Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
maslanka80

Stażysta
  • Content count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by maslanka80

  1. W jakie programy obecnie inwestujecie?

    Ja ostatnio przewaga krypto waluty głównie BTC i DOGE 1.Ore-mine - invest 0,5BTC(kupione za około 380zł) - Co 8 godzin dostaję 109617 Satoshi około 93gr. - miesięcznie około 70-90zł zależy od kursu BTC. 50% już mam zwrotu i zamierzam dokupić kolejny UPRGADE 0,4BTC jak ostatnio poczekam na recesję i ostre spadki 2.Btc-i24 - dopiero zaczynam więc skromnie 0,01BTC i dostaję 0,08% co godzinę , kumulowane profity zamierzam reinwestować w pakietach po 0,001BTC ponieważ nie ma limitów do inwestowania i wypłat. Można nawet 1 Satoshi zainwestować
  2. Witam wszystkich, Zarejestrowany na forum jużÄ› jestem od dawna, jednak moja aktywność ograniczała się tylko do przeczytania kilkunastu tematów o ogólnech zasadach ponzii hyip itp. Wraz z pojawieniem się bitcoina i jego mozliwościami inwestowania mam zamiar głębiej obadać jego możliwości.
×