Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
aus-posen

Forumowicz
 • Content count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-3 Poor

About aus-posen

 • Rank
  Inwestor
 1. Zadałem kilka innych pytań tam gdzie pytałem o złożenie KRS + prośbę o statusie dochodzenia w prokuraturze okręgowej w Szczecinie + potwierdzenie/zaprzeczenie czy banki zaczęły wypowiadać umowy CiO.
 2. Jakbym był inwestorem, to takie pytania byłyby poniewczasie. Natomiast jako potencjalnego inwestora takie rzeczy powinny interesować. Ale jak widać Pani Barus udaje, ze pytan nie ma, albo sama zaczyna je zadawac. Komedia,
 3. Czy można uzyskać informację odnośnie powyższych zapewnień? Czy to celowe wprowadzenie w błąd czy też barus miała takie informacje "z centrali" i takie też przekazała na forum.
 4. Dlatego teraz jestem ostrożniejszy i nie zamierzam nikogo zbyt wcześnie chwalić. Szczególnie jeśli mam do czynienia z firmą, która nie dopełnia podstawowych obowiązków informacyjnych nakazanych prawem. Kiedyś Amber Gold też się znakomicie rozwijał... PS. Znakomita strategia na to, żeby rozwiać wątpliwości. Udawać, że nikt nie zadaje trudnych pytań. Brawo barus. Wszyscy doradcy CiO są takimi fachowacami, jak trzeba odpowiedzieć na kilka prostych, aczkolwiek kluczowych pytań? Opowiadanie o ofertach CiO szło jednak jakoś lepiej... :D
 5. barus, autoryzowany przedstawicielu CiO, proszę o informację jak wyglada sprawa postępowania przeciwko CiO, ktore prowadzi szczecinska prokuratura okręgowa. czy klienci sa o tym fakcie informowani, jak o potencjalnym ryzyku (mowilas, ze informujesz klientow o roznych ryzykach)?
 6. Za to naganiacze cały czas pełnią wartę i pilnują, żeby za dużo złego nie napisać, albo nie zadawać zbyt dociekliwych pytań. No chyba, że pytanie bedzie dotyczyło oferty wakacyjnej.
 7. Nadal nie usłyszałem wprost od autoryzowanego przedstawiciela CiO odpowiedzi na kilka banalnych pytań... Jeśli to prawda, że banki wypowiedziały umowy, tzn. że mamy do czynienia z fałszerstwem tzw. potwierdzeń przelewów. PS. Tylko dobrze mówi się o zmarłym. Nie za bardzo spieszycie się z tym pogrzebem? Specyficzna to dyskusja, gdy można tutaj pisać o CiO tylko w superlatywach. A jak już coś jest nie halo, to nadal trzeba zachować spokój.
 8. To my jesteśmy od zadawania pytań, a Ty od odpowiadania. Tak chętnie ostatnie miesiące przedstawiałaś ofertę CiO, a teraz bawisz się w jakąś ciuciubabkę. 1. Dopełnili obowiązek złożenia sprawozdania do KRS? 2. Dlaczego informacja o tym fakcie nie jest dostępna w powszechnie dostępnych bazach KRS? 3. Dlaczego nie ma na WWW informacji o wpisie do KRS, sądzie rejestrowym, numerze w Rejestrze? 4. Dlaczego nie ma na WWW informacji o kapitale zakładowym i informacji czy został opłacony w całości? 5. Dlaczego w opisie oferty nie ma jakichkolwiek wzmianek o tym, że firma może się wyłożyć, jak "kontrahent" nie zapłaci (mamy miejsce z utrata płynności spółki, bo nie jest ona w stanie regulować swoich zobowiązań)?
 9. Ojej, ale się przestraszyłem! KNF też musi już się bać, bo złożyło przecież doniesienie do prokuratury na CiO (informacja za dzisiejszą prasą). Natomiast tak jak to było wcześniej, biorę za swoje słowa pełną odpowiedzialność i bardzo chętnie przystanę na pozew ze strony CiO. Powtarzam jeszcze raz: CiO złamało prawo, bo nie wypełnili swoich obowiązków jako spółka kapitałowa. PS. Zamiast życzliwego "nie chcę was straszyć" zachęcam do zapoznania się z KSH i obowiązkami informacyjnymi spółek kapitałowych. CiO podpada po parę paragrafów z automatu.
 10. co chce osiagnac? odpowiedzi na konkretnie zadane pytania. skoro ktoś unika odpowiedzi, jednoczesnie pieknie sie wczesniej sie produkujac i reklamujac pozyczki dla cio, to teraz oczekuje takiej samej aktywnosci pracownika cio w kontekscie wyjasnienia braku przejrzystosci i lamania prawa przez ta spolke.
 11. Za rok 2011 raport powinien być złożony w KRS najpóźniej do 30 czerwca 2012. Co mówisz Klientowi jeśli wolno wiedzieć? Jakie jest ryzyko, jak go określa CiO? Widzę, że koniec końców, to w razie czego Klient jest winien sam sobie tak???
 12. jak zadawałem pytania, punktowałem wątplwości i chciałem rozmawiać o konkretach, to dostałem ostrzeżenia i krzyczano, że trolluje. teraz wy przestańcie trollować pisząc wciąż o tym samym.
×