Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

adrick1197

W co zainwestować 10k na rok lub dłużej

Rekomendowane odpowiedzi

Inwestycja w siebie na pewno jest wskazana, stanie w miejscu jeszcze nikomu w niczym nie pomogło. Myślę, że autor tematu raczej nie ma zamiaru iść w usługi, chociaż ja również uważam, że to dobra forma działalności przy skromnym kapitale. Tak jak już wspominałem, nikt nie podsunie złotego środka, który trafi w nasze możliwości, każdy człowiek jest inny, ma inne umiejętności, możliwości i potrzeby, cele, marzenia. Trzeba usiąść i poważnie się zastanowić nad swoim życiem, później działać. Ja sobie teraz czytam jedną z książek "biznesowych" (z ciekawości, bo nigdy nie czytałem czegoś takiego), fajnie się czyta bo mało brakowało a w jeden dzień bym ją przeczytał ale tam nie ma złotego środka na to czego szukamy, nigdzie tego nie znajdziemy, trzeba nad sobą pracować i obserwować siebie. Powodzenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zarobiłeś 10 tys. w internecie to pewnie masz trochę wiedzy jak takie pieniądze zarabiać. Zrób info produkt na ten temat, a na pewno znajdą się osoby zainteresowane tym jak takie pieniądze zarobić. Jest w sieci sporo osób, dla których takie pieniądze to kosmos i chętnie zapłaciliby za taką wiedzę komuś kto tyle zarobił. Wiedza o tym jak zarabiać pieniądze zawsze będzie się sprzedawać. Pomyśl o tym :-)

Ja na co dzień zajmuję się czyszczeniem obić tapicerskich. Kiedyś wpadłem na pomysł żeby napisać poradnik w formie ebooka o tym jak zarabiać od 4 tys. do 10 tys. na tym interesie. Poradnik sprzedawałem poprzez platformę interkursy.pl i sprzedało się w sumie ponad 200 szt. po 47 zł.
Dodam tylko że prawie nic nie robiłem aby aktywnie sprzedawać poza umieszczeniem banera na stronie która ma kilkadziesiąt odwiedzin dziennie. 
Kto wie być może i twój pomysł się sprzeda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja polecam matryce z bitcoinem, wkład nie wielki, zaproszisz pare osób i zarabiasz na dotacjach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Spam

Edytowane przez vojtec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Eryk12 - te 10 tysi to wcale już nie kosmos. Może kiedyś. Obecnie dobrze dobrane z 3 revshare 'produktowe' jakiś biznes z kryptowalutą i ze dwie dobre finansowe firmy + mały wkład i dochodzisz nawet w kilka miesięcy do tych sum. [ fakt - sama kasa się nie znajdzie trzeba dołożyć trochę pracy ]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w kryptowaluty, bitcoin, ethereum, lub zcash, chociaz najbezpieczniejszą opcją wydaje się bitcoin (długoterminową)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Witam wszystkich  jestem nowy na forum więc chcę się przedstawić mam na imię Tomasz.

Szukam osoby z którą mógłbym porozmawiać / poradzić się w sprawie rozpoczęcia inwestycji lub osoby która mogłaby mi podsunąć sprawdzony pomysł. 

Moje założenia których chciałbym się trzymać przy wyborze dziedziny inwestycji to :

-małe ryzyko strat

-max. okres inwestycji : 5 lat

- legalność 

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chciałbym zainwestować 5k i nie mam pomysłu na pomysł w co.proszę o info

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jakim ryzykiem jesteś w stanie obarczyć swoją inwestycję?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiaj dla mnie wygląda to tak:

1. RevShare

2. Kryptowaluty

3. Programy tradingowe

Na pewno NIE: HYIP'y (poza RevShare :D )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W punkcie 2 i 3 potrzebna jest mega wiedza ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokladnie, dlatego korzystam w 99% z wiedzy grupy, z ktora wspolpracuje i indywidualnych osob. Nie bez powodu mowi sie, ze na krypto zarabiaja tylko Ci, ktorzy maja swietne kontakty z osobami, ktore znaja sie na rzeczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kup BTC i trzymaj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

adrick1197 za 10k możesz spokojnie stworzyć produkt informacyjny w jakiejś niszy i go sprzedaż z 2-3 krotnym zyskiem. Osoby do stworzenia takiego produktu możesz spokojnie znaleźć na portalach typu zlecenia przez net, oferia, czy tablica.pl. To tylko jeden z pomysłów.

Możesz też stworzyć sieć stron pod programy partnerskie i zarabiać np. wykorzystując Dominator Marketing [---]

Jeśli miałbyś trochę więcej kasy, to mógłbyś kupić miejsce parkingowe w nowych blokach lub garaż i go wynajmować.

no garaz to jakies 20 tys inwestycja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja zainwestowałem w LSK , czy dobrze nie wiem, okażę się . Polecam zapoznać się ze światem krypto i zainwestować , ryzyko jest zawsze ale tak jest wszędzie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta