Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama




Dominant Finance Ltd

Adres

 1. Nasz adres:
  Corner Hutson & Eyre Street, Blake Building, Suite 302, Belize City, Belize
  Corner Hutson & Eyre Street, Blake Building, Suite 302 Belize City Belize
 2. GPS:
  17.49645825711694, -88.18375823453215
 3. Specjalizacje

Dominant Finance is a modern investment and mining company based on a fully-open and ready-to-grow platform built on the concept of mining and daily distribution of cryptocurrencies among all participants.

Our company launched on July 27, 2018 when our website went live on the web and was first seen by our visitors. Slowly but surely, we got our first clients and partners, and soon they will start seeing results and achievements, which makes everyone at Dominant Finance very happy! Although the quality of our products and services is already at a high level, we will continue working diligently to improve the performance of our activity in all areas, elevating profitability and success of our company.

In order to be honest with you we will not come up with beautiful stories telling you about outstanding characteristics of our company and how many ups and downs we have experienced over the years doing a huge amount of work on the cryptomarket until we became the most successful company in the world. The opposite, being extremely open with you, we would like to mention that we have been working for only 3 months to launch Dominant Finance, however you can see it for yourself by studying our website, Member’s Area and investment products. Our company is at the very start of its journey, so we can honestly say that it’s just the beginning!

office-header-logo-icon.png


Link: www.dominant-finance.com



Opis ogólny

Recenzuję projekt, który obserwuję już od kilku miesięcy, kiedy to jeszcze był w fazie pre-launch i tylko niektóre informacje o nim przebijały się zza zamkniętej zasłony. Dziś nastąpił w końcu ten moment, kiedy otwarta została rejestracja w programie, tak więc wszystko stało się jasne i przejrzyste. Jest więc o czym pisać :)

Na wstępie trzeba dodać, że obecna wersja strony nie jest finalna i wiele funkcji jeszcze nie działa prawidłowo, ale te, które są niezbędne do procesu inwestycji czy polecania są już dostępne. Ale to co już mamy to jednym słowem wow! Takie projekty aż chce się recenzować - piękna grafika, unikalny skrypt, wielojęzyczność platformy (w tym tłumaczenie na język Polski i to nie poprzez skrypt translatora, gdyż stoi ono na wysokim poziomie), transparentność działań to tylko niektóre cechy, które rzucają się w oczy.

MzI8LE.jpg

 

Ale zacznijmy od początku. Dominant Finance to podmiot, który funkcjonuje online od 27 lipca 2018 roku jako zespół zarejestrowanych spółek w aż 5 międzynarodowych jurysdykcjach: na Belize jako Dominant Finance Ltd., w Londynie w UK jako Dominant Finance Limited, w Hong-Kongu jako Dominant Holdings Limited, na Florydzie w USA jako Dominant Finance LLC oraz w Rosji jako Dominant Finance Ltd. Możemy sobie zadać pytanie, po co dla jednego programu aż tyle jurysdykcji? Wytłumaczenie znajdziemy na stronie programu:

Aby móc działać na arenie międzynarodowej, naszą firmę zarejestrowaliśmy na Belize. Celem działania w jurysdykcji europejskiej nasza firma została zarejestrowana w Anglii. Aby działać w Azji Wschodniej, założyliśmy firmę w Hong Kongu. Dla długoterminowego rozwoju i wejścia na rynek amerykański, zarejestrowaliśmy naszą firmę w Stanach Zjednoczonych. Aby zarejestrować spółkę zgodnie z rosyjskim prawem otworzyliśmy przedstawicielstwo w Moskwie na terenie Rosji oraz założyliśmy rachunek bankowy.

Program ma więc zasięg międzynarodowy stąd różne jurysdykcje regionalne. Nie jest to rozwiązanie tanie, gdyż każda firma wiąże się z odrębnymi formalnościami prawno-księgowymi, ani łatwe, gdyż wszystkie te podmioty są ze sobą powiązane. Domyślam się więc, że firma posiada dobrego księgowego :cheesy: Myślę także, iż celem tego wehikułu jest również optymalizacja podatkowa, która powoduje, iż produkty inwestycyjne programu są dla nas tańsze a tym samym bardziej dochodowe.

Dominant-Finance to konkretny zespół ludzi, którzy ujawniają swoje profile i życiorysy wypełniając rzadką w tej branży cechę transparentności. Głównym reprezentantem firmy jest CEO Thomas Eklundh:

1.png Profil na facebooku: https://www.facebook.com/thomas.eklundh1

A oto co piszę na swój temat CEO:

Spoiler

 

Witajcie drodzy goście naszej witryny! Pozwólcie, że się przedstawię: nazywam się Thomas Eklundh, pochodzę z Malmö (najbardziej międzynarodowego miasta Szwecji, które położone jest niedaleko duńskiego miasta Kopenhagi); od 2013 mieszkam w Göteborgu. Mam 38 lat.

Aby stworzyć własną firmę finansową jednoczącą inwestorów i marketingowców z całego świata, musisz być przynajmniej maniakiem branży IT, i przyznaję, iż od 20 roku życia byłem zafascynowany rozwojem i zarabianiem na grach wideo. Studiowałem ten temat od środka i na zewnątrz. Tak się też złożyło, że miałem wrodzone umiejętności programistyczne, ale dopiero kilka lat temu zainteresowałem się zarządzaniem finansami czyniąc z niedocenionych przez większość ludzi kryptowalut życiową poduszkę finansową i powodując wzrost ich zasobów.

Nie jest fałszywą skromnością stwierdzenie, że jestem maniakiem kopania kryptowalut i w tej dziedzinie przez ostatnich kilka lat nauczyłem się własnoręcznie montować układy GPU i zarządzać nimi zdalnie. Tak jak w przypadku każdego miłośnika kopania, kolekcjonuję prawie wszystkie popularne i obiecujące kryptowaluty, więc posiadam szeroki zasób kryptomonet (nawiasem mówiąc, w przypadku niektórych pomnożyłem ich wartość wielokrotnie, kupując je na samym dołku cenowym przed pompowaniem ich wartości i ogromną kapitalizacją).

Chociaż uważam się za przeciętnego człowieka, to mam również umiejętności zarządzania zespołami programistów i handlowców. Wspólnie z naszymi programistami stworzyliśmy własne moduły do samodzielnego zarządzania koparkami kryptowalut a naszym handlowcom udostępniam swoje konta na 6 giełdach kryptowalut stosując się do strategii partnerstwa na zasadzie obopólnej korzyści.

Do zakresu moich działań należy staranne monitorowanie przepływów finansowych, zarządzanie personelem firmy, uczestnictwo w wydarzeniach publicznych oraz tworzenie rozwiązań tych problemów organizacyjnych, które są związane z rozwojem i wdrażaniem dowolnego produktu lub usługi zaprezentowanej w Dominant Finance.

 

Drugą ważną osobą w firmie jest Dmitry Garusov, Dyrektor Wykonawczy:

2.png Profil na facebooku: https://www.facebook.com/dmitry.garusov1

I krótka notka o tej osobie, czym się zajmuje, jaką pełni funkcję:

Spoiler

 

Miło mi Was poznać, moi przyjaciele. Nazywam się Dmitry Garusov i wraz z Thomasem jestem kluczową osobą w firmie Dominant Finance. Nasza praca ma fundamentalne znaczenie dla pomyślnego rozwoju firmy. Urodziłem się i wychowałem w małej wiosce Kamenka w regionie Leningradu, oddalonym o 100 km od kulturalnej stolicy Rosji - miasta St. Petersburga. Mam 36 lat, od 1998 mieszkam w St. Petersburgu, a od chwili rozpoczęcia pracy w tej firmie często podróżuję służbowo do Moskwy i krajów europejskich.

Do biznesu internetowego wciągnęła mnie Wielka Kryptowaluta. Kiedy po raz pierwszy miałem z nią do czynienia, kryptowaluta nie była uważana za trend, chociaż już wtedy promowano informację o pewnych programistach w Stanach Zjednoczonych kupujących pizzę za 10 000 bitcoinów. Teraz śmiejemy się z tej historii, ale w tamtym czasie większość ludzi na Ziemi nawet nie słyszała (lub nie chciała słyszeć) słowa "bitcoin", nie mówiąc już o "blockchain".


Wielu z was może zapytać: czego potrzebujesz, aby stworzyć własną, naprawdę silną firmę, zabezpieczoną realnym biznesem? Pieniądzy? Zespołu? Super umiejętności? Lat pracy? Mogę powiedzieć jedno: wszystko powyższe plus o wiele więcej, ale najważniejszą rzeczą jest pomysł, a raczej wiedza o tym, jak go wdrożyć.

Większość czasu w firmie Dominant Finance poświęcam na pracę z personelem, aby pomóc w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów. Widząc działanie firmy od środka zawsze mogę obiektywnie ocenić ogólną sytuację, dokonać niezbędnych wniosków, podjąć najbardziej korzystne decyzje dla rozwoju firmy i przyczynić się do określenia przyszłej strategii i planów firmy.

Jeśli masz interesujące oferty handlowe, szczególnie te związane z kryptowalutą i blockchainem, możesz skontaktować się ze mną na Facebooku lub lepiej poprzez Telegram.

 

Do zespołu Dominant Finance należy również Denis Borisenko, który pełni rolę Dyrektora Technicznego:

3.png Twitter: https://t.me/DenisBorisenko

Krótka biografia:

Spoiler

 

Cześć wszystkim, mam na imię Denis i jestem szefem działu programistów Dominant Finance. Mam 27 lat, mieszkam i pracuję w Charkowie na Ukrainie. Nie pamiętam, w jakim wieku zainteresowałem się programowaniem, ale patrząc wstecz na niedawną przeszłość, byłem jednym z niewielu, którzy dokończyli swoją pracę i nigdy nie zasnęli podczas kodowania :) Zazwyczaj gdy ktoś planuje poświęcić swoje życie dla branży IT, kluczową rzeczą na wczesnym etapie jest to, aby nie pozwolić twojej głowie eksplodować z powodu tysięcy linii kodu. Teraz mogę spokojnie powiedzieć, że tylko osoba predysponowana genetycznie może zostać profesjonalnym programistą.

Nawiasem mówiąc, mam jedną unikalną cechę - jestem programistą w pełnym tego słowa  znaczeniu, czyli mogę programować, kodować, animować i projektować, a także tworzyć aplikacje mobilne. Wiesz, uwielbiam tę pracę ze względu na to, że jest dobrze płatna i dzięki takim umiejętnościom można osiągnąć wielki sukces w karierze.

Mój zestaw umiejętności nie jest skromny. Pozwolę sobie wymienić niektóre z nich: Starszy Programista Backend (PHP, Python, NodeJS), Starszy Programista Frontend (Angular, React, VueJS), architekt baz danych, specjalista ds. Bezpieczeństwa informacji, programista systemów kryptograficznych.

W Dziale Programistów Dominant Finance pełnię rolę lidera zespołu, współpracuję z dwoma programistami internetowymi (programistami frontendu i backendu) oraz dwoma projektantami szablonów. Lenistwa nie będzie tutaj, pracuję 24/7.

Do moich obowiązków należy tworzenie i utrzymywanie jednolitej platformy zapewniającej nieprzerwane i w pełni bezpieczne funkcjonowanie strony internetowej firmy. Innymi słowy, zarządzam każdym etapem rozwoju platformy i koordynuję pracę programistów, projektantów, deweloperów, testerów, twórców specyfikacji wymagań i innych specjalistów. Do moich zadań należy także utrzymywanie dokumentacji technicznej i projektowej.

Z góry przepraszam tych, którzy napiszą do mnie na Telegramie. Jeśli zaprosisz mnie do udziału w opracowywaniu innych projektów, propozycje te pozostaną bez odpowiedzi. Dlatego właśnie nie tworzyłem kont w sieciach społecznościowych, aby nie być obciążonym "dodatkową pracą". W Dominant Finance pracuję na podstawie umowy i otrzymuję atrakcyjną zapłatę w kryptowalutach, którymi również jestem zafascynowany. Mogę powiedzieć, że mam udane życie i pracę w ekskluzywnej firmie, więc proszę, skontaktuj się ze mną na Telegramie tylko w bardzo ważnych lub nagłych kwestiach technicznych związanych z platformą Dominant Finance.

 

 

Za tworzenie treści na witrynie programu odpowiada Magnus Larsson:

4.png  Twitter: https://t.me/MagnusLarsson

Krótka notka biograficzna:

Spoiler

Witajcie drodzy klienci, partnerzy i goście naszej strony. Nazywam się Magnus, jestem doświadczonym menedżerem treści, który szczerze kocha, głęboko ceni i szanuje swoją pracę. W ciągu ostatnich 10 lat napisałam ponad 800 obszernych artykułów w różnych językach pracując jako freelancer i zewnętrzny ekspert dwóch domów maklerskich i kilku finansowych mediów internetowych. Mam 33 lata i rozpocząłem karierę autora treści, kiedy miałem 23 lata. Działalność ta zaczęła mi przynosić pierwsze namacalne owoce gdy miałem 24 lata. Nadal pracuję jako ekspert zewnętrzny dla kilku finansowych mediów internetowych.

Wszystkie teksty, obrazy i informacje, które widzisz na stronie internetowej Dominant Finance zostały stworzone i zatwierdzone pod moim kierownictwem. Jestem również redaktorem naczelnym tej strony. Zajmuję się zamieszczaniem aktualności i zdjęć, poprawiam błędy i uczestniczę w promocji SMM.

Podsumowując, chcę powiedzieć, iż mój zakres działalności jest znacznie szerszy, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka i obejmuje następujące elementy:

• Dodawanie i edycja informacji na stronie internetowej;
• Pisanie artykułów, aktualności, zapowiedzi i innych treści;
• Zbieranie i gromadzenie informacji potrzebnych do napisania tekstów;
• Eliminacja błędów na stronie internetowej i opisywanie złożonych problemów;
• Zapewnienie prawidłowego działania witryny;
• Komunikacja z odwiedzającymi stronę internetową;
• Praca z freelancerami i pełnoetatowymi specjalistami;
• Zarządzanie i rozwój sieci społecznościowych;
• Umieszczanie reklam internetowych i zarządzanie nimi.

 

Ostatnia osoba w zespole Dominanta to Lilya Ignatenko, Kierowniczka Działu Marketingu:

5.png Twitter: https://t.me/LilyaIgnatenko

Notka biograficzna oraz zakres zajęć:

Spoiler

 

Dzień dobry drodzy koledzy i koleżanki, bez względu na porę dnia i gdziekolwiek jesteś! Nazywam się Lilya Ignatenko, mam 28 lat, urodziłam się i mieszkam w Niżnym Nowogrodzie w Rosji. Od 18 roku życia pracuję w reklamie i moim zdaniem w swojej karierze odniosłam sukces. W tym okresie opracowałam własny styl mojej osoby, który z przyjemnością pokażę tutaj, w firmie Dominant Finance.
Jako pracownik etatowy różnych agencji reklamowych przez wiele lat widziałam przede mną tylko jeden cel - aby wykonać wymaganą ilość działań, która zaspokoi potrzeby klientów i sprawi, by chcieli do nas wrócić. Teraz, po objęciu funkcji kierowniczej w dziale marketingu i reklamy w międzynarodowej firmie finansowej, zarządzam wszystkimi działaniami, które przyczyniają się do przyciągnięcia klientów i zapewniają rozpoznawalności marki. Moje marzenia się spełniły!

A teraz chcę przedstawić Wam mój zestaw obowiązków w Dominant Finance:

• Księga tożsamości marki (zapadająca w pamięć identyfikacja wizualna);
• Przygotowanie materiałów do druku (prezentacje, notatniki, flagi, foldery, długopisy itp.);
• Stworzenie wewnętrznych i zewnętrznych modeli biura Dominant Finance;
• Współdziałanie z Działem Technicznym w opracowywaniu narzędzi marketingu online;
• Planowanie i organizacja promocji i wydarzeń;
• Analiza skuteczności kampanii reklamowych;
• Monitorowanie działalności naszej konkurencji.

Drodzy koledzy i koleżanki, jeśli macie dobre pomysły na promowanie Dominant Finance w swoim mieście (np. prowadzenie promocji, uroczyste otwarcie biura firmy, tworzenie dodatkowych produktów do druku), nie wahajcie się skontaktować ze mną poprzez Telegram.Jestem gotowa, aby zapewnić profesjonalne wsparcie dla wszystkich partnerów naszej firmy.

 

 

Możemy więc powiedzieć, że zespół Dominant Finance tworzy kolektyw szwedzko-rosyjski. Co istotne, te osoby występują również w dokumentach rejestrowych firmy. Np. dyrektorem spółki brytyjskiej jest Dmitrii Garusov a notabene spółka ta posiada kapitał zakładowy w wysokości 100,000 funtów. Podobnie jest w spółce amerykańskiej. Osoby reprezentujące firmę występują również na filmach video:

https://www.youtube.com/watch?v=udohkiP6Chs

Może się zrodzić pytanie, a co z licencją finansową? Odpowiedź podaną mamy w FAQ:

Ze względu na to, że firma Dominant Finance nie jest ani funduszem inwestycyjnym ani brokerem i nie zarządza funduszami osób trzecich, a także nie jest powiązana z rynkami finansowymi, to nie musi uzyskiwać żadnych licencji.

Firma chwali się również zabezpieczeniem środków inwestorów w postaci funduszu bezpieczeństwa o wartości $1,000,000: 

Finansowa wiarygodność Dominant Finance jest potwierdzona poprzez złożenie kaucji pieniężnej w wysokości 1 000 000 USD podzielonej na równe kwoty w wysokości 250 000 USD na cztery największe giełdy kryptowalut takie jak: Binance (Szanghaj, Chiny), Bittrex (Nowy Jork, USA), Kraken (San Francisco, USA), Poloniex (Delaware, USA). Ten depozyt ustanowiliśmy jako fundusz ubezpieczeniowy, który gwarantuje naszym klientom rekompensatę za straty w przypadku nieprzewidzianego ryzyka.

Na jakich zasadach jednak ma być realizowany ten fundusz w przypadku realnej konieczności rekompensaty, trudno powiedzieć. Wątpię bowiem, aby te środki były audytowane przez podmiot trzeci. Nie ma też na ten temat informacji w umowie publicznej. Myślę wiec, że mamy tutaj bardziej do czynienia z chwytem marketingowym niż realną opcją rekompensaty, choć udostępnione są screeny z przelewów tych kwot:

XEHyzg.jpg


Czym się firma zajmuje

Dominant Finance swoje zyski generuje na 2 działalnościach:

 1. na kopaniu kryptowalut
 2. na handlu kryptowalutami

Jak możemy przeczytać na stronie programu, spółka posiada 10-miesięczną historię funkcjonowania 156 koparek "Antminer S9-13.5TH/s" i 44 stacji GPU z 6 najwyższej klasy kartami graficznymi "GTX GeForce 1070 Ti". Moc kopania wynosząca 1067 kW jest wystarczająca, aby zapewnić pracę dla około 700 koparek "Antminer S9", które kopią Bitcoin na algorytmie SHA-256. Lokalizacja koparek to Szwecja.

Na specjalnej stronie za pomocą streamingu video udostępniany jest obraz z pracującymi koparkami dla Dominant Finance: https://www.twitch.tv/dominantfinance

Możemy na tej stronie zarejestrować się i dodać komentarz, który pojawi się błyskawicznie na ekranie umieszczonym w tym pokoju:

JQ1q7k.jpg

Trudno, aby oferowane zyski były zapewnione tylko z kopania kryptowalut. Druga aktywność firmy to więc handel na rynku poprzez analizę opartą na strategiach technicznych i analizie fundamentalnej. Maksymalna dopuszczalna strata dla każdej transakcji to nie więcej niż 5% od pozycji. 

A tak wygląda dywersyfikacja portfela kryptowalut:

q46ZYn.jpg



Plany inwestycyjne

umSo3Fa.png

1. Crypton

Ten pakiet inwestycyjny obejmuje pulę inwestycyjną o wartości 8.000 $ na uruchomienie farmy GPU składającej się z 6 wysokiej jakości kart graficznych GeForce GTX 1070 Ti.

Depozyt: 10$ to 8.000$
Okres inwestycji: 400 dni
Dzienny zysk: 0.26% do 0.46%
Miesięczny zysk: 8% do 14%
Całkowity zysk: 104% do 186%

2. Altpool

Ten pakiet inwestycyjny obejmuje pulę inwestycyjną o wartości 10 000 $ na uruchomienie farmy GPU składającej się z 8 wysokiej jakości kart graficznych GeForce GTX 1070 Ti.

Depozyt: 50$ to 10.000$
Okres inwestycji: 400 dni
Dzienny zysk: 0.30% do 0.53%
Miesięczny zysk: 9% do 16%
Całkowity zysk: 120% do 214%

3. Dominant

Ten pakiet inwestycyjny obejmuje pulę inwestycyjną o wartości 15 000 $ na uruchomienie farmy ASIC składającej się z 5 wysokowydajnych górników gASIC Antminer S9-13.5TH / s firmy Bitmain (najbardziej znany producent sprzętu górniczego).

Depozyt: 100$ to 15.000$
Okres inwestycji: 400 dni
Dzienny zysk: 0.33% do 0.60%
Miesięczny zysk: 10% do 18%
Całkowity zysk: 132% do 240%

4. Mastodon

Jest to indywidualna oferta dla klientów, którzy chcą zainwestować 30 000 $ w działalność wydobywczą.

Depozyt: 30.000$
Okres inwestycji: 400 dni
Dzienny zysk: 0.36% do 0.66%
Miesięczny zysk: 11% do 20%
Całkowity zysk: 144% do 266%

Naliczenia mają być codziennie i mają być możliwe do wypłaty co tydzień.

Należy jednak pamiętać, iż początek naliczania wiąże się z oczekiwaniem na wypełnienie puli (pasek wypełnienia dostępny jest przy planach). Po wygenerowaniu puli płatnego pakietu inwestycyjnego, w Strefie Użytkownika pojawi się status "Nabycie"; po zakupie sprzętu wydobywczego rozpoczyna się jego instalacja, konfiguracja i połączenie, i wtedy pojawi się status "Montaż"; po skonfigurowaniu sprzętu i połączeniu go z kontem puli wydobywczej pojawi się status "Rozpoczęto wydobycie" i od tego dnia inwestycja rozpoczyna generować dochód. Średni czas procedury aktywacji pakietu inwestycyjnego wynosi od 3 do 6 dni.

Dochód naliczany jest codziennie o godzinie 18.00 (GMT+3).

Swoje dochody możemy również oszacować za pomocą kalkulatora inwestycyjnego na stronie programu.

 

 

Depozyty/wypłaty

Depozyt w programie możemy obecnie składać za pomocą: 

Bitcoin, Etherum, Zcash, Bitcoin Cash, Dash, Litecoin, Ripple, PerfectMoney, NixMoney.

Depozyt możemy złożyć na 2 sposoby:

1) bezpośrednio w programie przy pomocy formularzy

- Przechodzimy do zakładki "Inwestycja"

- doładowujemy tzw. konto tranzytowe

lx4fWV.jpg

Wybieramy metodę płatności, podajemy kwotę i klikamy zapłać.

- generuje nam się kod QR albo adres kryptowaluty do płatności lub systemu płatności. Używamy kodu albo klikamy przycisk "Przejdź do płatności".

BT0Zw8.jpg

- zostaniemy przekierowani do serwisu płatności coinpayments.net lub systemu płatności w zależności od wyboru formy depozytu.

- po odpowiedniej ilości potwierdzeń nasze konto zostaje zasilone. Teraz możemy te środki użyć do zakupu pakietu inwestycyjnego (zakładka "inwestycja"). Wybieramy interesujący nas pakiet, wprowadzamy walutę inwestycji, kwotę inwestycji i przycisk "kupno":

zkedno.jpg

2) za pomocą wewnętrznej giełdy

Druga forma jest korzystniejsza, gdyż dostajemy dodatkowy bonus w zależności od tego jaką prowizję ustawi sprzedający. Program pobiera bowiem 2% prowizji od wypłaty środków. Wypłacający może jednak sprzedać swoją wypłatę na giełdzie (osobie, która chciała by te środki zdeponować) i ustawić prowizję np. 1%. Wtedy sprzedający płaci 1% prowizji, a ta prowizja automatycznie staje się bonusem dla osoby, która kupuje te środki celem ich zdeponowania. Obecnie jednak nie ma żadnych ofert, gdyż nie ma jeszcze osób, które chcą sprzedać swoje zarobki.

 

Wypłaty są otwarte w każdą niedzielę o godzinie 15:00 (GMT+3) i są one przeprowadzane za pośrednictwem wewnętrznej giełdy Dominant Finance. Od tego dnia możesz wypłacać środki w dowolnym momencie. Aby to zrobić, zaloguj się do Strefy Użytkownika, przejdź do zakładki "Finanse ›› Sprzedaj" i zrealizuj zlecenie wypłaty wypełniając prosty formularz. Zlecenie zostanie wysłane na wewnętrzną giełdę Dominant Finance, gdzie zostanie zakupione przez innego klienta lub firmę w ciągu 1-10 dni. Jeśli naszą wypłatę kupuje firma, to płacimy 2% prowizji od tej wypłaty.

Minimalna kwota do wypłaty to $5/0.001 btc


Rejestracja
Rejestracja w programie Dominant-Finance wymaga posiadanie reflinka. Bez niego nie możemy się zarejestrować w programie. Po kliknięciu w reflink pole "Sponsor" wypełni się automatycznie (mmonitor). Dodatkowo musimy podać login, hasło, imię i nazwisko, nr telefonu (w przyszłości mają być uruchomione notyfikacje smsowe), oraz adres e-mail i zaznaczamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych. 


Program polecający

W programie Dominant Finance możemy zarabiać dodatkowo polecając program innym. Program ten jest mocno rozbudowany, posiada bowiem aż 15 stopni kariery:

1. stopień to PARTNER. Osiągamy go standardowo po zarejestrowaniu konta nawet nie inwestując w pakiety. 

Prowizja bezpośrednia: 4% od poleconych z 1 poziomu

Wymagana inwestycja: brak

Bonus łączny: brak

Bonus z planu kariery: brak

 

2. stopień to TRAINEE. Osiągamy go po osiągnięciu obrotu struktury w wysokości $2500

Prowizja bezpośrednia: 5% od poleconych z 1 poziomu i 1% od struktury na pozostałych poziomach

Wymagana inwestycja: min. $50

Bonus łączny: brak

Bonus z planu kariery: brak

 

3. stopień to Junior Agent. Osiągamy go po osiągnięciu obrotu struktury w wysokości $10,000

Prowizja bezpośrednia: 6% od poleconych z 1 poziomu i 1-2% od struktury na pozostałych poziomach

Wymagana inwestycja: min. $500

Bonus łączny: 5%

Bonus z planu kariery: brak

 

4. stopień to Agent. Osiągamy go po osiągnięciu obrotu struktury w wysokości $25,000

Prowizja bezpośrednia: 7% od poleconych z 1 poziomu i 1-3% od struktury na pozostałych poziomach

Wymagana inwestycja: min. $1000

Bonus łączny: 6% od 1 poziomu i 5% od 2 poziomu

Bonus z planu kariery: $500

 

5. stopień to Senior Agent. Osiągamy go po osiągnięciu obrotu struktury w wysokości $75,000

Prowizja bezpośrednia: 8% od poleconych z 1 poziomu i 1-4% od struktury na pozostałych poziomach

Wymagana inwestycja: min. $2500

Bonus łączny: 7% od 1 poziomu, 6% od 2 poziomu i  5% od 3 poziomu

Bonus z planu kariery: $1000

+ Wsparcie finansowe firmy z otwarciem przedstawicielstwa marki Dominant Finance w Twoim mieście (opłacony czynsz za pierwszy miesiąc, przedmioty promocyjne, ceremonia otwarcia).

 

6. stopień to Manager. Osiągamy go po osiągnięciu obrotu struktury w wysokości $150,000

Prowizja bezpośrednia: 9% od poleconych z 1 poziomu i 1-5% od struktury na pozostałych poziomach

Wymagana inwestycja: min. $5000

Bonus łączny: 8% od 1 poziomu, 7% od 2 poziomu, 6% od 3 poziomu i 5% od 4 poziomu

Bonus z planu kariery: $1500

+ koparka Antminer S9-13.5TH/s lub $1000

 

7. stopień to Sapphire. Osiągamy go po osiągnięciu obrotu struktury w wysokości $350,000

Prowizja bezpośrednia: 10% od poleconych z 1 poziomu i 1-6% od struktury na pozostałych poziomach

Wymagana inwestycja: min. $10,000

Bonus łączny: 9% od 1 poziomu, 8% od 2 poziomu, 7% od 3 poziomu, 6% od 4 poziomu i 5% od 5 poziomu

Bonus z planu kariery: $3000

+ koparka GPU mining rig lub $2000

 

8. stopień to Ruby. Osiągamy go po osiągnięciu obrotu struktury w wysokości $700,000

Prowizja bezpośrednia: 11% od poleconych z 1 poziomu i 1-7% od struktury na pozostałych poziomach

Wymagana inwestycja: min. $20,000

Bonus łączny: 10% od 1 poziomu, 9% od 2 poziomu, 8% od 3 poziomu, 7% od 4 poziomu i 6% od 5 poziomu

Bonus z planu kariery: $7000

+ Bilet VIP na Kongres Liderski 2019 lub $3000

 

9. stopień to Emerald. Osiągamy go po osiągnięciu obrotu struktury w wysokości $1,500,000

Prowizja bezpośrednia: 12% od poleconych z 1 poziomu i 1-8% od struktury na pozostałych poziomach

Wymagana inwestycja: min. $40,000

Bonus łączny: 11% od 1 poziomu, 10% od 2 poziomu, 9% od 3 poziomu, 8% od 4 poziomu i 7% od 5 poziomu

Bonus z planu kariery: $15,000

+ Niesamowita podróż do Dubaju lub $5000

 

10. stopień to Diamond. Osiągamy go po osiągnięciu obrotu struktury w wysokości $3,000,000

Prowizja bezpośrednia: 13% od poleconych z 1 poziomu i 1-9% od struktury na pozostałych poziomach

Wymagana inwestycja: min. $60,000

Bonus łączny: 12% od 1 poziomu, 11% od 2 poziomu, 10% od 3 poziomu, 9% od 4 poziomu i 8% od 5 poziomu

Bonus z planu kariery: Mercedes-Benz E-Class 200 4MATIC lub $50,000

 

11. stopień to Diamond (1-karatowy). Osiągamy go po osiągnięciu obrotu struktury w wysokości $5,000,000

Prowizja bezpośrednia: 14% od poleconych z 1 poziomu i 1-10% od struktury na pozostałych poziomach

Wymagana inwestycja: min. $80,000

Bonus łączny: 13% od 1 poziomu, 12% od 2 poziomu, 11% od 3 poziomu, 10% od 4 poziomu i 9% od 5 poziomu

Bonus z planu kariery: Mercedes-Benz GLS 400 4MATIC lub $100,000

 

12. stopień to Diamond (2-karatowy). Osiągamy go po osiągnięciu obrotu struktury w wysokości $7,000,000

Prowizja bezpośrednia: 14.5% od poleconych z 1 poziomu i 0.5-10.5% od struktury na pozostałych poziomach

Wymagana inwestycja: min. $100,000

Bonus łączny: 14% od 1 poziomu, 13% od 2 poziomu, 12% od 3 poziomu, 11% od 4 poziomu i 10% od 5 poziomu

Bonus z planu kariery: Mercedes-Benz Maybach S 560 4MATIC lub $150,000

 

13. stopień to Diamond (3-karatowy). Osiągamy go po osiągnięciu obrotu struktury w wysokości $10,000,000

Prowizja bezpośrednia: 15% od poleconych z 1 poziomu i 1-11% od struktury na pozostałych poziomach

Wymagana inwestycja: min. $150,000

Bonus łączny: 15% od 1 poziomu, 14% od 2 poziomu, 13% od 3 poziomu, 12% od 4 poziomu i 11% od 5 poziomu

Bonus z planu kariery: Bentley Bentayga 6.0 AT lub $300,000

 

14. stopień to Diamond (4-karatowy). Osiągamy go po osiągnięciu obrotu struktury w wysokości $15,000,000

Prowizja bezpośrednia: 15.5% od poleconych z 1 poziomu i 0.5-11.5% od struktury na pozostałych poziomach

Wymagana inwestycja: min. $200,000

Bonus łączny: 16% od 1 poziomu, 15% od 2 poziomu, 14% od 3 poziomu, 13% od 4 poziomu i 12% od 5 poziomu

Bonus z planu kariery: Rolls-Royce Wraith 6.6 AT lub $500,000

 

15. stopień to Diamond (5-karatowy). Osiągamy go po osiągnięciu obrotu struktury w wysokości $20,000,000

Prowizja bezpośrednia: 16% od poleconych z 1 poziomu i 1-12% od struktury na pozostałych poziomach

Wymagana inwestycja: min. $300,000

Bonus łączny: 17% od 1 poziomu, 16% od 2 poziomu, 15% od 3 poziomu, 14% od 4 poziomu i 13% od 5 poziomu

Bonus z planu kariery: Rolls-Royce Phantom V12 EWD lub $1,000,000

 

Dodatkowe zawody to "wyścig po diamenty". 

Pierwszy partner, który osiągnie rangę Diamentową, otrzyma dodatkowo sportową wersję Mercedes-Benz C 63 AMG Coupe (o wartości 85 000 USD).

Pierwszy partner, który osiągnie rangę Diamond (1 karat), otrzyma dodatkowo sportową wersję Mercedes-Benz E 63 AMG (o wartości 120 000 USD)

Pierwszy partner, który osiągnie rangę Diamentową (2 karatową), otrzyma dodatkowo sportową wersję Mercedes-Benz GT AMG (o wartości 160 000 USD)

Pierwszy partner, który osiągnie rangę Diamentową (3 karatową), otrzyma dodatkowo sportową wersję Mercedes-Benz S 63 AMG Coupe (o wartości 220 000 $)

Pierwszy partner, który osiągnie rangę Diamentową (4 karatową), dodatkowo otrzyma sportową wersję Lamborghini Huracan (o wartości 280 000 $)

Pierwszy partner, który osiągnie rangę Diamond (5 karat), dodatkowo otrzyma sportową wersję Ferrari F12 Berlinetta (o wartości 350 000 $)

ZASADY NALICZANIA OBROTU

Inwestycje klientów na poziomie 1 wnoszą 100% wzrostu obrotów zespołu
Inwestycje klientów na poziomie 2 wnoszą 50% wzrostu obrotów zespołu
Inwestycje klientów na poziomie 3 wnoszą 40% wzrostu obrotów zespołu
Inwestycje klientów na poziomie 4 wnoszą 35% wzrostu obrotów zespołu
Inwestycje klientów na poziomie 5 wnoszą 30% wzrostu obrotów zespołu
Inwestycje klientów na poziomie 6 wnoszą 25% wzrostu obrotów zespołu
Inwestycje klientów na poziomie 7 wnoszą 20% wzrostu obrotów zespołu
Inwestycje klientów na poziomie 8 wnoszą 15% wzrostu obrotów zespołu
Inwestycje klientów na poziomie 9 wnoszą 10% wzrostu obrotów zespołu
Inwestycje klientów od poziomu 10 do nieskończonego poziomu wnoszą 5% wzrostu obrotów zespołu

 

Dla wszystkich inwestorów planowane są również cykliczne konkursy


Support

Wsparcie klienta jest dostępne poprzez czat online oraz adres mailowy, (Godz. pracy: Pon.-pt., 9:00 - 21:00 (GMT+3)), telegram czat.



Podsumowanie i opinie o programie. Czy Dominant-Finance to scam?

Program Dominant-Finance to projekt mocno rozwinięty, dający różne możliwości zarobku, charakteryzujący się wysoką funkcjonalnością (na uwagę szczególnie zasługuje budowa giełdy wewnętrznej), dużą transparentnością (monitoring koparek, realne zdjęcia zespołu programu, planowany dostęp do szczegółów transakcji), nowoczesnym marketingiem oraz wielojęzyczną unikalną platformą. Zapowiada się więc długo działający projekt dający całkiem niezły zarobek i perspektywy na przyszłość. Pewne rzeczy jeszcze kuleją w programie (brak niektórych podstron), ale mam nadzieję, że wraz z rozwojem projektu będą one szybko rozwiązywane. Cieszy również tłumaczenie projektu na j. polski oraz planowana polskojęzyczna obsługa klienta. Całokształt więc oceniam pozytywnie, choć trochę moim zdaniem zbyt mocno rozbudowany jest system afiliacyjny. 



Plusy

 • staranne przygotowanie programu
 • publiczny monitoring koparek
 • unikalny skrypt i design
 • transparentność administracji
 • czytelność i przejrzystość witryny
 • ciekawe i skuteczne metody marketingowe, konkursy
 • wewnętrzna giełda
 • wielość form płatności
 • wielojęzykowość i fachowe tłumaczenie na j. polski

Minusy

 • wciąż niedziałające niektóre podstrony
 • zbyt rozbudowany program afiliacyjny

 

Link do programu


www.dominant-finance.com

 

 

Informacje dodatkowe



Podobne profile

 1. Dominant Finance

  Pełna nazwa: Dominant Finance Ltd

  Corner Hutson & Eyre Street, Blake Building, Suite 302, Belize City, Belize

  1124   0   0   1   0  




Opinie użytkowników

×
Powered by (SD) Company Directory 3.5.1 © 2019 by SolutionDEVs.pl