Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Portfel CloudToken

Portfel CloudToken

2146   2   0   1   1  
  (0 reviews)

Address

 1. Our address:
  Singapur, Singapore
  Singapur Singapore
 2. GPS:
  1.30576786718148, 103.86416276972659
 3. Specializations
CloudToken provides total transparency of crypto trading on exchanges in real-time.

cloudtoken-logo.png


Link: www.cloudtokenwallet.com

Więcej o CloudToken

Opis ogólny

 

Portfel CloudToken jest nadal w trybie Pre-Launch, jednak możemy się już rejestrować, uruchomić nasz portfel i zarabiać. Globalna premiera projektu nastąpi 12 maja

ct.png

 

Rzadko się zdarza, abyśmy mogli zweryfikować aktywność biznesową danego projektu, zazwyczaj programy zasłaniają się tajemnicą, bezpieczeństwem czy brakiem zaufania. W przypadku projektu CloudToken jest inaczej, operatorzy projektu udostępnili nam nagranie pulpitu ekranu pokazujące jednoczesne działanie bota oraz zawieranie transakcji handlowych na giełdzie. Na razie jeszcze nie możemy opublikować tego nagrania, być może będziemy mogli to zrobić w przyszłości. Jest to jednak bardzo dobry sygnał i dlatego nasze zainteresowanie tym projektem znacznie wzrosło. Bot ten dostępny jest poprzez aplikację mobilną instalowaną na telefonach android i IOS.

Portfel CloudToken to zdecentralizowana, mobilna i kompleksowa platforma usług przeznaczona dla kryptowalut, która obejmuje trzy główne moduły funkcjonalności: inteligentne zarządzanie finansami, konsumpcja i kopanie oraz ekosystem płatności za pomocą tokena. Aplikacja będzie oficjalnie dostępna w sklepie Apple.
CloudToken wykorzystuje najnowszą technologię platformy blockchain 4.0, która wspiera szyfrowaną wymianę danych i płatności między łańcuchami. Inteligentny portfel mobilny może przechowywać Tokeny łańcuchów różnych technologii, dzięki czemu możemy realizować kompleksowe przechowywanie i zarządzanie w wielu walutach.

Architektura techniczna aplikacji została zaprojektowana przez Ronalda Aai, architekta technologii blockchain czwartej generacji - Bit Beta System (BBS) i dyrektora technologicznego w SQ2 Fintech Pte. Ltd. i YFC Technologies.

Ronald w swojej wczesnej karierze rozwijał nowe technologie w mediach społecznościowych, płatnościach, portfelach, telefonach komórkowych, systemach telekomunikacyjnych, rozwiązaniach IOT i blockchain.

Ronald.png

CloudToken współpracuje również z Zhao Shengiem, właścicielem WBF (World Blockchain Forum) oraz inwestorem i współpracownikiem Plustoken. Zespół WBF jest odpowiedzialny za media / marketing w CT.
Oprócz założenia World Blockchain Forum (Nowy Jork), Block media (Silicon Valley) i Silicon Valley Maker Capital, Zhao jest znanym wykładowcą, pisarzem i wizjonerem w sektorze blockchain. Podróżował do ponad stu miast, aby kształcić i kierować kadrą kierowniczą i
dyrektorami w kierunku nowych technologii.

zhaosheng.png

ll.jpg

Portfel CloudToken jest pierwszym tak w pełni zdecentralizowanym portfelem, który używa publicznego blockchaina do przechowywania aktywów kryptowalutowych, zamiast korzystania ze scentralizowanej bazy danych. Oznacza to, że można użyć innych portfeli do kontroli aktywów w CloudToken, takich jak: Imtoken czy Trustwallet.

System zapewnia całkowitą przejrzystość handlu kryptowalutami w czasie rzeczywistym.

RAwbKlv.png

3zRS6FM.png

W aplikacji możemy oglądać transmisję ostatnio zawieranych transakcjach arbitrażowych. W przyszłości będziemy mogli uruchomić swojego bota JARVIS na jednej z 38 obsługiwanych giełd! Oznacza to, że wszystkie nasze aktywa będą pod naszą pełną kontrolą.

 


Czym się firma zajmuje

Bot działa w oparciu o unikalną strategię handlową (VAROOM) opracowaną z czołowym profesorem matematyki w Singapurze.
Bot JARVIS w przeciwieństwie do innych botów nie opiera się na danych handlowych, ale na sygnałach. Nie jest to więc strategia pędu, trendu, ema czy macd i nie obserwuje danych z przeszłości, ale szuka sygnałów do reakcji. Bot obserwuje ponad 300 par walutowych jednocześnie i zawiera transakcje arbitrażowe ale nie na różnych giełdach ale na jednej giełdzie wyszukując różnic wartości aktywa na różnych parach walutowych. Wspierane giełdy to m.in. Coinbase, Gdax, Okex, huobi.

Na nasze żądanie otrzymaliśmy unikalne video pokazujące działanie strategi CloudToken na żywo:

 

Plany inwestycyjne

Zarabiamy tutaj zmienny dzienny zysk: 0.2-0.4% dziennie (6-12% miesięcznie) plus oczywiście zarabiamy na wzroście wartości tokena CTO. Obecna wartość tego tokena to tylko $0.3.

 

Depozyty/wypłaty

Portfel zasilać możemy z wielu aktyw: ETH, BTC, Tether, LTC, BCH, DOGE i TUSD (TrueUSD).

Nasze naliczenia zasilają saldo tokena CTO, które w każdej chwili będziemy mogli wymienić na ETH i wypłacić. Już wkrótce będziemy mogli wypłacać również za pomocą karty debetowej.

Nie ma minimalnej kwoty, która uruchamia bota Jarvis AI, jednakże jeżeli chcemy równocześnie zarabiać na swojej strukturze, to nasze saldo na bocie AI nie może być niższe niż  $500. Jeżeli jednak nie chcemy programu polecać to możemy wpłacić znacznie mniej.


Rejestracja

1. Pobierz aplikację ze strony (IOS lub Android): http://www.cloudtokenwallet.com/
2. Uruchom ją i kliknij „Utwórz konto”. Nie musimy ujawniać naszych prywatnych danych. Anonimowość jest jedną z podstawowych zasad CloudToken.
3. Użyj kodu polecającego: 0923026522

3C1rbEh.png
4. Skonfiguruj hasło logowania i PIN transakcji
5. Teraz zobaczysz swój 16-cyfrowy identyfikator logowania i 6-cyfrowy kod PIN. Zalecamy wykonanie zrzutu ekranu i zapisanie go w bezpiecznym miejscu. To będą twoje dane logowania.
Teraz zostaniesz przekierowany na główną stronę aplikacji CloudToken.
6. Wybierz portfel, który chcesz zasilić i kliknij „Deposit”. Zeskanuj kod QR lub skopiuj adres portfela i zasil go.
7. Przejdź do zakładki „Projects”, aby uruchomić AI bota JARVIS.

ZHxZlSO.png
8. Dodaj kwotę, którą chcesz handlować za pomocą oprogramowania JARVIS AI (minimum 500 USD, kliknij przycisk MAX aby dodać całą kwotę).

Dostęp do prywatnych kluczy będzie możliwy wraz z oficjalnym startem programu 12 maja 2019 roku. Klucze generowane będą za pomocą unikalnej funkcji uzyskania wierzytelności poprzez scan chipu z naszej jakiejkolwiek  karty debetowej.

Dostępne będą również karty debetowe do wypłaty CTO z bankomatu, ale nie wcześniej niż w lipcu/sierpniu.Program polecający

Polecając portfel otrzymujemy 100% zarobków osoby bezpośrednio poleconej (poziom 1), 50% zarobków osoby na drugim poziomie i 5% zarobków osoby na 3-10 poziomie. Każdy bezpośredni polecony (oprócz pierwszego) otwiera kolejny niższy poziom. Aby więc zarabiać z poleconych na drugim poziomie musimy posiadać 2 aktywnych poleconych na 1 poziomie.

Osiągając 16 osób poleconych na 1 poziomie, otwieramy dodatkowe 11 poziomów aż do 21 poziomu z prowizją 5% od zarobków poleconych.

Jeśli 3 naszych bezpośrednich poleconych osiągnie wyższą rangę otrzymamy dodatkową 5% prowizję od każdej rangi.

RANGI

Jeśli osiągniesz obrót struktury na poziomie $200k otrzymasz dodatkowe 5% i rangę C1.

Ranga C2: osiągnij 3 poleconych z rangą C1 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5% na nieskończonych poziomach, dopóki nie zostaniesz przecięty przez innego C2

Ranga C3: osiągnij 3 poleconych z rangą C2 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5% na nieskończonych poziomach, dopóki nie zostaniesz przecięty przez innego C3

Ranga C4: osiągnij 3 poleconych z rangą C3 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5% na nieskończonych poziomach, dopóki nie zostaniesz przecięty przez innego C4

Ranga C5: osiągnij 3 poleconych z rangą C4 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5%


Support

Obecnie support ze względu na fazę pre-launch nie jest jeszcze dostępny, ale będzie możliwy z poziomu portfela.Podsumowanie i opinie o programie. Czy CloudToken to scam?

Przez ostatnie kilka dni przeprowadzaliśmy dogłębną analizę tego projektu, włącznie z kontaktem bezpośrednim z architektami tego projektu. Udało nam się nawiązać bezpośredni kontakt z głównymi twórcami aplikacji. Zadaliśmy mnóstwo szczegółowych pytań i zachwyciła nas otwarta pozycja przedstawiciela CT. Ale jako, że mamy bardzo duże doświadczenie na rynku inwestycji online chcieliśmy czegoś więcej niż tylko słów, screnów i planów. Zażądaliśmy wglądu w pracę bota na żywo. Z początku otrzymaliśmy odmowę, ale po wyjaśnieniu naszego stanowiska i obietnicy dochowania tajemnicy otrzymaliśmy wgląd w pracę bota i wgląd do kont handlowych z giełdy Binance, gdzie mogliśmy na własne oczy zobaczyć jak działa bot i jak zawiera transakcje. Potwierdzam, że bot działa i zawiera realne transakcje na giełdach. Jesteśmy w posiadaniu tego video i być może bliżej oficjalnego startu uda nam się otrzymać zgodę na jego publikację. Poprzez nasze dogłębne DueDiligence potwierdziliśmy również współpracę twórców aplikacji z czołowym profesorem matematyki z Singapuru, który pomaga w rozwoju strategii i sam zajmuje się handlem kryptowalutami.

Plusy

 • pełna decentralizacja
 • profesjonalny zespół
 • transparentność
 • karty debetowe
 • świetny support
 • transakcje live
 • unikalne rozwiązanie weryfikacji portfela poprzez chip karty
 • dostępność wielu form wpłat
 • wewnętrzna giełda (wkrótce)

Minusy

 • wciąż wiele niedziałających funkcji ze względu na fazę pre-launch
 • brak czytelnej strony internetowej
 • brak polskiego języka

 

Link do programu


www.cloudtokenwallet.com

Pamiętaj: Nasz Serwis nie nakłania ani nie zacheca do brania udziału w prezentowanych programach/ofertach/inicjatywach a udział w nich często wiąże się z wysokim ryzykiem straty.

 

Additional information

User Feedback

×
Powered by (SD) Company Directory 3.5.1 © 2020 by SolutionDEVs.pl