Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Elirtex

Elirtex

750   0   0   1   0  
  (0 reviews)

Address

 1. Our address:
  22 Old Kent Road, Londyn, United Kingdom
  22 Old Kent Road Londyn United Kingdom
 2. GPS:
  51.49180277826942, -0.08292987486880
 3. Specializations

The Elirtex online platform is an investment service owned by Elirtex Limited. The headquarters of the financial conglomerate is in the United Kingdom and acts as asset manager through the management of several investment fund portfolios. The target market of the company are institutional, corporate and private investors with any amount of capital. Customers are served by our specialists in synergy with the analysts of the company in London and a new branch in Hong Kong dedicated to serving large investors. Elirtex Limited finances only promising projects with innovative ideas. The company carefully examines each candidate to meet our criteria in order to guarantee the prospect of maximum income for each investor. We guarantee our clients the security of their funds giving priority to the quality of operations and their profitability instead of the number of projects. Elirtex Limited adequately manages the capital and protects it against any risk, due to a fully balanced investment portfolio.

yZnLR14.png


Link: www.elirtex.comOpis ogólny

Bohaterem dzisiejszej recenzji jest projekt o egzotycznej nazwie: Elirtex. Zarejestrowany jest on w Wielkiej Brytanii pod nr rejestrowym 11426110 od 21 czerwca 2018 roku. Jest to więc całkiem świeży projekt funkcjonujący w przestrzeni publicznej od 2 miesięcy. 

Adres rejestrowy w UK: 

22 Old Kent Road, London, United Kingdom, SE1 5UU

Adres rejestrowy w nowym oddziale w Hong-Kongu: 

 Unit 1411, 14/Floor, Cosco Tower, 183 Queen's Road Central, Sheung Wan, Hong Kong

W przedstawionych planach firmy ma być wkrótce również otwarte biuro w Walencji (Hiszpania) i ma być pozyskana licencja finansowa w tym kraju. Trudno jednak nie traktować tego typu deklaracji o charakterze życzeniowym, gdyż pozyskanie tego typu licencji wiąże się z szeregiem procedur weryfikacyjnych i wysokimi kosztami.

Zbudowany jest na nowoczesnym szablonie umożliwiającym przeglądanie wszystkich podstron programu na jednej stronie. Posiada wystawiony certyfikat SSL przez Comodo do 19 marca 2019 roku a także całkowicie unikalny skrypt. Strona jest przetłumaczona tylko na j. hiszpański.


Czym się firma zajmuje

Wg deklaracji firmy jej aktywność skupia się na finansowaniu startapów, czyli nowych obiecujących przedsięwzięć, których staranny wybór deklaruje Elirtex na swojej stronie internetowej. Więksi inwestorzy mają być obsługiwani w Hong Kongu.

Szczegółowy podział inwestycji:

 • Zdrowie publiczne, produkty farmaceutyczne i medycyna
 • Innowacyjne i technologiczne start-upy
 • Franchising automatów vendingowych
 • Doradztwo finansowe i zarządzanie ryzykiem
 • Rozwiązania dla firm korporacyjnych
 • Edukacyjne platformy szkoleniowe
 • Przemysł gier i rozrywki
 • Zautomatyzowane systemy sprzedaży
 • Produkcja produktów ekologicznych

Część zysków firmy jest przeznaczana na rozwój własny.Plany inwestycyjne

W programie dostępny jest tylko jeden plan inwestycyjny (Alpha Day), aczkolwiek przy tym planie widoczna jest zakładka COMING SOON, co oznacza, że wkrótce możemy się spodziewać nowych planów inwestycyjnych. 

6tCdROb.png

Alpha Day to plan z naliczaniem sekundowym. Oznacza to, że w każdej sekundzie doliczany jest nam bardzo mały zysk, który w ciągu 1 dnia osiąga wartość 2.6% a w przypadku dni weekendowych 1%. W sumie więc w ciągu tygodnia zarabiamy 15% (5x2.6% + 2x1%), a że plan działa przez okres 12 tygodni to nasz całkowity zwrot wynosi 180%.

 

Depozyty/wypłaty

Minimalna kwota depozytu to wartość 0.005 BTC, a więc około $30 a maksymalna kwota depozytu wynosi 1 BTC. Program akceptuje tylko jedną formę depozytu - kryptowalutę bitcoin. Również wypłaty realizowane są tylko poprzez bitcoin.


Rejestracja

Rejestracja w programie jest wyjątkowo prosta. Wystarczy podać swój adres e-mail i go potwierdzić (w ciągu 24h) a następnie podać hasło konta i już możemy korzystać ze swojego konta. Program zapewnia więc wysoki stopień anonimowości dla inwestorów, tym bardziej, że jedyną formą inwestycji jest bitcoin.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się otrzymamy również na adres mailowy kartę kodów, która służyć nam będzie do newralgicznych zmian na koncie, co jest dobrym zabezpieczeniem przed ingerencją osób trzecich w ustawieniach naszego konta.


Program polecający

Elirtex dla planu Alpha Day oferuje następujące prowizje:

Dla wszystkich, również osób, które nie są aktywnymi inwestorami:

1 poziom - 10%

2 poziom - 2%

Dla reprezentantów:

1 poziom - 12%

2 poziom - 2%

3 poziom - 1%


Support

Wsparcie klienta oferowane jest poprzez tickety a także czat. Ponadto przedstawiciele programu aktywni są również w serwisach społecznościowych: facebook, instagram, youtube.Podsumowanie i opinie o programie. Czy Elirtex to scam?

Program ten funkcjonuje już od 2 miesięcy i do tej pory płaci bezproblemowo. Podoba mi się w nim szczególnie prostota działania i jednocześnie minimalizm konieczny do rejestracji i złożenia depozytu. Bardzo też duży nacisk jest położony na bezpieczeństwo konta. Możemy ustalić z jakiego ip możemy się zalogować na konto a także zabezpieczyć je dodatkowo notyfikacjami smsowymi lub kartą kodów. 

To co może zniechęcać to ograniczona ilość planów tylko do jednego oraz jedna forma składania depozytów. Z tego co jednak można wyczytać na stronie wkrótce mają być dodane kolejne plany.Plusy

 • staranne przygotowanie programu
 • wysoki stopień zabezpieczeń konta
 • unikalny skrypt i design
 • wysoka anonimowość
 • czytelność i przejrzystość witryny

Minusy

 • brak języka polskiego
 • jedna forma depozytu i jeden plan

 

Link do programu


www.elirtex.com

 

 

Additional informationSign in to follow this  


User Feedback

×
Powered by (SD) Company Directory 3.5.1 © 2019 by SolutionDEVs.pl