Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
dolek6

Forumowicz
 • Content count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About dolek6

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

101 profile views
 1. Gdybym chciał otworzyć konto z darmowym 30 dniowym dostępem do serwisu, to jeżeli wybrał brokera optiontime musiałbym zasilić je depozytem w dolarach czy mogą to być złotówki? Przy okazji widzę, że piątki nieciekawe, było kilka czerwonych opcji z 5 6 pod rząd.
 2. A screen z zeszłego tygodnia by się znalazł? Albo od początku lutego?
 3. To byłby pierwszy mój ponziak, będzie dobry na początek przygody z inwestycjami tego typu? Wiem, że nie będzie trwał wiecznie chciałbym wejść niewielką kwotą ok. 60$.
 4. Kupie 60$ PM

  Hej, kupie 60 $ na Perfect Money najlepiej od użytkownika z dużym stażem na forum. Przelewam z konta bankowego ING po zrobieniu wysyłam na mail potwierdzenie. Oferty na PW.
 5. [!] Betwinfx - Betwinfx.com

  Natknął się ktoś może w sieci o platformy o takim samym skrypcie jaki jest na betwinfx lub 67option? Ogólnie szukam platformy pod granie 60 sec. Musi być szybka bez zwiech bdswissy itp odpadają, ponieważ przyjmowanie opcji trwa na nich zbyt długo.
 6. OptionTime - optiontime.com

  Jak pierwsze wrażenia? Może ktoś z już zarejestrowanych osób może napisać kilka słów?
 7. Faktycznie niezły pomysł z tym zamykaniem, taki "scalping" nam się tworzy Z odpowiednio dobranym depozytem można by to fajnie wykorzystać. Otwieramy opcję z jakimś długim czasem wygaśnięcia i jak tylko jesteśmy na plus to zamykamy z zyskiem nie czekając na zakończenie tak jak to pokazałeś na przykładzie. Muszę się temu przyjrzeć.
 8. Option Trade - optiontrade.com

  Standardowo skan dowodu osobistego oraz dokument potwierdzający adres zamieszkania czyli skan jakiegoś rachunku/faktury.
 9. Podatek

  Np. stąd? http://banking-magazine.pl/2013/05/10/przelewy-na-duze-kwoty-a-kontrola-urzedu-skarbowego/
 10. To po co podpinales konto demo, skoro mogles podpiac od razu konto realne i te same sygnaly bys mial.
 11. VipTypy

  Marnie :/ Serbia - Kuba (pierwsza połowa 42:39) -------------------- typ zwycięstwo kuby w pierwszej połowie Atl. Madrit - Juventus 1:0 ------------------ typ ponad 1,5 gole Anderlecht - Borussia Dortmunt 0:3 +++++++++++++ FC Basel - Liverpool 1:0 ------------------ typ ponad 2,5 gole
 12. VipTypy

 13. VipTypy

  No własnie nie bardzo: 1:0 http://www.meczyki.pl/skroty/39845/stoke_city_newcastle_united_10.html W sumie poprzedni typ też nie: 1:1 http://www.meczyki.pl/skroty/39813/real_sociedad_valencia_11.html A obydwa były powyżej 2,5 bramki.
 14. VipTypy

  jednak nie lubię powyższego posta
 15. Heh większość problemów zwalają na ciasteczka przeglądarki itd... dziwne że to nie odosobnione przypadki...
×