Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
MegaPawnShop

MegaPawnShop

152   0   0   2   0  
  (0 reviews)

Address

 1. Our address:
  60 Margaret St, Sydney NSW 2000, Australia , Canberra, Australia
  60 Margaret St, Sydney NSW 2000, Australia  Canberra Australia
 2. GPS:
  -33.86489816305423, 151.20612591705776
 3. Specializations

Megapawnshop is the leading financial institution, which has been providing lending services since 2012. Following the current trends, we have become one of the first companies where you can get the necessary amount against crypto currency. Long-term experience of our employees, transparent work and focus on the result allow us to steadily hold the leading positions among competing companies.

Our clients can receive any amount in US dollars preserving their digital assets. This type of loan is particularly useful if you need urgent funds.

We appreciate the time of our clients and realize that solving financial problems often cannot wait. That's why we work 24/7 and strive to reduce the time for consideration of each request to a minimum. The funds will be transferred to your balance faster than you can imagine.

logo.png


Link: www.megapawnshop.comOpis ogólny

MegaPawnShop to bardzo przyjemnie wyglądający program odznaczający się ciekawym pomysłem na swój image, dobrze rozlokowaną nawigacją z przejrzystym i przyjemnym dla oka szablonem graficznym. Posiada zainstalowany SLL, nowoczesny autorski interfejs użytkownika i zautomatyzowany system.

Program zarejestrowany jest jako australijska spółka: 

60 Margaret St, Sydney NSW 2000, Australia 
© 2019, MEGAPAWNSHOP

Potwierdzenie rejestacji:

VFTpICx.png


Czym się firma zajmuje

lTo co możemy przeczytać na stronie jest bardzo ciekawe, bo program ten deklaruje, że udziela pożyczek, a konkretnie krypto-kredytów. Jest to jednak swoisty rodzaj pożyczki, gdyż w ramach tej pożyczki możemy otrzymać dowolną kwotę w dolarach amerykańskich, zachowując jednocześnie swoje zasoby kryptowalut. 

Działa to w ten sposób, że przelewamy nasze kryptowaluty na konto MegaPawnShop i możemy potem otrzymać pożyczkę w USD do wysokości 70% tej zdeponowanej kwoty. Depozyt w kryptowalutach jest zamrażany a dostęp do tego salda możemy otrzymać po spłaceniu pożyczki. Prowizja od takiej udzielonej pożyczki wynosi 1% przez 30 dni, a potem 2%. Minimalny okres pożyczki to 12 dni.

Jeśli nie wykupimy Bitcoina w zastawie lub jego wartość rynkowa będzie mniejsza niż kwota udzielonego kredytu, firma zastrzega sobie prawo do sprzedaży tych aktywów.

Nie wiem do końca jaki jest interes w takiej pożyczce, ale może jacyś desperaci się znajdą :)

 

NCMMlio.pngPlany inwestycyjne

W programie oprócz pożyczek dostępne są 2 plany inwestycyjne:

plan typu after: 110% po 2 tygodniach. W tym planie zamrażamy nasz depozyt na okres 2 tygodni i dopiero po tym okresie możemy wypłacić zyski z depozytem. 

oraz plan dzienny: 2.8% dziennie przez 8 tygodni. W tym planie otrzymujemy codzienne naliczenie od kwoty depozytu w wysokości 2.8% dziennie co po zakończeniu planu daje nam zwrot 157%.

Minimalna kwota depozytu w obu planach to $10, ale przy niektórych kryptowalutach to minimum jest wyższe:

0.0125 BTC, 0.26 ETH, 0.2 LTC, 0.2 DASH.

 

Depozyty/wypłaty

Konto możemy zasilić poprzez kryptowaluty bitcoin, etherum, litecoin i dash albo reinwestować z portfela. 

Wypłaty są realizowane w trybie błyskawicznym. Maksymalny czas oczekiwania na wypłatę to 96h roboczych. Nasze wszystkie transakcje możemy sprawdzić w historii operacji.

Potwierdzenie wypłaty otrzymujemy na nasz adres mailowy.

Minimum do wypłaty wynosi  0.001 BTC, 0.01 ETH, 0.01 LTC, 0.01 DASH.

 


Rejestracja

Rejestracja w programie jest bardzo prostą procedurą, formularz rejestracyjny wymaga podstawowych danych takich jak: nazwa uzytkownika, adres mailowy i hasło. I to wszystko :)


Program polecający

Polecając program możemy zarobić nie tylko prowizję od depozytu osoby poleconej ale dodatkowo także od jej zarobków: 3%. Prowizja od depozytu wynosi:

1 poziom: 10%

2 poziom: 4%

3 poziom: 1%

a dla przedstawicieli programu:

1 poziom: 12%

2 poziom: 5%

3 poziom: 2%


Support

Wsparcie klienta odbywa się na wielu poziomach: media społecznościowe: facebook, instagram, twitter, telegram, a także poprzez formularz kontaktowy.Podsumowanie i opinie o programie. Czy MegaPawnShop to scam?

Program ten ma ciekawy pomysł na swoją działalność tak sprytnie skonstruowany, że rzeczywiście może ta firma udzielać pożyczek pod "zastaw". Taka konstrukcja może zaciekawić wiele osób. Jednocześnie przygotowanie programu zasługuje na pochwałę. Wypłaty działają bez zarzutu jak do tej pory a strona działa szybko i bezproblemowo.


Plusy

 • staranne przygotowanie programu
 • natychmiastowe wypłaty
 • unikalny design i skrypt
 • ciekawy pomysł na działalność
 • podwójny program afiliacyjny
 • aktywność na portalach społecznościowych

Minusy

 • brak polskiego języka
 • brak możliwości wpłaty przez USD

 

Link do programu


www.megapawnshop.com

 

 

Additional informationSign in to follow this  


User Feedback

×
Powered by (SD) Company Directory 3.5.1 © 2019 by SolutionDEVs.pl