Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  ja jestem na razie zadowolony, w tym momencie jeżeli mi się spłacą do końca te pożyczki które się spłacają dojdę do prawie 80% wartości kapitału, więc nawet jak z komorniczych uda mi się chociaż 40% z odsetkami odzyskać to jestem na 0.
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Słuchajcie listy listami ale spójrzcie jaką pracę wykonało PZ. Ja nic nie wysyłałem a już łącznie 3 pożyczki zakończone i ponad 1/4 kapitału spłacona. Dodam, ze jeszcze do marca kupowałem pożyczki z giełdy. Ciekaw jestem jak będzie skuteczność komornicza.
 4. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Travalo też sympatycznie No , ja dzięki listom od " renovatio " wyciągnąłem od dłużników 3800 zł Zdecydowanie duże piwo się za to należy
 5. Jestes nowy na forum? Przedstaw sie w kilku slowach

  Cześć wszystkim! Moje zarabianie w sieci zaczęło się od słynnego już scamu revshare Trafficmonsoon. Wcześniej czasami wchodziłem tylko informacyjnie na forum, ale postanowiłem się dołączyć aktywnie. Aktualnie działam w różnego rodzaju hyipach na botach telegram, ebroker oraz mlm - herbalife ale powoli odchodzę od tego
 6. W jakie programy obecnie inwestujecie?

  W czym teraz działacie? Ja ostatnio działam na botach z krypto telegramowych i przyjemnie to idzie całkiem. Co sądzicie o hyipach powyżej 5% z krótkim czasem zwrotu?
 7. wiele zdjęć ze spotkań z liderami mam w swojej kolekcji, kilka też zamieścili forumowicze. licencjobiorcy nie wyglądają jakby oglądali yt. mlm zadziałał, marketing szeptany. to ludzie od garnków ze skrzynek pocztowych. podobnymi drogami do nich docierają, tylko zamiast Grabowskiego i Pazury występuje Grzegorz i Paciorek. dascoin nie istnieje Twoim zdaniem @pepperoniss, jacy posiadacze? "dascoin idzie w zgodzie" błąd logiczny. Błąd logiczny – w logice niewłaściwa metoda rozumowania.
 8. No ale przynajmniej dziś mogą dascoinposiadacze, że dascoin idzie w zgodzie z cenami altów...
 9. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  chyba o mnie Ci chodziło
 10. A czy ma ktoś jakąś sprawdzoną informację ? fajnie było by wiedzieć, bo trochę mam tej mocy i zastanawiam się nad ulepszeniem
 11. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  @Egzekutor Racja, bo zawsze mowili, ze Cycles To the Moon
 12. Są jakieś aktualności o programie? Warto wejść na 1 kółko jeszcze chociaż?
 13. A czy Genesis Mining nie zostało przypadkiem zatwierdzone przez SEC? Gdzieś mi się obiło o uszy.
 14. wiele istnień pochłoną zaciągnięte zobowiązania, życie nie ma ceny
 15. No przecież cena nie ma znaczenia
 16. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  Tyle słońca w całym mieście. Nie widziałeś tego jeszcze. Popatrz, o popatrz!
 17. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Posty dotyczące podatków przenoszę do odpowiedniego wątku: https://www.hyipforum.pl/topic/10893-pożyczkoposiadacz-podatki/?page=11 Tam proszę kontynuować dyskusję o podatkach.
 18. [PożyczkoPosiadacz] Podatki

  Zgadza się. Z tym, że uzyskany z części rabatowej, na pewno nie jest przychodem, z którego podatek należny wykazać w poz. 218 czy 219 PIT-36 ani poz. 34 PIT-38 a w innych częściach PIT-36 (tych, z których dochody łączy się z innymi dochodami). Choć w ramach czynności sprawdzających skarbowi mogą nie zauważyć, bądź mogą nie chcieć zauważyć tego niuansu. Z róznych zresztą powodów..
 19. [SCAM] TAURISE - 1.8%-4.5% dz. | pn-pt | 10-70 dni | taurise.com

  Nic nie Wplacilem. Tylko nie wiem czy to nie bylo przed tym ponyslem z wplata. I wyplata w eth
 20. [PożyczkoPosiadacz] Podatki

  Tyle Tyle, że dyskusja toczy się wyżej jedynie o części odsetkowej...a co z rabatem? Ja uważam dalej, że wszystko z PZ czyli rabat + zysk + zysk za opóźnienie do dochód z obrotu wierzytelnościami (prawami majątkowymi) = do opodatkowania i wykazania w PIT-36.
 21. [SCAM] TAURISE - 1.8%-4.5% dz. | pn-pt | 10-70 dni | taurise.com

  Bez żadnego problemu czy jak wpłaciłeś 30%?
 22. cryptoempire.ltd- różne plany

  Wygląda na to iż program powoli się kończy , u Wb juz not paying , na ISA jeszcze tak , program miał dobry start natomiast tu wystąpił brak napływu nowych ludzi wiec i z pustego Salomon nie naleje , nie miej jednak dał zarobić , będę miał na uwadze następny projekt admina
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×