Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Egzekutor

Boss
 • Content count

  6681
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Egzekutor

 1. FUNDUSZ BEZPIECZEŃSTWA Bizzilion Fundusz bezpieczeństwa ma na celu minimalizację ryzyka inwestorów objętych funduszem. Jego funkcjonowanie jest niezależne od administracji programu Bizzilion, co gwarantuje jego niezależność i realność oraz egzekwowalność zgromadzonych na nim środków. Jest bowiem pod pełną kontrolą zewnętrznego serwisu: money-monitor.com. Fundusz ten został na starcie zasilony kwotą $1000. Aktualny stan tego funduszu będzie wyświetlany na stronie money-monitora w tym miejscu. Fundusz będzie zasilany z reklam oraz z części prowizji od osób poleconych. ZASADY - środki funduszu są umiejscowione na prywatnym portfelu money-monitora. Będą one aktualizowane za każdym razem, gdy uzupełnione zostanie ich źródło. - ochroną funduszu są objęte osoby na 1 poziomie polecenia konta 'mmonitor'. Nasz link polecający (wyczyść ciasteczka w przeglądarce (alt+ctrl+del) przed jego użyciem). Po zarejestrowaniu konta powinieneś ujrzeć komunikat w zakładce partners: Jeśli taki komunikat się pojawia to rejestracja jest prawidłowa. - po prawidłowej rejestracji należy złożyć depozyt na plan dzienny (SPORTS BROADCASTS 2.0) i przesłać w ciągu 24h od złożenia depozytu na PW albo poprzez formularz kontaktowy następujące informacje: 1) data depozytu i kwota 2) plan inwestycyjny 3) nazwa użytkownika w programie 4) kontakt (e-mail i/lub skype) 5) portfel BTC użytkownika do ewentualnego pokrycia straty Tylko tak zarejestrowany depozyt będzie podlegał ochronie. Jeśli te dane potwierdzimy (od depozytu zostanie nam naliczona prowizja, którą skutecznie wypłacimy), to od tego momentu depozyt podlega ochronie funduszu. Każdy kolejny depozyt (ale nie z reinwestycji, tylko z zewnętrznego depozytu) również należy zgłaszać w podobny sposób, pomoże nam to w odpowiednim dokumentowaniu transakcji. Przed złożeniem depozytu sprawdź status wypłacalności programu! - Ochroną funduszu objęte są tylko te depozyty, które zostały złożone po dołączeniu do funduszu bezpieczeństwa. - Środki z funduszu zostaną uruchomione jeśli program Bizzilion uzyska status NOT PAYING w money-monitorze. Aktualny status. Środki zostaną wtedy rozdysponowane według aktualnego stanu na system płatności Bitcoin proporcjonalnie do uzyskanej straty. Osoby, które więc nie będą posiadały straty nie otrzymają pokrycia z funduszu. Zysk/stratę obliczamy odejmując od kwoty depozytu naliczenia za dni, w ciągu których program był wypłacalny (liczymy te dni, podczas których nasze wypłaty były zrealizowane). Proszę więc robić codzienne wypłaty. Nie możemy zagwarantować 100% pokrycia ewentualnej straty. Jeśli chodzi o historyczne wyniki, to poprzednie fundusze gwarancyjne objęły ochroną niemalże 100% zainwestowanego kapitału.
 2. Życzenia

  Wesołych Świąt Narodzenia Pańskiego, pełnych rodzinnego ciepła i odpoczynku od codziennego zabiegania, a także pomyślnych inwestycji i spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy administracja forum oraz moderatorzy
 3. Racja, przenoszę. Przypominam jednak, że forum to nie jest monitor! Nie dbamy szczegółowo o timing.
 4. Pozorom? Nie wycofuję się z ani jednego zacytowanego słowa... To najbardziej transparentny projekt jaki widziałem w tym dziale. Pozorom to daje się zwieść ten co uważa, że każdy program, który okazuje się scamem musi być piramidą.
 5. Stonoga nie pójdzie do więzienia, nie musi się więc nawet ukrywać. Sąd zamienił mu karę 1 roku więzienia na ... dozór elektroniczny. http://niezalezna.pl/71353-stonoga-nie-trafi-do-wiezienia-decyzja-sadu-troche-dziwi-ale-uzasadnienie-zdumiewa A oto przykład poprawnego zachowania (uwaga, wulgaryzmy): https://www.youtube.com/watch?v=aXwDdtAPkUI Takie rzeczy tylko w Polsce.
 6. Grupa prywatna Prozysk

  Celem utworzenia grupy jest niepubliczne współdziałanie i zjednoczenie inwestorów celem obrony swoich interesów i swobodnej wymiany informacji w związku z sytuacją kryzysową w Prozysk i K-CH. Do grupy dołączani są tylko inwestorzy. Nie będą więc do grupy dopuszczane osoby pracujące dla Pro-Zysk ani osoby pracujące dla konkurencji. Osoby, które chcą dołączyć do grupy a nie zostały zaproszone proszę o kontakt na PW (konieczna rejestracja konta na forum).
 7. Ze względu na utrzymujący się wysoki kurs dolara obniżamy ceny subskrypcji o połowę na czas nieokreślony Obniżka na hasło: "hyipforum rock!"
 8. Dyskusja na temat kursu BTC

  Podejrzewam, że tu się jednak zatrzymamy, okolice 6600: na 1h tworzy nam się pinbar, byłbym więc ostrożny z dalszym shortowaniem
 9. Niech będzie, że stary i młody. Mogą być nawet małżeństwem, whatever, nie ma to znaczenia Ale na profilach starszy do młodszego zwraca się "synuś"
 10. Czy aby na pewno? Czy plotką jest, że wspomniany Cloudtoken jeszcze niedawno przez bohatera filmu został nazwany #Gównotokenem? Jakoś w nowym filmiku nie słychać negatywnych emocji, czyżby syn upomniał się od taty o wyjaśnienie, gdyż sam musi się tłumaczyć z jego zachowań? Kasowanie filmów nie jest nową praktyką na kanale Żukiewicza. A jeśli się mylę, to może warto podać statystykę? Zresztą, wystarczy prześledzić ten temat, większość filmików nie jest aktywna. Wymówka, że chodzi o dz. gosp. jest więc mało wiarygodna. Dostrzegam raczej chwiejność emocjonalną, której skutkiem są działania psujące aktualną kampanię promocyjną syna. Osobiście nie chciałbym być "popularny" jak autor filmiku a już na pewno nie chciałbym kopiować metod, które on stosuje oby osiągnąć swoją popularność. Autor filmiku nie ma wiarygodności, dziś mówi jedno, jutro drugie, nazywa siebie super przedsiębiorcą i człowiekiem sukcesu, ale jaką drogą do tego sukcesu doszedł? Ilu poleconych straciło swoje depozyty aby autor filmiku mógł machać banknotami przed kamerą? I co najważniejsze, ile by autor filmiku zarobił bez polecania? Trudno jest więc oceniać autora filmiku jako pozytywną postać online biznesu. Z powyższych powodów akcje charytatywne traktuję raczej jako formę marketingu a nie realnej chęci pomocy komukolwiek. Efektywność metody nie zawsze usprawiedliwia samą metodę. To że np złodziej kradnie nie powoduje, że pytam się złodzieja jak doszedł do swojego sukcesu? Co do filmów młodego Żuka ok, wprowadza tutaj nową jakość, ale jeśli popatrzymy na filmy starego Żuka, to już nie wygląda to tak różowo. Bo młody Żuku, czy o takie posty Ci chodziło? Jak myślisz, kto jest ich autorem? Obiektywności nie ma więc po obu stronach. Skrytykowałeś bowiem kiedyś publicznie metody marketingowe taty? Namawianie na kredyty pod zakup dascoin? A zakładam, że się z nimi nie zgadzasz, skoro na swoich filmach stosujesz już nową jakość. Jedno słowo, które się nasuwa oceniając stosunek Ż. do osób na których zarabia to jest pogarda. I sztuczne uśmiechy nie są dziś wystarczającym makijażem aby ukryć swój stosunek do ludzi. To przypudrowanie może działać np. na osoby, które oglądają te filmiki po raz pierwszy. Trudno jednak zapomnieć o tym co się wydarzyło w przeszłości. A jakoś słowa przepraszam skierowanego do osób, które słusznie mogą mieć pretensje o wciągnięcie do "gwarantowanego" i "bezpiecznego" biznesu nigdy nie słyszałem.
 11. Detale: Program: Paocard Zwrot: 2.1-2.5% dziennie Wypłaty: instant Recenzja forumowa: Mój komentarz: Wiosna chyba na prawdę nadchodzi na rynek Paocard to nowy projekt, nad którym warto się bliżej pochylić bo zaskakuje na każdym kroku. Informacji jest tak dużo, że postaram się wybrać te najważniejsze w telegraficznym skrócie, a pozostałe informacje będę dodawał w kolejnych postach albo napiszemy recenzję. PaoCard to najogólniej firma zajmująca się wydawaniem kart debetowych. A bardziej szczegółowo, PAOcard to usługa bankowości prywatnej, która łączy główne kryptowaluty i waluty typu FIAT. Właścicielem oferowanych usług jest firma zarejestrowana w Hongkongu o nazwie "People Allocate One Card International Group CO., LIMITED", która działa pod patronatem Prime Credit Bank. Osoby stojące za programem: https://www.linkedin.com/in/man-fai-vito-ng https://www.linkedin.com/in/li-dongyang-383aa7180 Firma wydała już swoją aplikację mobilną dostępną w play google i wypuszcza własne karty typu multi-blockchain VISA®. Karta wspiera następujące kryptowaluty: Bitcoin Cash, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple i Dash. Karta charakteryzuje się również tym, że: zarabiamy 15% rocznie na saldzie (naliczanie miesięczne) nie wymaga weryfikacji wspiera 6 kryptowalut nie pobiera opłat za wypłatę nie ma limitu wypłat program lojalnościowy (1% od kwoty zamówienia) darmowe smsy, reset pinu czy zamknięcie karty Koszt dostarczenia karty i użycia przez pierwszy rok - $199 Wysyłka jest darmowa, darmowe jest zasilenie, darmowe wypłaty, darmowe transfery. Oprócz kart program oferuje również wsparcie firm dla płatności internetowych również poprzez aplikacje mobilne. W tej usłudze nie ma opłaty aktywacyjnej, jedynie opłata transakcyjna (2.5 - 5%). Ale przejdźmy do tego co nas najbardziej interesuje, a więc programu inwestycyjnego. Mamy 6 planów: Wejście w plan Start, Optimum i Smart to minimum $50. Pozostałe plany to już min. $5000. W planie Start naliczenia mamy dzienne (2.1%) przez 60 dni. Na czysto zarabiamy 26% od wartości depozytu. W planie Optimum nasz depozyt pracuje również 60 dni, ale mamy wyzsze naliczenia, bo 2.3%. Z tym że naliczenie jest dodawane do salda nie codziennie lecz co 5 dni. W planie Smart podobnie, plan trwa 60 dni, naliczenie jest wyższe, bo 2.4%, ale naliczenie na saldo odbywa się co 10 dni. Pozostałe 3 plany o depozycie minimum $5000 trwają 120 dni. Naliczenie na saldo w planie Expert 2.0 jest co 2 dni, w planie Expert 2.5 co 5 dni a w planie Private Banking co 10 dni. Ale same naliczenia są dzienne i wynoszą odpowiednio 2.1, 2.3 i 2.5% dziennie. Naliczenia są automatyczne w dni kalendarzowe. Wypłaty są typu instant. Depozyty możemy składać poprzez PM, Payeer, Advcash, BTC, LTC, ETH, Bitcoin Cash, Dash, Ripple. Program afiliacyjny i prowizje zależne są od obrotu struktury, podstawowe to 3-poziomowa afiliacja z prowizją: 7-3-1%. Podsumowanie: Program moim zdaniem mega, jestem po rozmowie z adminem. Program był tworzony przez 10 osób przez cały rok i ma być najlepszym programem na rynku. Ma się mocno rozwijać na rynkach całego świata. Karty to nie ściema i na prawdę można je zamówić. Całość jest pięknie opakowana i powiem szczerze, że od wielu lat nie widziałem tak dobrze przygotowanego programu. Dlatego bez wahania dołączyłem LINK DO PROGRAMU: www.paocard.com LINK DO MONEY-MONITORA: www.paocard.com
 12. Program został przeniesiony do działu SCAM.
 13. korwin bzdury pisze

  Istnieje złudne myślenie, że jakby nie było 500+ to Polacy zarobili by więcej. Może oligarchowie, ale nie Polacy. Pieniądze wreszcie trafiają do obywateli a nie do grupy wybranych. Oczywiście, można by było zaplanować lepsze rozwiązania, ale lepsze jest takie jak jest teraz niż żadne. A że panstwo działa jak rura drenażowa to nie ważne ile zarobi. Cały problem rozbija się o szczelność tej rury.
 14. Program został przeniesiony do działu SCAM.
 15. Proszę trzymać się tematu. Jest osobny wątek o liderach:
 16. Dyskusja na temat kursu BTC

  rynek uznał że nie 7200 a 7300 będzie tym mocnym poziomem, teraz się pewnie trochę popniemy w góre
 17. Dyskusja na temat kursu BTC

  Wątpię, jeśli spadnie poniżej 7900 to jest bardzo silne wsparcie na 7100-7200 i tu był ustawiał duży koszyczek
 18. [SCAM] Sharktrade - 0.5-1% dziennie - www.shark-trade.com

  Program został przeniesiony do działu SCAM.
 19. Detale: Program: Sharktrade Zwrot: 0.5-1% dziennie Wypłaty: manualne Mój komentarz: Sharktrade to bardzo zgrabnie przygotowany program, który administratorzy zaprojektowali z wielką starannością, tak aby jak najbardziej przypominał realną inwestycję. Jest na tyle dobrze przygotowany, że powinien pośmigać, szczególnie że wystartował dość niedawno. Ma wiele ciekawych cech, których opis umieścimy w szczegółowej forumowej recenzji, dlatego w temacie tylko najważniejsze informacje. Program zarejestrowany jest w USA oraz w Estonii. Dochód ma być generowany na rynku kryptowalut za pomocą trading-bota (Cryptobot), na co dowody są umieszczone w panelu użytkownika. 3 plany dostępne: 1) CRYPTO ROBOT $50-$4999 - 0.5% dziennie przez 365 dni (ROI 180%) 2) TRADING ROBOT $5000 - $9999 0.7% dziennie przez 365 dni (ROI 252%) 3) DIPLOMAT ROBOT $10,000-$100,000 - 1.0% dziennie przez 365 dni (ROI 365%) Akceptuje BTC, ETH i PM i ma również akceptować karty debetowe/kredytowe, aczkolwiek nie zauważyłem jeszcze takiej możliwości. 8 poziomów w systemie polecającym Jeśli osiągnie się obrót struktury $54800 otrzymujemy 1 BTC "w prezencie". Filmik prezentujący program: LINK DO PROGRAMU: www.shark-trade.com LINK DO MONEY-MONITORA: www.shark-trade.com
 20. [SCAM] L7trade - 1-4% dziennie z arbitrażu - l7.trade

  Program został przeniesiony do działu SCAM.
 21. Detale: Program: L7trade Zwrot: 1-4% dziennie Wypłaty: instant Mój komentarz: L7trade jest testowaną przeze mnie platformą typu P2P zarejestrowaną na Seszelach, działającą od czerwca, umożliwiającą dokonywanie transakcji arbitrażowych pomiędzy giełdami. Czym jest arbitraż na kryptowalutach? Jest to jednoczesne zawieranie transakcji zakupu/sprzedaży danej kryptowaluty na 2 różnych giełdach wykorzystujące różnice cenowe. Różnice te bywają na tyle znaczne (kilka procent), że wychodzimy na minimalny plus. W teorii jest to transakcja pozbawiona ryzyka, choć w praktyce bywa już z tym różnie. I7Trade ma umożliwiać nam zawieranie tego typu transakcji dzięki współpracującym z platformą agentom. Platforma wspiera 38 giełd a system stworzony został tak, że cała procedura jest stosunkowo przejrzysta i prosta: 1. Rejestracja - otwieramy stronę platformy i rejestrujemy się podając e-mail, login i hasło. Platforma przetłumaczona jest na j. polski co ułatwia nam nawigację. Po zarejestrowaniu się podajemy kod aktywacyjny, który przesyłany jest na nasz e-mail. Na platformie nie podajemy danych osobowych. Weryfikacja jest konieczna jeśli chcemy dokonywać większych obrotów. Po aktywowaniu konta logujemy się na platformę. 2. Zasilenie. Przechodzimy do zakładki portfel/portmonetka. Wybieramy jedną z kryptowalut do zasilenia: BTC, BCH, LTC, ETH, DASH, ZEC, XLM, BSV, BTG, XRP i wybieramy opcję "doładować". Przy wyborze wysokości kwoty warto wziąć pod uwagę limity dla transakcji dla niezweryfikowanych kont: Jeżeli ktoś na niezweryfikowanym koncie chciałby zawierać więcej transakcji niż wynosi limit, to powinien zasilić kilka kryptowalut. 3. Arbitraż. Po zasileniu platformy przechodzimy do okienka Przetarg-Cykl. Wybieramy kryptowalutę i obserwujemy statystykę najwyższej i najniższej oferty dla danej kryptowaluty (Top bid i Lowest ask). Następnie wyszukujemy te wartości pośród dostępnych giełd z prawej strony i zaznaczamy 2 giełdy, z najwyższym top bid i najniższym lowest ask (wg tego co pokazuje statystyka) oraz podajemy kwotę (możemy kliknąć w max.) i klikamy przycisk "przejdz do sporządzenia zamówienia". Pojawia się okienko z estymatem, czyli szacunkowym obliczeniem całej transakcji: Potwierdzamy wymianę i platforma w sposób automatyczny przetwarza cały proces. Szacunek ten może się różnić od wartości końcowej ze względu na zmienność rynku. Daną transakcję i jej status realizacji obserwujemy w tabeli "Arbitraż": 1 cykl transakcyjny trwa około 3.5-4 godzin. W ciągu 1 dnia możemy więc wykonać około 4 transakcji. Moja pierwsza transakcja przyniosła zysk 1.17%. Możemy również ustawić wykonywanie transakcji w sposób automatyczny (do 10 transakcji). Niektóre transakcje mogą być cofnięte, np z powodu zbyt nagłego ruchu ceny: Oprócz arbitrażu na platformie możemy też dokonywać klasycznej wymiany krypto-krypto. Wypłat jeszcze nie testowałem, ale mam info, że projekt jest wypłacalny. Po sfinalizowaniu transakcji możemy w trybie instant wypłacić zysk lub całość kwoty (biorąc również pod uwagę min. do wypłaty - (np. 0.002 BTC, 0.1 ETH). 4. Strategia. Mój cel to przetworzenie testowej wypłaty, zdublowanie depozytu za pomocą compounding, wypłata depozytu inicjującego a potem realizacja samych zysków Przykład całkowitego rozliczenia transakcji, po odliczeniu fee platformy, agentów i prowizji afiliacyjnej: LINK DO PROGRAMU: www.l7.trade LINK DO MONEY-MONITORA: www.l7.trade
 22. [SCAM] L7trade - 1-4% dziennie z arbitrażu - l7.trade

  Ja już nie reinwestuję, ale sprawdz spam folder
 23. [SCAM] L7trade - 1-4% dziennie z arbitrażu - l7.trade

  Strategia zadziała perfekcyjnie, depozyt zdublowany, całość wypłacona bezproblemowo.
×