Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
SCFToken

Address

 1. Our address:
  Belize City, Singapore
  Belize City Singapore
 2. GPS:
  1.29066554358911, 103.86278947871097
 3. Specializations

SCF Token is a feature-rich digital asset wallet enabling multi-chain asset management, DApp browsing and secure, private exchange of value.

 

Multi-chain wallet, easy to use

A set of mnemonic words to manage multi-chain wallet, farewell to complicated backup, bring a smooth payment experience

Token exchange, safe and fast

Private keys are kept by yourself and can be operated without a third party. Instant transactions are efficient and transparen

Exploring Decentralized Applications

Friendly DApp browsing environment, no threshold to use, take you free to browse the digital world

cropped-logo-1.png


Link: www.scfly.io

Więcej po polsku o SCFTokenOpis ogólny

SCFToken to bardzo ciekawy projekt łączący w sobie kilka technologii: aplikacji mobilnej, blockchain, a więc i technologii decentralizacji, kryptowalut, tokenów i automatycznego robota handlowego. Te wszystkie funkcje zawiera mały portfel, który instalujemy na naszym telefonie. Nie jest to pierwsza tego typu aplikacja, pionierem tego rozwiązania jest PlusToken, a podobnie działają też WoToken oraz SumToken. To co jednak jest atutem SCFToken to wiek projektu, dzięki czemu wartość SCFTokena posiada niską wartość, a także potężne podmioty finansujące i rozwijające projekt (ZB, ZB Mega i CodingFly) oraz współpracująca z projektem grupa traderów.

CodingFly to pochodząca z Singapuru społeczność programistów, która rozwija globalne projekty oparte o blockchain, i która zaprogramowała również aplikację SCFToken. 

ZB jest spółką matką grupy ZB Mega, i jest jedną z największych giełd kryptowalut na świecie o dziennym obrocie sięgającym 1mld dolarów:

FYpYILl.png

Grupa ZB Mega to giełda kryptowalut ale nakierowana na lokalny rynek w Singapurze. Odwiedzając stronę ZB Mega mogliśmy jeszcze niedawno ujrzeć reklamę projektu SCF Token:

s9ldJTk.png

 

Wszystkie te podmioty współpracują razem przy tworzeniu projektu SCFToken. Jak ta aplikacja działa i jakie daje możliwości? Podstawową funkcją SCFToken jest portfel kryptowalut. Możemy na nim przechowywać kryptowaluty a ponieważ ten portfel jest zdecentralizowany, to do wygenerowanych w aplikacji portfeli otrzymujemy prywatne klucze, które zapewniają nam wyłączny do nich dostęp.

Dodatkową funkcją jest możliwość podłączenia naszego portfela pod handlowego bota, który wykonuje transakcje handlowe na giełdach pozwalające osiągać nam dodatkowy dochód.


Czym się firma zajmuje

SCFToken to forma kooperacji między dużymi giełdami kryptowalut a traderami i programistami. Programiści stworzyli zdecentralizowaną aplikację i wspierają ją techniczne. Giełdy umożliwiają stosowanie handlu arbitrażowego i spekulacyjnego przez wysokiej klasy zespół traderów oraz robota naśladującego ruchy traderów. Dlatego właśnie w aplikacji stworzono AI BOT, który automatycznie zarządza środkami przekazanymi do handlu. Możemy również korzystać z samego portfela do zarządzania naszymi kryptowalutami bez uruchamiania AI Bota. Posiadając klucze prywatne mamy pewność, że tylko my możemy mieć dostęp do zgromadzonych tam środków.

Nasz zarobek jest naliczany na saldo tokena SCF, którego wartość może się zmieniać. Patrząc na to co się dzieje z ceną plus tokena możemy zakładać z dużą dozą pewności, że wartość SCF będzie rosła. Wartość ta bowiem rośnie wraz ze wzrostem użytkowników i wraz ze wzrostem użyteczności tokena SCF. Jest to więc dodatkowa możliwość osiągnięcia dochodu. Na chwilę tworzenia tej recenzji wartość tokena SCF wynosi $1.15. Początkowa wartość wynosiła $0.1.

W planach jest również wydanie karty debetowej oraz stworzenie centrum handlowego.

 

Plany inwestycyjne

Zarobek w SCFToken zależny jest od wielkości depozytu:

 • $100 - $500 - 8% miesięcznie (około 0.27% dziennie)
 • $501 - $3,000 - 12% miesięcznie (około 0.4% dziennie)
 • $3,001 - $30,000 - 16% miesięcznie (około 0.53% dziennie)
 • $30,001 - $50,000 - 18% miesięcznie (około 0.6% dziennie)

Ze względu na znaczne wahania kursów kryptowalut zalecane jest utrzymywanie wyższego salda niż minimum w danym przedziale.

Działanie AIBota możemy w kazdej chwili zatrzymać, wtedy też nasze środki wrócą na główny nasz portfel.  Jeśli zrobimy to w ciągu 15 dni od jego uruchomienia to naliczona nam zostanie 5% opłata. Jeśli później, to opłata wyniesie 1%.

 

Depozyty/wypłaty

Obecnie zasilić nasz portfel możemy tylko przez ETH. Następne w kolejności będą EOS i BTC.

Zarobione tokeny SCF możemy wymienić na ETH i wypłacić na nasz prywatny portfel. Wymiana SCF na ETH wiąże się z 1% prowizją. Minimalną opłatę ponosimy też za realizację wypłaty ETH (gas fee).


Rejestracja

Aby zarejestrować się w aplikacji najpierw ją instalujemy (IOS lub android)

https://scfly.io/scf/download/app

a następnie uruchamiamy i podajemy nasz kraj, nr telefonu (bez prefixu +48), kod sms otrzymany na telefon, hasło, a jako invitation code podajemy tothemoon1

Teraz możemy się już zalogować.Program polecający

Od osób bezpośrednio poleconych zarabiamy jego 100% dziennych zarobków. Jeśli więc nasz polecony zarobił 1 SCF w danym dniu to na naszym saldzie również pojawi się ta kwota. Zarabiamy tak długo,  jak długo nasz polecony ma aktywny depozyt.

Na poziomie od 2 do 10 zarabiamy 10% od zarobków poleconych. Jeżeli więc osoba polecona przez naszego bezpośredniego poleconego zarobi 1 SCF, my zarabiamy 10% tej kwoty czy 0.1 SCF.

Każdy kolejny bezpośredni polecony (oprócz pierwszego) otwiera nam kolejny niższy poziom.

Aby otworzyć kolejne poziomy powyżej 10-go, należy spełnić dodatkowe kryteria kwalifikacji, ale są one na tyle trudne do wypełnienia, że nie będziemy ich opisywać szczegółowo.


Support

Wsparcie klienta obecnie nie jest jeszcze otwarte. Będzie jednak już wkrótce.Podsumowanie i opinie o programie. Czy SCFToken to scam?

Za SCFToken stoją potężni azjatyccy partnerzy, za którymi stoi wielki kapitał. Mamy też wysoką transparentność osób odpowiedzialnych za projekt. Więcej o zespole SCFToken

W prasie azjatyckiej jest też wiele artykułów poświęconych każdemu z tych podmiotów a także opisana jest ich współpraca. Daje to nadzieję, na stabilny rozwój projektu i jego mocne podstawy. Fakt, iż aplikacja i portfel są zdecentralizowane daje większe zaufanie do twórców aplikacji ze względu na jej transparentne działanie.

Plusy

 • wiarygodni partnerzy
 • zautomatyzowany system
 • wypłaty instant
 • niska wartość tokena
 • ciekawy system polecania

Minusy

 • brak supportu
 • wciąż jeszcze liczne błędy aplikacji

 

Link do programu


www.scfly.io

 

Pamiętaj: Nasz Serwis nie nakłania ani nie zacheca do brania udziału w prezentowanych programach/ofertach/inicjatywach a udział w nich często wiąże się z wysokim ryzykiem straty.

Additional informationSign in to follow this  


User Feedback

×
Powered by (SD) Company Directory 3.5.1 © 2020 by SolutionDEVs.pl