Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Proledgr

Proledgr

87   0   0   1   0  
  (0 reviews)

Address

 1. Our address:
  837 Station Road, CROYDON CR75 8OC, Hong Kong, Hong Kong
  837 Station Road, CROYDON CR75 8OC Hong Kong Hong Kong
 2. GPS:
  51.38670215229503, -0.13888775439455
 3. Specializations

Proledgr is an online investment plan that is based in UK. Proledgr provides you a risk free, easy and benefit reaping range of investment plans that allows you to chose from a range of currencies to invest in. Here at Proledgr we value the investments you make. Our expert team invests these amounts in global market and through this along with arbitraging we develop profits that is what you earn as your returns !! A guarantee of quality and scope of definite growth , Proledgr not only promises you returns but you can also withdraw your profits into your accounts hassle free . So why hesitate , Join Proledgr Now .. where your investments meet soaring returns.

logo.png


Link: www.proledgr.ioOpis ogólny

Proledgr to interesujący program, który swoją premierę miał już jakiś czas temu.Istnieje bowiem na rynku około 2 miesięcy. W tym czasie zgromadził ponad 10,000 użytkowników. Na stronie nie są jednak publikowane statystyki depozytów i wypłat a jedynie ostatnie transakcje. 

Program prezentuje się bardzo dobrze. Posiada rejestrację w Hong-Kongu:

837 Station Road, CROYDON CR75 8OC

a więc w kraju typu offshore.

Przyglądając się witrynie programu dostrzec można staranne i profesjonalne przygotowanie projektu. Mamy bowiem dostępne tłumaczenie strony z j. angielskiego na język francuski, rosyjski, chiński i niemiecki. Nie ma niestety języka polskiego. Dostrzec można również wysoką aktywność w mediach społecznościowych, a także ciekawe inicjatywy promocyjne takie jak programy premiowe (Bounty) oraz katalog recenzji video a także kalkulator inwestycyjny.

To co jednak zwróciło moją szczególną uwagę, to planowane wydanie aplikacji mobilnej w już niedługim czasie:

9vUNYNK.png

Aplikacja jest portfelem kryptowalut, której działanie mam wkrótce dokładniej poznać. Na pewno jednak będzie można tam zarabiać :)

 


Czym się firma zajmuje

Opisana na stronie internetowej działalność jest dosyć uboga i ogólna. Dowiadujemy się bowiem, że Proledgr i eksperci tego programu zajmują się arbitrażem na globalnych rynkach oraz elementarnym handlem. Ma się to odbywać poprzez badanie trendów rynkowych i inwestycje funduszy w różne platformy pozwalające generować zyski, które następnie są dystrybuowane do inwestorów.

Handel arbitrażowy ma wykorzystywać różnicę cen między rynkami gotówkowymi i kontraktami terminowymi. Arbitraż ma działać w ten sposób, że boty monitorują różnice i marże zysków na giełdach i powiadamiają o warunkach kupna i sprzedaży. 

Brakuje jednak jakiegokolwiek potwierdzenia czy udokumentowania tej aktywności, dlatego patrzę na ten opis przez palce.Plany inwestycyjne

Oferowane są następujące plany inwestycyjne:

cyP956D.png

Mamy więc Basic plan, czyli plan podstawowy, w którym naliczenie są dzienne przez 60 dni roboczych i wynoszą 3%. Minimalna kwota depozytu w tym planie to 0.002 BTC a maksymalna to 5 BTC. Szczególnie lubię programy, w których to maksimum jest określone, gdyż świadczy to o odpowiedniej organizacji programu. Całkowite ROI w tym planie to 180%.

Drugi plan Executive oferuje wyższe dzienne naliczenie (5%) ale na krótszy okres bo na okres 30 dni roboczych. Minimum depozytu w tym planie wynosi 0.01 BTC. Całkowite ROI wynosi 150%.

Trzeci plan o nazwie Premium oferuje naliczenie jednorazowe po 30 dniach kalendarzowych w wysokości 200%. Minimum depozytu w tym planie wynosi 0.01 BTC. 

Ostatni plan równie interesujący posiada nazwę VIP Plan.Dzienne naliczenie w tym planie wynosi 2.75% a minimum depozytu 0.1 BTC. To co wyróżnia ten plan to możliwość wypłaty depozytu w każdym czasie. Naliczenia otrzymujemy tak długo, jak długo nie wypłacamy depozytu.

 

Depozyty/wypłaty

Konto możemy zasilać poprzez BTC, LTC i ETH. 

Minimum do wypłaty wynosi 0.001 BTC dla wszystkich planów.

Wszystkie wypłaty realizowane są w trybie instant.


Rejestracja

Rejestracja w programie to kwestia kilku minut. Podajemy tylko minimalne dane takie jak imię, adres e-mail, nazwę użytkownika, hasło i kraj rejestracji. W programie nie jest wymagana weryfikacja.Program polecający

Prowizja za polecanie jest zróżnicowana i zależna od tego jaki plan wybierze nasz polecony. Jeśli wybrał plan Basic to otrzymujemy 10% na pierwszym poziomie i 2% na drugim. Jeśli polecony inwestuje w plan Executive, to otrzymujemy 5% na 1 poziomie i 2% na drugim. W planie VIP otrzymujemy 3% na pierwszym poziomie. Tak niska prowizja w tym planie jest związana z możliwością wypłaty depozytu w każdym czasie.

Możemy również skorzystać z programu premiowego Bounty, który nagradza za dzielenie się informacjami o programie na stronach społecznościowych.


Support

Wsparcie klienta leży na zadowalającym poziomie. Możemy skorzystać z adresu e-mail, czatu online (zweryfikowaliśmy szybkie i skuteczne działanie) oraz z grupy na telegramie. Nie ma jedynie nr telefonu.Podsumowanie i opinie o programie. Czy ProLedGR to scam?

Recenzowany program posiada dość agresywne plany inwestycyjne, ale też dobre przygotowanie, co wróży możliwość wyjścia w programie na plus. Oczywiście jeśli na inwestycję zdecydujemy się w odpowiednim czasie. Przetestowaliśmy również działanie wypłat instant, działają wyśmienicie :)

Plusy

 • staranne przygotowanie programu
 • wielojęzyczność strony
 • unikalny design i skrypt
 • doświadczona administracja
 • dodatkowe zarobek w projektowanym portfelu mobilnym
 • aktywność na portalach społecznościowych

Minusy

 • brak systemów płatności dolarowych
 • brak tłumaczenia na j. polski

 

Link do programu


www.proledgr.io

 

 

Additional informationSign in to follow this  


User Feedback

×
Powered by (SD) Company Directory 3.5.1 © 2019 by SolutionDEVs.pl