Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
r00ts

Forumowicz
 • Content count

  1242
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

241 Excellent

About r00ts

 • Rank
  Weteran

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Rzeczpospolita Polska
 • Zainteresowania
  Dendrologia

Recent Profile Visitors

4343 profile views
 1. Sadysta policjant zabił psa

  Bo to takie upadłe forum gdzie się już obecnie [wulgaryzmy] o czym tylko można.
 2. W Meksyku sami wymierzają sprawiedliwość: https://bitcoin.pl/onecoin-morderstwo/
 3. Coinroom - dyskusja ogólna

  Dla zainteresowanych https://bithub.pl/wiadomosci/coinroom-dalej-milczy-czy-polska-gielda-okradnie-swoich-klientow/ Panie Coinroom, poczytaj sobie Pan w wolnej chwili.
 4. Coinroom - dyskusja ogólna

  No i co Panie Coinroom, 12 godzin temu opłotkami żeś przemknął i ani me ani be ? A taki aktywny był w wątku i nagle nic do napisania nie miał...
 5. Coinroom - dyskusja ogólna

  W jakim terminie można spodziewać się realizacji wypłaty kryptowalut ? 24 godziny od zlecenia minęły i cisza ...
 6. clixsense zarabiaj na ogladaniu reklam clixsense.com

  Idą regulaminowo do 5 dni. Do wypłat powrócił Tango Card, oczywiście bez prowizji :).
 7. Panowie z IE mają oczywiście rację odnośnie opłacalności wydobywania kryptowalut. Nastąpił taki okres że należy pilnie obserwować branżę i elastycznie reagować na zmiany w trendach. Są miesiące że realnie można zarobić dobre pieniądze. Ale to wiąże się z obserwacją rynku i elastycznego przełączania sprzętu na inne algorytmy wydobywania. Uważam że Panowie z IE liczyli na łatwy grosz, zebrali kasę od użytkowników, ponoć włączyli sprzęt na ETH oraz najedzeni i napici z zadowoleniem udawali się na inspekcję ponoć istniejącej kopalni. I jest to co jest :).
 8. MinerGate - https://minergate.com/

  Oczywiście że tak. Dodatkowo wezmą sobie 10-15% Twojej mocy dla siebie :). Taki to program.
 9. Daj spokój z tą przychylnością w tym konkretnym przypadku, "wszyscy wszystko wiedzieli", że zacytuję klasyka i znawcę tematu prof. Belkę, gdy już będzie po wszystkim czyli po firmie niby z tego kraju zarośniętego trawą :). Znacznie bardziej. Choć wiedziałem że i tak koniec nastąpi. Odnośnie inwestycji zarejestrowanych w Belize mam złe doświadczenia. Ale Ty zapewne masz dużo szerszą wiedzę statystyczną ile takich firm z Belize zaistniałych tu na forum lub na money-monitor nie wylądowało w folderze SCAM :). Ja obstawiam że 100% jest w tym akurat dziale.
 10. Natomiast zapewnia brak odpowiedzialności za losy ich przedsięwzięcia. Po co instalować sobie taki bezpiecznik ? Bo wiedzą że i tak skończą jako scam ?
 11. Daniel Jones, znany programista funkcjonujący w branży kryptowalutowej, przeprowadził transakcję w kryptowalucie Burst wykorzystując do tego sprzęt zasilany energią słoneczną i radio. Informacja o tym znalazła się min. w CNN, Cointelegraph, The NextWeb, The Cryptograph. Dla zainteresowanych i chcących zgłębić temat: https://medium.com/@nixops_56291/proof-of-life-resurrecting-technology-653167c5763a
×