Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Ten filmik absolutnie niczego nie dowodzi. Nawet przy bardzo dużej wierze w jego istnienie i możliwości oraz realność tego co na filmie widać nie byłby on wstanie zarobić na sute prowizje i skromniejsze naliczenia. Jaką bazę danych? Przecież to blockchain 4.0 vel 3.0 nie tak żadna baza danych
 3. Today
 4. no jakby nie patrzec to pierwszy filmik który moźe dowoddzić ze ten legendarny bot istnieje. Ale prawdy i tak sie teraz nie dowiemy. Spójrzcie tez na jakość filmu z dupy nie wierze ze taki informatyk nie wykombinowałby czegos lepszego.no i ch6ba za wolno ten bot chodzi nawet w tym jubilee szybciej.
 5. Przydałaby się tylko jeszcze nowinka, że odzyskali bazę danych i converty pójdą i zaległe wycofania No ale powyższy filmik mimo to cieszy
 6. Yesterday
 7. Hm... A na co tam patrzeć? Nie dość, że gościu - sądząc po zasięgu - robi filmy sam dla siebie (a Twój link pewnie znacznie mu je zwiększy) to do tego podaje zupełnie niezweryfikowane stare kotlety. Przecież, to o czym mówi w tym filmie to zapowiedzi Aai sprzed kilkunastu dni już w wątku omaiwane. Do tego kompletne bajki. Wystarczy spojrzeć na cenę gas https://ethgasstation.info/ by wiedzieć, że nie istnieje obecnie żaden problem z transakcjami na ETH. Żadne kotki, miśki czy konkurencja konwertująca nieielkie ilości CTO nie zapycha sieci. Pomijam już fakt, że przecież CTO działa rzekomo na blocikchainie 4.0 czy teraz - po degradacji w Cloud 2.0 - w blockchainie 3.0. W rzeczywistości konwersja dokonuje się w zwykłej bazie SQL, w której zapisywane są naliczone tokeny i wszysko zależy wylącznie od decyzji decydentów. Sam film jest jenak doskonałym materiałem szkoleniowym dla kandydatów na zaganiaczy. Po prostu trzeba iść w zaparte, bez żadnych skrupułów i powtarzać bezkrytycznie to co serwują admini ponziaków. Ot, taki slogan, że wszysko spełnili - gdy nie spełnili tak naprawdę nic. Przyjrzyjcie się programowi teraz i w maju. I nie chodzi o płatności. Widzicie jakiekolwiek istotne różnice? Ja nie widzę. Program działa jak działał - z tą róznicą, że w maju nie wypłacał bo nie było chętnych do wypłacania a teraz nie wypłaca bo nie ma chętnych do wypłacania... Tyle, że wówczas nie było chętnych po stronie userów a teraz po stronie adminów. Ba, panu Sebastianowi nie przeszkadza nic w powtarzaniu sloganów. Ot, przerósł ich własny sukces... Miało być 300,000 a jest 1,000,000. Pomijam już fakt, że dane te są gołosłowne ale najzwyczajniej przeczą temu co było mówioine na samym początku... A mówiono np. że jarvis będzie niedługo zamknięty, więc warto wpłacać i warto niewypłacać bo może nie będzie powrotu... I co? Nic. bez zmian... Że globalna sieć 4.0... To ja się pytam globalna na 300,000?
 8. To Autor nawet kółka nie zrobił a takie ładne promo video było.
 9. Odbiegając od tematu stricte Clouda, to biorąc pod uwagę, że Cloud pewnie wykituje niebawem, a Omega działa prawie rok, to obecnie na rynku nie ma zbyt wielu projektów. Ostatnio ten Property ruszył, ale tam sam zwrot depozytu trwa rok. Jeszcze 1-2 lata temu, to takie programy powstawały jak grzyby po deszczu. Osobiście czekam na coś ciekawego żeby wrzucić jakiś grosz i podzialać minimum pół roku. Jakby teraz Cloud się zwinął to moim zdaniem trochę za szybko jak na projekr z taką pompą. Tym bardziej, że po tych eventach by pewnie liderzy trochę ludzi jescze nagonili przez 1-2 miesiące i dopiero później by się zaczęły masowe wypłaty. Obstawiałem koniec programy na zimę, ale jak na dniach nie ogarną problemów z ETH to szybciej się to skończy. offtopic
 10. W porównaniu do? Hmmm... A co w tym dziwnego? MLM, poza formą rozliczeń pomiędzy firmami i jej partnerami jest też - jakby na to ie patrzeć - formą dystrybucji, czyli też sprzedaży, oferowanych przez te firmy produktów lub usług.
 11. Właśnie zwróciłem na to uwagę w wątku o Jubile, tacy anty-scamowcy a promują biznes, który płaci miesięcznie tyle co CT a nawet więcej gdy aktywnie korzysta się z dostępnych "kampanii" czy jak to tam jest nazywane.
 12. Każda bezpośrednia osoba mająca w devo ponad 300usd odblokowuje 1 poziom poleceń. Jak masz 5 osób bezpośrednich to dostajesz prowizje za wszystkie 5 poziomów że wszystkich osób na tym poziomie. 100% z pierwszego, 50% z drugiego i 5% z pozostałych. Prościej nie potrafię
 13. czyli zarabiamy tylko i wyłacznie z bezposrednio zaproszonych osób. Wiec wychodzi mi na to ze zarabiamy maxymalnie z 16osób(bezposrednio zaproszonych) bo jest 16 levelów. Tak?
 14. I wypłata doleciała na portfel
 15. Dyvubux - All1Tool

  Bux na skrypcie PTCBux Builder. All1Tool, GRIDdane dla konta STANDARD ilość reklam : 4 wartość: 1x $0.008, 3x $0.0008 klik poleconego: 80% max. DR: 500 max. RR: 50 minimum do wypłaty: $3.00 metody wypłat: Payeer, Perfect Money, Paypal, STP czas oczekiwania: Manual odstęp między wypłatami: 7 dni dzienny zarobek: $0.01+link polecający: DYVUBUX
 16. Słabo wyjasniłeś:) Poprostu powiedz mi czy nalezy mi sie prowizja jesli: Mam konot nr 1, zakldam konto nr 2 Z konta nr 2 zapraszam poleconego. Czy na koncie nr 1 powinienem dostac 50% prowizji z poleconego a na koncie nr 2 100% prowizji z poleconego?
 17. W sumie może działać jeszcze rok jak recycle bot niby działa a nie wypłaca
 18. Masz swoje konto o nazwie np. LAIK. Pod kontem LAIK masz zarejestrowanego JASIA i MAŁGOSIE. Małgosia ma 7 krasnoludków A jas 7 przydupasow. Krasnoludki i Przydupasy mają pod sobą po kilka Kaczek. Twoje główne konto LAIK otrzymał prowizje W wysokości 100% zarobkow JASIA i MALGOSI (NALICZEN Z ICH INWESTYCJI), oraz 50% zarobków 7 krasnoludków i 7 Przydupasow. Nie otrzyma nic za kaczki z 3 poziomu bo ma zablokowane. Musiałby pod główne konto LAIK obok Jasia i Małgosi zarejestrować STASIA aby otrzymać 5% za kaczki. Może tak to wyjasnilem lepiej.
 19. Coraz częściej stosowana metoda wśród adminów to ,,problemy z wypłata ETH” od tego się zaczyna a wszyscy wiemy jak kończy. Widać gołym okiem ze program zaczyna się krztusić, im dłużej trwają wypłaty tym większa panika i większy odpływ kapitału. na moje również nie dotrwa do końca roku.
 1. Load more activity
×