Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Egzekutor

Boss
 • Content count

  6681
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1011 Excellent

About Egzekutor

 • Rank
  Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  HyipForum
 • Zainteresowania
  Wszechstronne

Recent Profile Visitors

13398 profile views
 1. Życzenia

  Wesołych Świąt Narodzenia Pańskiego, pełnych rodzinnego ciepła i odpoczynku od codziennego zabiegania, a także pomyślnych inwestycji i spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy administracja forum oraz moderatorzy
 2. Racja, przenoszę. Przypominam jednak, że forum to nie jest monitor! Nie dbamy szczegółowo o timing.
 3. Pozorom? Nie wycofuję się z ani jednego zacytowanego słowa... To najbardziej transparentny projekt jaki widziałem w tym dziale. Pozorom to daje się zwieść ten co uważa, że każdy program, który okazuje się scamem musi być piramidą.
 4. Dyskusja na temat kursu BTC

  Podejrzewam, że tu się jednak zatrzymamy, okolice 6600: na 1h tworzy nam się pinbar, byłbym więc ostrożny z dalszym shortowaniem
 5. Niech będzie, że stary i młody. Mogą być nawet małżeństwem, whatever, nie ma to znaczenia Ale na profilach starszy do młodszego zwraca się "synuś"
 6. Czy aby na pewno? Czy plotką jest, że wspomniany Cloudtoken jeszcze niedawno przez bohatera filmu został nazwany #Gównotokenem? Jakoś w nowym filmiku nie słychać negatywnych emocji, czyżby syn upomniał się od taty o wyjaśnienie, gdyż sam musi się tłumaczyć z jego zachowań? Kasowanie filmów nie jest nową praktyką na kanale Żukiewicza. A jeśli się mylę, to może warto podać statystykę? Zresztą, wystarczy prześledzić ten temat, większość filmików nie jest aktywna. Wymówka, że chodzi o dz. gosp. jest więc mało wiarygodna. Dostrzegam raczej chwiejność emocjonalną, której skutkiem są działania psujące aktualną kampanię promocyjną syna. Osobiście nie chciałbym być "popularny" jak autor filmiku a już na pewno nie chciałbym kopiować metod, które on stosuje oby osiągnąć swoją popularność. Autor filmiku nie ma wiarygodności, dziś mówi jedno, jutro drugie, nazywa siebie super przedsiębiorcą i człowiekiem sukcesu, ale jaką drogą do tego sukcesu doszedł? Ilu poleconych straciło swoje depozyty aby autor filmiku mógł machać banknotami przed kamerą? I co najważniejsze, ile by autor filmiku zarobił bez polecania? Trudno jest więc oceniać autora filmiku jako pozytywną postać online biznesu. Z powyższych powodów akcje charytatywne traktuję raczej jako formę marketingu a nie realnej chęci pomocy komukolwiek. Efektywność metody nie zawsze usprawiedliwia samą metodę. To że np złodziej kradnie nie powoduje, że pytam się złodzieja jak doszedł do swojego sukcesu? Co do filmów młodego Żuka ok, wprowadza tutaj nową jakość, ale jeśli popatrzymy na filmy starego Żuka, to już nie wygląda to tak różowo. Bo młody Żuku, czy o takie posty Ci chodziło? Jak myślisz, kto jest ich autorem? Obiektywności nie ma więc po obu stronach. Skrytykowałeś bowiem kiedyś publicznie metody marketingowe taty? Namawianie na kredyty pod zakup dascoin? A zakładam, że się z nimi nie zgadzasz, skoro na swoich filmach stosujesz już nową jakość. Jedno słowo, które się nasuwa oceniając stosunek Ż. do osób na których zarabia to jest pogarda. I sztuczne uśmiechy nie są dziś wystarczającym makijażem aby ukryć swój stosunek do ludzi. To przypudrowanie może działać np. na osoby, które oglądają te filmiki po raz pierwszy. Trudno jednak zapomnieć o tym co się wydarzyło w przeszłości. A jakoś słowa przepraszam skierowanego do osób, które słusznie mogą mieć pretensje o wciągnięcie do "gwarantowanego" i "bezpiecznego" biznesu nigdy nie słyszałem.
 7. Program został przeniesiony do działu SCAM.
 8. korwin bzdury pisze

  Istnieje złudne myślenie, że jakby nie było 500+ to Polacy zarobili by więcej. Może oligarchowie, ale nie Polacy. Pieniądze wreszcie trafiają do obywateli a nie do grupy wybranych. Oczywiście, można by było zaplanować lepsze rozwiązania, ale lepsze jest takie jak jest teraz niż żadne. A że panstwo działa jak rura drenażowa to nie ważne ile zarobi. Cały problem rozbija się o szczelność tej rury.
 9. Program został przeniesiony do działu SCAM.
 10. Proszę trzymać się tematu. Jest osobny wątek o liderach:
 11. Dyskusja na temat kursu BTC

  rynek uznał że nie 7200 a 7300 będzie tym mocnym poziomem, teraz się pewnie trochę popniemy w góre
 12. Dyskusja na temat kursu BTC

  Wątpię, jeśli spadnie poniżej 7900 to jest bardzo silne wsparcie na 7100-7200 i tu był ustawiał duży koszyczek
 13. [SCAM] Sharktrade - 0.5-1% dziennie - www.shark-trade.com

  Program został przeniesiony do działu SCAM.
 14. [SCAM] L7trade - 1-4% dziennie z arbitrażu - l7.trade

  Program został przeniesiony do działu SCAM.
 15. [SCAM] L7trade - 1-4% dziennie z arbitrażu - l7.trade

  Ja już nie reinwestuję, ale sprawdz spam folder
×