Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama




Cryptoarb

Cryptoarb

902   0   0   1   0  
  (0 opinii)

Adres

 1. Nasz adres:
  23, Cambridge Science Park Milton Road, Cambridge, Cambridge, United Kingdom
  23, Cambridge Science Park Milton Road, Cambridge Cambridge United Kingdom
 2. GPS:
  52.23496330779460, 0.14055344762266
 3. Specjalizacje

What is arbitrage? Arbitrage is the process of taking advantage of price differences between cryptocurrency exchanges — it's putting the concept of "buy low and sell high" to good use. We have invented a first of its kind Robot that makes it easy for you to profit on arbitrage opportunities. It allows you to trade cryptocurrencies in a lightning speed whenever an arbitrage opportunity arises (which happens quite frequently). Whether you know your way around code or you're new to cryptocurrency, you'll be able to easily get started with our exchange BOT. The full version of out cryptobot will be avalible for public community after ICO. We have designed this platform to be totaly automated. You have to just choose most siutable plan for you and make deposit to start maximize your gains.

logo.png


Link: www.cryptoarb.org



Opis ogólny
 

Program CryptoArb to bohater dzisiejszej recenzji i troszeczkę się na jego temat rozpiszemy, bo i jest o czym pisać. Ten projekt nie jest całkiem nowy, bowiem gości na rynku już od ponad miesiąca. Przez ten czas program osiągnął dynamiczny rozwój, czego wyrazem jest głośne rozpoczęcie współpracy ze znanym zawodnikiem MMA Markiem "Super Samoan" Huntem, mistrzem K-1 World GP z 2001 roku oraz zawodnikiem MMA organizacji UFC.

Podobny rodzaj marketingowej współpracy nawiązał Eric Scott Esch, pseud. Butterbean, amerykański bokser i kick-boxer oraz zawodnik MMA, zdobywca pasa federacji IBA w kategorii superciężkiej. Polscy kibice MMA mogą go pamiętać z walki jaką stoczył w 2010 roku z Mariuszem Pudzianowskim (przegraną) na gali KSW.

Do teamu marketingowych promotorów należy również największa gwiazda - Riddick Bowe o pseudonimie "Big Daddy", amerykański bokser, były zawodowy mistrz świata organizacji WBC, WBA, IBF i WBO w kategorii ciężkiej, srebrny medalista olimpijski z Seulu a polskim kibicom boksu znany z dwóch pojedynków z Andrzejem Gołotą.

butt.png

Jeżeli więc takie gwiazdy sztuk walki reprezentują wizerunek tego programu, to może to świadczyć o znacznym rozmachu projektu szczególnie jeśli chodzi o budżet przeznaczony na jego promocję. Rzadko bowiem się zdarza, aby tego typu osoby promowały projekty inwestycyjne online a przecież jest ich na rynku tysiące.

CryptoArb działa pod spółką SYBRELABS LTD, zarejestrowaną w lutym 2018 roku w Wielkiej Brytanii pod numerem rejestrowym 11203681, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 200,000 funtów, z siedzibą w Cambridge Science Park.

W dokumentach rejestrowych dyrektorem firmy wyznaczono osobę o nazwisku Hary Mark narodowości brytyjskiej. 

Do zespołu należą również:

Alexander Clyne - niezależny trader i specjalista od kopania

Takashi Matsurama - ekspert blockchain

Andreas Zielinski - marketing

Sandra Humber - support

Kate Zukiewicz - support

 Charakter działalności określono jako:

- Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych

- Sprzedaż hurtowa komputerów, komputerowych urządzeń peryferyjnych i oprogramowania

- Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami komputerowymi

Nie mamy więc określonej działalności finansowej pomimo takiej deklaracji na stronie: "Jako licencjonowana i regulowana firma finansowa [...]"

Może więc panowie zajmują się składaniem koparek kryptowalutowych i stąd określenie takiego charakteru działalności? Trudno powiedzieć, ale zakres działalności jest podany dosyć wąsko choć znacznie szerzej podany jest w zamieszczonym na stronie głównej harmonogramie działań na najbliższe lata. Określa on działania, które zostały już dokonane oraz te, które są dopiero planowane. Z  planów na najbliższe miesiące wynika, iż firma planuje wkrótce otwarcie nowych planów inwestycyjnych związanych z utworzeniem własnej kopalni kryptowalut, wypuszczenie ICO i własnej monety, stworzenie aplikacji dla systemu Android oraz IOS, stworzenie portfela dla monety CryptoArb a także własnej platformy do arbitrażu na wielu giełdach. Będziemy z ciekawością śledzić, czy te plany będą realizowane.

Do ciekawych funkcji projektu zaliczyć można codzienne darmowe analizy bitcoina na specjalnym kanale telegram programu.

boxing.gif

Czym się firma zajmuje

W kwestii aktywności inwestycyjnej CryptoArb na swojej stronie internetowej informuje, iż zarządza i stosuje BOTa, czyli automat do arbitrażu na wymianie kryptowalut. Taki arbitraż, podobnie jak w bukmacherce, polega na wykorzystywaniu różnic cenowych pomiędzy giełdami kryptowalut. Kurs kryptowalut różni się bowiem na różnych giełdach, czego przyczyną jest nie tylko dynamika fluktuacji ceny ale również wartości popytu i podaży dla danej giełdy. Czasami te różnice sięgają nawet 10%. Ma mieć on zastosowanie na następujących giełdach: Bitmex, Okcoin, Okex, Bitfinex, Poloniex, Bitstamp, Binance, Huobi.
Z tego co możemy przeczytać na stronie internetowej programu, pełna wersja Cryptobota będzie publicznie dostępna po prezentacji publicznej ICO.
My jako inwestorzy mamy partycypować w zyskach z inwestycji w tę zautomatyzowaną platformę.

W zakładce strony "status" możemy zweryfikować, iż obecnie działają 3 boty jednocześnie a także przejrzeć ich ostatnie transakcje.


Plany inwestycyjne

Plan inwestycyjne programu mają dzielić się na arbitraż, kopanie oraz ICO. Obecnie tylko plany związane z arbitrażem są dostępne i publiczne.

Dzienne naliczenia w planach są zmienne i zależne od następujących czynników:

1) Złożoność systemu w określonym z góry okresie
2) Kurs wymiany na europejskich i azjatyckich giełdach
3) Konserwacja bota
4) Złe lub fałszywe wiadomości na kryptorynku
5) Koszty

Wysokość naliczeń zależy od wyboru planu:

3EtTLLX.png

 

Plan STARTER, min. depozyt wynosi $25 a max. $500. Okres depozytu: 30 dni. Udział w zyskach: 50%.

Plan BEGINNER, min. depozyt wynosi $501 a max. $1,000. Okres depozytu: 40 dni. Udział w zyskach: 60%.

Plan ADVANCED, min. depozyt wynosi $2501 a max. $5,000. Okres depozytu: 60 dni. Udział w zyskach: 80%.

Plan PRO, min. depozyt wynosi $5001 a max. $25,000. Okres depozytu: 90 dni. Udział w zyskach: 90%.

 

Depozyt jest zwracany po zakończeniu planu. 

Na stronie głównej programu możemy obejrzeć wykres przedstawiający przeszłe wyniki dla danego planu.

We wszystkich planach dostępny jest również compounding.

Istnieje również możliwość wypłaty depozytu przed zakończeniem okresu inwestycji, ale za opłatą 30% wartości depozytu.

 

Depozyty/wypłaty

Depozyty możemy składać jedynie poprzez kryptowaluty: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, BitcoinCash. Składanie depozytu jest 2-etapowe, najpierw przesyłamy depozyt a potem tworzymy z niego inwestycję.

Minimum do wypłaty wynosi 0.01 BTC, 0.01 LTC, 0.01 ETH, 0.01 BCH.

Są one realizowane raz dziennie, od poniedziałku do piątku, około godziny 16.00 czasu GMT.

Wypłaty możliwe są tylko za pomocą kryptowaluty, z której złożono depozyt.


Rejestracja
Rejestracja w programie CryptoArb jest bardzo prosta. Wystarczy w formularzu podać swój nick, adres e-mail i hasło. Nie podajemy więcej danych, aczkolwiek w polityce KYC istnieją zasady weryfikacji użytkowników, które jednak w praktyce nie są stosowane.

W programie jedna osoba może posiadać tylko jedno konto.


Program polecający

Aby uczestniczyć w programie polecającym nie musimy posiadać aktywnego depozytu. 

Nasza prowizja zależna jest od wysokości obrotu. Podstawowa prowizja od depozytów poleconych wynosi 5%. W przypadku, gdy obrót struktury wynosi od $1501 do $10,000 to nasza prowizja wzrasta do 6%. A jeśli obrót struktury wynosi od $10,001 do $20,000 to nasza prowizja wzrasta do 7%. Przy obrocie w zakresie $20,001-$40,000 obrót osiąga wysokość 8%

Przy wyższym obrocie osiągamy status lokalnego przedstawiciela programu. Przy obrocie struktury od $40,001 do $80,000 nasza prowizja wynosi 9% a dodatkowo otrzymujemy depozyt w wysokości $2000 a także firmową skodę fabię

Przy obrocie struktury od $80,001 do $100,000 nasza prowizja wynosi 10% a dodatkowo otrzymujemy depozyt w wysokości $5000 a także firmową skodę SuperB

Przy obrocie struktury powyżej $100,000 nasza prowizja wynosi aż 12% a dodatkowo otrzymujemy depozyt w wysokości $10,000 a także firmową skodę Octavię RS.



Support

Wsparcie klienta następuje poprzez email oraz kontakt telefoniczny: +44 7521711153. Na stronie zespołu możemy również znaleźć profile linkedin oraz skype. Support dostępny jest od poniedziałku do piątku.

Podsumowanie i opinie o programie. Czy CryptoArb  to scam?

Program CryptoArb został przygotowany w sposób unikalny i staranny. Posiada ciekawe cechy i budowę a także wysokiej skuteczności marketing (partnerstwo z wysokiej klasy sportowcami). Naliczenia w planach ze względu na to, iż są zmienne, a my posiadamy udziały w zyskach firmy, wydają się realne. Brakuje jednak potwierdzenia rzeczywistego handlu i posiadania pracujących koparek. Same zdjęcia kart graficznych oraz luźne dowody zawieranych transakcji to jeszcze za mało. Liczę więc na większą transparentność projektu również w zakresie posiadanej licencji finansowej. Ale nawet jeśli mamy do czynienia tylko z ponzi, to wydaje się, iż wyjątkowe cechy projektu oraz jego wysoki budżet zapewnią mu dłuższą żywotność. Szczególnie interesujące są codzienne darmowe analizy wykresu bitcoina. Nawet nie uczestnicząc w inwestycji możemy z nich korzystać.

1RoXNbg.png



Plusy

 • staranne przygotowanie programu
 • darmowe sygnały tradingowe
 • unikalny skrypt i design
 • atrakcyjny program afiliacyjny
 • czytelność i przejrzystość witryny
 • ciekawe i skuteczne metody marketingowe
 • aktywny administrator z wysokim budżetem
 • możliwość wypłacenia depozytu przed czasem

Minusy

 • brak tłumaczenia witryny programu na inne języki
 • brak dostępnej licencji finansowej

 

Link do programu


www.cryptoarb.org

 

 

Informacje dodatkowe





Opinie użytkowników

×
Powered by (SD) Company Directory 3.5.1 © 2019 by SolutionDEVs.pl