Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. To że odejmuja to wiem bo miałem mniej eth, ale sobie przypomniałem że była reinwestycja. Ale miałem luzem CTO zostawione (15$), ale tego okna o przesłaniu CTO na portfel zewnętrzny już nie miałem... dlatego zdziwił mnie ten screen.
 3. Yesterday
 4. Jeśli masz w Jarvis to CTO nie zostanie zwrócone, bo jest to traktowane jako reinwestycja. Tak samo jeśli zamieniłeś CTO np na ETH i złożyłeś depozyt. Ja nie mialem tego okna, bo zaakceptowałem nowe warunki.
 5. To dziwne bo ja nic takiego nie miałem. A miałeś CTO w jarvis czy na portfelu?
 6. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Witam , zamiast pit 38 urząd skarbowy karze mi robić korekty i rozliczyć się nie na 38 a na 37 i łączyć dochody wtedy próg mam wiekszy
 7. Czy w nowym Jarvis trzeba kupować subskrypcje za 500 dolarów czy już nic nie trzeba dokładać?
 8. 24 osób zapisanych w grupie facebook to bardzo słabo jest. Admin żałuje kasę na reklamę. Nie widać tutaj polskich poganiaczy.
 9. Nie Cointracking a tych, którym się rzekomy trading się prezentuje... Cointracking bowiem to stosunkowo prosta, acz przydatna, usługa, która umożliwa zassanie danych ze wskazanych giełd czy nawet bezpośrednio z adresów i ich stosowną prezentację. W żaden sposób mie weryfikuje ani własnoći adresu czy podłączonego konta na giełdzie. W zasadzie mogą tam pokazać co chcą... Tzn. mogą pokazać rzeczywiste transakcje na giełdach tyle, że dokonane nie przez nich a kogokolwiek, który udostępni im api do przeglądania transakcji. To najmniej wyrafinowana metoda wciskania kitu... Jeśli dowodem miałoby być to to osobiście mam bardzo duże wątpliwości czy te dane pochodzą w ogóle z Cointracking. Nie przypominam sobie bowiem by taki raport był w tej usłudze do wygenerowania. I o ile mnie pamięć nie myli to Cointracking nigdy nie był w stanie pokazywać arbitrażu czy to miezywalutowego czy to międzygiełdowego bowiem zasysane są tam poszczególne transakcje z giełd więc nie Cointracking ma żadnych danych, które pozwalałyby mu rozpoznanie arbitrażu. Pzynajmniej taka była odpowiedź deweloperów jakiś czas temu. To też druga opcja... Troszkę bardziej wyrafinowana ale ciągle prosta i nie przekraczająca umiejętności przeciętnego twórcy stron internetowych. W końcu, najbardziej wyrafinowana opcja to pokazywanie "realnego" tradingu na kopiach giełd działających w rzeczywistości na lokalnym serwerze. Sam manewr z udawaniem adresu jest prosty. Znacznie trudniejsze jest stworzenie wiarygodnej kopii giełdy. Ale gdy chodzi o setki czy miliony dolców nie są to szczególnie wielkie nakłady. Taki cyrk obwoźny na kółkach. Tyle w temacie: jak można? Nie mogę co prawda wykluczyć, że strona pokazuje rzeczywiste transakcje realizowanę przez firmę. Niemniej jednak brak dostępu do pełnej historii uniemożliwia analizę czy te transakcje choć w teorii mogą pokryć wypłacane profity.
 10. Wyszła kolejna wersja portfela, gdzie są spore zmiany. Od skórki, po dodanie nowej gry, zapowiadanej PK Master. Gra jest bardzo prosta, i możemy w niej również zarabiać zgadując czy piłka trafi do bramki czy też nie na podstawie podanego prawdopodobieństwa. Dzięki kombo możemy zarobić więcej. Codziennie ma być jeden dostępny wolny ticket. Tak gra wygląda: Zasady gry: I jeszcze wywiad z CTO projektu, 1 część - opowiesc o ekonomii projektu:
 11. Wycofując środki z jednego konta miałem możliwość podania adresu portfela dla środków z Jarvis. W którym momencie należy podać adres dla CTO?
 12. Nie przepadają jeśli wcześniej stworzysz na portfelu zewnętrznym portfel CTO ERC20 i go podasz w formularzu najnowszej apki
 13. Aby mieć wersję w której decydujesz o pozostaniu/opuszczeniu programu musisz zaktualizować apke w google play. Po wejsciu w opcje aktualizacji z poziomu apki pokazuje, że niby najnowsza... a tak nie jest. Pamiętaj tylko, żeby przelać gdzieś CTO zgromadzone w portfelu, bo te po wyborze opuszczenia programu przepadają!
 14. Brak możliwości wypłaty, support nie odpisuje czyli cyrku ciąg dalszy trwa
 15. Gra mobilna Empire and Puzzles

  Dołączylem dwa dni temu gra niesamowicie wciagajaca.I bardzo łatwa do ogarnięcia.
 16. Proponuję uważać na Eobotv2 dzisiaj nie mogę zalogować się na swoje konto, wyświetla się informacja że błędne hasło lub login, a gdy wysyłam prośbę o przypomnienie hasła to wyświetla się informacja że mail nie jest zarejestrowany "This E-Mail is not registered", najprawdopodobniej usunęli mi konto (bez przyczyny). @kopacz sprawdź czy ty możesz się zalogować do Eobotav2, ponieważ rejestrowałem się jako twój polecony i może Tobie też usunęli konto.
 17. XRP

  witam,XRP może pokusimy sie o reserch tej krypto??
 18. Nie ma tutaj pełnej transparentności, która byłaby wystarczająca, aby coś takiego stwierdzić. Coś tam pokazali na evencie, ale jest to za mało, żeby z całą pewnością założyć, że to są dowody realnego tradingu w czasie rzeczywistym. Podobno ma być LIVE gdzie będą to dokładniej pokazywali. Tak czy siak jeśli patrzeć na zalety marketingowe, to widzę, że wiele osób ciśnie ściemę, że to są dowody i jest LEGIT platform. Ja tam patrzę z dystansem, choć cieszy mnie, że projekt jest popularny, buduje się społeczność i coś tam robią, aby budować "wiarygodność". Daję linka do krótkiego filmu z eventu: Tutaj jest więcej wywiadów i filmów z eventu/biura firmy: Na tym kanale jest dużo filmów (nie ma linków), tylko w języku hiszpańskim. Można poznać inne osoby pracujące w firmie na różnych stanowiskach, w tym syna CEO - Oscara Garcia-Pelayo, który w firmie pełni funkcję Vice-President. Na stronie pojawiły się sylwetki innych osób pracujących w firmie: Podsumowując, mimo iż nadal utrzymuję stanowisko, iż jest to ryzykowna inwestycja, może się okazać, że ta firma trochę podziała, bo ma do tego solidne podstawy. Jak będzie w rzeczywistości - pokaże czas.
 19. Możesz rozwinąć . Jak można oszukac taka platforme jak Cointracking?
 20. Podlaczyli Ckintracking. Czy to jest dowod na realnosc tradow?
 1. Load more activity
×