Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Navy

Forumowicz
 • Content count

  673
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Excellent

About Navy

 • Rank
  Zawodowy inwestor
 • Birthday February 22

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  50°N 20°E

Recent Profile Visitors

2404 profile views
 1. Dziękuję za wymiany w międzyczasie. Obecna oferta: - Kupię BTC - Sprzedam BTC - Kupię/Sprzedam każdą inną liczącą się kryptowalutę w większej ilości.
 2. Program został przeniesiony do działu SCAM.
 3. Obecna oferta: - Kupię BTC - Sprzedam BTC - Kupię/Sprzedam każdą inną liczącą się kryptowalutę w większej ilości.
 4. Przepraszam

  Kongres Nowej Prawicy, JKM zawsze masakruje lewaków Bardzo profesjonalne zachowanie @pepperoniss, gratulacje.
 5. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 6. [SCAM] StrefaKlikow.com

  @slawek107, proszę usunąć z sygnatury słowa 'bez przyczyny'. Dostałeś jasną informację (przyczynę), które z Twoich wypowiedzi administratorzy projektu uznali za łamiące regulamin. Wszelkie 'reklamacje' związane z zawieszeniem konta proszę załatwiać z tymi osobami, a nie na forum publicznym. @magdalenek, jako prowadząca wątek i odpowiedzialna za projekt, trzymaj nerwy na wodzy - pamiętaj, że każda, nawet drobna uszczypliwość z Twojej strony może być odebrana przez użytkowników, jako brak profesjonalizmu i tym samym źle rzutować na całokształt strefy klików. Za tym postem kończy się off-topic, albo ostrzeżenia posypią się bez litości
 7. Program został przeniesiony do działu SCAM.
 8. Oferta bez zmian: - Kupię BTC - Kupię $Payza (nie mniej, niż równowartość 500PLN) - Sprzedam BTC - Sprzedam DOGE - Kupię/Sprzedam każdą inną liczącą się kryptowalutę.
 9. Dziękuję za wymiany w międzyczasie. Oferta bez zmian: - Kupię BTC - Kupię $Payza (nie mniej, niż równowartość 500PLN) - Sprzedam BTC - Sprzedam DOGE - Kupię/Sprzedam każdą inną liczącą się kryptowalutę.
 10. Musisz spojrzeć na taryfę opłat i prowizji dla każdego banku i konta, które oferują. Te dokumenty są zazwyczaj ogólnodostępne. Ewentualnie zawsze można zadzwonić na infolinię i poprosić o dobór odpowiedniego dla Twoich potrzeb produktu. Przelew dolarowy na zwykłe konto (saldo PLN) zostanie przewalutowany po dość niekorzystnym kursie (utną 3-5%), a następnie będzie widoczny po prostu w złotówkach. Inaczej sprawa ma się z kontami, dla których walutą rozliczeniową jest dolar. Wtedy nie ma przewalutowania i saldo jest po prostu w dolarach. Zazwyczaj taki rachunek jest niestety płatny i tak samo obsługa przelewów pewnie nie będzie darmowa. Sam chyba bym podzwonił i wypytał konsultantów co mogą zaproponować, a potem skalkulować co się najbardziej opłaca - proste Niewykluczone, że prowadzenie rachunku będzie droższe, niż prowizje za przelewy w obcej walucie i w efekcie bardziej będzie się opłacało pozwolić bankowi się trochę okraść na przewalutowaniu. Dodatkowo warto pamiętać, że można korzystać z serwisów typu cinkciarz, dzięki którym wymieniasz walutę online z innymi osobami, więc nie tracisz na przewalutowaniu - niestety z tego rozwiązania nie miałem jeszcze okazji korzystać, także wiele nie powiem na ten temat.
 11. Obecna oferta: - Kupię BTC - Kupię $Payza (nie mniej, niż równowartość 500PLN) - Sprzedam BTC - Sprzedam DOGE - Kupię/Sprzedam każdą inną liczącą się kryptowalutę. Dziękuję za wszystkie wymiany w międzyczasie.
 12. Tych PLNcoinów, to były już ze 4 różne. Nie napalałbym się zbytnio
 13. Obecna oferta: - Kupię BTC - Kupię $Payza (nie mniej, niż równowartość 500PLN) - Sprzedam BTC - Sprzedam DOGE - Kupię/Sprzedam każdą inną liczącą się kryptowalutę. Dziękuję za wszystkie wymiany w międzyczasie.
 14. Program został przeniesiony do działu SCAM.
 15. Program został przeniesiony do działu SCAM.
×