Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. U mnie od 2h pending. Dam znać jak dostanę wypłatę
 3. Today
 4. korwin bzdury pisze

  Hm... Myślę, że w Polsce dość powszechne jest ta teza. Ja pamiętam kawał sprzed 20 lat. Co prawda dotyczący Niemiec ale pasujący jak ulał do twj tezy... Niemiccy policjaci zatrzymuja na niemieckiej drodze kierowcę na niemieckich numerach rejestracyjnych. Proszą go o dokumenty. Spoglądają w dokumenty i jeden mówi do drugiego: "Patrz Ahmed... Jakie dziwne nazwisko. Müller." I co by sprawa była jasna to ów kawał nie był jakąś złośliwością wobec Niemców czy też Arabów tylko efekt obserwacji tego co się u nasszego zachodniego sąsiada dzieje. I jestem przekonany, że w tej obserwacji nie było krzty przesady. Od tego czasu ekspansja arabska - przynajmniej w Niemczech, czy we Francji - tylko przybrała na sile. Nie zastanawiałem się czy Korwin ma rację twierdząc, że Arabowie (nie dżihadyści a Arabowie!) mają wyższą cywilizację i dlatego nas skolonizują. Niemniej jeśli dostrzegamy, że Arabowie rzeczywiście zaczynają nas kolonizować to dość uprawnionym jest postawinie tezy, że ich cywilizacja jest wyższa od naszej. Tu nie działa prawwo Kopernika, że gorszy wypiwera lepszy. Wręcz przeciwnie dość powszechnie przyjmuje się, że to lepsza cywilizacja wypiera gorszą... Bardziej prymitywna... Ot, np. w Europie cywilizacja rzymska wyparła etruską. Chrześcijańska - rzymską i inne cywilizacje pogańskie. Może teraz kolej na zastąpienie - i to na własne życzenie - chreścijańskiej cywilizacji cywilizacją arabską... Może... Nie tyle podzielam pogląd Korwina w tym zakresie co uważam, że jego teza stanowi ciekawy przyczynek do dyskusji. Byle nie na zasadzie wciskania Korwinowi dziecka w brzuch i twierdzenie, że chciałby on okupacji arabskiej i arabskiej cywilizacji... Bo akurat niczego takiego nie rzekł...
 5. Zgadza się natomiast też nie wyglada na to żeby się rozwijali. A indeks HL mocno ucierpiał
 6. Wydaje mi się, że jakby mieli się zwinąć to byś środków nie dostał :/ jednak strona nie działa. Ma ktoś ich telegram i wiec co się tam dzieje? Edit: Strona już działa.
 7. Jeden monitor zgłosił wczoraj problem A dziś zaktualizował na niewyplacalny i 3 blogi czekają na wypłatę. Dlatego wczoraj uwolniłem środki i dziś rano dotarło na portfel. Moja przygoda zakończona z tym projektem na + 50% ROI
 8. Pomagamy innym

  1247,25
 9. korwin bzdury pisze

  https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.onet.pl/kraj/korwin-mikke-arabowie-nas-zalewaja-i-skolonizuja/hv0ts.amp
 10. Yesterday
 11. korwin bzdury pisze

  Nie... Woleć nie znaczy chcieć... Uznanie jakiegoś słowa za synonim innego nie oznacza, że mają one dokładnie identyczne znaczenie. Wręcz w większości przypadków synonim może zastąpić drugie słowo tylko w określonym kontekście. To takzwane synonimy bliskoznaczne. Woleć, znaczy coś preferować, przedkładać coś nad coś, wyżej stawiać. Natomiast chcieć to bardiej pragnąć , pożądać, mieć chęć na coś.... Nie wim czy chciałby pełnić rolę okupanta ale na pewno wolałby być okupowany przez siebie niż przez obecnych i przeszłych ookupantów. Chęć bycia okupantem to raczej przypadłość wszyskich polityków. Zwłaszcza w systemach demokratycznych... Wszka po to startują w wyborach Hm... Owszem... Więc być może skoro z chęci bycia okupantem wyszły nici to miast się poddać z rezygnacją woli szukać jakiegokolwiek wpływu na okupanta i... okupowanych... Wszak już samo wejście do pratlamentu daje większą tube bowiem co jakiś czas zaproszę i reżimowe i antyreżimowe media Ja tam wolałbym okupanta Korwina niż obecnych okupantów.
 12. korwin bzdury pisze

  A ja mam wrażenie, że Pan Korwin sam chciałby pełnić rolę okupanta. Wszak wielokrotnie startował w wyborach na prezydenta, czy też on i jego partia startowali do parlamentu. Poparcie miał na tyle słabe, że roli okupanta się nie doczekał.
 13. korwin bzdury pisze

  Woleć znaczy chcieć https://pl.m.wiktionary.org/wiki/woleć https://sjp.pl/chciałbyś
 14. Pomagamy innym

  1247,-
 15. @ProfitPixels: Witaj na forum. Powodzenia w inwestycjach. PS. Podeślij na priv jakiś link do Waszej strony.
 16. Last week
 17. bardzo ważne jest, aby zdobyć potrzebną wiedzę. Wiedza, wytrwałość i czas to trzy główne składniki.
 18. Planowanie jest pierwszym krokiem do osiągnięcia celu. Podążanie naprzód bez planu, na oślep, jest bardzo nieefektywne.
 19. Najważniejsza jest wytrwałość i chęć. Zaczynając od małego, posuniesz się do przodu. Naprawdę nie ma ograniczeń co do tego, ile można zarobić w domu
 20. Cześć! Przedstawiam ProfitPixels, program partnerski w pionie kryptowalut i forex. Postanowiliśmy dołączyć do forum!
 21. BETFURY

  aktualizacja Betfury 27.07.2021 - Nowy rozbudowany system rang - zdobywamy go za swoja aktywnosc na platformie (obrót w $$) nowe nagrody w btc i % cashback bardziej dostepny dla kazdego. - chat rozbudowany na platformie dla graczy do dyskusji, - Farma BFG - dodatkowy pasywny dochód swoje bfg wrzucamy i zarabiamy co chwile wiecej BFG na sieci BSC-Binance smart chain aktualnie farma na 30dni potem kolejne. % zmienny . - Kolejne zwiekszanie trudnosci wydobycia BFG - koszt kopania mocno wzrasta w 4 dni wydobyte ponad 50mln bfg ogromny wzrost zainteresowania Betfury. - Pula dywidend lekka zmiana BTT dodane do podpuli TRX teraz główne pule dywidend to BTC, ETH, BNB, TRX , USDT - podpule ładowane sa co miesiac 1-5 dnia nowego miesiaca 50% podpul powyzej 50k$ jest dodawane do głównych pul. W sierpniu bedzie ogromne doładowanie Stablecoinów około 250-300k $ pula dywidend utrzymuje sie ciagle powyzej 3mln $ - Event z okazji Olympiady , koło losu z główna nagroda 3BTC i inne tokeny BSW, BFG i inne. Wszystkie nowości zawsze sa w zakładce NEWS ostatnia zakładka na platformie betfury (lewy panel) nowe awatary dodane do rang i inne drobne ulepszenia . Rozwijamy się cały czas do przodu i bez przerwy jeżeli masz pytania do mnie to zapraszam na telegramową grupe w której pomagam z Betfury i innymi rzeczami. https://t.me/KryptoBankier
 22. Pomagamy innym

  1246,75
 1. Load more activity
×