Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Cześć, gram w grę Prospectors jako eos23ujzmlig. Ponad 4 dni temu według instrukcji z postu o eosrex wprowadziłem tam trochę EOS, ale nadal ich nie widzę jako REX. Może coś przeoczyłem. Wklejam screen w załączniku. Jeśli mógłbyś na niego spojrzeć i sprawdzić czy tam jest wszystko jak trzeba, czy mam jeszcze odczekać, czy coś zrobić, byłbym wdzięczny.

  eos23ujzmlig.png

 3. Długo już trwa ta weryfikacja a Energi już miał kilka razy ruchy na giełdach takie, że można było kupić i sprzedać z całkiem dobrym zyskiem, bodajże nawet 30%. Nie uważa ktoś, że to wał jak tak długo ciągną weryfikacje z kont? Z drugiej strony, nie oczekiwali od użytkowników posiadania wrażliwych danych. U mnie audyt KYC przeszedł, ale tyle czasu im zajmuje ręczna weryfikacja zadań w social mediach?
 4. Poanalizowałem to wszystko, zmartwił mnie płaski ruch na alexie, największe zainteresowania to Rosja i osaczona biedą północ Ameryki Południowej. Poza tym transakcje arbitrażowe pomiędzy giełdami mogą trwać godzinami, czasem po prostu kurs się wtedy zmienia, zmniejsza się różnica i wtedy nic z tego arbitrażu. Polecam jeszcze na mmgp zobaczyć, że był organizowany webinar podobny do tych z innych hyipów typu Business Capital, MGM, Skyllex.... które dawno zdechły. Poza tym nazwisko dyrektora spółki na Seszelach - albo słup , albo dyrektor nominowany (a raczej nominowany, bo powiązania ma z kilkoma spółkami, chyba że to wielospółkowy słup) i jego nazwisko nie ma praktycznie żadnego skojarzenia z Rosją a serwis L7trade jest rosyjski. W przeszłości co najmniej raz chyba się zdarzył problem z wypłatami z programu, ale chyba to się "naprawiło" Zatem mój werdykt będzie taki, że jest to po prostu bardzo dobrze zrobiony, wręcz genialnie HYIP. Ktoś się bardzo mega postarał. Ryzyko - takie jak wszędzie
 5. Fantazją jest w mojej ocenie twierdzenie, że ponziak udający fundusz inwestycyjny oparty na nieregulowanych kryptowalutach, handlujący na niergulowanych rynkach może być uznany za zgodny z prawem szariatu, nawet w tej najbardziej liberalnej wersji... Stąd moje pytanie o fatwę... Bo napisać o zgodności to sobie może napisać każdy... Tymczasem w jednej informacji padają stwierdzenia absolutnie się wykluczające... Hazard zgodny z szariatem... Ciekawostka... Tak tylko w Cloudtokenie... Tzn. w Cloud IMHO, bajanie w chmurach
 6. Sytuacje arbitrażowe są prawdziwe, sprawdzałem ceny na giełdach, ale nie ma żadnych realnych dowodów, że program je rzeczywiście egzekwuje.
 7. Proszę Państwa, moją czujość wzbudzają rosyjskie napisy gdzieniegdzie na owej witrynie. Ta platforma pojawia się też na witrynach traktujących o HYIP. Zachodzi mi w głowę pytanie, czy ten program jest typowym HYIPem z ładnie opowiedzianą bajką, czy rzeczywiście ten arbitraż jest prawdziwy? Czy istnieje ryzyko, że program działa na zasadzie schematu Ponzi, albo środki nowych inwestorów są łączone z zyskami arbitrażowymi na poczet starych, siedzących wyżej inwestorów?
 8. Rileyfelton - All1Tool

  Wciąż płaci!
 9. To nie tyle objaw fantazji co standard stosowany przed banki i instytucje finansowe działające na rynku islamskim: https://journal.wahedinvest.com/what-is-a-shariah-compliant-investment/
 10. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Jak się nie mylę, to chyba jest ulica Towarowa 19-23. Tychy. To nowy kwadratowy budynek, przeszklony. Nie trudno pomylić. W razie czego można sprawdzić na street view na Google maps. Ulica Fabryczna 12 to chyba stary budynek.
 11. A mają po temu jakąś fatwę muftiego czy tylko tak sobie piszą? Niemniej fantazja twórców robi wrażaenia. Inna sprawa, że ostatnim programem, na dużą skalę który używał argumentu zgodności z prawem koranicznym był TrafficMonsoon Karola Scoville.
 12. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Witam, pomimo że jestem inwestorem który wszedł prawie pod koniec działania już programu oraz z niewielkim kapitałem dla sprawdzenia Pro-Zysku, też byłbym zainteresowany w/w terminem spotkania. Tylko proszę o potwierdzenie adresu na siedzibę (ul. Fabrycznej 12, 43-110 Tychy) bo mam do przejechania ponad 300 km i nie chciałbym się spóźnić
 13. Co nowego: Statystyki - 800 000 członków - 145 krajów Rebranding - Cloud Token zostanie przemianowany na Cloud 2.0 - Cloud 2.0 stanie się znakiem towarowym - Cloud 2.0 będzie miał nowe logo Zgodność prawna - Cloud 2.0 jest zgodny z prawem szariatu - FSL w trakcie (Financial Services License) Nowe usługi Cloud 2.0 - Uruchomiony zostanie CloudSIM w Cloud 2.0. Nazwa MVSO (Mobile Virtual Service Operator). Usługa uruchomiona będzie w Azji (za wyjątkiem Japonii). - Zostanie wprowadzony program handlowca (potencjalnie z planem binarnym) - OTA (internetowe biuro podróży) zostanie uruchomione we wrześniu Nowe możliwości zdobycia CTO - Rogue: od 10 USD użytkownicy mogą brać udział w „loterii” i wygrywać - Friday: od 5.000.000 USD duzi inwestorzy mogą korzystać z niestandardowych botów handlowych podłączonych do ich kont giełdowych. Aktualizacje operacyjne - Użytkownicy C3 i C4 złożyli wniosek o karty przedpłacone CT - KYC dla kart przedpłaconych CT jest w trakcie przetwarzania - Siedziba KL zostanie otwarta we wrześniu - Zaplanowano wydarzenia w Azji (Malezja, Wietnam) i Europie (Polska) - Wydarzenie globalne najprawdopodobniej odbędzie się w październiku Partnerstwo - Cloud 2.0 zaangażuje się w fundację charytatywną - Dyskutowane jest partnerstwo z Grab (azjatyckim konkurentem Ubera)
 14. atol klika tylko pomarańczowe reklamy $0.50 na PB ilość reklam: 11 wartość: $0.01 - $0.001 klik poleconego: $ 0.001 max. DR: 300 max. RR: 200 minimum do wypłaty: $2 metody wypłat: PM, Payeer, Skrill, BTC czas oczekiwania: Manual odstęp między wypłatami: 7 dzienny zarobek: $0.036 link polecający: https://www.cashparrot.net/?ref=eszmal
 15. Bardziej bym sugerował odzyskanie tych kwot drogą prawną z majątku tzw. liderów w Polsce. Zdecydowanie polecam z tego powodu się zgłosić na podany przez prokurature e-mail i opisać swoją sytuacje jako osoby poszkodowanej.
 16. CoinCasso - coincasso.io

  Ostatnio jesteśmy bardzo, bardzo otwarci Parę dni temu zdradziliśmy wygląd CoinCasso 2.0, a dziś prezentujemy wygląd portfeli! Podoba się Wam?
 17. Yesterday
 18. Nie da się a nawetg dyby się dało nie nalezy tego robić. W jungle zawsze używasz klucza prywatnego (sieci jungle) a tego na normalnyej sieci powinno unikać się jak ognia!
 19. Prospectors Jungle czy da sie tam zalogowac tym samym kontem co Prospectors
 20. Mimo wszysko odzyskanie choćby części włozonych w projekt pieniędzy trkatowałbym w kategorii małego cudu... Polska prokuratura ma nieielkie - o ile nie żadne - instrumenty pozwalające na wyegzekwowanie środków spoza granic Polski. Szczególnie, że wiele z tej kasy zostało rozmyte, ukryte, wydane...
 21. PTCShare :: ptcshare.com

  Ostatnio nie było mnie na forum, stąd też nie miałeś odpowiedzi na PW. W wiadomościach jest informacja czy wiadomość została odczytana oraz możesz zobaczyć kiedy ostatnio użytkownik był na forum. To takie info na przyszłość zanim oglosisz alarm. Teraz nie mam czasu. Wieczorem przeleje obiecane punkty.
 22. Jest szansa na odzyskanie całości pieniędzy, które się włożyło w OneCoin! Z tego co wiem, prokuratura cały czas zbiera informacje, dowody i czeka na osoby poszkodowane w tym oszustwie! http://www.szczecin.po.gov.pl/2019/04/informacja-o-mozliwosci-zglaszania-sie-osob-ktore-zostaly-pokrzywdzone-w-zwiazku-z-projektami-onelifeoneacademy-oraz-kryptowaluta-onecoin-prowadzonymi/
 23. PTCShare :: ptcshare.com

  W związku z tą promocją o której pisał atom wpłaciłem 50$ jako jego polecony, ale niestety na pw nie odpowiedział i obiecanych punktów BAP też nie zobaczyłem.
 24. Oryginalny wątek jest zamknięty, więc zakładam nowy. Otrzmałem dzisiaj pismo z Prokuratury Okręgowej Wydział II Przestępczości Gospodarczej we Wrocławiu, w którym zostałem poinformowany o podjęciu zawieszonego w 2013 roku postępowania. Cytując: "wyłoniła się konieczność uzupełnienia materiału dowodowego i wykonania czynności procesowych, między innymi w postaci przesłuchania świadków i uzyskania opinii biegłego z zakresu klasycznych badań dokumentów, a także konieczność zweryfikowania materiału dowodowego pod kątem liczby pokrzywdzonych".
 25. Last week
 26. Zapewne z radości zacierają ręce... A tak poważnie, IMHO na takie a nie inne działania sprowokował sam Nafalski absurdalnymi pomysłami - jak na ponziaka kierowanego głównie dla Polaków - pomysłami z zakazem rejestracji z polskich IP, brakiem mozliwości wskazania Polski jak kraju zamieszkania i wreszcie mykiem z VPN a przede wszyskim swoją polską rezydencją prawno-podatkową. Myślę, że ten tuz biznesu nawinie myslał, że to uchroni go przed postepowaiami w macierzystym raju. Tymczasem UOKiK mając bardziej utrudnione zadanie i związane ręce w zasadzie nie miał wiekszego wyboru jak donieśc do służb... No cóz... Takie kompetencje - zbyt szerobie i zbędne zresztą - im nadano. I siedzą sobie teraz urzędasy, pierdzą w stołki i nie robią niczego pozytecznego... OK, kończę bo na temat UOKiK, KNF i innych tego typu instytucji moge pisać stronami a i tak niczego pozytywnego nie napiszę...
 27. Będzie można w praktyce zaobserwować czy głoszona tu teoria "byle gadali" będzie miała przekład na wzrost popularności programu czy wręcz przeciwnie. Odezwy w związku z artykułami, lub ustosunkowania się przez adminów, nie widać. Pewnie nie zobaczymy chociaż mogę się mylić i padnie lakoniczne sprostowanie.
 28. Earncare.net

  Siostra ClixCare, BizzCare i AdsCare ilość reklam: 15 wartość: $0.001 klik poleconego: 20% max. DR: 100 max. RR: 150 minimum do wypłaty: $2 metody wypłat: PM, Payeer, BTC czas oczekiwania: Manual odstęp między wypłatami: 5 dzienny zarobek: $0.015 link polecający: http://www.earncare.net/?ref=eszmal
 1. Load more activity
×