Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
dolek6

Forumowicz
 • Content count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About dolek6

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

154 profile views
 1. Zakończony plan after, plus w międzyczasie wypłaty w dni robocze z planu flat. Wszystko śmiga.
 2. U mnie dwie pierwsze wypłaty na portfelu, póki co bez zastrzeżeń, czas wypłaty to około 10-12 godz.
 3. Chyba sieć zapchana bo mi od wczorajszego południa wisi transakcja wysłana całkiem gdzie indziej więc raczej nie ma póki co pobudek by doszukiwać się problemów w bizzilionie.
 4. Mi przed chwilą właśnie doszła wypłata zlecona 17.05 około godz 23. Czyżby jakaś zadyszka? Chyba, że to przez większą ilość użytkowników wypłaty się przeciągają.
 5. Zanim pojawi się batch, masz tylko withdrawal request. U mnie na przykład wypłata z 16.05 wisi tak od wczoraj od 4:15 rano. edit: już jest
 6. potrojenie konta mt4 w rok komentarze

  Będzie można kupić od Ciebie bota? Abonament na niego? Wyniki na prawdę są imponujące tylko pogratulować!
 7. Gdybym chciał otworzyć konto z darmowym 30 dniowym dostępem do serwisu, to jeżeli wybrał brokera optiontime musiałbym zasilić je depozytem w dolarach czy mogą to być złotówki? Przy okazji widzę, że piątki nieciekawe, było kilka czerwonych opcji z 5 6 pod rząd.
 8. A screen z zeszłego tygodnia by się znalazł? Albo od początku lutego?
 9. To byłby pierwszy mój ponziak, będzie dobry na początek przygody z inwestycjami tego typu? Wiem, że nie będzie trwał wiecznie chciałbym wejść niewielką kwotą ok. 60$.
 10. Kupie 60$ PM

  Hej, kupie 60 $ na Perfect Money najlepiej od użytkownika z dużym stażem na forum. Przelewam z konta bankowego ING po zrobieniu wysyłam na mail potwierdzenie. Oferty na PW.
 11. [!] Betwinfx - Betwinfx.com

  Natknął się ktoś może w sieci o platformy o takim samym skrypcie jaki jest na betwinfx lub 67option? Ogólnie szukam platformy pod granie 60 sec. Musi być szybka bez zwiech bdswissy itp odpadają, ponieważ przyjmowanie opcji trwa na nich zbyt długo.
 12. OptionTime - optiontime.com

  Jak pierwsze wrażenia? Może ktoś z już zarejestrowanych osób może napisać kilka słów?
 13. Faktycznie niezły pomysł z tym zamykaniem, taki "scalping" nam się tworzy Z odpowiednio dobranym depozytem można by to fajnie wykorzystać. Otwieramy opcję z jakimś długim czasem wygaśnięcia i jak tylko jesteśmy na plus to zamykamy z zyskiem nie czekając na zakończenie tak jak to pokazałeś na przykładzie. Muszę się temu przyjrzeć.
 14. Option Trade - optiontrade.com

  Standardowo skan dowodu osobistego oraz dokument potwierdzający adres zamieszkania czyli skan jakiegoś rachunku/faktury.
 15. Podatek

  Np. stąd? http://banking-magazine.pl/2013/05/10/przelewy-na-duze-kwoty-a-kontrola-urzedu-skarbowego/
×