Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

wotoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Crowdmining

Crowdmining

174   0   0   1   0  
  (0 opinii)

Adres

 1. Nasz adres:
  London EC2M 5QQ, Cambridge, United Kingdom
  London EC2M 5QQ Cambridge United Kingdom
 2. GPS:
  51.51771906081390, -0.08814377434385
 3. Specjalizacje

Crowdmining Platform is a large, well-coordinated mechanism. We know how to build a business, because every member of our team is an expert and our partners are some of the world's largest companies. All of our departments have been working for a long time demonstrating the stability and efficiency of their work as well as high profitability, both for the Crowdmining Platform itself and for large and small investors alike.

logo.png


Link: www.crowdmining.orgOpis ogólny

Crowdmining to projekt, który funkcjonuje online od niedługiego czasu, bo od początku lutego 2019 r. Od tego też czasu wzbudził on nasze zainteresowanie i postanowiliśmy przetestować ten projekt.

Program ten funkcjonuje w formie spółek: Crowdmining Platform Technologies (siedziba w Hong-Kongu) oraz Crowdmining Algor Trading and Financies (Wielka Brytania). Reprezentują je następujące osoby:

1_ZnVxSIW.png  Carl Kaufmann - CEO projektu

2_aVuVmYe.png  Viktor Meyers - kierownik działu finansów i handlu

3_AIPUuzs.png  Dmitriy Poniatovsky - dyrektor ds technologii

4_Rx7tWIH.png  Alex Seidel - kierownik marketingu i sprzedaży

5_FkRqCQR.png James Keen - inżynier blockchain

 

 

Zrobiłem krótkie DD i nie znalazłem tych zdjęć w innych źródłach, wydają się więc unikalne. Co więcej, te twarze możemy znaleźć na prezentacjach video biura firmy:

 

Z drugiej strony te osoby nie widnieją jednak jako dyrektorzy w brytyjskiej spółce. Są bowiem nimi: Po-Hsuan CHANG oraz BAILILAI SECRETARIAL (U.K.) LTD, a więc firma księgowa. 

Sama witryna programu wygląda zachęcająco do dalszej eksploracji. Czytelne menu, przyjemne dla oka kolory, ciekawe funkcje technologiczne skryptu a co równie ważne to możemy zapoznać się z treścią strony w j. polskim i nie jest to tłumaczenie automatyczne. Oprócz języka angielskiego strona jest przetłumaczona na aż 15 języków: chiński, indonezyjski, tajlandzki, niemiecki, portugalski, hiszpański, francuski, hinduski, koreański, wietnamski, turecki, holenderski, włoski, rosyjski oraz filipiński. Administratorzy programu mają chyba dość globalne cele :)

Na stronie głównej mamy również dostęp do prezentacji programu w formie PDF. Jeśli zajrzymy na kanał YT programu to możemy dostrzec bardzo dużą ilość filmów video przetłumaczonych na wiele języków. Program więc został przygotowany z rozmachem czym zachęcił mnie do aktywności w nim.


Czym się firma zajmuje

Czy zarabianie poprzez kopanie ma jeszcze sens? Przedstawiciele Crowdmining uważają, że tak, co więcej, wg. informacji na stronie programu ta aktywność jest jeszcze rozszerzana. Jak to możliwe, skoro obecnie wiele kopalń kryptowalut jest zamykanych lub zawieszanych?

Odpowiedź firmy jest następująca:

1) odpowiednia technologia - energia elektryczna dla hali nr 1, na której umieszczonych jest 2304 koparek, ma być dostarczana za pomocą własnej podstacji: 12 generatorów napędzanych wiatrem dostarczających od 31% do 44% energii elektrycznej, zużywanej przez Hangar # 1. Głównym celem kopania w hangarze 1 mają być altcoiny. 

Tak ma wyglądać ta hala:

2) ścisła współpraca działu analitycznego z działem wydobywczym - współpraca ta daje informacje administratorom koparek, które kryptowaluty jest obecnie najbardziej zyskowne. Dodatkowo, dział Analiz i Handlu stworzył autorskie oprogramowanie w postaci robota handlowego zajmującego się transakcjami wymiany, zakupu i sprzedaży walut w trybie automatycznym.

Faza ICO ma służyć wyposażeniu w sprzęt do kopania kolejnych hal, które są w posiadaniu administracji (hala #233,300 sf.  i hala #3 33,300 sf.). Drugi hangar ma być wyposażony 25 maja 2019.Plany inwestycyjne

Program ma formę ICO i oferuje do sprzedaży Crowdmining token, zbudowany na standardzie Ethereum ERC-20 (najbardziej powszechny standard tokena typu ICO). Każdy token generuje zysk w wysokości 3% dziennie przez 50 dni roboczych.

Cena 1 tokena wynosi $2.25. Minimalna ilość zakupionych tokenów: 4. Min. kwota depozytu to więc $9.

Po zakończeniu fazy ICO możliwa będzie sprzedaż lub wymiana Tokena Crowdmining na giełdzie online. Ilość wypuszczonych tokenów: 17,100,000.

Dodatkowo, każdy token generuje nam również 100 CMC (Crowdmining Coin), a kupując je odpowiednio wcześnie możemy otrzymać dodatkowy bonus. Kupując tokena w 1 miesiącu (2019-01-19 - 2019-02-15) otrzymujemy dodatkowy bonus 20%. W drugim 15%, w trzecim 10%, w czwartym 5%. 

Oficjalna data wejścia monety Crowdmining na rynek kryptowalut i data rozpoczęcia transakcji to 2 września 2019. Cena monety na dzień rozpoczęcia handlu wynosić będzie 0,0225 USD. Wtedy też rozpocznie się możliwość odsprzedaży coina.

 

Depozyty/wypłaty

Konto możemy zasilać poprzez BTC, ETH, Bitcoin Cash, PM, Payeer, Dash. 

Minimalny depozyt to $9 a maksymalny: $90,000.

Minimum do wypłaty wynosi $4.5.

Żądanie wypłaty możemy zlecić w każdy dzień roboczy. Są one realizowane ręcznie a maksymalny czas oczekiwania to 24h. 

Należy pamiętać jeszcze o 2% prowizji za zlecenie depozytu czy wypłaty.


Rejestracja

Do Rejestracji w programie wystarczą podstawowe dane takie jak imię, nazwa użytkownika, adres e-mail, kraj zamieszkania, hasło i tajne pytanie/odpowiedź (celem odzyskania hasła). Ze względu na to, że cały proces jest w j. polskim to nie będziemy go szczegółowo opisywać. Po zalogowaniu się ujrzymy interfejs naszego konta, który jest przejrzyście ułożony. Umożliwia nam zakup tokenów, zlecanie wypłaty czy dostęp do programu afiliacyjnego.


Program polecający

Polecając program możemy liczyć na prowizję z różnych poziomów polecania. Na pierwszym poziomie prowizja wynosi 5%, na drugim 3% a na trzecim 1%. Osiągając odpowiedni obrót struktury możemy zwiększyć naszą prowizję do nawet 10% (status dyrektora).


Support

Wsparcie klienta leży na zadowalającym poziomie. Mamy bowiem dostępny czat online albo też możliwość otwierania nowych ticketów. Dodatkowo aktywna jest również grupa na telegramie..

Zespół wsparcia jest dostępny od 10:00 do 18:00 czasu londyńskiego. Czas rozpatrywania ticketów: 24 godziny.Podsumowanie i opinie o programie. Czy Crowdmining to scam?

Program Crowdmining od początku budzi naszą sympatię i jest ciekawym kandydatem do poszerzenia swojego portfolia inwestycyjnego. Biorąc jeszcze pod uwagę możliwość dodatkowego zarobku na coinach, to w wypadku skutecznej sprzedaży możemy tutaj wyjść na niezły plus. Podoba nam się szczególnie rozmach przygotowania marketingowego, ma on bowiem charakter globalny co zapowiada szeroką kampanię. Co również budzi naszą sympatię, to dostrzeżenie potrzeby tłumaczenia projektu na j. polski. Trudno jest na ten moment ocenić realność projektu, liczymy tutaj na coraz większą transparentność administracji programu.

Plusy

 • staranne przygotowanie programu
 • polskie tłumaczenie strony
 • unikalny design i skrypt
 • doświadczona administracja
 • dodatkowe zarobki poprzez coiny
 • aktywność na portalach społecznościowych

Minusy

 • opłaty za depozyty i wypłaty

 

Link do programu


www.crowdmining.org

 

 

Informacje dodatkowe

Opinie użytkowników

×
Powered by (SD) Company Directory 3.5.1 © 2019 by SolutionDEVs.pl