Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Independent Enterprise Polska - opinie i recenzja

Independent Enterprise Polska - opinie i recenzja

3229   1   0   1   0  
  (0 reviews)

Address

 1. Our address:
  Łaska 3/5, Pabianice, 95-200, Poland
  Łaska 3/5 Pabianice 95-200 Poland
 2. GPS:
  51.66387441906787, 19.33520279510651
 3. Specializations

You're leasing our computing powers. Every month you can withdraw your ETH. You can share this with your friends and make even more ETH. That's it.

Bl3TqSv.png

qOcDrSI.png

t3wBft6.png

XmOZRd9.png

0AL8tse.png

Q7gTrf0.png

rjpDvs2.png

foreman.png

tmzTLxA.png

logo_ie.png.8923102f5036b5cf0cf50db38801


Link: www.independent-enterprise.comOpis ogólny

Independent Enterprise Polska - to projekt posiadający aż dziesięciu założycieli - osób, które mniej lub bardziej były do tej pory związane z rynkiem marketingowym, MLM czy też inną formą sprzedaży bezpośredniej. Nie są to osoby anonimowe, ich nazwiska to:

Tomek Budrys, Robert Laskowski, Andrzej Kuraś, Karol Stemplewski, Darek Pepliński, Damian Stachurski, Marcin Mieszkalski, Przemysław Muszyński i Maciej Zyk. Występują one również w KRSie spółki.

Czy to zaleta czy wada, że aż tyle osób współtworzy ten program? Zaletą jest to, że więcej osób może więcej rzeczy organizować i kontrolować oraz mieć więcej pomysłów i możliwości. Wadą natomiast może być utrudnione podejmowanie procesów decyzyjnych oraz chaotyczność organizacji. W przypadku Independent Enterprise decyzje zapadają w sposób demokratyczny, co może jednak rodzić spory osób niezadowolonych z podejmowanych decyzji. Ale jeśli tych 10 panów potrafi się dogadać i być zgodnymi to szapo ba :)

Jeśli mam być szczery, to brakuje mi w zespole osoby, o której stricte możemy powiedzieć, iż jest specjalistą od kryptowalut z potwierdzonym wieloletnim doświadczeniem w branży. Bo sama współpraca części osób z Expasset (wcześniej powstałym polskim projekcie Patryka Krupinskiego  o podobnym profilu) to trochę za mało.

Firma działa pod dwoma podmiotami, jako polska spółka z .o.o. (KRS) a także ze względów podatkowych jako spółka zarejestrowana na Belize. Projekt jest więc w zasadzie "made in Poland", ale rejestracja dostępna jest dla międzynarodowej społeczności. 

Start projektu wyznaczono na 27 marca 2018 roku. Rozpoczął się od krótkiego webinaru. Szkoda tylko, że w trakcie meczu Polska - Korea Południowa :) Po webinarze wyświetliła się strona projektu której wygląd oceniam pozytywnie. Otwarta została również rejestracja, która jednak spowodowała sporo problemów. Zaraz po rejestracji i opłaceniu pakietu nie mogliśmy się zalogować do systemu. Pomyśleliśmy, że problem dotyczy tylko naszego konta, dlatego spróbowaliśmy skontaktować się poprzez formularz kontaktowy, gdzie szczegółowo opisaliśmy nasz problem. Ale po próbie wysłania formularza taka niespodzianka:

VptzRKJ.png

Kolejna próba, to samo. Formularz nie był możliwy do użycia. No cóż, okazało się, że nasz problem dotyczy praktycznie wszystkich kont i dostęp do systemu oraz budowanie struktury nie jest jeszcze możliwe. Panowie-właściciele Independent Enterprise, jest tam wam dziesięciu, czy na prawdę nie można było przed startem przeklikać systemu? Start pozostawił nie za dobre wrażenie dla tylu osób pokładających nadzieje w start waszego projektu. Początki bywają trudne i pojawianie się pewnych błędów i przeszkód technicznych jest czymś normalnym, natomiast umiejętność ich szybkiego rozwiązywania oraz odpowiedniej komunikacji jest czymś koniecznym. Wasza strona powinna być w tym momencie wyłączona z odpowiednim komunikatem o pracach technicznych i przewidywanym czasie ich rozwiązania. A reakcja przedstawicieli Indepedent Enterprise ograniczyła się tylko do komunikatu typu: "support pracuje", "prosimy o cierpliwość", "wina leży po stronie osób, które nie zainwestowały a się logują". Że jak? :) Widać jeszcze brak doświadczenia w prowadzeniu tego typu projektów, szczególnie o takim zasięgu, ten czas panowie trzeba jednak szybko nadrobić, inaczej się pogubicie. Ale, że z zapowiedzi wynika, iż ma to być "long-term" to można wybaczyć :)

Faktycznie okazało się, że problem leżał w odpowiedniej konfiguracji potwierdzeń wpłat ze strony pośrednika Coinpayments. Dziś 29 marca, wygląda na to, że problemy z rejestracją i logowaniem zostały zażegnane, logujemy się prawidłowo do systemu. Zrzut z backoffice:

tmzTLxA.png
Czym się firma zajmuje

Independent Enterprise Polska daje swoim inwestorom możliwość zarabiania na rynku kryptowalut poprzez udostępnianie im mocy obliczeniowej swoich koparek kryptowalut. Możemy więc powiedzieć, że w jakimś sensie jesteśmy dzierżawcami tej mocy i w zamian za przeznaczane środki bierzemy udział w wydobywaniu krypto, a konkretnie Etherum.

Zanim program jeszcze dobrze ruszył firma posiada już w użytkowaniu 600 koparek. Ich liczba będzie jednak rosła.
Plany inwestycyjne
 

Do wyboru mamy kilka pakietów wydobywczych a dokładnie dziewięć. Dzielą się one na 3 grupy: ALPHA, BETA i GAMMA a te znowu na 3 podgrupy: Mini, Midi i Large:

Bl3TqSv.png

W zależności od przeznaczonego kapitału nabywamy moc obliczeniową służącą do wykopywania kryptowaluty. Czym wyższa ta moc tym większa siła wydobywcza.

Warto zwrócić uwagę, iż moc wydobywcza w planie Alpha i Beta rośnie proporcjonalnie do depozytu, co oznacza, że za 10-krotnie większą kwotę inwestycji nabywamy 10-krotnie wyższą moc wydobywczą. W przypadku planu Gamma ta proporcja zostaje złamana i za zakup tak wysokiego pakietu otrzymujemy dodatkową moc wydobywczą (około 17-20% więcej).

Nasze kontrakty pracują przez 18 miesięcy. Przez te 18 miesięcy, 5-go każdego miesiąca otrzymujemy naliczenie w postaci wykopanego Etherum (a więc nie w dolarach!), gdyż kopalnia wydobywa tę właśnie kryptowalutę. Nie liczymy pierwszego miesiąca od zakupu kontraktu, gdyż jest to czas martwy, w którym nie zarabiamy. Czas martwy jest ustanowiony po to, aby dokonać montażu sprzętu.

Co istotne, aby móc wykupić wyższy pakiet należy zakupić również lub najpierw niższy. Aby więc np. nabyć pakiet GAMMA Large, musimy  wcześniej nabyć wszystkie wcześniejsze pakiety - Alpha mini, midi i large, Beta mini, midi i large oraz Gamma mini i midi (hurtowo). Pakiet ten będzie nas więc kosztował $110,997 a nasza całkowita moc wydobywcza będzie wynosiła 4756 MH/s. Podobnie, jeśli chcemy np. nabyć pakiet Alpha Large ($555), to musimy wykupić również pakiet Alpha Mini ($111) i Alpha Midi ($333). W sumie:  $999 a nasze MH/s wyniesie 36.

Podczas rejestracji konta, przy wyborze odpowiedniego planu te wcześniejsze pakiety mamy już uwzględnione w cenie: qOcDrSI.png

 

 

Możemy również kupić podwójne pakiety. Aby móc to zrobić musimy posiadać wyższy pakiet od tego, który chcemy kupić podwójnie.

Ile na planach można zarobić? Nasz zysk zależy nie tylko od pozyskanej mocy wydobywczej ale również a właściwie w głównej mierze od ceny wydobywanej waluty na rynku. Na webinarze startowym otrzymaliśmy informację, iż w lutym 2018 roku z 1 MH/s można było uzyskać 0.0027 ETH. Dowód:

XmOZRd9.png

Czy to dużo? Policzmy. Załóżmy, że kupiliśmy najniższy pakiet Alpha Mini za $111. Nasza moc wydobywcza to więc 4MH/s. W lutym osiągnęlibyśmy więc poziom wykopania ETH w wysokości 0.0108 (0.0027 x4). Pomnóżmy tę wartość przez 18 miesięcy, czyli długość naszego kontraktu: 0.0108 x 18 = 0.1944. W ciągu więc całego kontraktu udało nam się wykopać 0.1944 ETH. Ile taka ilość ETH jest warta? Gdybyśmy nasze wykopane ETH sprzedali dzisiaj na giełdzie (kurs $456.29 za 1 ETH), to otrzymalibyśmy $88.7. No ale zaraz, zaraz, wydaliśmy $111 na kontrakt a po jego zakończeniu otrzymujemy równowartość $88.7? To gdzie nasz zysk? Czy w naszym założeniu jest błąd? Błędu nie ma, założyliśmy natomiast, że kurs ETH za 18 miesięcy będzie równy obecnemu kursowi. Cała więc koncepcja biznesu opiera się na wierze, iż za kilka, kilkanaście miesięcy kurs znacznie wzrośnie, przez co będziemy mogli cieszyć się zyskami. Możemy również przechowywać wykopane ETH i czekać na lepsze czasy :) Obliczyłem, iż kurs ETH musi mieć wartość wyższą niż $570 aby móc z zyskiem sprzedać wykopany ETH. Patrząc na historyczny wykres kursu wydaje się to całkiem prawdopodobne, należy mieć jednak świadomość ryzyka kursowego. 

t3wBft6.png

Rodzi się również pytanie, czy przy obecnej cenie ETH bardziej opłacalny jest zakup mocy wydobywczej czy samej kryptowaluty na giełdzie? Bo skoro ma wzrosnąć... :lol: Bo po co kupować kontrakty wydobywcze, które mają w momencie zakupu niższą wartość niż cena zakupu? Już lepiej zaczekać, aż ta cena dojdzie do tych conajmniej $570, bo wtedy dopiero mamy wyrównany efekt finansowy jak przy zakupie kryptowaluty bezpośrednio.

 

Depozyty/wypłaty

Kontrakty kupujemy przy pomocy płatności akceptowanych przez pośrednika CoinPayments, a więc Bitcoin, Litecoin, AudioCoin,  Bitcoin Cash, Bytecoin, BitBean, BlackCoin, Breakout, CloakCoin, Crown, CureCoin, Dash, Decred, DigiByte, Dogecoin, eBoost, Ether Classic, Ether, Expanse, FLASH, GCRCoin, Goldcoin, Gridcoin, Groestlcoin, Komodo, LeoCoin, LISK, MonetaryUnit, NAV Coin, NEO, NoLimitCoin, Namecoin, NVO Token, Nexus, NXT, Onix, PinkCoin, PIVX, PoSW Coin, PotCoin, Peercoin, ProCurrency, Pura, Quark, Qtum, Steem Dollars, SibCoin, SmartCash, STEEM, Stratis, SativaCoin, Syscoin, Triggers, Ubiq, Vertcoin, Waves, Counterparty, NEM, Monero, VERGE, ZCoin, ZCash, ZenCash.

Naliczenia otrzymujemy jednak tylko poprzez Etherum.

Rejestracja
Rejestracja jest wyjątkowo prosta w programie. Nie podajemy żadnych szczegółowych danych oprócz maila i nazwy użytkownika. Rejestrując się musimy być już zdecydowani na zakup jakiegoś pakietu, gdyż dokończenie płatności jest warunkiem dokończenia rejestracji.


Program polecający

W programie działa system matrycowy. Od każdego zakupionego kontraktu w naszej matrycy otrzymujemy 5% prowizji, bezwarunkowo w przypadku osób bezpośrednio poleconych, i warunkowo poprzez network bonus od osób pośrednio poleconych. 

0AL8tse.png

A jak działa network bonus dla osób pośrednio poleconych? Czyli poleconych twoich poleconych, albo tych, którzy "spadli" od twojego upline?

Zasada ogólna brzmi, że prowizję od osób pośrednio poleconych otrzymujesz do wysokości twojego najwyższego kontraktu.

Przykład stosowania tej zasady wyświetla poniższa grafika:

Q7gTrf0.png

Po lewej stronie zaznaczone na niebiesko są zakupione przez nas kontrakty (Alpha mini, midi i large + Beta mini). Po prawej stronie na niebiesko są zaznaczone kontrakty naszych poleconych niebezpośrednich. Po środku możemy zobaczyć, że prowizję od osób niebezpośrednich otrzymamy tylko od tych kontraktów, które sami mamy zakupione.

Prowizje te są widoczne od razu (w ETH) w naszym panelu, ale dostęp do nich następuje dopiero 15-go dnia miesiąca.

Jeżeli chcemy odblokować prowizję z pozostałych poziomów, to możemy za takie odblokowanie zapłacić, chyba że ilość naszych bezpośrednich poleconych równa jest numerowi poziomu, wtedy taki poziom odblokuje się bez opłaty. Nie mówimy tutaj o poziomie 1 i 2, gdyż te poziomy są odblokowane automatycznie. Wysokość opłaty oblicza się sumując liczbę maksymalnej prowizji z danego poziomu i dzieląc przez numer poziomu.

Poniżej przykład kosztów odblokowania poziomów dla kontraktu Network Mini:

rjpDvs2.png

I tak jest na każdym kontrakcie.

 

Foreman Bonus - ten bonus daje 5% wydobycia z kontraktów osób bezpośrednio poleconych. Te prowizje naliczane są do wysokości twojego najwyższego kontraktu. Jeżeli więc osoba bezpośrednio polecona przez ciebie posiada nie wyższy kontrakt od twojego, to dodatkowo otrzymujesz z tego kontraktu 5% od wartości wydobycia. Jeżeli więc twój polecony wydobędzie w danym miesiącu 1ETH to otrzymujesz jako bonus 5% od 1 ETH a więc 0.05 ETH. Jest to całkiem przyjemny bonus wzbogacający dodatkowo comiesięcznie twój dochód.

foreman.png

 

Jeżeli zarabiasz prowizje na poziomach, na których nie masz kontraktów, to są one zamrożone przez 45 dni i czekają na twoją kwalifikację dla tych poziomów. Po uzyskaniu tej kwalifikacji w ciągu 45 dni od uzyskania naliczeń twoje prowizje są dostępne.Support

Wsparcie klienta na ten moment odbywa się poprzez formularz kontaktowy oraz poprzez facebook. Na ten moment ten dział wydaje się jeszcze zagubiony i słabo zorganizowany. Możliwe jednak, że pierwsze problemy techniczne spowodowały nawał pracy dla supportu.Podsumowanie i opinie o programie. Czy Indepedent Enterprise  to scam?

Independent Enterprise to ciekawy program wpasowujący się w obecny trend szaleństwa na punkcie kryptowalut. Potencjał programu jest spory i wreszcie recenzuję projekt, który z dużym prawdopodobieństwem zajmuje się tym co deklaruje, a więc kopaniem kryptowalut. Przekonuje o tym chociażby fakt, że nie otrzymujemy naliczeń w dolarach ale w kryptowalucie, którą wykopiemy. I choć nie są to kokosy, to każdy realny i w miarę bezpieczny biznes będzie niósł za sobą niskie zyski. Są jeszcze pewne niedociągnięcia ale czas pokaże na ile zostaną wyciągnięte z nich odpowiednie wnioski. Na pewno więc nie można tego projektu nazwać scamem, ale ciekawą alternatywą dla piramid finansowych, których codziennie powstaje dziesiątki. Wciąż jeszcze mówię projektowi "sprawdzam", ale jeśli w szybkim czasie zostanie ogarniętych kilka funkcji a jednocześnie kurs kryptowalut będzie na zadowalającym poziomie, to może się okazać, że projekt ten zdobędzie spore grono zwolenników.Plusy

 • realny biznes zarejestrowany w Polsce i na Belize
 • unikalny skrypt i design
 • atrakcyjny program afiliacyjny
 • zespół ludzi o szerokich horyzontach
 • przyłączenie się wielu znanych promotorów do projektu
 • realny produkt inwestycyjny

Minusy

 • rentowność zależna od kursu kryptowalut
 • słaba komunikacja i reakcja na problemy
 • depozyty tylko poprzez kryptowaluty

 

Link do programu


www.independent-enterprise.com

 

 

Additional information

 • Akceptowane systemy płatności

     bitcoin.gif

User Feedback

×
Powered by (SD) Company Directory 3.5.1 © 2020 by SolutionDEVs.pl