Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Egzekutor

Boss
 • Zawartość

  6079
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

987 Wspaniały

7 obserwujących

O Egzekutor

 • Tytuł
  Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  HyipForum
 • Zainteresowania
  Wszechstronne

Ostatnie wizyty

9076 wyświetleń profilu
 1. To trochę nijak ma się do tego, co @roblas7 pisał wyżej: Czyżby nastąpiło demokratyczne głosowanie pomimo braku potrzeby przechodzenia w stan hibernacji? Rok a cztery dni to jednak spora różnica... Przydało by się jakieś wyjaśnienie, inaczej poziom zaufania do waszej firmy spada praktycznie do zera. I pytanie, od jakiego poziomu opłaci się znowu wam kopać? Na jaki poziom mamy czekać?
 2. Pierwsza wizyta inwestorów na farmie Dominant-Finance ulokowanej w Moskwie. 20 najlepszych dystrybutorów z 5 kontynentów miało okazję zobaczyć sprzęt górniczy na żywo. Farma ma pojemność 400 jednostek wydobywczych, z których 80 to koparki GPU.
 3. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Kiedy jest spotkanie?
 4. Od kiedy to matryca jest wyznacznikiem scamowatości. O tym decydują inne czynniki. Może zamiast pustej wymiany poglądów warto wykazać się takim trudem zrobienia DD, który pozwoli inwestorom na własną ocenę waszych argumentów. Tylko prosimy o te argumenty
 5. Dyskusja na temat kursu BTC

  Jak analiza techniczna działa na bitcoinie:
 6. CoinCasso - coincasso.io

  Podoba mi się szczególnie przesłanie autora filmu "Wy tego nie polecajcie, zarabiamy bez polecania, tzn. ja zarabiam z polecaniem, ale wy nie" Po ICO, na które szał już powoli wygasa, jest to nowy trend w świecie: tokeny inwestycyjne udziałowe (Security Token Offering (STO) czy też ETO "Equity Token Offering"). Jest to połączenie ICO, emisji akcji i Venture Capital, czyli swego rodzaju ICO 2.0. Już niedługo możemy się spodziewać bardzo wielu takich projektów. I jest to dużo bardziej sensowny rodzaj inwestycji i zbierania kapitału, gdyż niesie ze sobą udział w biznesie emitenta. Natomiast, tak jak w każdym biznesie, również tradycyjnym, ważna jest ocena potencjału firmy emitenta, w której chcesz zakupić swoje udziały. Skąd bowiem wiadomo, że Coin Casso osiągnie swoje cele ekonomiczne? Tym bardziej, że w początkowej fazie ma oferować bardzo niskie prowizje, a to przecież na prowizjach zarabia i firma i właściciele tokenów. Może to być więc zamrożenie pieniędzy na długi okres czasu z jednoczesnym brakiem pewności, czy firma wyjdzie na swoje, bo prowizje to jedno ale ważniejsza jeszcze jest płynność giełdy. Bo co z tego, że będą niskie prowizje jak ceny będą odbiegać od rynku. Oczywiście, takie tokeny będzie można również sprzedać, ale za jaką cenę, tego nie wiadomo. Co do samej oceny projektu, jego CEO to Luke Ozimski, człowiek, który zajmuje się marketingiem internetowym, jest między innymi promotorem Futurenet, stąd pewnie znajomość z Żukiewiczem: Czy ta osoba ma wystarczające kompetencje do osiągnięcia swoich założeń? Trudno ocenić, tym bardziej, że w zakładce TEAM jest prawie pusto. Nie chcę robić kryptoreklamy, ale gdybym miał 50,000 euro albo i więcej to jest znacznie bardziej pewny i realny biznes, niż Coin Casso, bardziej zaawansowany technologicznie, wyprzedzający o krok milowy to co się teraz dzieje w technologii kryptowalut i mogący przynieść krocie, podobnie jak Binance. Niestety, publicznie nie mogę podać szczegółów, finansowanie tego projektu z gotową już infrastrukturą jest obecnie na etapie prywatnym (poszukiwanie inwestorów pośród rodziny i znajomych), a dopiero za jakiś czas osiągnie etap tokenizacji publicznej.
 7. Nie wiem czy błędne, myślę, że Ty również takiej wiedzy mieć nie możesz. Bardziej udowadniasz, że to jest niecelowe, ale jak to jest rozwiązane tego nie wiemy. Znam też takie sytuacje, w których właściciel kopalni nie płaci za prąd nic. Nie wiem, czy działa to na zasadzie ryczałtu od głównej działalności czy też ktoś po prostu ten prąd podpiernicza, ale takie sytuacje również mają miejsce. Dlatego właśnie życzyłbym sobie, aby ktoś ze strony IE bazując na konkretnych wyliczeniach wykazał kto się myli i w którym miejscu.
 8. No to w takim razie moje wnioski i dodatkowe pytania: To tylko potwierdza to co napisałem, że poruszamy się jako klienci na zasadzie zaufania, a nie bezpieczeństwa. W ogóle więc tutaj słowa bezpieczeństwa bym nie używał. Piszesz o jakiś rezerwach finansowych itp. ale one nie wynikają z zasad bezpieczeństwa ale właśnie zaufania do Twoich słów, że takie zasoby rzeczywiście istnieją. Gdybyś znowu dziś napisał, że obecna kondycja IE zmusza was do hibernacji projektu, to również przyjęlibyśmy tę decyzję na zasadzie zaufania, bo przecież nikt z nas nie może zweryfikować waszej realnej kondycji. I bardzo dobrze, teraz tylko ufamy, że nie będzie to trwało 10 lat Ale nawet to lepsze, niż pozostanie z mniejszą kwotą niż się wpłaciło. Jeżeli posiadacie w Polsce serwerownię, to czy posiadacie również gwarancje cenowe prądu na najbliższą przyszłość? Pojawiły się artykuły prorokujące, że już za 2 lata prąd w Polsce będzie najdroższy w Europie. Nie mam takiego oczekiwania, natomiast mam oczekiwanie, że stopień ryzyka zostanie jasno określony, tak aby każdy kto chce inwestować, czy jak wolicie wykupywać u Was usługi, był świadomy podejmowanego ryzyka. Przy obecnej trudności i cenie ETH kontrakt za $111 zwraca się za ponad 5 lat: A dodając koszty prowizji z poleceń, koszty działalności IE i wasze zyski, to zapewne trochę dłużej, powiedzmy 6 lat. Czy rzeczywiście cena $500 jest wystarczająca, aby powiało optymizmem? Przy podobnej trudności skróci się czas oczekiwania trzykrotnie, a więc do około 2 lat + jeszcze czas oczekiwania na osiągnięcie zysku. Myślę, że Panowie liczyli na całkiem inny scenariusz co do ceny ETH, przecież ruszając z programem w marcu i licząc kilkumiesięczny czas przygotowania startu programu, to panowie musieli być jeszcze w grudniowej euforii. Wydaje się, że gorzej już być nie może, ale może też być tak, że i wasza cierpliwość do własnych oczekiwań może ulec wyczerpaniu. Choć właśnie w tak trudnym okresie poznaje się kto do programu przyszedł pracować a kto żerować, i to, że panowie wciąż ze sobą współpracują dobrze świadczy o doborze personalnym. Chociaż i tak nie zazdroszczę prowadzenia spółki w ten sposób i jeszcze z systemem większościowym I na koniec w takim razie takie pytanie, które często pada przy okazji różnych dyskusji związanych z kopaniem: dlaczego bardziej opłaca się kupić wasz pakiet miningowy niż kupić wydobyty już ETH i go jedynie hodlować do czasu osiągnięcia takiego poziomu cenowego, który da zysk równoważny z ROI waszego kontraktu? Patrząc na dynamikę cenową kryptowalut oraz zależność skuteczności kopania również od ceny wydobywanego krypto, to wydaje się, że ten okres przyjdzie szybciej niż data zakończenia kontraktu.
 9. Dyskusja na temat kursu BTC

  Scenariusze mogą być różne. Na pewno faktem jest, że ktoś, bo to raczej nie wiele osób, sprzedał ogromną ilość tethera i wymienił na btc oraz inne kryptowaluty. Stąd nagły spadek wartości tethera i duży wzrost btc. Teraz najważniejsze co dalej z tym btc ten ktoś chce zrobić. Bo warto zauważyć, że czas tego ruchu jest nieprzypadkowy w stosunku do kończącego się wykresu trójkąta. Albo ktoś więc chciał narysować dalszy kierunek kursu albo, zakładając przypadek, ktoś pozbywa się ogromnej ilości tethera wiedząc, że jego wartość rynkowa może wkrótce być wątpliwa. Jeśli to drugie, w co wątpie, to pewnie za chwilę wymieni btc na fiaty, co spowoduje tak szybki spadek jak szybki był wzrost. Jeśli to pierwsze, to może być początek budowy kolejnej bańki za pomocą tethera, co już przecież w przyszłości następowało. Zanim bowiem wzrosty przyjdą naturalnie trzeba sztucznie wstrząsnąć rynkiem, na zasadzie podobnej jak działa defibrylator Sytuacja stworzona w tak sztuczny sposób nie rodzi zaufania do tego ruchu i warto go myślę przeczekać i obserwować albo wykorzystać jeśli mocno wierzymy w dany scenariusz.
 10. Dyskusja na temat kursu BTC

  Ponowny atak górą Tym razem świeca wygląda solidniej, warto obserwować zamknięcie godzinnej. Jak się tak utrzyma to jest szansa na trwałe wybicie.
 11. Myślę, że cel był inny, insynuacje do których się odniósł przedstawiciel IE były najprostsze do obalenia, bo nie niosły za sobą żadnego procesu dowodowego a nawet jeśli by były prawdziwe, to nie przesądzały o niczym. To co mnie jednak najbardziej interesuje to konkretnie: 1. Wyobraźmy sobie, że nagle IE znika z sieci. Jakie szanse klient IE ma na odzyskanie swoich należności? 2. Myślę, że używanie terminu usługa ma jeden główny cel: przedstawienie działalności w taki sposób, aby nie mieć problemów z urzędami i polskim prawem. Rodzi się jednak prośba o przedstawienie scenariuszy analitycznych, które obalą podstawowy zarzut jednego z użytkowników forum, że w IE bez polecania nie można wypłacić więcej niż się wpłaca. 3. Poruszona już kwestia transparentności, jest panów 10 w zarządzie, ale to wiemy tylko z waszych relacji i z KRSu polskiej spółki. Podpinam się więc pod pytanie @pepperoniss o powiązanie spółki Belize ze spółką w Polsce. Czy wszyscy panowie są również akcjonariuszami spółki na Belize? Czy wszyscy Panowie są również dyrektorami spółki na Belize? Czy też widnieje tam po prostu agent jak to zazwyczaj bywa? 4. Pytanie o kondycję finansową, czy panowie zarabiają na swojej spółce/spółkach? A jeśli tak to w jaki sposób, skoro cena ETH i trudność nie pozwalają na optymizm w tej sprawie. I czy przyszłość spółki nie jest zagrożona jeśli obecny okres konsolidacji utrzyma się np. przez następne 12 miesięcy? Myślę, że to najważniejsze pytania. No jak nie? Przecież odpadł najważniejszy zarzut, że ewentualny dług akcjonariusza może zagrozić kondycji spółki. Jak sam wykazałeś jest to prawie niemożliwe
 12. Powitanie dla @roblas7, miło że zdecydowałeś się udzielić na forum. Podejrzewam, że Twoje otoczenie wyraża raczej tego typu stanowisko: "nie odpowiadaj hejterom, to nie ma sensu, i tak nikogo nie przekonasz". Ja jednak oznajmiam, że mnie można przekonać i czekam na jak największą ilość argumentów Pierwsza odpowiedź @roblas7 jest dla mnie satysfakcjonująca w takim zakresie w jakim zacytowany został ripostowany post. Rzeczywiście, nie wyjaśnia ona tego co najważniejsze, ale liczę, że nasz gość znajdzie jeszcze trochę na to wolnego czasu i się rozkręci w tym zakresie Bo i też uważam, że nie wszystko da się zgonić na tzw. "tajemnicę przedsiębiorstwa". Zgadzam się, iż posiadanie długów nie jest przesłanką negatywną o ile ktoś nie jest bankrutem. Bo kto z nas nie miał w życiu długu? Jeżeli coś ma nas niepokoić to informacja jaki to dług, z jakiego źrodła, w jakiej wysokości, jaki ma status, a ze względu na nierzetelność podawanej tutaj informacji wiemy tyle co nic, czyli zwykła plota. Z drugiej też strony w ostateczności zmieni się co najwyżej jeden z akcjonariuszy, tak więc skutki mało znaczące. Ciekawsza byłaby informacja o bilansie spółki, ale czy takie dane są upubliczniane przez firmę? Również rozumiem też wyjaśnienie związane z profesją panów. Z jednej strony mam niechęć do marketingowców, ale z drugiej strony jest to całkiem inna forma odpowiedzialności: promowanie nie swoich projektów a zasiadanie za ich sterami. Nawet promowanie projektów, które okazały się scamami nie musi być przesłanką wykluczającą. Wszystko zależy od tego jaką etyką posługują się panowie w swoim zawodzie. A że nie znam szczegółów to i nie ma o czym dyskutować. Nie zakładam nikomu bowiem złej woli z urzędu, choć jakieś błędy zostały wspomniane. Czy jednak błędem nie jest dalszy udział w projektach pokroju netleaders? Przecież to jest produkt istniejący dzięki marketingowi a nie produktowi. Myślę, że Expasset Patryka Krupińskiego był projektem, który dał wam największe natchnienie do stworzenia czegoś swojego, mam nadzieję, że rozstanie odbyło się również na zasadach zachowania zasad etycznych. Ale jak buduje się poczucie bezpieczeństwa? Jak budowali je panowie swoim poleconym, którzy wchodzili w promowane wcześniej projekty? Czy rzeczywiście zostały wyciągnięte odpowiednie wnioski? Bo czy właśnie w tych projektach, które upadały to tym co najbardziej kulało nie był brak transparentności? Ja się nie czuję w waszym projekcie bezpiecznie, bo niby na jakiej podstawie? Działamy na zasadzie głównie zaufania, bez odpowiednich wyliczeń, analiz, bez przedstawienia podstawowych aspektów działania waszej firmy. Jeżeli mają panowie obawy o konkurencję, to wystarczy okazać transparentność np. jednemu z przedstawicieli forum czy innemu niezależnemu serwisowi, aby zweryfikował podstawy waszej działalności i podzielił się samymi wynikami bez zdradzania szczegółowych danych. Z całym szacunkiem, ale daleko jeszcze panom do określania siebie pokornymi. To jest jedna z najtrudniejszych życiowych lekcji. Choć jak to ktoś kiedyś mówił, "podobno pokorny jest dopiero nieboszczyk" Dla mnie oznaką braku pokory jest np. stwierdzenie: "nie podoba ci się, nie inwestuj", "piramidy to są w Egipicie", "masz wątpliwości, to jesteś hejterem" itd. Może nie dosłownie, ale tego typu stwierdzenia słyszałem od niektórych "pokornych" w waszym gronie. Każda konstruktywna krytyka jest okazją do tego, aby coś wyjaśnić, aby czegoś się samemu albo kogoś nauczyć, aby coś poprawić. I po to właśnie jest np. takie forum aby taką krytyką się dzielić i to publicznie, tak aby każdy mógł sam przeczytać i wyciągnąć wnioski. Brakowało do tej pory jednak drugiej strony do dyskusji, bo krytyka bez odpowiedzi rodzi jeszcze więcej wątpliwości.
 13. Czy to co napisałeś zaprzecza jakkolwiek temu co ja napisałem? Nie wiem czemu więc podajesz swoją wiedzę a contrario do mojego postu i jeszcze jak to ująłeś "zbiorczo". To czego ciągle brakuje w Twoich wypowiedziach i artykułach to rzetelność i precyzyjność. Fajnie, że przynosisz jakąś wiedzę, której ja np. nie mam, brakuje jednak faktów podpartych odpowiednimi dowodami. Podlinkuj treść, którą panowie promowali a także prześlij dokumenty potwierdzające długi panów, wtedy możemy uznać, że to o czym piszesz jest faktem, który możemy oceniać. Z drugiej strony nie byłbym tym zdziwiony patrząc na to, w jakim gronie panowie lubią spędzać czas: Powiązanie niektórych panów z projektami FutureNet czy też Expasset nie jest jednak chyba tajemnicą. Panowie są w końcu w większości marketingowcami. Mnie jednak bardziej od tego co panowie promują interesuje jak działa cały model biznesowy IE, bo tutaj w wielu miejscach jest jeszcze pare niewiadomych.
 14. Dyskusja na temat kursu BTC

  Test ramienia trójkąta tym razem od południa: Jak puści to piątka z przodu murowana. Miejsca na ruchy coraz mniej
×