Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. To jasne. Poprawienie infrastruktury serwerowej jak najbardziej wpływa na jakość i prędkość korzystania z aplikacji klienckiej, czyli Cloud Token Wallet. @marcinpomagax zastanawiał się jednak jak zmiana aplikacji klienckiej miałaby wpłynąć na prędkość. Zapewne przyjmując, że to zależy od serwerów właśnie. Natomiast optymalizacja np. kodu czy sposobu działania CTW ma także na to wpływ. Np. aplikcje mobilne czy lekkie portfele typu Electrum działją w ten sposób, że zapisują stan portfela i informacje o ostatnim przeskanowanym bloku lokalnie. Więc po ponownym połączeniu szukają zmian od następnego bloku. To przyspiesza przeszukiwanie i zmniejsza obciążenie serwerów. Możliwe, że właśnie o takich zmianach mowa.
 3. No to akurat jest zwięzła definicja każdego systemu affiliacyjnego. Truizm taki
 4. Tyle, że te serwery w jakiś sposób się łącza z portfelem, i chociażby optymalizacja tego połączenia może przyspieszyć sprawdzanie łańcucha.
 5. Głównym twórcą bełkotu jest jednak tómacz gógla Docenić trzeba jednak najważniejszy fragment oryginalnego wpisu na fb: - The user invites new people who bring him a percentage from their income.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ - Referrals discover new income opportunities in the company.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ - The company gets new clients.⠀⠀ Firma żyje z naganiania i pieniędzy nagonionych. c.b.d.o.
 6. Yesterday
 7. Być może... Nie większy jednak jak nazywanie tej aplikacji prawdziwie zdecentralizowanym portfelem. No, może słowo definitywnie szło za daleko... Bradziej kto pierwszy ten lepszy... Nie twierdziłem, że to Twoja wina. I nie znałem autora screena. Skoro autorem jesteś Ty, to mi wystarczy do przyjęcia, że takie info na stronie giełdy było. Z samego nagłówka jednak niewiele wynika. Poza wydźwiękiem marketingowym. W przeciwieństwie do ostatniego postu. Ten jest znacznie bardziej wymowny. Szczagólnie jesli rzeczywiście coś w SCF zainwestowali. Wszk jeśli byli strategicznym inwestorem a już nie są i juz nie podoba im się, powoływanie na jakiekolwiek związki SCF z giełdą... Nie napisali, że aktualnie nie mają... A początkowa częśc posta raczej świadczy o tym, że rozstali się na etapie dogadywania. W każdym razie w żaden sposób treść tego posta nie poytwierdza by kiedykolwiek w jakikolwiek sposób giełda była zaaingażowana w SCF. Inna sprawa, że w żaden sposób nie wyjaśnia to treści Twojego screena. Tyle, że ja podbny screen widziałem w wielu miejscach powiązanych z tokenem i nigdy nie mogłem znaleźć żadnych informacji na ten temat w niezależnych od SCF źródłach, szczególnie na stronie pomocowej giełdy. I z tego wynikał mój sceptycyzm nie tylko co do wiarygodności screena ale przede wszyskim współpracy między giełdą a SCF. Ani, że mieli W zasadzie też pusty frazes... Bo poza jednym zdaniem ze screena wszyskie tego typu informacje pochgodzą ze źródeł związanych z SCF albo na te źródła się powołujące. Owszem, ja nie wykluczam, że były tam jakieś przymiarki, rozmowy, inwestycje nawet. NIe twierdzę, że nawet nie były tak daleko, że sceen z logiem SCF nie musi być fakowy. Ale nie tracę też z pola widzenia - szczególnie jeśli panowie rzeczywiście mogą morsem rozmawiać przez ścianę - że i logo i info ze screenu zamieszczono przedwcześnie, bo przecież sąsiedzi z jednej branży na pewno szczegóły do maja dopracują... Jak widać nie dopracowali do maja, a w czerwcu ktoś powiedział dość... Więc czas zmieniać na stronach promocyjnych SCF informacje o współpracy z ZB na czas przeszły... Nadal jednak uważam, ze nie wpłynie to w znaczący sposób na projekt.
 8. Cyrk na kółkach na fb dalej trwa, a o Omedze pisze sam Bartosz NafaRski jak to jeden z jego wyznawców go podpisał, po czym po sugestii żony swojego mistrza poprawił jednak nazwisko. R od L na klawiaturze jest dość daleko, więc zwykła literówka to to nie jest. Nie wiedzą nawet kogo wyznają, ważne, ze wyznają i bezmyślnie kopiują teksty Z bełkotu Pana Bartosza wynika jak następuje: Za jakich jeleni ma ten człowiek swoich odbiorców? Omega jest częstym gościem w wiodących artykułach medialnych w tym Forbes? Czy naprawdę on sądzi, że ludzie nie widzą, że wszystkie artykuły o nim były sponsorowane? A ten, który nie był pisał o nim jako o bankrucie, który wykiwał wspólnika i nie płacił pracownikom? Skąd wytrzasnął 150.000 użytkowników? Skoro Omega ma 30.000 w tym pewnie połowa zarejestrowała się żeby móc w ogóle przeczytać regulamin? Skąd nasz Czarodziej bierze te liczby? Bo że firmy, które ma z ojcem nie przynoszą dochodów i zatrudniają kilka osób jest do sprawdzenia przez średnio rozgarniętego "Janusza" jak to pięknie określają ludzi, którzy im nie ufają. Wszyscy mają scamy tylko nie on! Omega zarejestrowana w Polsce na niego, siedziba w Polsce i dostęp dla Polaków, bo przecież nie ma się czego bać! Tak działa Pan Bartosz... Ach, przepraszam! Zapomniałem! Omega zarejestrowana w RAK, biuro w Kijowie, VPN i ban dla rodaków, a zarejestrowana prawdopodobnie na 79-letniego staruszka Pana Jana. Panie Bartoszu, skąd Pan te bajki bierze? Bo zaczynam się niepokoić, że coraz mocniej Pana ponosi fantazja i już przestał Pan nad tym panować i coś ostatnio wszystko tak się Panu wymyka spod kontroli
 9. Chociażby przez optymalizację serwerów sczytujących transakcje z blockchain
 10. Bo? Dalej pusty frazes. Ale to nie moja wina, że nie widziałeś. Natomiast ja widziałem, czego dowodem jest ten screen. I jasno z niego wynika związek chociażby finansowy i marketingowy. Skoro na głównej stronie ZBM była informacja o tym, że projekt SCF jest finansowany przez ZBM i jest to strategiczna inwestycja, to nie można dziś pisać o jakiś negocjacjach współpracy, której niby wcześniej w ogóle nie było. Nie dziwię się, związek ZBM i SCF był dla mnie głownym powodem dołączenia do projektu. W końcu ZBM taką relację promował a pózniej się zaczęli wycofywać. Nie jest więc tak jak piszesz, to ZBM stworzył tę relację, a teraz się z niej wycofuje. Promotorzy SCF jak najbardziej więc na tę relację mogli się powoływać. edit: przyjrzałem się dokładniej komunikatowi i z niego nie wynika, że tej współpracy nie było: Aktualnie nie, ale nie napisali, ze nigdy nie mieli Co nie znaczy, że nie mieli. Negocjacje dotyczyły tylko listingu SCF a nie współpracy w ogóle.
 11. Ja mam Aktywny 3 plan EXTREME VOLATILITY [BTC]
 12. Nie z tego, że od chwili przelania środków do portfela definitywnie tracę nad nimi kontrolę. Ależ ja ten screen widziałem. I tylko screen. Sam takiej treści strony nie znalazłem ale też nie znalazłem żadnego wątku na https://zbmega.zendesk.com gdzie zawsze prowadzą linki z tej karuzeli. Dla mnie nigdy jasny nie był. Był wręcz wątpliwy acz i tak niewiele znaczący w praktyca - inaczej niż w marketingu. Dość spojrzeć jaką to reklamę - użyję tego słowa, choć go nie lubię - społeczność SCF zrobiła ZB Mega. Dziś chyba co najmniej połowa linków wyszukiwarce zrazy ZB Mega pochodzi ze stron promujących SCF. Tym niemniej jestem sobie w stanie wyobrazić współpracę między prakwtycznie dowolną giełdą a SFC z bardzo prostego powodu. W przeciwieństwie do wielu "zarabiających porrtfeli" SCF jest rzeczywiście tokenem ERC20 i można nim swobodnie obracać. Oczywiście pod warunkiem wypuszczenia ich na zewnętrzne, kontrolowane przez userów adresy ETH. Dlatego wracająć do pytania Nie przypuszczam by ten komunikat miał większe znaczenie dla projektu. Znacznie ważniejsza dla porgamu będzie polityka wykupu tych tokenów. Formalnie już poza projektem.
 13. Może, bo to przeglądarka i im więcej korzysta z lokalnego cacha tym szybciej chodzi
 14. To po co chciałeś oglądać archive skoro interesuje Cię stan obecny? Poddaje się Przeczytaj sobie umowę użytkownika. A ta teza z czego wynika? Z tego, że dzisiaj łupało Cię w krzyżu? Prosiłem Cię o trochę wysiłku i zajrzenie do pierwszego postu: Ta deklaracja nie wynika tylko z dobrosąsiedzkich stosunków. Udział ZBM jest dla mnie w projekcie SCF jasny jak słońce, obecny więc komunikat nie jest moim zdaniem zgodny z rzeczywistością. To nie jest tak, że nagle sobie panowie pogadali o udziale ZBM w projekcie SCF. Raczej o tym, że ta współpraca nie będzie kontynuowana, przynajmniej oficjalnie.
 15. Obecnie najbardziej aktualna to 1.9.0, nie wiem w jaki sposób wersja aplikacji miałaby się przyczynić do szybszego sprawdzania łańcucha ETH, ale jednocześnie przyznam, że ja po prostu mało wiem
 16. Tak mi aktywował , jeśli chodzi o nowe depozyty to w tym palnie jest o tyle fajnie że się sumują przykład miałeś depo 0.05 i zarobiłeś już 0.05 czyli BEP i dorzucasz kolejne 0.05 BTC to dostajesz naliczenia za 0.1 BTC az do wyrobienia pełnego 150% ROI ( jako jeden plan a nie 2 osobne) Tak było w tokenizerze ( z depo 0.05 + reinwesty zrobilem 0.25 BTC ) Co do dalszych moich re inwestycji nie wykluczam ich , ten admin był wcześniej bardzo solidny tylko teraz coś mu wyskoczyło z kapelusza itp no ale mam nadzieje iż program własnie wraca na dobry tor
 17. Takie zmiany to jasny sygnał, żeby nie pakować nowych depozytów, przynajmniej ja byłbym ostrożny
 18. @lordzuk aktywowali Ci plan, w którym miałeś roi powyżej 120%?
 19. U mnie wygląda tak... A za codinFly stoją kolejni, z których któryś przechodził ostatnio kilka metrów od amerykańskiego Kongersu... WIęc musi to coś znaczyć Mnie jednak bradziej interesują konkrety a nie kto z kim sypia, spotyka się czy drinki pije. Nafalski też frugo na rynki wprowadzał a na ponziaku skończył. Nie pierwszy i nie ostatni. Sp. anielica biznesu też ponziaka promowała. A tu mamy kolejny projekt wysokodochodowy, przejmujący realny dostęp do środków od chwili przeleania ich do projektu. Mi się to kojarzyło i kojarzy jednoznacznie. Bez znaczenia kto za tym stoi, i kto będzie za tym stał. To może mi pomóc zdecydować o wejściu w projekt ale już nie w ocenie jego istoty. A to, że nie miał własnej giełdy... Hm... No cóż. Każdy zamknięty projekt zwykle kończy na kontrolowanej przez siebie giełdzie. To już dość popularny sposób na exit scam. Ale to tylko dywagacje. Jak wszysko inne. No, może poza tym, że kiedyś, gdzieś panowie umówili się na wielkie spotkanie, o którym obwoieścili światu choć codziennie sąsiadują przez ścianę Siłą rzeczy musieli się spotkać...
 20. Tak , tak maiło być pierwotnie, sugeruje napisać na support , ja napisałem i aktywował
 21. Sprecyzujcie mnie czy dobrze interpretuję tą metamorfozę. Wnioskuję, że osoby, które nie osiągnęły roi w wysokości 120% mają przeliczone depozyty na inny plan. Ci natomiast co mają powyżej tego pułapu owych 120% już nie i są zamknięte.
 22. A wiec program wraca do żywych
 23. Nie musisz sprawdzać: Pytanie co rozumiesz przez stoi. Za SCF stoją ludzie z CodingFly, natomiast siedziba Codingfly jest oddalona o ... 1 m od siedziby ZBM Nie ma więc tutaj udawania, że ZBM ma związki z SCF. Swego czasu jak już wspomniałem ZBM sam o tym informował i to nie tylko logiem. A nawet przyjmował liderów i promotorów na salonach ZBM: Nie tylko na ZBM ale też i Huobi. Tyle, że wtedy SCF nie miał własnej giełdy. Tutaj raczej chodzi i coś innego, ale dywagacje nie poparte 100% faktami zostawiam dla siebie
 24. Nie śledziłem codziennie ale, szczerze powiem, że nie zauwazyłem. Sprawdzę gdy webarchive będzie dostępny. Jedynym, znanym mi, oficjalnym komunikatem giełdy jest ten przytoczony przez @BladeS. Jeśli ktoś chce z komunikatu, z którego wynika, że po gruntownym rozpatrzeniu nie będzie współpracował SCF wyciagnąc wniosek, że wcześniej uprawnione było twoierdzenie, że SCF STOI ZB Mega bo wystapiła do tej giełdy z jakąś propozycją i jej ludzie zostali zaproszenie do biur giełdy - to OK. Ja wolę jednak czytać to co chyba dośC jasno z komunikatu wynika. Pamiętam co prawda jakiś tekst na mobilnym kanale giełdy z lutego o współpracy, tyle, że wskazanym źródłem jest post opublikowany przez osoby powiązane z SCF. Niemniej najistotniejszą informacją, pomijając już to kto i co nadużył i czy nadużył, jest ta, że SCF nie bedzie na ZB Mega listowany a o ile mnie pamięć nie myli miła być tam listowany już w maju. Czy ta informacja - niewątpliwe nie będąca informacją pozytywną - jakoś wpłynie na projekt? IMHO, nie przypuszczam. Projekt zyje już siłą swojego rozpendu. Ba, nawet brak listingu może pozytywnie wpłynąć na projekt rozumiany jako projekt hyipowy, bo oddala rzeczywistą, rynkową wycenę wartości tokena na płynniejszej giełdzie. Poza tym, kto czyta po chińsku ?
 25. Ronaldinio wspomniał o nowej wersji apki, która ma przyspieszyć sprawdzanie łańcucha bloków ETH.
 1. Load more activity
×