wyjazd, podróż, hobby, wiesz znaleźć coś dzięki czemu rozwiniesz się by zarobić wiecej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja bym Ci proponował zainwestować w kopanie bitcoinów w chmurze. Jest to chyba najpewniejsza i najbezpieczniejsza inwestycja, na której można stać się milionerem.

W zeszłym roku cena BTC wzrosła z 5 centów do 1200$.

Obecnie wynosi koło 800$ i bardzo dużo pozytywnych rzeczy dzieje się dookoła bitcoinów, co będzie gwarantowało wzrost jego ceny. W USA, HongKongu, Kanadzie pojawiły się pierwsze bakomaty z bitcoinami. Wystartował pierwszy sklep akceptujący pełną płatność w BTC, można nimi już płacić za niektóre gry facebookowe, obecnie planuje wprowadzić go system płatności PayPal.

Ostatnie prognozy z CNBC są takie, że cena BITCOINA wzrośnie do 100'000$ do 2017 roku! 

Czym jest bitcoin? Jest zdecentralizowaną monetą, która jest nieregulowana przez żadne rząd i pozwala na szybkie przelewy trwające zaledwie kilka minut na cały świat, bez prowizji i opłat!

Jeśli byś był zainteresowany i chciał dowiedzieć się czegoś więcej to pisz do mnie na PW, albo na maila.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@paytoread, każda bańka spekulacyjna ma to do siebie, że pęka, a tę ewidentnie ktoś pompuje...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponował już ktoś firme [usunieto]?? To świetnie rozwijająca się realna niemiecka firma inwestująca na rynku reklamy. [usunieto]

Edytowane przez Kris
Nie spamujemy w tym watku. Nie podajemy tez nieprawdziwych informacji. Firma realna to firma przejrzysta, poddajaca sie audytom skladajaca sprawozdania finansowe. Firma, ktora reklamujesz jest oparta o system ponzi .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A nie lepiej zwiekszyć wysiłki (lub zainwestować pieniądze) aby zarabiać w dotychczasowy sposób, zamiast inwestować w nowy sposób?

Będziesz musiał się nauczyć inwestować zanim zaczniesz zarabiać, w przeciwnym razie stracisz pieniądze.

Ja inwestuje na GPW w akcje dużych spółek płacących dywidende, jest to inwestycja w miare pewna ale nie można spodziewać się spektakularnych zysków (lepiej niż na lokatach). Ostatnio trafiłem na blog "projektzulu" i tam autor testuje arbitraż na paże eur/usd (rynek forex) od kilku miesięcy testuje na koncie rzeczywistym (wcześniej na koncie demo) i wyniki są interesujące, Na koncie demo przez rok prawie podwoił kapitał, z konta rzeczywistego składa na bierząco raporty na blogu.

Pisałem do niego i dowiedziałem się ze jak znajdzie się kilku chętnych to uruchomi konto które będzie można naśladować. Może to będzie dla Ciebie rozwiązanie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta