Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Splitt Corp Ltd.

Splitt Corp Ltd.

1534   0   0   1   0  
  (0 opinii)

Adres

 1. Nasz adres:
  72 Great Suffolk Street, Londyn, United Kingdom
  72 Great Suffolk Street Londyn United Kingdom
 2. GPS:
  51.50273337688198, -0.10134444047549
 3. Specjalizacje

A Global Crypto Cloud, For You.

Splitt's Cryptocurrency Cloud Server offers a user-friendly way to conduct cryptocurrency mining from home at any time. It is suitable for amateurs and cryptocurrency experts working on a larger scale. The cloud mining service offers a fresh alternative to traditional means of cryptocurrency mining.

Splitt has made it our priority to offer a standardized highly reliable high performance cloud compute environment in all of the cities we serve. Launching a cloud server environment in 15 cities around the globe has never been easier!

0123bea.png


Link: www.splitt.coOpis ogólny

Kiedy pierwszy raz spotkałem się z nazwą programu, zastanawiało mnie skąd pomysł na taką nazwę (Splitt)? W jezyku niemieckim słowo splitt oznacza "grys", czyli rodzaj kruszywa. Nie do końca jednak udaje mi się znaleźć skojarzenie pomiędzy grysem a kopaniem w chmurze i kryptowalutami, no chyba, że jako porównanie do metody wydobywczej :) Planuję przeprowadzić wywiad z administratorem programu i będę chciał ten temat poruszyć. 

Program Splitt zarejestrowany jest jako spółka brytyjska pod pełną nazwą: Splitt Corp Ltd.

i adresem:
72 Great Suffolk Street
London, United Kingdom, SE1 0BL

Udało mi się odnaleźć nr rejestrowy firmy 11291905 a pod nim informację o o dacie założenia tej spółki (4 kwiecień 2018). Sam start programu nastąpił 16 czerwca 2018 r. (otwarcie witryny), aczkolwiek z harmonogramu działań firmy wynika, iż działa ona już od maja a sama idea stworzenia programu nastąpiła w styczniu 2017 roku. 

splitt2.jpg

 

Pierwsze moje wrażenie po otwarciu strony programu jest pozytywne. Witryna prezentuje się profesjonalnie, posiada ładną kolorystykę i nawiązuje do obecnych trendów deweloperskich. Strona programu chroniona jest certyfikatem SSL, możemy więc logować się na niej bezpiecznie, serwer posiada również ochronę anty-ddosową. Sam skrypt programu jest w 100% unikalny i pisany na zamówienie. Świadczy to o tym, iż program ten został przygotowany starannie i przeznaczono na jego budowę wysoki budżet. 

Sama firma pisze o sobie, iż "stworzyła jeden z najlepszych zespołów w branży kopania w chmurze. Jako weterani w zarządzaniu firmy hostingowej, wykorzystaliśmy nasze ponad 20-letnie doświadczenie w złożonych środowiskach hostingowych i uczyniliśmy naszą misją upraszczanie chmury."

Dyrektorem generalnym projektu jest Patel Nguyen, Chińczyk z pochodzenia, który jest przedstawiany jako "jedna z najbardziej podziwianych osób w świecie kryptowalut Azji Południowej" i miał wcześniej pracować dla takich firm technologicznych jak IBM, Google i Facebook. 

 6C9ICvk.png

Do zespołu należy również Kim Lee, który pełni rolę dyrektora technicznego w firmie i zajmuje się stroną techniczną technologii wydobycia kryptowalut.

dPT6ioF.png

Może zastanawiać więc dlaczego zarząd firmy nie założył działalności np. w Hong-Kongu skoro to właśnie z tego rejonu on pochodzi. Z drugiej strony program ma zasięg międzynarodowy a same Chiny wprowadziły ograniczenie w obrocie Bitcoinem, więc może to jest powód.

Interfejs użytkownika jest przejrzysty, postawiono na szybki dostęp do najważniejszych funkcji. Ciekawą opcją jest możliwość połączenia naszego konta z botem telegram, który będzie nas poprzez ten komunikator informował o wydarzeniach na naszym koncie.

Wysoko oceniam również stopień bezpieczeństwa konta, na którym możemy ustawić dodatkowe zabezpieczenie w postaci Two Factor Auth. czyli dwupoziomowego dodatkowego uwierzytelnienia od google. 

Na uwagę zasługuje dział FAQ, który jest zbudowany na odrębnej subdomenie a odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania są obszerne i poparte grafikami.Czym się firma zajmuje

Splitt wg deklaracji na stronie zajmuje się kopaniem kryptowalut w chmurze,  a wiec udostępnia swoim inwestorom możliwość dzierżawy koparek. Jednakże sama forma prowadzenia programu, sposób naliczeń, rejestracji i inwestycji praktycznie niczym się nie różni od dotychczasowych klasycznych programów typu hyip. Głównym naszym zadaniem w programie jest więc rejestracja, inwestycja a na końcu wypłata zysków.

Nie wykupujemy też konkretnej mocy obliczeniowej, zyski są bowiem stałe zależne od wysokości depozytu i wyboru planu.


Plany inwestycyjne

W programie Splitt dostępne są 3 programy inwestycyjne: Dynamic Cloud Mining, Bare Metal Simplified oraz ASIC Mining. 

Charakterystyka planu Dynamic Cloud Mining:

Zj08Peo.png

Dzienne naliczenie: 2.64%,  aczkolwiek naliczanie zysków jest co godzinę (0.11%).

Min. depozyt: 0.001 BTC

Max. depozyt: 25 BTC

Okres działania: 60 dni

ROI: 158.4%

 

Charakterystyka planu Bare Metal Simplified:

bSk3542.png

Dzienne naliczenie: 3.5%,  aczkolwiek naliczanie zysków jest 2x na dzień (1.75%).

Min. depozyt: 0.025 BTC

Max. depozyt: 50 BTC

Okres działania: 40 dni

ROI: 140%

 

Charakterystyka planu ASIC Mining:

nL0hBGm.png

Dzienne naliczenie: 4.7%

Min. depozyt: 0.5 BTC

Max. depozyt: 50 BTC

Okres działania: 35 dni

ROI: 164.5%

Pod opisami planów mamy dostępny kalkulator, za pomocą którego możemy obliczyć przewidywane zyski.

 

Depozyty/wypłaty

Depozyt w programie składamy za pomocą kryptowalut. Ze względu na to, iż cała procedura może się niektórym osobom wydać skomplikowana, zawrzemy w tej recenzji krótki poradnik jak składać depozyt w programie.

1. Logujemy się na konto.

2. Klikamy zakładkę "invest".

3. Podajemy kwotę jaką chcemy zdeponować w dolarach. Zostanie ona automatycznie przeliczona po obecnym kursie na BTC po prawej stronie formularza:

v9qi5O5.png

4. Klikamy w zakładkę 2. "Plan Overview" albo "Contract Type" w pasku na dole strony. Pojawiają nam się dostępne plany:

91JvOsD.png

Na szaro zaznacza się na plan, którego nie możemy wybrać ze względu na wyższe minimum depozytu niż kwota depozytu, którą wcześniej zadeklarowaliśmy.

5. Klikamy w wybrany plan. Jeśli chcemy wybrać plan Bare Metal Simplified to klikamy w przycisk Select Bare Metal Simplified.

6. Klikamy w przycisk w pasku na dole "Deploy now":

QXPzCVe.png

 

Jeśli mamy jakieś środki na koncie, to w komunikacie możemy przeczytać ile nam tych środków jeszcze brakuje aby zainwestować w plan.

7. Pojawia nam się formularz wpłaty. Na górze wybieramy interesującą nas kryptowalutę albo giełdę czy portfel, a jest ich sporo:

Bitcoin, Ether, Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple, Aragon, Basic Attention Token, Blackcoin, Binance, Clams, Civic, Dash, Decred, DigiByte, Dogecoin, Edgeless, Ether Classic, GameCredits, Gnosis, Golem, Matchpool, Komodo, Neo, Numeraire, Nxt, OmiseGo, Polymath, Potcoin, Qtum, RCN, Reddcoin, iExec, Salt, Siacoin, Status, Storj, Swarm City, Vertcoin, Wings, Monero, Zcash

jK1dpFf.png

8. Wybieramy cegiełkę z kwotą albo "Other" aby podać własną:

alVTHZ2.png

9. Klikamy przycisk "Pay with Bitcoin" i pojawia się okienko, gdzie udostępniony jest nasz indywidualny porfel do wpłaty albo kod QR:

SMAQZpc.png

Kwota którą mamy wpłacić pojawia się w "Awaiting 0.1297 Bitcoin payment..."

Jeśli pomyślnie przelaliśmy środki z portfela czy giełdy to klikamy "I Paid!".

Czekamy na potwierdzenie.

 

Wypłat dokonujemy za pomocą przycisku h7TG93I.png dostępnego np. w zakładce Wallet.

Wypłaty są realizowane w trybie instant.


Rejestracja
Rejestracja w programie Splitt jest wyjątkowo prosta. Wystarczy podać nazwę użytkownika, e-mail i hasło. Program nie zbiera żadnych innych danych osobistych.


Program polecający

Splitt posiada program afiliacyjny - 3-poziomowy. Na 1 poziomie zarabiamy 4% od depozytu poleconego, na drugim 2% a na trzecim 1%. Warunkiem jest to aby polecony wpłacił min. $10. 

Ciekawą opcją jest możliwość wygenerowania rożnych reflinków dla indywidualnych kampanii i śledzenia ich oddzielnych statystyk. Dodatkowo za osiągnięcie odpowiedniego obrotu możemy otrzymać bonusy pieniężne. Inną możliwością współpracy jest możliwość zostania lokalnym przedstawicielem w danym kraju a także plan nagród za aktywność na portalach społecznościowych.Support

Wsparcie klienta jest bardzo aktywne. Oprócz standardowego FAQ możemy swoje pytania zadawać na czacie, albo poprzez formularz kontaktowy.

Podsumowanie i opinie o programie. Czy Splitt  to scam?

Program Splitt z jednej strony proponuje wysoką atrakcyjność szczególnie jeśli chodzi o wysokość zarobków oraz funkcjonalność serwisu, ale z drugiej strony nie prezentuje wystarczającej transparentności aby określić realność prowadzenia deklarowanej działalności. Jednakże sam program oceniam bardzo pozytywnie ze względu na staranne jego przygotowanie, wielość form składania depozytu oraz intuicyjność i unikalność pewnych rozwiązań (np. możliwość tworzenia kampanii afiliacyjnych) a także realizacja wypłat w trybie instant.

Zadałem też kilka pytań supportowi i otrzymałem zadowalające i szybkie odpowiedzi. Cieszy również to, że admin przygotowuje polską wersję strony oraz ciągle rozwija projekt.


Plusy

 • staranne przygotowanie programu
 • możliwość tworzenia kampanii afiliacyjnych
 • unikalny skrypt i design
 • wypłaty w trybie instant
 • czytelność i przejrzystość witryny
 • ciekawe i skuteczne metody marketingowe
 • aktywny administrator z wysokim budżetem
 • możliwość wypłacenia depozytu przed czasem
 • wielojęzykowość

Minusy

 • niska transparentność
 • skomplikowany proces składania depozytu

 

Link do programu


www.splitt.co

 

 

Informacje dodatkowe

Opinie użytkowników

×
Powered by (SD) Company Directory 3.5.1 © 2019 by SolutionDEVs.pl