Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Effect Coin

Adres

 1. Nasz adres:
  Londyn, United Kingdom
  Londyn United Kingdom
 2. GPS:
  51.49468152177973, -0.09747877695304
 3. Specjalizacje

Watch your initial investment increase day by day, without lifting a finger and withdraw funds through our automated system.

Hassle-Free

ico2.png

We’re trying to process withdrawals as fast as possible. Your funds will be available in a few hours. Maximum processing time is 72 hours.

Strong Security

ico3.png

Our site is under the constant protection from any external threats, we use the best anti-malware software.

x0pDIh6.png


Link: www.effectcoin.io - 0.0005 BTC darmowego bonusu za rejestrację!Opis ogólny

EffectCoin gości na rynku programów inwestycyjnych online dość krótko, bo od około tygodnia czasu. Jest to więc młody program, który mam nadzieję, zagości jednak trochę dłużej na forum. Ma on bowiem wysoki potencjał. To co mnie najbardziej w nim urzeka to prostota połączona z ciepłą wizualizacją a także odpowiednia budowa programu pod względem marketingowym. Od razu dostrzec można duże doświadczenie administratora tego projektu. Mocne postawienie na portale społecznościowe ale również i SEO poprzez zakup artykułów w ponad 100 globalnych magazynach internetowych. Tak szerokie działanie robi wrażenie. Administrator zakupił również topowe reklamy na naszym forum co również świadczy o tym, iż posiada odpowiedni budżet na rozwój projektu. 

QBHHLgL.png

Tutaj wspomnieć należy również o oferowanym programie Bounty. Polega on na otrzymywaniu darmowych bonusów pieniężnych w zamian za wykonanie drobnych prac marketingowych. Są to między innymi:

Dołączenie do kanału i czatu na telegramie

Polubienie na facebooku

Subskrypcja na twitterze

Umieszczenie sygnatury na profilu konta Bitcointalk Forum

Postowanie na facebooku

Re-tweetowanie na twitterze

Komentowanie na Reddit

Artykuły i video na youtube

Szczegółowe zasady programu są zawarte w zakładce bounty. 

Aktualne statusy aplikacji w tej promocji dostępne są pod tym linkiem.

Strona aktualnie posiada tylko jedno tłumaczenie z j. angielskiego na j. wietnamski.

Na stronie głównej projektu możemy użyć kalkulatora inwestycyjnego, który po podaniu kwoty inwestycji wyliczy nam potencjalne zyski. Witryna posiada certyfikat SSL oraz ochronę typu DDoS od Ddos-guard. 

Możemy również zabezpieczyć dostęp do naszego konta poprzez Google Authenticator. 

Administrator zapowiada również w ciągu 2 tygodni udostępnienie  sygnałów tradingowych za darmo.

X7YOtql.pngCzym się firma zajmuje

Wg zapewnień przedstawicieli programu EffectCoin zajmuje się handlem kryptowalutami. Już wkrótce mają być udostępnione transakcje zawierane przez traderów programu. Jak na razie jednak trudno zweryfikować te informacje.


Plany inwestycyjne
 

Plan inwestycyjny jest tylko jeden dla wszystkich i jego zasady są bardzo proste. Codziennie otrzymujemy 1% od naszego depozytu przez 30 dni. Po trzydziestu dniach otrzymujemy nasz depozyt z powrotem do wypłaty lub reinwestycji. 

Aby szybko wyliczyć nasz potencjalny zysk warto skorzystać z kalkulatora dostępnego na głównej stronie programu.

 

Depozyty/wypłaty

Depozyty możemy składać jedynie poprzez kryptowalutę bitcoin. Również wypłaty realizowane są wyłącznie poprzez btc. Minimum do wpłaty to 0.01 BTC a więc równowartość około $90-95. 

Minimum do wypłaty to 0.001 BTC

Wypłaty są realizowane w kilka godzin, maksymalnie do 72h.


Rejestracja
Rejestracja w programie EffectCoin jest bardzo prosta. Wystarczy w formularzu podać swój nick, adres e-mail i hasło a także portfel BTC. Warto rozważyć włączenie 2-etapowej weryfikacji google, dzięki czemu nasze konto będzie znacznie lepiej zabezpieczone przed włamaniem.

Po zarejestrowaniu konta automatycznie otrzymujemy bonus na swoje saldo w wysokości 0.0005 BTC. Aby móc go wypłacić musimy albo złożyć depozyt albo wykonać prace związane z programiem bounty, co umożliwi osiągnięcie minimum do wypłaty albo też użyć programu polecającego.


Program polecający

W programie możemy zarabiać poprzez polecanie innych osób, nawet nie posiadając aktywnego depozytu w programie. Prowizja jest 3-poziomowa i wynosi odpowiednio: 8% - 3% - 1% dla każdego poziomu. Na naszym koncie dostępne są bannery, które możemy umieścić na swojej stronie internetowej.Support

Wsparcie klienta następuje poprzez system ticketowy a także telegram czat. Brak jest kontaktu telefonicznego.Podsumowanie i opinie o programie. Czy EffectCoin  to scam?

Program EffectCoin został starannie przygotowany i wydaje się iż dzięki temu wzbudzi większe zainteresowanie, szczególnie ze względu na darmowy bonus rejestracyjny czy program bounty. Nie wiem, czy przyciągnie większych inwestorów, ale admin zapowiada większą transparentność dokonywanych transakcji, więc warto śledzić rozwój programu. Mnie osobiście program bardzo się podoba i cieszy również docenienie naszego forum poprzez zakup support-foldera a także bannerów promocyjnych. O scamie na pewno nie możemy w przypadku tego programu mówić, choć należy pamiętać o wysokim ryzyku straty. Wysokie ryzyko niesie jednak za sobą również możliwość wysokich zarobków, kij ten ma zawsze jednak 2 końce :)

dbe7a2a290a82cb159ba3aaab9298605.gif

Plusy

 • staranne przygotowanie programu
 • przejrzysty plan
 • unikalny skrypt i design
 • atrakcyjny program afiliacyjny
 • czytelność i przejrzystość witryny
 • ciekawe i skuteczne metody marketingowe
 • aktywny administrator z wysokim budżetem

Minusy

 • jedna forma wpłaty
 • brak polskiego tłumaczenia

 

Link do programu


www.effectcoin.io

 

 

Informacje dodatkowe

Opinie użytkowników

×
Powered by (SD) Company Directory 3.5.1 © 2019 by SolutionDEVs.pl