Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 09/01/20 in all areas

 1. 1 point
  lordzuk czym są monitory? Dostałem raport tygodniowy na maila
 2. 1 point
  Dzieci zabijać, zwierząt nie zabijać - logika lewicy
 3. 1 point
  Sprawa jest inna i głębsze dno ma. Akademicka dyskusja na ten temat może być ciekawa, dopóty dopóki nie dotyka ciebie. Ale do rzeczy. Lat temu kilka małżonka moja była w ciąży jak to u kobiet bywa. Usg i inne takie w kolejnych terminach. Wszystko szło dobrze aż tak mniej więcej do połowy ciąży. Za namową pojechaliśmy podobno do jednego z lepszych specjalistów w tym kraju. Porobił badania, popatrzył i wydał werdykt. "Trzeba usunąć". Jakieś tam plamki w głowie dziecka przekraczały dopuszczalne normy. Małżonka spłynęła z fotela a mi jakby ktoś w mordę dał. Po otrzasnieciu się pytamy o szczegóły. Przez te plamki dziecko na pewno będzie miało zespół Downa, a być może jakieś inne wady genetyczne. Wtedy prawo w Polsce pozwalało dokonać aborcji w takich przypadkach, jak jest teraz to nie wiem. I z tą wiadomością pojechaliśmy do domu. Stara ciągle zalana łzami a ja nie wiem co mam myśleć. Po przegadaniu wielu godzin doszliśmy do wniosku, że co będzie to będzie. Małżonka jednak urodzi. Od tamtej pory minęło już trochę lat. Dzieciak chowa się nad wyraz dobrze, urodził się bez żadnych wad i nawet bym powiedział, że przegania rówieśników pod względem rozwoju. Tak więc dyskusja jest fajna, dopóki nie zostajesz postawiony przed wyborem. Widziałem wiele śmierci, wiele razy ryzykowałem życiem i ogólnie nie uważam się za osobę bojaźliwa. Podjęcie decyzji o aborcji było ponad moje siły i odwagę. Do tego już po porodzie, gdy okazało się, że wszystko jest ok naszła mnie pewna myśl. Gdybym się dowiedział, że na moje życzenie zabiłem własnego, zdrowego syna to pewnie byłby grany sznurek na strychu. Tak z grubsza wygląda podejmowanie takich decyzji. Ja nie jestem ani przeciw ani za, ale moim zdaniem w tym temacie ludzie chcą decydować nie zdając sobie sprawy z psychicznych konsekwencji, lub zgoła je odrzucając.
 4. 1 point
 5. 1 point
  @Kryptokox Witaj na pokładzie Ogólnie już jesień wiec teoretycznie najlepszy czas na hyipy ale nie zapeszajmy
 6. 1 point
 7. 1 point
  @Marek0805: 'Nowym, wcale lub mało doświadczonym graczom proponuję innych brokerów gdzie minimalny depozyt jest minimalny,zaczynając od 10$,nie jak w tym przypadku 200" - Z całym szacunkiem, ale z takim kapitałem, to nie zarobisz za wiele... Wiecej byś/bym zarobił, gdybyś/-bym rano przeszedł się parę metrów po swojej ulicy i pozbierał puszki/butelki z koszy na śmieci... Do tego same korzyści... Zero ryzyka utraty kapitału, spacer to zdrowie, ekologia/recykling - łapiesz punkty i może pójdziesz do Eko-Nieba..., itd. A teraz serio. Żeby zainteresowanie FX wogóle miało sens, to musi dawać konkretne, wymierne efekty. Jeśli ktoś chce się bawić, to niech założy sobie konto demo, a potem wejdzie na real, zamiast mieć złudzenie , że cokolwiek zarabia. Ważniejsze niż strata np. 200$ jest to, czy zainteresoany wogóle ma świadomość czym jest FX i czy na pewno chce wogóle to wchodzić. Staty są bezwględne. Średnio (w zalezności od brokera) rentowność rachunków notuje się zwykle na poziomie ok. 15-20%. Czyli zdecydowana większość klientów w dłuższej perspekywie jest w plecy i 'zeruje' swoje konta. Po 'x' latach obecności na FX mogę stwierdzić, że FX jest dla zawodowców. Jeśli chce zrobić z tego biznes na całe życie, to warto się tym bliżej zainterssować. Jeśli jest inaczej, to od razu daj sobie człowieku spokój, bo wcześniej, czy później oddasz kapitał 'rekinom' branży. Lepiej wejdź do branży ze zdecydowanie większym prawdopodobieństwem sukcesu. Przez ok. 10 lat zainteresowania i zaangażowania w rynek widziałem 'dzikie' mnóstwo ludzi, którym świetnie szło przez jakiś czas, żeby ostatecznie i tak oddać kasę. --- @marek505: Serdeczne dzięki za rzetelne i systematyczne info. Jakiś czas temu wycofałem się z rynku i skupiam na prowadzeniu firmy offline. Mimo tego z zaciekawieniem przeczytałem cały waek od początku. Nie miałem pojęcia, że IC Markets daje takie możliwości. Będę tu zaglądał, a może nawet wejdę w temat... Na razie głowę mam zajętą innymi sprawami... No i podtrzymuję to, co powyżej, że żeby zarabiać regularnie na FX, to jednak trzeba czasu i systematyczności w działaniu, nawet jeśli korzysta się z takich rozwiązań jak opisujesz. Powodzenia i czekam na kolejne wpisy.
 8. 1 point
  Mamy wrzesień Czy ktoś wybiera sie na event firmowy do Torunia? Informacje z Fanpage: Pierwszy event Properly zbliża się wielkimi krokami Już nie możemy się doczekać, gdy się spotkamy! Przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek. Jedną z nich jest nagroda, którą rozlosujemy spośród wszystkich uczestników spotkania: Pakiet MINI o wartości 1000 euro Swój bilet możesz kupić na stronie: www.ekobilet.pl/properly https://facebook.com/events/s/event-properly-1-torun/620212325295885/?ti=icl
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×