Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content since 06/17/19 in all areas

 1. 6 points
  Biura są w większości wynajmowane, na call center pracuje 18 osób, wg zapewnień więcej nie jest potrzebnych. 1.Ilość spraw w sądzie 17401 2. Liczba wyroków prawomocnych gdzie komornik zajął i przekazał środki: 18 220 pożyczek. Kwota ściągnięcia to 9 458 833 zł 3. Ilość wyroków nieprawomocnych : 11 441 4. ilość wyroków prawomocnych: 18 593 (w tym 18220 na statusie komornik, 373 w statusie sąd) 5. ilość spraw przekazanych komornikom: 18220 6. ilość spraw gdzie komornik się tym zajął i przekazał środki: 7783 7. pożyczki umorzone: na statusie umorzone są 434 pożyczki inwestorskie (z tej liczby datę umorzenia oznaczoną ma 376 pożyczek ) 8. ilość pożyczek inwestorskich które były na komorniku i zostały rozliczone: 874 9. ilość zgonów: 1339 10. ilość upadłości: 623 W lipcu ma być wprowadzona informacja w systemie o umorzenie, zgon i data zakończenia postępowania sądowego od którego będzie liczone jeszcze te 14 % dla nas, które obecnie nigdzie nie widnieje.
 2. 4 points
  Czy dobrze poznaję? Czy Grzegorz Furman nie kupuje juz wespół z przyjacielem pościeli za dascoiny lecz za cloudtokeny? Chyba tak... Elita dascoina już w CloudTokenie
 3. 3 points
  Chciałem wierzyć że uczestnik @Devolaj93, prawdopodobnie powiązany z kontem YT i FB "Kryspin Ostrysz" jest promotorem programow. ALe jednak nie - pokazał, że jest normalnym nachalnym oszukańczym naganiaczem, zainteresowanym przede wszystkim własnymi prowizjami z wpłat osób które wciągnie do programu. Prezentuje nieprawdziwe dane, naciąga fakty pod własne potrzeby (jest różnica pomiędzy firmą zarejestrowaną a "legalną"),a na trudne zadawane pytanie reaguje inwektywami. Po prostu OSZUST, jak wielu innych naganiaczy. A program OMEGA BEST - zwykłe Ponzi, zbudowane tak, by naganiacze zarobili pieniądze z prowizji za wpłaty jelonków. Podobnie zresztą działa też inny program do którego nagania (i chwali się tym) - służący do kupowania diamentów ... Argumenty za tym że program OMEGA BEST nie jest tym co @Devolaj93 przedstawia są proste: - firma jest nie tyle "legalna" - co zarejestrowana , ale poza zasięgiem jakiejkolwiek cywilizowanej jurysdykcji w emiracie RAK, a nie w Dubaju - główną grupę wciąganych w projekt są Polacy, z Polski, a zabieg z VPN służy jedynie zdjęciu resztek odpowiedzialności z organizatorów tej piramidy przed polskim prawem - jedynymi wpływami do projektu są wpłaty naciągniętych przez naciągaczy. Żadnych reklam, ankiet ani innych wpływów nie ma. Program zniknie gdy jego twórcy uznają to za stosowne, a dochodzenie strat będzie niemożliwe. Podobne projekty oprganizowali inni oszuści - np. Roman Ziemian - program One Line On Line Green Line, gdzie naciągano ludzi do wpłacania na budowę elektrowni fotowoltaicznej ... czy też na konkurencję fejsbuka... I to by było na tyle.
 4. 2 points
  @renovatio wielkie dzięki za staty i opis oraz spotkanie, które zostało ustawione pod mój przyjazd. Jak zapewne widać PZ działa i coraz więcej spraw jest przekazywanych z sądu do komorników. (Odrębną kwestią jest fakt czy dłużnik ma jakieś środki, które komornik może nam przekazać). W każdym bądź razie (łączna) ściągalność systematycznie rośnie i to cieszy. Natomiast w kwestii zgonów, sprawy mogą się lekko przeciągnąć, niemniej jednak kasa jest do odzyskania. Zgłosiliśmy też kilka poprawek do systemu, które będą z czasem wprowadzane. Kolejne spotkanie zaplanowaliśmy na wrzesień, sądzę, że 19 września tj czwartek lub 20 września, możemy spotkać się i omówić nasze sprawy. ps po ilości a właściwie po braku wpisów na forum zakładam, że inwestorzy muszą być w pewnym stopniu zadowoleni z windy PZ i działań komorniczych.
 5. 2 points
  Jak to mówił Boguś Linda w Psach "Czasy się zmieniają a pan nadal w komisjach" Tutaj chłopaki się tego trzymają mocno "Scamy się zmieniają a naganiające gęby nadal te same". Co najbardziej śmieszy? Że np. taki Dratwa z trudem składa poprawnie zdania, od 2012 rok skacze ze scamu na scam (Sebastian Czajkowski się wygadał, że wtedy już go poznał w jakimś wałku) a ludzie nadal wchodzą w biznesy z nim. Bo przecież wielki Jakub "El magazyniero" Dratwa ma Ferrari to musi się znać na biznesie. W rankingu pojawiła się w sumie nowa twarz. Pupilek Żukiewiczów czyli Majerski. Gość jednak gra solo. Nie jest takim "trepem" jak pozostały b3team i nie "sparzył" za mocno gęby na scamach to daje radę. W końcu pojawił się tylko na końcu FutureNetu. Potem liznął Nasdacoin i trochę poświrował z MinersLegend. Co do Dascoina to aż taka cisza, że szkoda gadać. Ciekawe czy już wszyscy dostali te swoje karty prepaidowe. W końcu to już rok minął o wielkiego eventu w Barcelonie. Das33 też jakoś cisza ale pamiętajcie słowa Łysego. Za mniej niż 100 euro on nie sprzedaje! Mathias nadal się bawi w te nawozy ze skośnookimi typkami? Mieli mieć w końcu wielki program lojalnościowy za sprzedawanie gówna. (tylko nie wiem czy mówił o nawozach czy o DasCoinie).
 6. 1 point
  Wypłacałem w nocy resztki po depozytach i instant było.
 7. 1 point
  @d14bl0 koło 1 w nocy, teraz to dłużej trwa pewnie, bo się HYPE zrobił. O 1 to w sekundę była weryfikacja.
 8. 1 point
  Maruda Klucze prywatne są dostępne w wersji 1.9.5 U mnie jeszcze nie działa stabilnie, ale u niektórych już tak i z powodzeniem eksport klucza następuje:
 9. 1 point
  Jak ja lubię czytać takie odgrzewane kotlety To chyba ta sama australijska licencja, którą miał bąd miał mieć Skyllex. Tyle, że jak świat światem a rządy rządami koncesję czy licencję zawsze i wszędzie trzeba było od rządu uzyskać zanim się zaczęło działalność koncesjonowaną uskuteczniać. A uskutecznianie jej bez licencji czy licencji stanowi stanowi przestępstwo, które... skutecznie uniemożliwia uzyskanie licencji... Opis ekonomii zasilającej fundusz też już był zapowiadany. Za to nowiścią jest licencja na MLM To ciekawostka, bo nie słyszałem by takowa była przez australijski rząd wydawana... Nowością ze strony twórców portfela jest, zaś informacja o funkcjach obsługi błędów. O tych jednak już wcześniej raportowałem jako wniosku z analizy wstecznej aplikacji przeglądarkowej na androida Tak więc w rzeczywistości apka i jej funkcjonalność jest praktycznie identyczna jak przed dwoma miesiącami. Nadal zapomnienie PIN to kompletny kotlet i brak mozliwości odzyskania dostepu do własnych środków, nadal niewspółmiernie wysokie, niemożliwe do wypłacenia szacunkowe fee transakcji blokowane w "zdecnetralizowanym" portfelu na zawsze oprócz normalnego fee transakcyjnego i obok opaty w CTO. A na domiar złego, choć mamy już 1/3 lipca nadal zbóje mogą uzyskać naszą frazę mnemoniczną bo jakimś cudem opcja, któr amiała bezpowrotnie zniknąć z końcem czerwca nadal jest dostępna. IMHO, typowy szum i nicnierobienie
 10. 1 point
 11. 1 point
  Żadna manipulacja... W tej "firmie" nie ma produktu, więc nie ma klienta. Są tylko uczestnicy piramidy. Jedni świadomi piramidalności, inni - nieświadomi, czasami nawet przekonani, że są klientami mitycznego produktu w postaci paczki Insza inszość, że żadna firma bez pieniędzy klientów nie przetrwa ale to właśnie w piramidzie podstawowym i deficytowym towarem (produktem) są pieniądze właśnie. Bo "klient" płacąc dziś realną kasą kupuje więcej kasy w przyszłości. Kasy, której twórca "biznesu" nie naprodukuje, nie zarobi, bo on nic nie produkuje i nic nie zarabia. Święte słowa... Ale... @zombine oceniał konkretnego gościa, z konkretnego filmu, z konkretnymi pseudoargumentami dotyczącymi inwestycji w konkretny projekt. A insza inszość, że logika i twierdzenia autora filmu są dość powszechne wśród piewców tego "biznesu". Zresztą, nie tylko tego. Podobny, acz jeszcze bardziej idiottyczny argument w temacie Plus Tokena, użył Marek Olejniczak, który także traktuje słuchaczy jak idiotów. Mianowicie poazał on w filmie portfel (rzekomy) Plus Tokena w ETH, na który wpłynęło coinów o wartości 2,2 mld USD i wyciągnął z tego wnioskek, że firma NA PEWNO MUSI być w świetnej kondycji finansowej i być wypłacalna, bo przecież MOŻE mieć jeszcze inne portfele, także w innych kryptowalutach. Nic to nawet, że z pokazywanego konta wypłacono ponad 2 mld USD i saldo nie stanowiło nwet 10% wpływów na ten adres. Ale dowód jest! Wcześniej też krzyczał, że firma MUSI BYĆ WYPŁACALNA, bo on inwestuje w nią 100.000 zł Hm... A od kiedy to oglądanie na publicznym kanale, publicznego filmu, nakierowanego wirusowe rozprzestrzenianie swoich poglądów i postaw można nazawać poglądaniem? To raczej gości jest ekshibicjonistą skoro lezie do sieci i gada co gada . Jakoś kogoś kto wpadnie na forum - nawet bez logowania - by coś sobie poczytać nie nazwalbym podglądaczem. I to bez względu na to czy podziela moje poglądy czy nie ani nawet jeśliby w tym celu wpadł autor owego, dość żałosnego filmu Ależ może! Kto mu zabroni? A dlaczego miałby dostawać jakiekolwiek możliwości? Widzisz... Świetny przykład z tym funduszem inwestycyjnym. Otóż Łaskawco klient funduszu daje funduszowi kasę licząc na to, że spejcaliści jego środki pomożą inwestując w określone instrumenty. Czy się przeliczy czy nie to się dopiero okaże. Różnica między funduszem a OMEGĄ jest zaś taka, że klient funduszu wie w jakie instrumenty jego kasa będzie inwestowana i zawierając umowę na to się godzi. W OMEDZE i praktycznie każdej piramidzie jest zupełnie na odwrót. Jelonek daje kasę, która ma się pomnożyć przez jakieś działania admina ale admin wcale tych działań nie podjemuje, bo mu bajki opowiedział i tylko zbiera kasę od kolejnych jelonków. I właśnie w tym rzecz, że jelonek na coś innego się umawiał. I wcale nie piszę o efekcie ale o działaniach. Efekt każdego przedsięwzięcia, i to jest prawda, zawsze może okazać się niekorzystny.
 12. 1 point
  A propos dascoina, to jaki kurs na giełdzie teraz, bo nie śledzę ? Jest to 5,5 Euro ze słynnego wykresu, czy jeszcze czekamy? Jest możliwość płacenia w 60 mln punktów na świecie, czy już za chwileczkę, już za momencik? Hejterzy projektu dostali już ostatecznego szach-mata, czy dopiero dostaną? Gdzie jest dudi (z przeprosinami), money maker, analizator i inni, bo ostatnio jakby mniej się udzielają? Grześ z Jakubem nagrywają coś jeszcze, czy chwilowa przerwa w produkcji? Dlaczego o projekcie, który miał zrewolucjonizować rynek kryptowalut jest tak cicho? Chyba nie chcecie mi powiedzieć, że dascoin to była piramida do wyciągnięcia kasy od jeleni a naganiacze świecą już gębami w innych projektach?
 13. 1 point
  @Paolinski no i po co ten sarkazm i ironia ?? Zaraz rakieta wystartuje to wszystkim pospadają walidatory z biurek.
 14. 1 point
  @miszigen bo w tym nowym planie mamy naliczenia w dni robocze od 3-4% i 1-2% w weekendy
 15. 1 point
  Sprawd na blockhainie adres, na który wpłacałeś BTC, bo widzę, że po wycofaniu z bota trafiają na ten sam adres na który wpłacaliśmy.
 16. 1 point
  Hehe... Kasa, Misu! Kasa! Ale najbardziej rozczula mnie ten fragment... Bo, zakładając, że taki był plan to oznaczałoby to nie mniej ni więcej... Szanowny Jeleniu! Miło nam Cię poinformować, że nasz - OMEGA.BEST - tajny plan się sprawdził. Byliśmy pewni, że kurs BTC wystrzeli ale nie mieliśmy kasy coby na tym wzroście zarobić. Zrobiliśmy Cię więc w bambuko i wzieliśmy od Ciebie Twoje bitcoiny. Teraz możemy Ci zwrócić 130% ich równowartości z czasu kiedy nam je dawałeś. Te 30% to pikuś... Ale liczymy, Szanowny Jeleniu, że widzisz, że OMEGA.BEST jest THE BEST i dasz nam swoje kolejne bitcoiny i poprosisz o to swoich znajomych. My dalej mamy ten sam problem. Wiemy, że kurs pójdzie w górę ale nie mamy za co kupić bitcków. Daj nam więc swoje i swoich znajomych a my bez ryzyka (dla nas!) damy Ci za 6 miesięcy 130% dzisiejszej ich wartości. No cóż... Grunt to transparentność. A kolega @Sativas, @Devolaj93 jakieś bajeczki o optymalizacji, reklamach i ankietach nam tu uskutecznia. A Barosz Nafalski okazał się świetnym analitykiem rynków kryptowalut i geniuszem montażu finansowego. Wymyslił jak będąc gołodupcem zarobić na nie swojej kasie i jeszcze wciskać inwestorom, że to oni zarobili
 17. 1 point
  W ramach moich spostrzeżeń co tu wylukałem. Faucet, czysta matematyka wychodzi średnio maksymalne naliczenie co 12 godzin bynajmniej w planie, w którym jestem (Silver Chest – 0.03 BTC). Także dwa kliknięcia (sporadycznie trzy) dziennie nam wystarczą do wygenerowania dziennych naliczeń. Osobiście zainwestowałem w trzech poleconych, którzy coś tam klikają ale z tego co widać głównie opierają się na darmowych faucetach. Nie wydaje mi się by admin sypnął poleconymi z wpłaconymi depozytami ponieważ jak wiadomo to nie my głównie mamy tu zarobić. @lordzuk , proponuję zaktualizować post o skrzynki z depozytem, których można mieć tylko jeden. Fakt, info (You can only have one treasure at a time: sequential purchases will result in losing profits which is not disputable.) na stronie jest ale osoby, które są na bakier z czytaniem to mogą utracić wcześniejsze zyski.
 18. 1 point
  Żartujesz ?? albo to jakaś ironia i ja jestem za bardzo opóźniony żeby wychwycić dwuznaczność. Tekst wklejony przez @Polon to najlepszy nawóz każdego pseudo-Mlma. Haczyk na ludzi którzy nie za bardzo ogarniają świat matematyki, finansów i zwykłej roztropności życiowej, do nich jest adresowany i ich można najłatwiej okiwać po czy nakłonić do kupna obietnic marzeń. Edit "Marzenia się spełniają z Omegą. Wszystko co musisz zrobić to otworzyć swoje serce na coś zupełnie nowego" - To jest w mojej ocenie najbardziej prymitywna metoda naganiactwa - żerowanie na ludzkich emocjach, marzeniach, pragnieniach. Dodając do tego obiecywanie wolności finansowej i stabilności - metoda ta może być wykorzystywana wobec ludzi w trudnej sytuacji materialnej i osobistej. To ja ci odpowiem tak panie @Polon "Osoby na tym forum to kwintesencja polskiej mentalności, wypisz wymaluj ekspert Pan Janusz, bohater memów i kawałów o Polakach. Nie wiem co musi się stać, żeby w końcu u nas byli bardziej pozytywnie nastawieni do życia i nie widzieli naokoło pułapek i nie byli obrażeni na świat Jedni widza naokoło szanse i starają się innym pomoc, inni wiecznie narzekają i sraja naokoło, żeby nie tylko im śmierdziało Ps. Z jednej strony autor wpisu omega best jest nazwany debilem a z drugiej używasz identycznej retoryki non stop w tym wątku
 19. 1 point
  Basta! I znów Wąćpan najzwyczajniej w świecie łgasz... Bo jest znów całkowicie odwrotnie to zaganiacze i Ty z inwestujących w OMEGĘ a pewnie i w inne programy robisz ofiary! To bowiem zaganiacze i Waćpan tak daleko omijacie prawdę o programie, że najnormalniej w świecie bez żadnych oporów z uśmiechem na twarzy cieszycie się z tego, że wasza ofiara nie zorientowała nie zorientowała się, że wchodzi w poiramidę. Teraz to ja już nie mam żadnych wątpliwości, że Twój cel jest identyczny z celem zaganiaczy. Chodzi o to by potencjalny inwestor nie zorientoiwał się w co wchodzi. I zupełnie niczego nie zmienia to, że gdzieś w podtoku swoich postów krytykujących mówienie PRAWDY o programie oraz ZAJKŁAMUJĄCYCH rzeczywistość OMEGI rzekniesz od niechcenia, że Ty OMEGA padnie. Po raz kolejny też Ci wyjaśnię, że kompletnie nie interesują mnie pieniądze ani Twoje ani Twoich ofiar. Nie o tym tu piszę i nie o to Cię pytałem. Jedynym celem jest sprostowanie kłamstw i półprawd, którymi raczą nas zaganiacze z Tobą na spółkę. A, że czasami po lekturze tego watku stracisz sponsora... No cóż... To efekt uboczny. Są pewne granice obracania kota ogonem i właśnie je przekroczyłeś! Mówienie półprawd to też nieprawda. Więc nie komentuj...Bo znów najzwyczjniej w świecie udajesz Greka... Łaskawco... W dniu, w którym zamieściłem pierwszy post w tym wątku miał ledwo 45 dni. Zapewniam Cię, że wówczas na forum dyskutowanych było co najmniej kilka projektów o znacznie dłuższym stażu. @Polon pisze tu chyba od jeszcze większego niemowlęctwa OMEGI. W FN pisałem zanim program wystartował. W wątku Traffic Monsoon po jednym dniu od założenie i tuż po tym jak ze swoim spamem i bajkami wparował tu Piotr Ban Chajkowski. Podobnie w Adblast. W dyskusji uczestniczę od samego niemowlęctwa projektu tuż po tym gdy autor wątku zaczął nas raczyć o relności projektu... To wszysko można sprawdzić! Ba, nawet należałoby sprawdzić zanim zacznie stawiać się zarzuty wzięte z kapelusza i blubry smolone bredzić. Tyle, że dla Waćpana najwyraźniej fakty nie mają żadnego znaczenia. Liczy się tylko to by o rzeczywistym działaniu programu potencjalny uczestnik wiedział jak najmniej. By był skłonny uwierzyć w opowiadane bajki. I nawet jeśli z jakiegoś powodu zdarza się Szanownemu Koledze co jakiś czas wcisnąć gdzieś między swoje KŁAMSTWA dwa słowa prawdy - niczego to nie zmienia! I ja nie mam już żadnych wątpliwości, że właśnie po to wymaśla Waćpan co rusz teorie i tworzy wyimaginowane fakty. Załóżmy, że masz rację... I co z tego? Wstydzisz się tego co piszesz na tych grupach? Uważasz, że tam możesz bajki opowiadać? Z jednej strony piszesz, że każdy ma swój rozum i powienien zweryfikować w to w co wchodzi. By natychmiast negować każde działanie w tym celu podjęte. Ja dyskusję prowadzę praktycznie wyłącznie na tym forum. Nie widzę żadnego problemu by ktokolwiek tu przyszedł i odpowiedział na Proste Pytania, za które bez żadnej odpowiedzi z grupy facbookowej najczęściej się wylatuje - jak uczą doświadczenia tch, którzy przychodzą na forum zwykle gdy z tych grup wylecą, często gdy program zaczyna szwwankować z wypłatami a liderzy są dalej w euforii. Kuknij do wątku dascoinowego (nb. w którym w dyskusji też uczestniczę od jego młodości). No popatrz... I takiego stwierdzenia jakoś nie krytykujesz. Nie piszesz do siebie - nie pisz takich opinii. Ale gdy trafi się ktoś o przeciwnym zdaniu. Natomiast wyrażanie innego zdania... Ot, choćby takiego, że jutro o 13:21 programu już nie będzie jest dla Ciebie obrazoburcze... Widzisz... To dość oczywiste, że każdy z projektów piramidalnych jest róznie oceniany także w kwestii perspektywy długości jego trwania. Tyle, że wchodząc w projekt, który jest piramidą, który niewątpliwie upadnie, bo MUSI, i w którym nie masz wpływu na to kiedy to się stanie nie jest - przynajmnie dla mnie - aż tak istotne czy będziesz miał rację i program jeszcze w grudniu będzie wypłacał. Ten projekt ma plan półroczny ze zwrotem zainwestowanych środków - i to w równoważniku we fiacie a nie walucie inwestycji - po ok. 4,5 miesiącach. Dlatego, wbrew temu co Tobie się wydaje. Twoje stwierdzenie powinno potencjalnym inwestorom już zapalić czerwoną lampkę przed wchodzeniem w projekt czy przed dalszym reinwestowaniem środków. Szczególnie, że nie podpierasz swojej opinii żadną analizą. A przecież mimo nalotu na program rzekomych Azjatów świętowaliście niedawno ledwo 30.000 zarejestrowanego usera, choć miało ich być znacznie więcej... Wcześniej hucznie świętowano 3000 usera . Przy inwestowaniu w ponziaki problemem nie jest to czy program podziała do grudnia, stycznia czy marca ale to czy wyjdę na plus. Tak naprawdę więc, z Twojego wieszczenia o półrocznej perspetywie działania OMEGI wychodzi rekomentacja: REACZEJ JUŻ NIE INWESTUJ I ZAPRZESTAŃ REINWESTOWANIA! Zresztą, właśnie dlatego dość mocno uśmiech pojawia się na mojej twarzy gdy słuyszę czy czytam blubry na temat tego, że program działa długo (czytaj - to ten dobry) bądź krótko (to ten - zły). Otóż zupełnie tak nie jest. Na pozniaku, który na pierwszy rzut oka podziała miesiąc, dwa, w prowyach może trzy można zarobić tak samo jak na działającym półtora, dwa czy trzy lata. Kluczem do sukcesu nie jest bowiem długowieczność a - w duzym uproszczeniu - odpowiedni dla danego programu, minimalizujący ryzyko, czas wejścia i wycofania się z niego. Inaczej mówiąc strategia inwestycyjna dostosowana do danego programu. Natomiast retoryka, że można w prgram wchodzić, bo długo działa, podparta super, hiper argumentem, że @pepperoniss w wielu długo działających projektach pisał, że są piramidą, więc nie ma się czym przejmować - jest kompletnie błędna. Bo we wszyskich tych programach, i tych krótko działających, i tych długo. WIĘKSZOŚĆ STARCIŁA, bo MUSIAŁA STRACIĆ. I co najważniesze, straciła nie dlatego, że @pepperoniss pisał co pisał, tylko dlatego, że były piramidą a nie realnym, biznesem. Piramidą uzależnioną od kolejnych wpłat i chciwości już uczestniczących w nich ludzi. Właśnie! Tyle, że to właśnie Ty i zaganiacze robicie z realności dochodów - choćby mikroskopijnej - jakiś szczególnie istotny element. I jakoś Ci przez paluszki na klawiaturze nie che przejść nazwanie piramidy piramidą. A właśnie tu jest klucz do oszacowania przez uczestnika ryzyka inwstycji w piramidę. Tu i w realności i wysokości rzekomych realnych wpływów. Dlatego własnie tak istotne są pytania o rzekome realne dochody, ich wysokość oraz, szczególnie, o rzeczywiste wpływy. W takim poście, rzuconym gdzieś między swoje kłamliwe blubry potrafisz to zauważyć - choć niezbyt otwarcie. Nie przeszkadza Ci to jednak w żaden sposób dostrzec jeszcze większego absurdu, który we wcześniejszych postach głosiłeś a przynajmniej możliwości takiej broniłeśa pytania o ten aspekt najzwyczajniej ignorowałeś. Chodzi mianowicie o to, że skoro admin MUSI opierać się na wpłatach od kolejnych uczestników by coś wypłacać poprzednim i zwiększać wartość swojego portfela to jaki jest sens i logika w zakładaniu, że do tego będzie dopłacał w realnie prowadzonego biznesu. A logiki nie ma w tym żadnej. Bo skoro - pomijaąc prowizję dla polecających - wpłaty do programu to 100% wpywu kasy do prtfela a - dajmy na to takia optymalizacja podatkowa - to zysk, który po wykonaniu mógłby sobie wykonawca w całości zatrzymać dla siebie, to po co miałby zmiejszać swoje zasoby jeśli nie jest filantropem. A jesli jest filantropem to po co ma budować piramidę, na której i tak WIĘKSZOŚĆ straci skoro mógłby zyski z optymalizacji rozdać wg własnego uznania nikogo nie narażając na stratę. Ja tę zależność pokazywałem w watkach rzekomych chmurzastych kopalni. Analiza zawsze prowadziła do wniosku, że projekt, który twierdzi, że kopie jakieś krypto dla potencjalnych inwestorów jest bardziej bezpiecznym jeśli jest czystą piramidą udającą chmurzastą kopalnię niż jeśli rzeczywiście coś kopie. Powód jest prosty. Skoro rzeczywiste kopanie jest na granicy opłacalności, to więcej środków zostaje gdy się nie kupuje sprzętu, nie kopie a tylko poztskuje kolejnych inwestorów. Tak też było w OMEDZE. Z tą tylko róznicą, że tutaj admini zreflektowali się - być może z uwagi na nastawienie się na polski rynke, dość dobrze z tą tematyką obeznany - że nie da się wciskać skutecznie kitu o zarabianiu na kopaniu i wielkich z tego profitach. Stąd przesunięcie legendy na reklamę i coś tam jeszcze bardziej bzdurnego. Widzissz... Tak trochę uraszczając... Ty i zaganiacze ograniczacie się do stwierdzenia: Żeby wyjąć - trzeba włożyć! Tyle, że to jest ćwierćprawda... Bo w realnym, prawdziwym świecie Żeby zarobić - trzeba wyjąć! Samo włożenie niczego nie da... Ja stosuję zasadę, że lepiej stracić okazję niż pieniądze. I tak do oceny projektów podchodzę. Moją ocenę OMEGI też znajdziesz w tym wątku wraz z powodem dlaczego w projekt nie wszedłem. A widziałem perspektywę, jakiegoś zarobku w OMEDZE. I bybym w projekt wszedł gdyby nie był to projekt polski. I nie dlatego, że Poacay czy Nafalski to jacyś szczególnie wielcy krętacze i oszusći. Powód był prozaiczny. Ja na hyipforum wyraźnie nazywam rzeczy po imieniu. A rzeczywista polskość projektu w takiej sytuacji ułatwiałaby nałożenie na mnie bana. Miałem więc wybór. Wejść między wrony i szczekać jak one, czyli co najmniej cicho, sza... bo moja kasa albo zrezygnować z szansy zrobku w tym programie. Więć bądź łaskaw nie wciskać tu kitu, że forumowicze i dyskutanci w tym watku mają jakiś szczególnie negatywny sentyment do OMEGI. Bo to program jak 99,5% programów prezentowanych na tym forum. Ani lepszy, ani gorszy... A ja nie przypuszczam... Bo zarach chwaliliby się referencjami. Metoda dość popularna wśrdód ponaziaków. Inna sprawa, żę często referencje są fałszywe ale zdarzają się i prawdziwe. Przecież szukanie potencjalnego dawcy reklamy czy ankiety - realnego a nie spod budki z piwem - wymaga pokazania portalu, swojego zasięgu, oferty i... zapukania do potencjalnego reklamodawcy. Spójrz na stronę OMEGI... Na jej profil. Kogo mogą zagadnąć? Co zaoferować... OK... Wiem., wiem... Bodajże @Devolaj93 już pisał... Że reklama może być dodatkiem do optymalizacji Ntaomiast znacznie łatwiej jest podlinkować kilklka loswoych, albo nawet dobranych witryn i wydanie 10$-15$ na przygotowanie rzekomej graficznej reklamy golibrodów z Lizbony... Łatwiej i taniej. I bez obciachu...
 20. 1 point
  Spoko. Pisz jak byś miał jakieś problemy. Pomogę mimo tego, że nie jesteś moim poleconym.
 21. 1 point
  Zadawałem te pytania wielokrotnie i mówiąc szczerze, nie liczyłem na odpowiedzi, a jednak się doczekałem ... choć nie do końca. I może to pozawala wreszcie podsumować. Drogi, Uczciwy Promotorze, Autorytecie - jednak w skrócie DUPA Cały ten program został założony przez Bartosza Nafalaskiego et consortes po to by go zamknąć kiedy zechce (zechcą ?), gdy zabraknie kasy z wplat nowych uczestników na wypłaty dla starych (a przede wszystkim na potrzeby admina- Nafalskiego et o consortes). Bo skoro obydwaj (nie tylko my) nie widzimy sensu w reklamach, ankietach itp., to są to faktycznie marketingowe bajeczki dla naiwnych - nieprawdaż ? Faktycznie, mało kto korzysta z reklam, bo to sensu nie ma. OK, w przeciwieństwie do @pepperoniss, zgodzę się że jedna, może dwie się na pojawiły, na wabika. Pieniędzy z zewnątrz nie ma - co dość dobitnie wykazałeś , adminowi kasa zaraz się skończy. Zwykłe Ponzi, ładnie ukryte, póki admin nie zbierze od Polaków milionów, faktycznie polskie służby go nie ścigną ... A drogi Pinokio, okazałeś jednak zwykłym naganiaczem.
 22. 1 point
  A ja głupi myślałem że piramida pada kiedy właściciel uzna że więcej z niej nie wyciśnie , a nie dopiero gdy nie ma z czego wypłacać pieniędzy. Charles , Roman , Stefan - przepraszam
 23. 1 point
  Jak przyjdzie mu płacić alimenty, to i naliczeniaw Omedze będą mniejsze , Tak więc Devolaj93 radzę Ci jednak obserwować spodnie Pana Nafalskiego
 24. 1 point
  Jakimi sukcesami się chwali w SM ? Z tego co ostatnio widziałem to dodał kilka ładniejszych fotek z dłuższymi opisami, pełno tego teraz wszędzie To ma świadczyć o złej kondycji omegi ? Mi osobiście tita jego życie towarzyskie, a nawet w tym watku chyba 2-3 osoby poruszały ten temat. Ja mu do spodni zaglądać nie mam zamiaru, a jak zabawił się z kilkoma paniami to jego sprawa. Oczywiście nie pochwalam ale nie ma to związku z omega. Ty chyba również pierwszy post jaki dodałeś/as był o social mediach dziewczyny, czy coś w tym stylu.
 25. 1 point
  @proxen dużo też zależy od samego admina , i jego można tak powiedzieć "kontrolą depozytow" bo jak za szybko dużo ludzi się ładuje to pozniej ciężko , z kolei jak za wolno to też nie dobrze itp Tu wydaje się to działać stabilnie itp Admin zręcznie dobiera monitory i działa z promocją ale kiedy się zawinie tego nikt nie wie , także decyzję o inwestycji musisz podjąć sam BTW procent jest dobry na moje widziałem już hyipy z małym procentem i szybko scamily i widziałam również duzym i też szybko scamily , widialem hyipy z małym procentem które działały bardzo długo jak i również z dużym i też hulały w hyipach nie ma reguły
 26. 1 point
 27. 1 point
  Aż sam zdecydowałem się obejrzeć i wcale nie żałuję... Niezła rozrywka Kilka wyrywków z Pawlaka Pawlak: Więcej coinów nie będzie. To już wszyskie. To świetna wiadomość. Dzięki temu będziemy w pierszej 100 na CoinMarketPlace. A wtedy Boom bo ludzie inwestują w te kryptwaluty... NIe ma licencji, nie ma cykli, nie ma frequency lock ale to dobrze. Jak ktoś ma w Netliders lub w walecie euro to nie może ich wypłacić. Ale to świetnie. Bo może za nie kupić sobie dascoiny. W ogóle jest też świetna wiadomosć. Będą fizyczne karty AllincePay. Warto nimi płacić. Tylko nie opłaca się płacić dascoinami, które mamy. Kup nowe na goiełdzie i nimi płać! Płacenie tymi kartami wychodzi taniej niż innymi! Ceny zaszalały... I... Krótka historia kursu dascoina W 2016 r. nigdy już nie miało być tak tanio, bo dascoinów będzie coraz więcej ale częstotliwość będzie coraz większa i dascoiny będą coraz droższe. Teraz, cena będzie większa bo dascoinów będzie mniej. W międzyczasie cena miała rosnąć bo ludzie mieli kupować licencję dla cykli niezbędnych do DAS33 a nieco później miała rosnąć bo jednak do DAS33 potrzebne były dascoiny i będą musieli kupować. Początkowo by cena dascoina była wysoko były limity. Później cena miała rosnąć bo limity zlikwidowano. Na początku dascoiny nie mogły wejść na giełdę zewnętrzną by dascoiny były w cenie. Później ekslozja ceny miała nastąpić przez wyjście na giełdę zewnętrzną. Teraz. Nie ma cykli i nie ma dascoinów. Jedno się nie zmieniło... Cena ma dalej rosnąć. No właśnie... Karty... Świetnie... Kupiłeś dascoina po 0,20 euro a dziś przeliczą Ci go po 0,015 euro za sztukę. Za bilet do kina za 10 euro zapłacisz tylko 666,666 dascoina! Nic to, że zapłaciłeś za niego ponad 133 euro! Przecież możesz kupić taniej na giełdzie! To takie proste i innowacyjne. Inaczej niż z innymi krypto! Tu wpłacasz euro na giełdę, kupujesz dascoiny, przelewasz je do portfela, z protfela ogólnego przesówasz do portfela alliance pay i już możesz płacić! Trzeba być głupcem coby płacić czym innym. Przecież tylko idiota sprzedaje krypto za fiat by płacić we fiatach fiatami! A i zapomniałem dodać, że karta AlliancePay jest najlepsza najbezpieczniejsza na świecie! Nie opłaca się jej karaść bo limit dzienny wydatków to tylko 50 euro. To sprzyja oszczędzaniu! Więcej nie wydasz! Choćbyś chaicła!
 28. 0 points
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×