Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
  • entries
    3
  • comments
    9
  • views
    14570

Entries in this blog

sanderus911

No cóż czas na małe podsumowanie, Luty był całkiem ciekawym miesiącem, moje zyski z adscendmedia oraz adworkmedia przyniosły większe zyski niż zakładałem dzięki czemu pobiłem rekord zarobków ponieważ jest to prawie 14 tyś, dodatkowo z pozostałych programów powoli zaczynam wyciągać wkład Cushioninv 60/170 $ Amazingprofitreward 20/40 $ oraz niedługo dotrze pierwsza dywidenda z Uinvest

 

Plan na marzec, to dalej optymalizować kampanie z adscedn i adwork, pomagać dalej nowym użytkownikom, którzy się do mnie zgłaszają, dorzucić 1 tyś $ do Uinvest, oraz rozpocząć zabawę z opcjami binarnymi od poniedziałku mam nadzieje że mi się powiedzie :)

sanderus911

Optymalizacja kampani

Ostatnio postanowiłem trochę zoptymalizować swój kontent na stronie, oraz dobrać odpowiednie oferty, po paru dniach pracy, oraz dzięki nowemu promowaniu moje zyski z Adscendmedia znacznie wzrosły

 

A oto ich wyniki

blogentry-1494-0-29236700-1361637990_thumb.jpg

 

Informacja do osób chcących zarabiać, jutro będę się kontaktował z wszystkim zainteresowanymi, z opisem jak zostać przyjętym do sieci oraz jak zacząć zarabiać.

 

Także ostatnio przyglądam się paru inwestycją, na dniach powiem co z nimi :)

sanderus911

Początek

Witam wszystkich, chciałbym wam opisać moją drogę do niezależności finansowej, nie za bardzo potrafię opisywać ale myślę że niektórym mój blog może się spodobać.

 

To tak może od początku, swoją przygodę z zarabianiem rozpocząłem w wieku 15 lat od ulotek, na starcie drobniaki w wysokości 60 zł tygodniowo mi wystarczyły, jednak z czasem się to zmieniało. Kiedy stukneło mi 18 lat postanowiłem zatrudnić się do normalnej pracy, czyli wykładanie towaru 6 zł na godzinę, myślałem że to było dużo, jednak jak się okazało było to bardzo mało. W wieku 19 lat czyli 2009 pierwszy raz zetknełem się z zarabianiem w internecie... ahhh te cudowne buxy, klikaj w reklamy i zarabiaj grosze, w tamtym czasie myślałem tak jak większość że przez internet nie da się dużo zarobić. Jednak rok później w 2010 roku trafiłem na pewien temat o sieciach CPA czyli jak zarabiać poprzez content, na starcie zapisałem się do dwóch sieci affliacyjnych Adscendmedia oraz Cpalead (Którą zmieniłem na Adworkmedia) , jak wiadomo początki nie były łatwe, zarobki groszowe, do minimum dobijałem 2 miesiące, jednak z czasem i wraz z nowymi pomysłami było coraz lepiej, zarobki miesięczne wynosiły od 100 $ dziennie, aktualnie na dzień dzisiejszych po 3 latach, moje zarobki miesięczne oscylują w wysokości 12 tyś zł miesięcznie.

 

 

Ostatnie wypłaty

blogentry-1494-0-86440800-1361526117_thumb.jpg

blogentry-1494-0-14664800-1361526129_thumb.jpg

 

Także ostatnio zainteresowałem się inwestycjami, na start włożyłem trochę kasy w 3 programy Uinvest około 3 tyś $, Cushioninv 100 $, amazingprofitreward 30 $

 

Oraz przymierzam się do zainwestowania pieniędzy w bankontraffic, strategie mam taką aby do końca roku w Uinvest zainwestować około 12 tyś $, co da mi około 1800 $ miesięcznie pasywnego dochodu, oraz pomniejsze kwoty w inne programy, w raz z moim progresem będę dodawał wpisy na blogu.

 

Jeśli ktoś byłby zainteresowany zarobkiem z sieci CPA to zapraszam do kontaktu, chętnie pomogę.

 

Także jeśli ktoś jest zainteresowany inwestycjami w któryś z innych program tu zapraszam do rejestracji przez reflink

http://www.cushioninv.com/?ref=875

http://amazingprofitreward.com/?ref=sanderus

https://uinvest.com.ua/?amigosid=146×