Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Housemasterka

  • wpisy
    2
  • komentarzy
    13
  • wyświetleń
    1660

Earn.com | Korzystaj na determinacji twórców ICO

earn50%2525cut.png

Niektórzy z Was pewnie znają mnie z tego, że co jakiś czas potarfię wygrzebać coś ciekawego, co pozwala niektórym się rozwinąć o dodatkowe kilkaset złotych, a nawet może i grubo ponad tysiąc. Zazwyczaj znalezisko kwalifikuje się do kategorii popularnych, tym razem jednak sposób na zarabianie ma bardzo kiepskie tagi, bo generalnie dochód pochodzi głównie z ICO, a ICO większość ludzi omija szerokim łukiem. Nie chodzi tu jednak o korzystanie z ICO jako takich tylko z dość sprytnej strony internetowej, która łączy w sobie serwis społecznościowy z wieloma innymi funkcjami, a jedną z nich jest możliwość odbierania mailingu za pieniądze. Zarejestrowałem się więc jakiś czas temu i w zasadzie była głucha cisza, aż do momentu, gdy na pokład nie weszli twórcy ICO.

Dlaczego informacje dotyczą głównie ICO

Okazuje się, że twórcy ICO są tak zdesperowani, żeby wciągać do swoich programów nowych użytkowników, że są skłonni zapłacić od 1 do 5 USD za dołączenie do ich grupy na Telegramie. Dlatego bywaja dni kiedy pojawiają się nawet 2 albo 3 maile dziennie o wartości od 1 USD.

Ile można uskładać

Kokosów może i z tego nie ma, ale dolar za kilka kliknięć to dobra stawka. W ciągu ostatnich 2 miesięcy zebrało się tego około 0.006 BTC czyli niemal 60 USD. Są to więc czyste pieniądze z nieba spadające, a w końcu po banknot 200 PLN na ulicy każdy by się schylił. Warto też namienić, że zarobki są naliczane w BTC, więc moje 60 dolarów przy dobrych wiatrach może za chwilę być warte 100 USD i więcej, bo BTC znowu idzie w górę.

Co warto wiedzieć

1. Rejestracja wymaga weryfikacji realnego konta linkedin.com, jeżeli chcesz więc zarabiać utwórz konto ze zdjęciem i dopiero wtedy na earn załóż konto na te same dane. 

2. Następnie należy wypełnić profil, a ważne pola to:
 
Notifications           | włączamy Accept Paid Messages
Direct Messages    | włączamy Accept Paid Messages
Lists                         | należy dołączyć do listy digital currency investors
Airdrops                  | dołączyć do Airdrop Recipients, mieć Telegram i portfel Ethereum
 
I to wszystko
 
Zadania
 
Zaproszenia do ICO przychodzą do skrzynki na stronie i na podany adres e-mail, wystarczy zaakceptować zaproszenie, najczęściej dołączyć do grupy Telegram (choć zauważyłem, że nie jest to konieczne) i wpisać swoją nazwę użytkownika Telegram, a także zezwolić na wysyłanie maili przez firmę. Czasami podaje się też numer konta Ethereum (portfel komputerowy), żeby dostać darmowe tokeny. W ekstremalnych przypadkach zdarza się prośba o rejestrację na stronie.
 
Do Earn można dołączyć tu: earn.com

Życzę dobrych odbiorów!
 11 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Lists                         | należy dołączyć do listy digital currency investors "

 

Gdzie mogę to znaleźć?

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Na stronie linkedin.com podajemy swoje prawdziwe dane osobowe ze swoim zdjęciem? :) Czy potem moja facjata będzie widoczna gdzieś w sieci?
Do czego im moje zdjęcie?
 

Cytuj

dołączyć do Airdrop Recipients, mieć Telegram i portfel Ethereum

Co to jest to pierwsze i czy to jakoś weryfikują czy mam ten portfel "Ethereum" oraz program "telegram"?

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Co masz na myśli? Pytałem o rejestrację na linkedin oraz o ostatnią linijkę warunków do spełnienia. Dane oczywiście podam te same na obu portalach.

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Chyba dlatego, że weryfikacje są prowadzone ręcznie. W każdym razie dostaję co pewien czas informacje, że zweryfikowano kilka osób na raz. 

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×