Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Konferencja HBM w Dubaju - relacja

Submitted

Zdjęcia z eventu w Dubaju oraz notka administratorów:

Przyjaciele! Wyczekiwana impreza, która emocjonowała wszystkich liderów i partnerów, odbyła się! 16 marca na Pierwszym Międzynarodowym Kongresie Liderów w Dubaju wzięli udział z różnych stron świata Inwestorzy i Zarząd HBM Corporation oraz najbardziej aktywni i najbardziej oddani partnerzy i liderzy. Wybierając się w podróż, szczególnie jeśli chodzi o tak imponujące wydarzenie w życiu każdego z partnerów, wiele oczekujesz. Promocja HBM IN DUBAI'18 stała się jasną, bogatą i pozytywną okazją, by spotkać się z podobnie myślącymi ludźmi i przedyskutować ważne strategicznie kwestie dla firmy, wysłuchać wspaniałych mówców i poznać nowe osiągnięcia, zdobyć energię i pobudzić do dalszego rozwoju i do niezachwianej wiary w szczęśliwą przyszłość twojej ukochanej firmy!!

Program, który obejmował część biznesową i wspólny odpoczynek, został zaplanowany na 4 dni. Wszystko błyszczało, szeleściło, naładowane pozytywną energią. Odprężająca i przytulna atmosfera, ciepła i wzajemnego zrozumienia, luksusowy odpoczynek w słonecznym Dubaju, spotkania, smakołyki, prezenty i dowcipy, wymiana informacji, a co najważniejsze - radosne i zainspirowane twarze oraz silne poczucie jedności! Jutro wszyscy uczestnicy kongresu udadzą się do swoich krajów, a działalność firmy powróci do regularnej pracy. Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego wydarzenia - naszym przyjaciołom i ludziom o podobnych poglądach! Po raz kolejny przekonaliśmy się, że firma HBM kontynuuje rozwój z powodzeniem i to udaje się na całym świecie! Dla nas ten kongres jest najważniejszym wydarzeniem roku. Dało to niepowtarzalną okazję poczuć energię i siłę rozwijającej się Firmy, która zjednoczyła ludzi z niemal wszystkich części świata i pokazała naszą solidarność i spójność w działaniach, co jest ważne w rozwiązywaniu codziennych zadań. Będziemy zawsze dążyć do zdobywania nowych szczytów i realizowania nowych pomysłów. Udostępniamy Ci zdjęcia z naszego wspaniałego wydarzenia. Wkrótce zostanie przesłany pełny raport dotyczący zdjęć i filmów. Czekają na nas wielkie wyzwania!

FGHOuQr.png

lXDf3Va.png

zqxhR19.png

p6DjEsc.png

i6Q0sLU.png

hWnI6oC.png

L82Mxwv.png

lnxfGRp.png

 

 

 

 

HBM Corporation

HBM Corporation×
Powered by (SD) Company Directory 3.5.1 © 2021 by SolutionDEVs.pl