Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Egzekutor

Boss
 • Zawartość

  5961
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

978 Wspaniały

6 obserwujących

O Egzekutor

 • Tytuł
  Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  HyipForum
 • Zainteresowania
  Wszechstronne

Ostatnie wizyty

8495 wyświetleń profilu
 1. Skarga, pepperoniss mnie obraża

  analizator1 w dużej mierze sam prowokujesz tego typu skrajne oceny swoich wypowiedzi głównie poprzez wodolejstwo. Proponuje więc, abyś skupił się na merytorycznej wymianie argumentów. Z drugiej strony pewna granica została przekroczona, uważam, że stwierdzenia typu błazen, idiota, hobbit są niepotrzebne. Myślę, że gdyby @analizator1 użył podobnych wyrażeń w waszym kierunku również mógłby wzbudzić urazę a nawet konkretną reakcję. Każdy ma prawo się mylić co do swoich poglądów i tego typu etykiety nikogo nie nawrócą a wręcz tworzą zakusy do tworzenia "loży szyderców" i są przesadne. Nie taką rolę pełni to forum, które zawsze charakteryzowało się wysoką kulturą, dlatego kontrowersyjne wpisy zostały usunięte.
 2. off topic tip

  covciu nie wiesz co inni dostają, bo poziomy ostrzeżeń nie są widoczne dla innych użytkowników. Zalecam więc od skupienia się na sobie. Skarga jest zbyt generalna, trudno się więc do niej merytorycznie odnieść. Zamykam.
 3. Pojawiła się opcja bezpośredniego zasilenia konta. Dostępne metody (z nowości dodano Advcash!):
 4. Prośba o ponowny kontakt osoby, która zainteresowana jest współpracą na rynku greckim. W formularzu kontaktowym nie zostawiłeś adresu e-mail
 5. Inwestycja 100k

  Temat przeniesiony do scamów.
 6. Kolejna wypłata na koncie, zlecona przez wewnętrzną giełdę, wykupiona przez zespół D-F. Z nowości: "Masz sieć i chcesz wiedzieć, jak może zarabiać dla Ciebie? Dołącz do naszego zmotywowanego zespołu lwów sieciowych i zdominuj z nami rynek kryptorynku. Dystrybutorzy z ponad 60 krajów dołączyli już do najszybciej rozwijającej się sieci MLM kryptograficznej. Dominant Finance wciąż szuka krajowych dystrybutorów w: - Polska - Turcja Zainteresowany? Wyślij wiadomość e-mail na adres: partners@dominant-finance.com Twoja sieć Nasze wsparcie Idealny mecz Tak więc Polacy poszukiwani
 7. Program został przeniesiony do działu SCAM.
 8. I następny instant. Lubię programy, w których instanty działają niezawodnie i się nie zacinają. Oby jak najdłużej.
 9. Ten program nie jest objęty funduszem. Z nowości, dodano systemy płatności advcash i payeer. I potwierdzam jeszcze kolejny instant na koncie.
 10. Nikt nie miał niepokojących sygnałów wcześniej?
 11. Nerwy puszczają, w końcu inaczej się reaguje na ten projekt mając ulokowane środki i zagonione stadko wyznawców niż tylko obserwując z boku. Tym bardziej, że te stadka coraz częściej czytają forum i zadają coraz trudniejsze pytania "pasterzom", przez co coraz wyraźniej widoczne są wilcze ogony.
 12. Kolejne dolarki na koncie. Pogaworzyłem trochę z adminem, który potwierdził, że program w obecnej formie jest jeszcze mało promowany głównie dlatego, że pełni funkcję "sleepera", więc jeszcze nie nastąpiło jego pełne przebudzenie.
 13. I dziś kolejny instant. Program płaci aż miło.
 14. No to już mogę pochwalić się swoją pierwszą wypłatą
 15. Nie szaleję tak jak wy, bo wcześniej już zainwestowałem zapasy w Dominanta. Także spokojnie ze stówką.
×