Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
plamster

Forumowicz
 • Content count

  137
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About plamster

 • Rank
  Aktywny inwestor
 • Birthday 09/12/1990

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://www.pumpmycoin.com

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  KATOWICE

Recent Profile Visitors

744 profile views
 1. Że jak chcesz uzyskać pomoc to musisz sam coś od siebie dać ?
 2. Rozliczenie podatkowe kryptowalut i bitcoin

  Czyli gdy obrót kryptowalutami nie był związany z działanością gospodarczą to nie płace VAT lecz zwykły PIT ? Dopiero po zamianie na FIAT? Bo nawiązuje tutaj do tej informacji : https://www.mf.gov.pl/ministerstwo-finansow/wiadomosci/aktualnosci/ministerstwo-finansow2/-/asset_publisher/M1vU/content/skutki-podatkowe-obrotu-kryptowalutami-w-pit-vat-i-pcc?redirect=https%3A%2F%2Fwww.mf.gov.pl%2Fministerstwo-finansow%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_NsX0%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3D_118_INSTANCE_9Jwz__column-1%26p_p_col_count%3D1#p_p_id_101_INSTANCE_M1vU_
 3. Rozliczenie podatkowe kryptowalut i bitcoin

  A co w sytuacji gdy ktoś nabył kryptowaluty ale poza zakresem działalności gospodarczej? Jak rozumiem nie musi płacić VAT'u ale jest zobowiązany zaliczenia tego do PIt tak ?
 4. Zaskoczyło mnie to że ktokolwiek próbuje stawiać RS bo myślałem że to już przeszłość. Ciekawe jak pójdzie próba reaktywacji tych biznesów więc obserwuje może nawet spróbuje od tak sobie.
 5. @lilikops trafiłeś w samo sedno jeśli chodzi o szeroko pojęte zarabianie w internecie. Ja bym dodał jeszcze to że więcej czasu,energii oraz spokoju marnują właśnie na zarabianie w necie niż mogli by to zrobić pracując normalnie w jakiejś firmie lub prowadząc swoją działalność gospodarczą. Tylko że duża część osób chce narzeka na prace na wstydliwym "etacie" ponieważ ich wynagrodzenie nie jest zbyt duże a wynika to po prostu z tego że jednak trzeba mieć jakieś sensowne wykształcenie i być po prostu specjalistą czy to się im podoba czy nie. Nie mówię tutaj o działalności gospodarczej gdzie może się okazać że wystarczy " łeb na karku". Dlatego wole zarabiać mniej ale co miesiąc mieć gwarancje że otrzymam jakiekolwiek wynagrodzenie albo mieć pewność że prowadząc swoją DG będę miał grupę stałych klientów Dzięki za uwagę.
 6. Cześć. Możecie mi powiedzieć czy koniecznie musze weryfikować swoje konto żeby robić wpłaty i wypłaty małych kwot ?
 7. Mam pytanie. Osobiście liczysz na kupienie sporej ilości tych coinów żeby potem je sprzedać czy skupiasz się na tych udziałach z kopania ? co może mieć większy sens?
 8. Cześć. Może ktoś napisać jak dużo zbieracie z tego kranika sathosi dziennie ?
 9. Najlepszy Hyip Monitor

  Dzięki za odpowiedź. Nasuwają mi się tylko trzy pytania: 1) W takim razie o ocenie monitora może świadczyć to ile wydaje na inwestycje? Pytam bo znalazłem taki który w okresie całej swojej działalności zainwestował ( tak podają i dopóki ktoś doiadczony mi nie powie to mam wątpliwości )4811165 $ a wczoraj na przykład 11534$. 2) Możesz wytłumaczyć obszerniej co oznacza że nie zamieszcza programów jak leci ? To znaczy np z tygodniowym opóźnieniem w dodatku z wykupioną reklamą ? 3)Czyli jeżeli monitor "mówi" że program płąci od 711 dni ( taki znalazłem na dość dobrym innymmonitorze hyipów) to nic w zasadzie nie znaczy ?
 10. Najlepszy Hyip Monitor

  Witam! W internecie da się znaleźć wiele monitorów hyip ale zastanawia mnie jedno: Czy znacie może jakiś monitor który jest wyznacznikiem pewności i jakości hyipów (wiem że w tym świecie to sie wyklucza ale jednak...)itp. taki według którego najczęściej kierują się inni? Chodzi mi ogólnie o profesjonalizm ludzi którzy takim moinitorem administrują. [---] Z góry dzięki
 11. A wiecie może jakie są prognozy ewentualnego wzrostu tych stóp ? Znalazłem że mogą być wzrosty i tylko tyle.
 12. Koniec talkgold.com i moneymakergroup.com

  Serio martwe ? Codziennie chyba z 20 nowych hyipów było
 13. Witam, Mam dwa pytania. 1) Co w sytuacji gdy stopy lombadowe będą zmniejszone? są jakieś sposoby aby pomimo obniżki stóp zachować średni przychód na poziomie tych 24% ? 2) Jakie są waszym zdaniem perspektywy co do stopy lombardowej? Czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się ich podwyżki ?
 14. Mam takie pytanie. Admin mówił żeby po zmianie hasła ustawić procesor do wypłat. Jeżeli ustawie teraz portfel BTC to czy mozna to będzie zmienić w prszyłości czy już nie?(np na Payza) To że to będzie BitBay ma jakieś znaczenie jako portfel do wypłat ? ( nigdy wcześniej nie używałem Bitabay więc nie wiem... )
 15. Tak samo u mnie było. Nie dostałem maila i wystarczyło wysłać wiadomość do admina o nowe hasło wraz ze swoim ID i wszytsko działa bez problemu. Jak na razie wiadomo że WWE 2.0 ma być w tym miesiącu ale nie wiadomo jaki dzień dokładnie.
×