Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
r00ts

Forumowicz
 • Content count

  1239
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

241 Excellent

About r00ts

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Rzeczpospolita Polska
 • Zainteresowania
  Dendrologia

Recent Profile Visitors

4080 profile views
 1. Coinroom - dyskusja ogólna

  Dla zainteresowanych https://bithub.pl/wiadomosci/coinroom-dalej-milczy-czy-polska-gielda-okradnie-swoich-klientow/ Panie Coinroom, poczytaj sobie Pan w wolnej chwili.
 2. Coinroom - dyskusja ogólna

  No i co Panie Coinroom, 12 godzin temu opłotkami żeś przemknął i ani me ani be ? A taki aktywny był w wątku i nagle nic do napisania nie miał...
 3. Coinroom - dyskusja ogólna

  W jakim terminie można spodziewać się realizacji wypłaty kryptowalut ? 24 godziny od zlecenia minęły i cisza ...
 4. clixsense zarabiaj na ogladaniu reklam clixsense.com

  Idą regulaminowo do 5 dni. Do wypłat powrócił Tango Card, oczywiście bez prowizji :).
 5. Panowie z IE mają oczywiście rację odnośnie opłacalności wydobywania kryptowalut. Nastąpił taki okres że należy pilnie obserwować branżę i elastycznie reagować na zmiany w trendach. Są miesiące że realnie można zarobić dobre pieniądze. Ale to wiąże się z obserwacją rynku i elastycznego przełączania sprzętu na inne algorytmy wydobywania. Uważam że Panowie z IE liczyli na łatwy grosz, zebrali kasę od użytkowników, ponoć włączyli sprzęt na ETH oraz najedzeni i napici z zadowoleniem udawali się na inspekcję ponoć istniejącej kopalni. I jest to co jest :).
 6. MinerGate - https://minergate.com/

  Oczywiście że tak. Dodatkowo wezmą sobie 10-15% Twojej mocy dla siebie :). Taki to program.
 7. Daj spokój z tą przychylnością w tym konkretnym przypadku, "wszyscy wszystko wiedzieli", że zacytuję klasyka i znawcę tematu prof. Belkę, gdy już będzie po wszystkim czyli po firmie niby z tego kraju zarośniętego trawą :). Znacznie bardziej. Choć wiedziałem że i tak koniec nastąpi. Odnośnie inwestycji zarejestrowanych w Belize mam złe doświadczenia. Ale Ty zapewne masz dużo szerszą wiedzę statystyczną ile takich firm z Belize zaistniałych tu na forum lub na money-monitor nie wylądowało w folderze SCAM :). Ja obstawiam że 100% jest w tym akurat dziale.
 8. Natomiast zapewnia brak odpowiedzialności za losy ich przedsięwzięcia. Po co instalować sobie taki bezpiecznik ? Bo wiedzą że i tak skończą jako scam ?
 9. Daniel Jones, znany programista funkcjonujący w branży kryptowalutowej, przeprowadził transakcję w kryptowalucie Burst wykorzystując do tego sprzęt zasilany energią słoneczną i radio. Informacja o tym znalazła się min. w CNN, Cointelegraph, The NextWeb, The Cryptograph. Dla zainteresowanych i chcących zgłębić temat: https://medium.com/@nixops_56291/proof-of-life-resurrecting-technology-653167c5763a
 10. PrimeCoin - co i jak ?

  GTX 1080i wydobywa około 1,4 XPM dziennie
 11. Weryfikacja przeszła po 4 próbie. Zdjęcia muszą być bardzo dobrej jakości. Proponuję nie korzystać z kamerki podczas weryfikacji profilu tylko wykonać je wcześniej aparatem i przesłać. W ten sposób doszła do skutku w parę minut.
 12. Gdyby tak było to jedną nvidią 1080 można byłoby kręcić ponad 500 usd dziennie. Podałeś cenę zakupu tych 4 Mh :).
 13. Kopię Zcash

 14. Zawsze to będzie wyłącznie Twój wybór. Zważ tylko na to czy Pan banan byłby tak skory do zwrotów gdyby btc był tyle wart co podczas startu tej zbiórki lub choćby nawet tylko troszkę więcej. Zresztą formuła zwrotu jest przede wszystkim korzystna dla niego :). Ale chwała sytuacji jaka wystąpiła na btc no i jemu, że jednak zdecydował się dobrym ludziom oddać pieniądze.
×