Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 11/19/18 uwzględniając wszystkie działy

 1. 6 punktów
  Uwaga! Według tajnych danych, które posiadają CEO Dyrektorzy Netleaders, już wkrótce Unia Europejska zajmie się sprawą bezpodstawnego ataku policji i służb na użytkowników Dascoin w Polsce. Sprawa jest gruba, bo Unia zamierza skazać Polskę za przesłuchania i aresztowania biznesmenów hybrydowej kryptowaluty przyszłości. Będzie afera na cały świat, policja nielegalnie przesłuchująca polski Dascoin pójdzie do więzienia, a rząd będzie musiał wypłacić miliardowe odszkodowania. I bardzo dobrze, bo osobiście mam dosyć hejtu na najlepszy projekt ostatniej dekady jakim jest Dascoin i DasEcosystem. Także Polska się doigrała, ale na co liczyły te pętaki zadzierając z projektem, który kontroluje 80% PKB i 60% terytorium świata. Odwołajcie lepiej to złe, co pisaliście o Dascoin, bo Unia i unijna policja zajmie się też wkrótce już wami. Nie pozdrawiam.
 2. 5 punktów
  Na żywo z Dubaju: Maj 2023 - zakończenie okresu testowania płatności kartami przedpłaconymi Lipiec 2025 - zwiększenie limitu kart przedpłaconych z 50 do aż 100 euro Koniec 2028 - telefonia komórkowa dla posiadaczy DasPortfela wkroczy w fazę testowania i zostanie uruchomione przyznawanie pierwszych numerów abonenckich dla pierwszych 500 osób. Końcówka 2066 - Event w Dubaju z okazji 50 lecia Dascoin. Będzie się działo.
 3. 4 punkty
  Na te ostatnie rewelacje odpowiem linkiem który rozwieje większość wątpliwości https://taratalkstoday.blogspot.com/2018/12/ryan-conley-says-im-blackmailing.html?fbclid=IwAR3SQAkvT9aMQ5R1CdaoSGdHRs35n03gKvDD2aVygCOwr7TDs2u6ix9nhIY Prawda, że fajnie?
 4. 3 punkty
  Gdybyś przeczytał całe te linkowane opracowanie naukowe to zauważyłbyś też co innego... Czyli jednak autor tej pracy dostrzega nie pasujące do tezy zjawisko... Z drugiej strony. Czym jest moralność? Skoro koleżanka relatywizuje, nie potępia, uważa że to ich sprawa to znaczy, że pomału, przynajmniej w ich środowisku pewne zachowania nie uchodzą już za niemoralne. Z drugiej strony ta druga boi się piekła, więc jednak wie, że robi coś czego nie powinna. No właśnie... MUSI mieć, bo inni mają! Widzisz... Właśnie o tym pisałem. Identyczny mechanizm wykorzystują zaganiacze. Etat jest be... Trendy jest bycie inwestorem. Zresztą inwestorem bez inwestowania. Nie chcesz być bogatym? Twoja sprawa ale jeleń jesteś. To proste. Dużo nie trzeba. Wystarczy parę drobnych. Przecież na 100 - 500 euro każdego stać. Popatrz jak żyjesz a życie jest w Dubaju, Londynie, na Kanarach... Zauważ, że już w pierwszych prezentacjach z III kwartału 2016 roku, gdy jeszcze niczego nie było - nawet atrap - zachęcano do zakupu licencji hasłami, że jak ruszy to każdy będzie chciał MIEĆ. Na tym miała polegać przewaga, że nabywca licencji już będzie miał coś czego pragnąć będą inni. Nigdy nie miało być już tak tanio. Jak wygląda rzeczywistość i jak to wszyscy chcą mieć dascoiny widać doskonale na bazarkach na których jest handlowany. Tu mniejsze znaczenia ma to czy ktoś ma mało czy dużo kasy. Dla każdego jest odpowiedni pakiet... Oczywiście samo kreowanie potrzeb nie jest niczym niezwykłym. Wręcz stanowi podstawę handlu i marketingu. Nie na tym polega oszustwo. Oszustwo polega na tym, że twórcy doskonale wiedzą od samego początku, że żadej rewolucji nie będzie, że cała innowacja w coinie to wprowadzenie kilku drobnych zmian w kodzie tej czy innej kryptowaluty. Stąd właśnie cały marketing idzie nie na produkt, którego wszak nie ma, lecz na coraz bardziej abstrakcyjne wizje. Ale i tu twórcy i zaganiacze mają gotową odpowiedź. W każdej piramidzie jak mantrę powtarza się frazę wygłoszoną bodajrze przez śp. anielicę biznesu Annę Hejkę na którymś z ewentów "najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz." Tyle, że Ghandi nie wypowiedział tych słów jako proroctwo lecz wóeczas gdy już odniósł sukces. Przypomnę, że powiedział to po tym jak "zmusił" głodówką do swoistego pojednania religijnego w Indiach. Życie dopisało jednak inne zakończenie tej historii...
 5. 3 punkty
  @tomco23 W zasadzie sam sobie odpowiedziałeś. Ja tylko dla wyjaśnienia dodam, że kod dascoina oparty jest na kodzie bitshares czyli sieci działającej nie jak bitcoin w oparciu o dowód pracy (PoW) lecz w oparciu o masternody (PoS). Zaufanie do sieci PoW bierze się z tego, że trzeba poświęcić duże zasoby obliczeniowe i wykonać mnóstwo pracy by wydobyć blok i otrzymać nagrodę. Rozproszenie sieci i kopalni daje gwarancję, że blockchain nie zostanie sfałszowany. Ma jednak tę wadę, że wydobywanie bloku trwa stosunkowo długo. Dlatego wymyślono PoS, w którym to rolę kopalni przejeły masternody. W pewnym uproszczeniu wygląda to tak, że prawo do bicia monety i dodawania transakcji do blockchaina otrzymały "specjalne" serwery, których właściciele zablokowali znaczną część środków. Każdy, kto zablokuje odpowiednią ilość waluty może stać się masternodem. To rozwiązanie pozwoliło na przyspieszenie wydobywania bloków i zatwierdzania transkacji. Gdyż transakcja/blok uznaje się za zatwierdzony po potwierdzeniu przez odpowiednią ilość masternodów. Bezpieczeństwo transakcji daje to, że sieć jest rozproszona. Dascoin w sensie technicznym działa na zasadach PoS. Rzecz w tym, że ma pełną kontrolę nad wszystkimi masternodami. Ergo to nie sieć gwarantuj cokolwiek. Posiadacz masternodów może zrobić wszystko. Co chce i kiedy chce. I właśnie to robi. To co w "normalnych" kryptowalutach PoS wymaga uzyskania konsensusu w dascoinie go nie wymaga. Ktoś - choć nie wiadomo kto - może z minuty na minutę podjąć decyzję o zmianie dowolnych zasad. I z tym mielismy wielokrotnie do czynienia. Posiadacze dascoina byli po prostu informowani o już wdrożonych zmianach. Co jeszcze ciekawsze, to w zasadzie pełną władzę nad dascoinem mają jego programiści posiadający dostęp do masternodów. Mogą oni bez pytania kogokolwiek dokonać takiej zmiany zasad i oprogramowania jaką zechcą. W "normalnych" społecznościach teoretycznie też każdy może zmienić dowolnie kod. Tyle, że by stał się on "prawem" dla społeczności musi jeszcze zmieniny kod przyjąć i stosować większość społeczności. Jeśli tylko ja coś zmienię w kodzie pozostałe masternody mój blok po prostu odrzucą jako nielegitny A w dascoinie, wszyskie masternody zaczną w tym samym momencie działać na samowolnie zmienionym kodzie. To dlatego dascoin nie ma nic wspólnego z kryptowalutami. Zaufanie do waluty i jej blochcaina nie opiera się bowiem na samej sieci a tylko i wyłącznie na zaufaniu do emitenta. Na zaufaniu lub braku zaufania. To jest też główny powód dla którego taka "kryptowaluta" nie znajdzie uznania w świecie kryptowalut i nie ma szans na powodzenie. Bo o ile jeszcze można sobie wyobrazić wartościową, scentralizowaną kryptowalutę gdy jej emitentem jest bank czy wielka firma to emitent będący organizatorem piramidy na pewno zaufania nie zdobędzie.
 6. 3 punkty
  BREAKING NEWS: Vrad Fajakov czyści swój profil na FB! Ciekawe czy ktoś porobił screeny jego największych perełek... oprócz mnie.
 7. 3 punkty
  A co to https://comparic.pl/liderzy-dascoin-umawiali-sie-na-wspolne-zeznania-w-czasie-przesluchania-mamy-video/?fbclid=IwAR2O3nyFNVC_HiQ37Y21UKCG_BuLnF1iMbRKzRgAkILH0vDC63cuXKS3mTs
 8. 2 punkty
  Firma złożyła pozew do EPU czyli elektroniczne postępowanie upominawcze. Sąd zapoznając się z materiałem nie znalazł podstaw do wydania nakazu zapłaty w EPU i musiał przekazać sprawę do rozpoznania do tzw sądu tradycyjnego gdyż postępowanie przed Epu to wszystko elektronicznie się odbywa. Powodu nie wydania nz w elektronicznym się nie dowiesz. Po wydaniu nz musi się on uprawomocnic, gdy się uprawomocni to składasz do sądu wniosek o zaopatrzenie nz w klauzulę wykonalności i wtedy już szybciutko do komornika
 9. 2 punkty
  Czemu nie zauważacie prostej prawdy, że Dasco reprezentuje wszystkich kryptowalutowych badasów z całego świata? My się nie kłaniamy policji ani konfidentom, tylko robimy hajs. Nasze rozwiązania są rewolucyjne, wyrywamy ludzi z etatów i zapewniamy domy na seszelach oraz najlepsze ho's w mieście. A wy co? Dalej bitkojny i 2000 netto na rękę? Nawet was nie żal. Może poczytajcie jakąś klasykę kryptowalut i ekonomii np. bogaty tata biedny tata, słynnego japońskiego programistu Kusakiego i wtedy pogadamy. Bo póki co tylko hejt z waszej strony.
 10. 2 punkty
  Słuchając reżimowej telewizji to żadnych afer nie było Nie o afery tu jednak chodzi. Ani też o PO, PiS czy jakąkolwiek inną partię. Ja zdania nie zmieniam. W prawie nic nie trzeba zmieniać. Wystarczy stosować te, które mamy. Poza tym mnie dość mało interesuje to czy któryś z twórców piramid czy zaganiaczy trafi do pierdla czy nie. Znacznie bardziej istotne jest to by potencjalna ofiara piramid mógł rozpoznać nawet mocno zakamuflowany schemat Ponziego. Stąd staram się pokazywać w programach udających MLM a będących w istocie zwykłymi piramidami rzeczywisty przepływ pieniędzy i mechanizmy, którymi twórcy piramid i zaganiacze usiłują uwieść swoje ofiary. Czy ktoś z tych rad skorzysta, czy choćby w ogóle będzie ich szukał to insza inszość.
 11. 2 punkty
  No właśnie... Skoro w recenzji z webinaru padają pewne daty i informacje wrócił czas by potencjalnym ofiarom polsko-niemieckiego duetu oszustów ponownie pokazać to o czym oni zapominają mówić... W zaprezentowanym filmie jako data założenia FutureNet pada rok 2012. Przyjrzyjmy się co wówczas robili twórcy Futurenet. Zacznijmy od niemieckiego bohatera naszej opowieści. Otóż pod koniec roku 2012 stworzył firmę Worldwide Online Service GmbH, która wyszła z projektem Somnium-Network & Somnium-Games. Coś przypomina? Światowość, online, sieć, usługi... Do tego udawanie MLMu... Projekt zebrał z rynku jakąś kasę by szybko zakończyć działalność... Już w lutym 2013 roku nabici w gry otrzymali takiego maila... Tu wątek projektu na naszym forum... Co najmniej jednak od tego czasu datuje się znajomość niemieckiego twórcy FutureNet z jego polskim kolegą. Ten drugi bowiem wprowadzał Sommium w Polsce. Formalnie jako dystrybutor. Znamienny jest ostatni post w ww. wątku Wcześniej jednak tworzy jednak system-100 działający wówczas pod domeną system-100.com. Dane domeny to: Strona jest mocno uboga jak na przyszłego twórcę pogromcy facebooka... Wygląda mniej więcej tak https://web.archive.org/web/20140413195141/http://system-100.com/ https://web.archive.org/web/20130721160136/http://www.system-100.com:80/impressum Zamysł jej jest dość prosty. Ma być to proste narzędzie do rekrutacji do kolejnego Biznesu Życia - Learn Earn Own. Kolejnej, funkcjonującej do dziś piramidy opartej o... pakiety edukacyjne Co ciekawe jego reflink funkcjonuje do dziś https://www.learnearnown.com/Europepower Co jeszcze ciekawsze, Learn Earn Own w roku 2015 wypuściło swoją kryptowalutę LEOCoin (LINK. Wg coinmarketplace na 286 pozycji w rankingu. Inspiracje futurocoina wydają się więc dość oczywiste... W czerwcu 2013 roku uczestnicy Somnium Network otrzymują takiego maila (tłumaczenie google translator) Worldwide, Europepower, historyczny dzień. Skromny nigdy nie był Tak czy siak w kwietniu 2014 roku domena system-100.com już nie jest aktywna. Po prostu nie została opłacona. Nie wiem czy niemiecki współtwórca FutureNet był słabym rekruterem czy uznał, że póki co starczy kasy z rekrutacji. Szczególnie, że w międzyczasie nadeszła wiekopomna chwila kolejnego kolejnego rewolucyjnego biznesu... One Line Online Green Line... Ciekawe, że wówczas cross recruiting mu nie przeszkadzał Myślicie, że siebie też zbanuje w Futurenet za cross recruiting ? A to pamiątka tamtych dni... Przypomina Wam coś? Widać, że polubił te miejsce Oficjalnie panowie dwaj mieli z nim niewiele wspólnego. Niemiec był dystrybutorem a Polak pracował najemnie . Kto chce niech im wierzy ale pierw niech przeczyta co i jak w wątku pisał polski członek oszukańczego teamu. Efekt identyczny jak w przypadkach Pasywny Biznes Życia bez Ryzyka na Lata zwinął się szubko bez śladu żadnego śladu nie dając nikomu obiecanych na 20 lat pasywnych zarobków... To w wątku One Line Online Green Line pisła polski członek futerenetowego duetu... Dziś panowie dwaj oficjalnie twierdzą, że nie mieli z tym projektem wiele wspólnego... Sprawdźmy... Skąd znamy te twarze? Zdjęcia nie udało się ich usunąć, bo są na serwerach hyipforum... Pech... Teraz kuknijmy do KRS. Natrafimy tam na spółkę pod numerem KRS I takimi danymi... Daty... Służę... Od początku większościowym (w 99%) właścicielem spółki jest niemiecki bohater naszej opowieści. W zarządzie widnieją tylko 2 nazwiska. Przypadkowo zbieżne z nazwiskami twórców FutureNet, choć trzeba przyznać, że w sierpniu 2016 roku nastąpiła zmiana pokoleniowa w polskiej połowie zarządu i młodszy zastąpił starszego. Spółka zmienia firmę na One-Line-Online The Green Line w styczniu 2014 roku. We wrześniu 2014 roku spółka zmienia firmę The Green Line, by ostatecznie stać się BCU-Polska we sierpniu 2016 roku. Ciekawostką jest to, że najwyraźniej w 2015 roku ciągle brak kasy. Do dziś w KRS spółki widnieją takie oto wpisy... No... A później albo gdy zabrakło kasy albo gdy pomyśleli panowie dwaj, na co przeznaczyć zebraną wcześniej od jeleni powstał FutureNet. Kolejne odsłony piramidy widać w zapowiedziach... Tyle, że... Wszystko to już było...
 12. 2 punkty
  Śmiać mi się z was chce. Wiecie dlaczego wszystkie główne cyber krypto waluty świata zaliczają taki dołek? Bo inwestorzy sprzedają bitkojnowy cze iterjonowy chłam i po cichu wykupują Dascoin, jako jedyną hybrydową walutę mającą stać się wkrótce oficjalną walutą ONZ. A wasze gadanie o Netleaders jest bez sensu, bo za Dascoin stoi potężna organizacja MsExcel, więc nie wiem po co piszecie o jakichś Netliderach.
 13. 2 punkty
  Widziałem osobiście. Wygląda tandetnie. Zresztą ściema o potrzebie testowania i zakazie nagrywania filmów czy pokazywania zdjęć tego gó..na ma na celu ukrycie faktu, że jest to zwykły zadrukowany plastik i nie ma nic wspólnego z ogólnie znanymi kartami płatniczymi. Po prostu szkoda im już kasy na kosztowne wprowadzanie kart płatniczych. Taka papka dla DasJeleni aby się jarali kartą.
 14. 2 punkty
  To jest chyba najbardziej słuszne stwierdzenie, jeżeli już bardzo chcemy szukać powodów, dla których ludzie weszli w tę piramidę (i nie tylko w tę). I to wcale nie dlatego, że są intelektualnie ograniczeni. Bo uproszczenia działają u każdego. Dopóki mózg nie ogarnie całego sposobu działania czegoś, może przyrównać to coś do najbliższego znanego schematu. Weźmy takie oto uproszczenie: Na platformie crowdfundingowej firma X ogłosiła zbiórkę na grę, w którą chętnie bym zagrał. Takie tytuły są teraz w modzie. Projekt wypalił, gra z drobnym opóźnieniem (to się zdarza w tej branży) została wypuszczona. Dostałem swój klucz do aktywacji. Były drobne niedociągnięcia, ale za tę cenę miałem wystarczająco dużo rozrywki dobrej jakości. Opłacało się czekać ponad rok. Dołączyłem do kilku innych akcji crowdfundingowych - elektroniczny gadżet, film z mojego ulubionego gatunku. Sytuacja się powtórzyła - produkt, z drobnymi tylko opóźnieniami i niedociągnięciami trafiał do mnie. NetLeaders ogłasza sprzedaż licencji na kopanie kryptowaluty. Krypto są teraz w modzie, Bitcoin jest sławny. I dają zarobić. Może to nie taki sam crowdfunding, ale schemat wydaje się podobny - kupuję. Będą opóźnienia (zawsze były), będą drobne niedociągnięcia (zawsze są) ale w końcu dostanę swój produkt, jak obiecali. Nie trzeba być amebą, żeby przeoczyć dziury w tym rozumowaniu. Jednak to może tak się kojarzyć. Zwłaszcza, jak się wcześniej nie miało do czynienia ze schematem Ponziego, piramidami finansowymi poza oglądaniem przesłuchań komisji śledczej, a historię Jana Lewana na znanej platformie streamingowej obejrzało się dopiero po zakupie licencji. Mózg wybiera analogię, do której mu bliżej, którą już zna. Choćby ze zwykłej... oszczędności energii.
 15. 2 punkty
  Damianek usunął ze swojego YT, 90% tego co było związane z Future Net. Czyli już wiadomo, co się niebawem wydarzy
 16. 2 punkty
  gówno w sreberku, szkoda czasu na dywagacje - do pierdla i spokój..
 17. 2 punkty
  Kontrakty się pokończyły, kasy coraz mniej to po co trzymać trutni. Zresztą pewnie sami nie są zainteresowani trwaniem w czymś co chyli się ku upadkowi.
 18. 2 punkty
  Zrobił się z tego ich filmu już konkretny syf. Myślę, w zasadzie to jestem niemal pewien, że obaj panowie są obsrani po pachy. Onet na głownej stronie podlinkowuje artykuł do bussines insider. https://businessinsider.com.pl/finanse/kryptowaluty/dascoin-liderzy-o-przesluchaniach-przez-cbs-i-prokurature/ep3hhg3 Także ten tego zaczyna być na grubo. Jestem ciekaw kiedy Paciora dojadą a że to nastąpi to jestem pewien. Ciekawe jak się będzie czuł, bo nie wygląda na silnego psychicznie.
 19. 2 punkty
  Jemu (Furmanowi) wydaje się, że jak pójdzie do prokuratury to będzie jak na scenie i powie: miała być krypto - jest, miałb yc blockchain - jest, miał być daspay - jest, itd. itp... I po trosze ma rację. Bo właśnie problem na tym do tej pory polegał, że prokuratorzy i policja nijak nie mogła się dopatrzyć oszustwa gdy coś tam niby sobie było...
 20. 2 punkty
 21. 2 punkty
  Pisaliśmy równocześnie i stwierdziłem, że nie będę już kasował.
 22. 1 punkt
  Ależ brednie. Skąd te głupoty w Twojej głowie. Przecież to zaścianek. Bądź łaskaw podzielić się tymi badaniami. A wiesz, że popełniasz właśnie przestępstwo? Z jak bardzo złego domu pochodzisz? Wracając: Z Twojego toku rozumowania idzie wywnioskować, że Twoi rodzice to przestępcy. Nie rzucaj stwierdzeniami typu "wszyscy" i "badania potwierdzają" jak nie masz nic na poparcie tych słów.
 23. 1 punkt
  Inna sprawa, że słuchając Grzegorza w zasadzie nie można mieć żadnych wątpliwości do czego będzie służyła zweryfikowana baza osób nabitych w dascoina... Otóż będą im wciskane różnego rodzaju produkty i usługi. Dość wyraźnie to pan Grześ powiedział... Czego nie powiedział? Ano manipulant zmanipulował informacje o cenach... Nie twierdzę, że na coś przerabiał w fotoshopie. Nie. Po prostu nie pokazał wszyskiego... Ale po kolei... Wyszukałem oferty na 2 osoby w rzymskim hotelu w dniach 19 - 21 grudnia... Na obu platformach... 941 zł circo 250$ - zawiera podatki i opłaty, oferta bezzwrotna bez śniadania... Świetnie! Za 2 nice tylko coś koło 130$... Tyle, że wystarczy kliknąć dostepne pokoje a naszym oczom ukaże się... Klikamy dalej... Pierwszy link nie działa... Ale to i tak nie nasza oferta, bo w bookingowej jest wifi i do wyboru łóżko podwójne lub 2 pojedyncze. Jako, że Kuba i Grześ kupili sobie jedną pościel wybieram więc ofertę trzecią... I już @pepperoniss może zamówić pokój dla Kuby i Grzesia... Ale co to? 257,42$? Znów dascoinowa ekonomia? Drożej znaczy taniej? No, chyba że wyjazd sponsorują nagonieni w dascoina... Sprawdźmy jeszcze dzisiejszą ofertę w Dubajau... Te same terminy i zasady... Czyli 3082 zł, cirka 817$ za dwuosobowy pokój 46 m. kw., bez śniadania, z podwójnym łóżkiem oraz podatkami i opłatami oraz z możliwością bezkosztowego odwołania rezerwacji. Idziemy do nowego oczka w głowie dascoinowych zaganiaczy - traweler... Hm... Drożej znaczy taniej? Sprawdźmy... Nauczeni doświadczeniem zobaczmy dostępność pokoi 2703$... Z podatkami czy bez? Jednak bez... 3003$ W stosunku do oferty z bookingu wychodzi prawie przelicznik 1 PLN za 1 USD... 250% drożej a traweler i Grześ twierdzi, że prawie 70% taniej Przyznać trzeba, że trochę prawy w tym jest tyle, że ponad 70% mniej zapłacimy wybierając ofertę z bookingu... Ale Grzegorz Furman kłamie jak z nut i zaraz to pokażę. W swojej prezentacji dubajskiego hotelu dopuścił się jawnej manipulacji... Pokażę screen z jego prezentacji... Otóż zawodowy naciągacz wyszukał na bookingu zupełnie inną ofertę! ponda 460 metrową rezydencję... Dziś jej cena wynosi na bookingu, na 2 dni, dla 2 osób z opłatami i podatkami 40711 zł, circa 10.790$ Tej oferty nie ma w traweler... Grzegorz Łżę na Potęgę Furman powinien był to wiedzieć... No, nie do końca... To nie są porównywalne oferty. On wyszukiwał pokój dwuosobowy. Ty jednoosobowy...
 24. 1 punkt
  To daj linka do tych badań które by tę teorię potwierdziły. Błędnie upraszczasz tę kwestię. Gdyby tylko dom był źródłem moralności, to wszyscy którzy się wychowali w "dobrym" domu byliby dobrymi ludźmi, a z kolei ci co wychowali się w "złym" domu byliby złymi ludźmi. Ale życie to nie automat zero-jedynkowy. Życie jest bardziej złożone niż myślisz. Wpływ na człowieka ma więcej czynników niż tylko dom. Podzielam pogląd że pieniądze nie powinny być celem nadrzędnym wobec miłości, czy wrażliwości na ludzką krzywdę, natomiast sam w pewien sposób krzywdzisz ludzi których pewnie nie znasz, przypisując im jakieś deficyty tylko dlatego że ich potomek nagania np. do dascoina. I tylko dlatego że z góry zakładasz że ktoś kto nagania do dascoina musi pochodzić z rodziny z jakimiś deficytami. Z teorią o kochaniu dascoina i wiarą w niego na podstawie tego że ktoś dał serduszko, to bym się tak nie rozpędzał. To jest takie swoiste kółko wzajemnej adoracji i wzajemnego poklepywania się po plecach. Nieprzypadkowo powstające grupy nazywane są często grupami wsparcia i zwykle organizują się wokół jakiegoś lidera. A ponieważ zasady w takich grupach nierzadko są bardzo rygorystyczne i można z nich wylecieć nawet za zadawanie pytań, to uczestnicy ograniczają się do śpiewania pieśni pochwalnych i pstrykania serduszkami itp. W większości robią to nie dlatego że kochają dascoina, tylko dlatego że chcą pokazać swoją aktywność, a także dlatego, że grupa może stanowić jakąś wspólną strukturę sponsorów i poleconych w programie, a zawsze korzystniej jest być w zgodzie z osobami które są w czyjejś strukturze. Liderzy zadowoleni bo nie ma negatywnych wpisów, a użytkownicy zadowoleni bo mogą siedzieć w grupie. Ja natomiast jestem zdania że każdemu może zdarzyć się pobłądzić w swoim życiu, w taki czy inny sposób. Nikt nie jest doskonały i nikt nie jest w 100% odporny na różne pokusy. Oczywiście warto walczyć z pokusami i być dobrym człowiekiem. Natomiast nie wiem czy obecni liderzy nic nigdy nie osiągnęli w życiu bo nie znam ich życiorysu, a nawet gdybym znał, to co z tego, skoro dla kogoś coś może być wielkim osiągnięciem, podczas gdy dla kogoś innego nie będzie to nic nadzwyczajnego. Tak więc to też nie jest takie oczywiste aby oceniać to w ten sposób.
 25. 1 punkt
  Nie ma prostytutek i złodziei z dobrych domów. To mit. Zawsze pochodzą z rodzin z deficytami i badania to potwierdzają. Dzieci alkoholików w większości sięgają po alkohol, narkomanów nawet po spędzeniu dzieciństwa w domach dziecka również sięgają po alkohol lub narkotyki. Czy Pawlaczek nie wie, że 98% osób słuchających go na wykładach osób nigdy nie odzyska zainwestowanych pieniędzy ? Nie powie im tego tylko sugeruje, że wszyscy będą zarobieni. Robi to z premedytacją, bo pieniądz jest dla niego celem nadrzędnym i nie liczą się tu ludzie i związane czasem z tą inwestycją tragedie. Dlaczego on taki jest ? Salomon to i z pustego nie naleje.. jak mówi przysłowie. Nie wyniósł z domu moralności, bo to się wynosi z domu a w szkole tego nie uczą. I wrażliwość na krzywdę ludzką, czy miłość do bliźniego to nie frajerstwo i pieniądze nie mogą być celem nadrzędnym. Pewnie wielu z was tego nie zrozumie , ale wiem że znajdzie się ktoś kto podzieli moje poglądy. Poniżej parę osób, którzy posty Pawlaczka odznaczają serduszkami... kochają dascoina i wierzą... spójrzcie na nich... leaderzy !!!!! Przyszli multimilionerzy ! I leaderzy od furmanki :
 26. 1 punkt
  U mnie nie ma problemu z logowaniem. Spróbuj wyczyścić ciasteczka, sprawdzić zegar systemowy albo spróbuj się zalogować z innego IP i komputera.
 27. 1 punkt
  Proszę trzymać się tematu jakim jest dascoin. Ewentualne dyskusje na tematy polityczne proszę prowadzić w oddzielnym wątku.
 28. 1 punkt
  Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Według ciebie firma Amber Gold robiła wałki czy pracownicy?
 29. 1 punkt
  Otrzymałem odp na Twoje pytania 1. W każdym przypadku gdy adres dłużnika okaże się nieaktualny, podejmowane są i prowadzone nieustannie czynności zmierzające do ustalania aktualnego adresu zamieszkania. W tym celu korzystamy z usług podmiotu, który profesjonalnie trudni się ustalaniem aktualnych adresów zamieszkania dłużników. 2. Czas przygotowania dokumentów do pozwu jest uzależniony od różnych czynników (m.in. musimy otrzymać zwrot potwierdzenia odbioru pisma przez dłużnika w przypadku, gdy takiej zwrotki nie otrzymamy składania jest reklamacja na poczcie, co czasowo opóźnia cały proces). Zdarzyła się sytuacja z brakiem podpisu natomiast były to jednorazowe przypadki. 3. Upadłości konsumenckie są na bieżąco kontrolowane. W przypadku, gdy pojawi się informacja o upadłości w MSiG przed złożeniem cesji kontaktujemy się z inwestorem w sprawie przesłania niezbędnych dokumentów. 4. W przypadku ustalenia zgonu pożyczkobiorcy, w pierwszej kolejności podejmowane są czynności zmierzające do ustalenia tożsamości spadkobierców zmarłego. Uzyskanie odpowiednich danych o osobach zobowiązanych jest niezbędne dla podjęcia właściwych czynności windykacyjnych i wymaga skierowania stosownych wniosków o wydanie dokumentów i udzielenie informacji. Obecnie przygotowywane są stosowne procedury, a w poszczególnych sprawach przygotowywane są wnioski o wydanie dokumentów pozwalających na podjęcie dalszych czynności.
 30. 1 punkt
  Masz rację i nie masz racji Sęk w tym, że w przeciwieństwie do piramidy gra w trzy karty nie jest oszustwem a wręcz uważny obserwator jest w stanie zawsze prawidłowo wskazać położenie karty wygrywającej. To zasadnicza różnica. W grze w trzy karty przegrywający jest zawsze w błędnym przekonaniu, że prawidłowo śledził położenie wygrywającej karty. Przegrana jest więc wynikiem wprowadzenia w błąd przez organizatora ale sam popełnia błąd. Organizator gry działa w pełni transparentnie. Tyle, że działa zręcznie. Na żadnym etapie gry organizator nie oszukuje gracza. Wygrywająca karta jest tam gdzie ją położył na oczach gracza. To przegrywającemu graczowi zdaje się, że jest gdzie indziej. Wbrew pozorom też instytucja naganiacza u organizatorów zwykle nie występuje. No może poza początkującymi adetpami tej sztuczki. Są po prostu zbędni. W piramidzie najczęściej jest całkiem na odwrót. Dokładnie tak jak w dascoinie. Nic nie jest transparentne i niewiele z tego co mówią organizatorzy procederu jest prawdą. Wręcz przeciwnie większość to mity, półprawdy i kłamstwa. Natomiast masz rację, że w jednym i drugim zgubą dla uczestników jest pazerność. Z tym, że w przypadku trzech kart gracz działa w zaufaniu do swoich zmysłów a w przypadku piramidy w oparciu o kłamliwe, oszukańcze zapewnienia oraz złudne dowody, że olbrzymi zarobek jest praktycznie pewny. I właśnie tu potrzebna jest mądrość bądź doświadczenie lub wiedza. Wiedza by na podstawie konstrukcji, opisu wyłuskać rzeczywisty model przepływów pieniężnych - to pomaga rozpoznać piramidę. Wiedza ekonomiczna, że pieniądz/wartość nie bierze się z powietrza. Ja w początkowej fazie wielokrotnie pokazywałem na przykładzie z Kaczorem Donaledem i Myszką Miki, że coś tak powszechnego jak wielomiardowy nakład dascoinów dawany w zamian za realne pieniądze nie może spowodować, że nagle wartość nabywcza pustych papierków znacznie przewyższy, sama z siebie, to co otrzymali organizatorzy. Gdy tej wiedzy brak czasami trzeba się sparzyć albo bazować na doświadczeniu innych czy też nabytej mądrości.
 31. 1 punkt
  Jeśli ktoś po raz pierwszy uczestniczy w tego typu programie, to jak miał się nauczyć jeśli nie posiada wcześniejszych doświadczeń w takim temacie? W większości szkół chyba nie uczą o piramidach finansowych (a przynajmniej mnie nie uczyli kiedy chodziłem do szkoły, teraz to nie wiem jak jest). I nawet rzetelne informacje w internecie mogą od razu nie pomóc. Z naszego punktu widzenia to jest proste, bo już wiemy mniej więcej o co chodzi w takich programach, ale dla kogoś kto nie ma wiedzy i doświadczenia, to wcale nie jest takie oczywiste jak dla nas. Pamiętam jak wiele lat temu zainteresowałem się tą tematyką i zainwestowałem w mój pierwszy taki program w momencie kiedy działał on już dłuższy czas i naganiacze byli już nieźle zarobieni i ktoś doświadczony już raczej by nie wszedł. I mimo że gdzieś tam wpadły mi w oko negatywne opinie, to byłem przekonany że rzeczywistość jest inna i dopóki program działał zgodnie z moimi oczekiwaniami, to wierzyłem że zarobię. Ba, nawet kiedy sytuacja zaczęła się komplikować z naliczeniami, wypłatami, to miałem nadzieję że to przejściowe kłopoty i nie chciałem dopuścić do świadomości, że rację mogą mieć ci, którzy coraz bardziej krytykowali program. Byłem przekonany że to nie jest piramida. Ostatecznie trochę straciłem tam pieniędzy, ale w zamian otrzymałem lekcję. Dlatego bazując na moim pierwszym doświadczeniu, to wcale mnie nie dziwi że nadal znajdują się ludzie którzy wchodzą w program, który dla bardziej doświadczonych nie przedstawia już perspektyw. Na tym polega rozwój człowieka, że za pomocą doświadczeń uczy się. Oczywiście, niektórzy się uczą szybciej, inni wolniej, niektórzy może wcale się nie nauczą i przez pół życia będą tracić kasę. Niektórzy wezmą pod uwagę naukę i porzucą ten ryzykowny model zarabiania, a inni z kolei rozwijając swoją wiedzę będą świadomie inwestowali i ryzykowali. Ale to już jest rzecz indywidualna. Dlatego byłbym daleki od chociażby wyzywania ludzi od baranów czy jeleni: Nam tu łatwo jest pisać, bo mamy jakąś tam wiedzę i jakieś doświadczenie w inwestowaniu w taki program i na tej podstawie oceniamy że nie warto wchodzić do programu, ale dużo ludzi nie ma takiego doświadczenia i łatwiej dają się nabrać na sztuczki naganiaczy. Nie jest to absolutnie żaden powód aby móc opluwać ludzi, którzy mają mniejsze doświadczenie, mniejszą wiedzę i są bardziej narażeni na manipulacje.
 32. 1 punkt
  A jaka jest funkcjonalność Futurenet, jeśli ma on wielokrotnie mniej użytkowników od takiego facebooka? Czy przez to funkcjonalność Futurenet nie jest ograniczona? I jeszcze się zakazuje użytkowania innych takich portali. Mając do wyboru korzystanie z futurenet z zakazem korzystania z innych portali, oraz inne portale bez takich zakazów, dla mnie wybór byłby oczywisty. Po co wybierać coś co będzie mnie ograniczało i powodowało życie w ciągłym strachu poniesienia jakichś konsekwencji jeśli równolegle używałbym innej platformy. Dla mnie to jest jakiś absurd aby w ten sposób ograniczać wolność użytkowników. Albo po prostu jest to pomysł na wygaszanie programu. Część ludzi odejdzie na inne platformy, część ludzi zostanie zbanowanych bo używają innych platform.
 33. 1 punkt
  Mam 150 osób ale z 6 jest tylko aktywnych ,reszta lipa...jak słyszą,że coś trzeba robić to Od razu machaja ręką i bawią się w jakieś boty z których 98% to scam,później piszą na forum że scam i rejestrują się w nowym bocie ,który jest scamem..nawe nie chce mi się polecać,bo każdy by chciał zarabiać ale nie inwestować no i najlepiej żeby nawet nie zaglądać,tylko robić przelewy...Jak dla mnie to szkoda czasu na to ,ludzkiej mentalnosci nie mam zamiaru zmieniać na siłę. Ja również mam sporo czasu,bo pracuje tylko 8 miesięcy w roku,reszta wolne...i jestem nieprzeciętnie zaangażowany,dlatego wiem ile można zrobić nawet jeśli robię 15 claimow na dobe i każdą ofertę,która jest tylko możliwa.Więc albo oni siedzą i jak w biurze i trzaskaja ankietę za ankietą po 20 dziennie,no albo mają po 10 000 refferali i co najwazniejsze ,wszystkich również nieprzeciętnie zaangażowanych,bo inaczej się po prostu nie da:-) Nie da rady wpłacić depozytu,żeby procentowalo ani nic z tych rzeczy...są tylko 2 sposoby w tej grze na zdobycie monet nie licząc kopania oczywiście.
 34. 1 punkt
  Nie przeliczyli się. To naturalna kolej rzeczy w każdej piramidzie
 35. 1 punkt
  @Epawel88 czego Ty się tu doszukujesz? Przecież Ci już napisałem że admin co będzie chciał to z Tobą zrobi... nawet wydyma Cie bez mydła. Pójdziesz do sądu założysz mu sprawę? Widzę jednak że nie piszesz prawdy na moje posty... wierzysz bezgranicznie adminowi w to co on pisze i co robi. Napij się medykamentu uspakajającego i zacznij racjonalnie podchodzić do świata hyip. @Epawel88 zluzuj majty bo Cię bardzo uciskają. BEZ OBRAZY
 36. 1 punkt
  na BTC DASC zawsze miał najwyższy kurs. 0.01620000 11:23 30,11,2018 DACHEM O ASFALT
 37. 1 punkt
  dziurkaczem zrobić ładnie i będzie na smycz jako kolejne trofeum obok tych z eventów
 38. 1 punkt
  Karty z literami wypukłymi są droższe w produkcji i są trwalsze. Bez chipa i bez paska magnetycznego da się. Dotychczasowa wirtualna została wydrukowana na kawałku plastiku. Jest tam nazwisko i numer karty .
 39. 1 punkt
  1. Dascoin po 0,017 eurocenta po "przełomowym" evencie w Dubaju. Posiadacze się wyprzedają. he he he 2. Netleaders zamyka działalność. Kasa już przetransferowana. Prokurator może im naskoczyć. Rusza nowy twór pod nową nazwą. 3. Karty plastikowe są to zwykłe karty bez chipa, bez paska magnetycznego, bez wypukłych liter. Zwykła karta plastikowa z płaskim nadrukiem - imię nazwisko i numer. Mathias zakazał upubliczniania bo jeszcze je testują :)))))))) po tyłku się nimi drapią. Grzesiu Furman... czekamy na All About !!! :)))))))) he he he he he he he he he he he he he he he he
 40. 1 punkt
  Ciekaw jest ile osób zaczęło współpracować. Biorąc pod uwagę poziom etyczny niektórych promotorów, to wielu pójdzie na ugodę, bo kiedy jest dobrze, to łatwo jest się poklepywać po plecach, ale kiedy sytuacja się odwraca wtedy poznajemy prawdziwych przyjaciół. A cena dascoina osiąga już prawdziwe dno $0,019255 USD (-13,85%), niedługo nie będzie kosztował nawet 1 centa...
 41. 1 punkt
  To przede wszystkim zależy czy ta dziewczyna była świadoma, że namawia ojca do uczestnictwa w ryzykownym piramidalnym programie. Jeśli pojmowała program w sposób inny niż w rzeczywistości on działał a więc w sposób błędny i w taki sposób prezentowała go swojemu ojcu, to sytuacja w takim przypadku jest inna niż gdyby świadomie i z premedytacją wprowadzała w błąd swojego ojca. Zatem w przypadku takiej sytuacji, celowe oszukiwanie ojca że ma raka i z tego tytułu wyciąganie pieniędzy miałoby zupełnie cięższą wagę od sytuacji uczestnictwa w błędnie pojmowanym przedsięwzięciu dascoina i z tego tytułu błędne poinformowanie ojca o inwestowaniu. A to nie jest to samo. Mogę Tobie tylko współczuć takiego podejścia do tej kwestii...
 42. 1 punkt
  Średnia pensja w Serbii 400 euro ;-) Dascoin gwałtownie zareagował na nowości z Dubaju
 43. 1 punkt
  dziś już wróciło do normy, wypłaty bez problemu
 44. 1 punkt
  Coś mocno się skurczyła Rada Dyrektorów na dascoin.com
 45. 1 punkt
  DasJeleń - w 99% miał biednych rodziców o niskim poziomie intelektualnym. Środowisko w którym się wychowywał wpłynęło na jego obecne życie. Deficyt moralności, przekonanie, że wartością nadrzędną w życiu , a więc i jego są pieniądze a co za tym idzie silna potrzeba otaczania się dobrami konsumpcyjnymi , które wg niego świadczą o jego wartości powodują jego frustrację i strach przed odrzuceniem przez wyimaginowaną grupę ludzi sukcesu do której aspiruje. Jest to osobnik albo wykształcony, albo odnoszący sukcesy w swoim (często mało wymagającym) środowisku np. kulturysta, drobny przedsiębiorca, kierownik supermarketu czy pracownik banku. Niestety, jego niski iloraz inteligencji i niedobory intelektualne nie pozwalają, pomimo wytężonej pracy i uporu, osiągnąć mu sukcesu materialnego. Na portalach społecznościowych osobnik taki kreuje się na osobę sukcesu. Zdjęcia tam zamieszczone , najczęściej z nielicznych wakacyjnych podróży, są lajkowane przez grono znajomych z tej samej grupy aspirujących do bycia lepszymi. To właśnie media społecznościowe sieją największe spustoszenie w głowie dasjelenia, stwarzając wyimaginowane poczucie bycia kimś lepszym w co niestety sami wierzą. Dysonans pomiędzy kreowanym przez niego w mediach społecznościowych życiem, a brutalną rzeczywistością powoduje frustracje, a docierający do świadomości fakt o jego realnym poziomie życia, może prowadzić do głębokiej depresji. DasJeleń wie, że wyżej już się nie da... To włąsnie takie osoby chętnie odnajdują się w piramidach-sektach finansowych. Spotykają ludzi podobnych do siebie. Pomimo kosztów które ponoszą (licencja) wstępują do grupy ludzi "sukcesu" i dostają nadzieję na szybkie wzbogacenie się. Brak wiary w Boga zastępują wiarą w sukces, który nigdy nie następuje. Potrzebują paliwa by trwać w tej halucynacji, stąd te wszystkie obietnice i nowe produkty dostarczane przez sektę w której tkwią. Lemingi które do skarpy mają tysiące kilometrów i każdy z nich chce choć przez chwile iść u boku przewodnika grupy.
 46. 1 punkt
  Dyrektor Jacek Paciorek jak zwykle wszystko widzi w różowych barwach i w udaje, że pełni ufa twórcom tej piramidy... Trzeba na prawdę mieć tupet by powiedzieć a w przypadku dyrektora Jacka Paciorka - powtórzyć, brednie o 80% PKB i chyba 60% terytorium świata kiedy na 500 szczęśliwych posiadaczy wirtualnych kart wykonano ledwo trochę ponad 300 przez 5 miesięcy, w tym takie jak zakup pościeli dla Grzesia i Kuby na allegro. Istna konkurencja Visy, Mastercard, Diner Club i Paypala w jednym. Zmiatają ich wszystkich jednym ruchem...
 47. 1 punkt
  To świadek zeznając czy prawnicy w komentarzach. Nie znam tej wypowiedzi czy "komentarza" sędziego. Niemniej jednak gdy oskarżyciel udowodni pozostałe znamiona oszustwa to wykazanie celu wcale nie jest takie trudne. Zresztą, o ile mnie pamięć nie myli to spraw z art. 286 w ostatnich latach było ok. 80.000 - 100.000 i większość zakończyła się wyrokiem skazującym. I tu wrócę do tematu, który wcześniej podnosiłem. Główną przyczyną "trudności" w udowodnieniu oszustwa przy piramidach jest duża indolencja prokuratur i Policji w tym temacie. Trochę może też lenistwo i statystyki. Oni po prostu kompletnie nie rozumieją mechanizmu i często podchodzą tak samo formalnie jak zaganiacze. Tj. na zasadzie "widziały gały co brał gdy licencję kupowały". W papierach też niby się zgadza, bo w regulaminie coś tam jest napisane o ryzyku i braku zapewnienia zysku. Więc idź sobie gościu do sądu cywilnego. Bo gdzie tu oszustwo skoro gościu kupił co chciał tylko coś poszło nie tak (vide ostatni film Mariusza Pelczarskiego). Zresztą argument, że to biznes nie poszedł jak miał pójść to najczęstszy argument przy oszustwach gospodarczych. Drugim powodem jest - o dziwo - brak pokrzywdzonych. Oczywiście w niewłaściwy sposób rozumiany jako brak osób czujących się poszkodowanymi. Stawianie równości między statusem poszkodowanego a pokrzywdzonego. Dlatego, póki piramida płaci prokurator czy policjant ma trudności z dostrzeżeniem pokrzywdzonych. Szczególnie jak wezwani na przesłychanie potencjalni poszkodowania a na pewno pokrzywdzeni w rozumieniu kodeksowym zeznają, że oni nie czują się poszkodowanymi/pokrzywdzonymi a nawet, że to prokuratura ich krzywdzi zamykając im świetny biznes. Vide casus Design Partner. Powtórzę to co wielokrotnie już w tym wątku pisałem. Prawo jest odpowiednie. I te karne, i procesowe. Umożliwia doprowadzenie do skazania nie tylko organizatora ale też zaganiacza. Problem leży w jakości oskarżycieli i ich wiedzy a właściwie niewiedzy. Może ta sprawa to zmieni i prokuratorzy zaczną dostrzegać piramidę tam gdzie ją widać na pierwszy, drugi lub trzeci rzut oka. Może zaczną dostrzegać pokrzywdzonych w tej większości, która ze względu na sam model przedsięwzięcia MUSI STRACIĆ. Może zaczną dostrzegać, że gdy zaganiacz zagania do drugiego, trzeciego czy dziesiątego "Biznesu Życia", z których każdy był piramidą to MUSZĄ doskonale wiedzieć, że piramida jest piramidą a nie Super Biznesem bez Ryzyka, Wielką Prawie Pewną Szansą z Mikroskopijnym Ryzykiem. Może dostrzegą, że jeśli to wiedzą to zatajając tę wiedzę wyczerpują znamiona oszustwa.
 48. 1 punkt
  Co do Mariusza i jego ostatniego filmiku to mam dość mieszane uczucia. Przede wszystkim - i to jest ważne - groźby, że ktoś mu coś obije są absolutnie niedopuszczalne. I trzeba to jasno i wyraźnie powiedzieć. Pomijam, że mogą nosić znamiona groźby karalnej. Mariusz pił chyba do naszego forum - że niby tu takie treści się pojawiały. Ja nie przypominam sobie by takie groźby były ale głowy za to uciąć sobie nie dam. Z drugiej strony w przeciwieństwie do innych "liderów" rzeczywiście o ryzykach mówił. Insza inszość, że je bagatelizował a możliwości koloryzował. Przykładem może być prezentowane tuż po ewencie w Japonii przez Mariusza (o ile pamiętam) stanowisko, że nie jest prawdą moje twierdzenie, że bez polecania nie było możliwości na dascoinie zarobić. O ile mnie pamięć nie myli to udowadniał wówczas, że można było zarobić. I owszem, można było... Pod warunkiem kupienia dużego pakietu tuż po starcie projektu, lecąc do Tokio po walidatora, i sprzedając wszystko co było można... Innymi słowy ekwilibrystyka. W każdym bądź razie kontestował twierdzenia, że wszystko co robi Netleaders prowadzi do ograniczenia wypływu środków z projektu i zachęca do... zachęcania... Problem właśnie w tym, że choć doskonale wiedział, że ten projekt to piramida to o tym nie wspominał a wręcz zaprzeczał. Inaczej to odebrałem. Ponieważ zamieściłeś swój drugi post tuż po moim, w którym pisałem, że nawet w razie uchwalenia nowego przepisu ciągle te działania podpadają pod oszustwo z art. 286 kk. Źle więc odczytałem Twoje intencje. Przepraszam.
 49. 1 punkt
  Spójrzcie jak się ciepło w gaciach robi niektórym naganiaczom. Pozdro dla @MoneyMakerCO Teraz to on niewinny jak nieobsrana łąka. On tylko pokazuje swoje życie. xD Swoją kasę zainwestował. Przecież on nie miał żadnej kasy tylko z naganiania. Im bardziej w dół idzie BTC tym bardziej szczury panikują. On dobrze wie, że Futurenet jest blisko, DasCoin już się skończył, więc w sumie niewiele zostało. Jedynie ukraiński twór zwany Mining Express. Całemu światu się nie opłaca kopać krypto oprócz jakiegoś Vitaliego czy innej Saszy z Ukrainy. A pro po DasCoina. Wiecie na czym polega jego hybrydowość? Nie ważne co by się działo z rynkiem DasCoin zawsze wygrywa. Cały rynek krypto idzie w dół oprócz centralnie sterowanego DasCoina? Hurrra! Ekstra projekt. Taki wspaniały, że jest niezależny od rynku. Hola, hola ale DASC jest wart tylko 0,02$! No i co z tego hejterze! On się rozwija! To projekt na lata! Teraz zresztą krypto jest w spadku! Tak to jest wart miliony! Das33, DasPay! Mówi Ci to coś panie Ferdku? Wróć... W/w akapit dedykuje Sebastianowi Czajkowskiemu. Nikt tak ślicznie nie potrafi napisać bajek jak ten gość. W jego komentarzach są same gratulacje od innych naganiaczy/nabitych w DASC jak to dziękują mu, że ich podtrzymuje na duchu. Coś wspaniałego. Kółko wzajemnej adoracji. Koniec hejtowania! Teraz czekamy na Dubaj! Kolejne obietnice, kolejne terminy to będzie petarda! Banda frajerów wróć.... DasWyznawców czeka na kazanie od Matjasa. Opowie on im bajkę o wspaniałym DasŚwiecie. Opowie jak to opóźnienia są potrzebne bo to wielki globalny, co ja mówię kosmiczny projekt! Ufoludki będą mogły płacić DasCoinem oczywiście jak kupią licencję i walidator. Oraz inne bzdety typu karty będą, das33 jest cool i w ogóle to kupować licencje a nie się czepiać, że nic nie jest tak jak obiecywałem. Po kolei widać na kontach DasNaganiaczy jak to ładnie zdjęcia robią sobie z samolotami bo oni lecą do Dubaju na EVENT. Ehh... nasi globtroterzy. Osobiście to trzeba być kompletnym frajerem żeby się cieszyć, że firma wydaje kasę na jakieś gówniane spotkania co można opisać w 3 zdaniach. Dodatkowo kasę Naganiaczy/Jeleni bo przecież po prawie 3 latach nadal nie zarobiła nawet 1$ na siebie. Cała kasa to tylko od wyznawców. Tyle świata zwiedzą dzięki DASC. Matias nie kłamie ten coin zmienia świat. Fakt, że to tylko 1 naganiaczowi na 100 jeleni zmienia ale zmienia.
 50. 1 punkt
  Futurenet Polska 1 godz. · Uwaga! ⛔ Z przyczyn technicznych zdecydowaliśmy się tymczasowo zawiesić możliwości wypłat w walucie Bitcoin. Śledźcie nasz profil, by uzyskać więcej informacji. Przepraszamy za utrudnienia. Piotrek Piotrek Zlikwidowali wyplate w btc ktora mialem zlecona od paru dni!!!nosz kur..a!!!smiech na sali Zarządzaj Lubię to! · Odpowiedz · 32 min Lukasz Pakula Piotrek Piotrek witaj w klubie Zarządzaj Lubię to! · Odpowiedz · 30 min
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×