Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Cashandra

Forumowicz
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Cashandra

 1. Ethereum wygryzie Bitcoina jak pchły kota Takie są fakty, o tym mówią liczby, statystyki, pieniądze, wykresy, tak będzie czy tego chcesz czy nie. Oczywiście Bitcoin będzie cały czas czołową kryptowalutą, ale nie zapominajmy o tym, że jest to pierwszy projekt na tym rynku, stworzony raczej w ramach testu niż z poważną inicjatywą. Wiele innych kryptowalut ma bardziej stabilny, szybszy, przejrzysty system. Liczb, wykresów, cyferek nie oszukasz, nie bez powodu MATEMATYKA NAZYWA JEST KRÓLOWĄ NAUK. - czy Tobie to się podoba czy też nie. Bitcoin w 2017 roku stracił kapitalizację połowy rynku kryptowalut (a ta pozycja aktualnego lidera będzie tylko stopniowo malała w tempie przyśpieszającym - tak zwany efekt kuli śniegowej) na rzecz innych alltcoinów w tym przede wszystkim Ethereum.
 2. Witam! Zapraszam do głosowania w ankiecie na temat spekulacji upadku programu Traffic Monsoon. Jak długo jeszcze to wszystko potrwa? Już rok temu niektórzy wróżyli "śmierć" programu w ciągu kliku najbliższych tygodni, jak widzimy mocno się mylili. "TM" działa już ponad dobry rok. Solidna argumentacja na temat końca w postach bardzo mile widziana. Argument #1: - Strona nie rośnie już w rankingu Alexa, a nawet delikatnie spada. Argument #2: - Traffic Monsoon już trochę istnieje, dlatego koniec może zbliżać się wielkimi krokami. Do tego ani razu nie widziałem reklamy jakiejś korporacji typu Tesco czy BMW o których była mowa na konferencjach z "Karolem". Argument #3: - Ciągłe problemy z logowaniem i ogólnie ze stroną. Ja daję maksymalnie pół roku. *Jako twórca ankiety chyba nie mogę w niej zagłosować?
 3. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Najlepsze jest to, że przez PayPal można jeszcze kupować paczki... Lewy dolny róg:
 4. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Bo odejść to trzeba z klasą, by w następnym projekcie mieć wybieloną twarz. Facet jeździł po prawie całym świecie i dumnie promował swoje nowe dziecko. Teraz nie może ot tak po prostu sobie zamknąć tego i powiedzieć klasyczne "Było miło, ale się skończyło". Fama poszła już w świat, ludzie zaczynają częściej wypłacać niż wpłacać, a to się skończy wiadomo czym. "Agassi" Piotr 14 dopiero wraca z wakacji na Kubie - nie było go 2 tygodnie, dziwny zbieg okoliczności.
 5. Kiedy Traffic Monsoon upadnie? - Ankieta

  Info z początku listopada:
 6. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Teraz w modzie jest wypłacanie stamtąd pieniędzy, a nie wpłacanie. Osobiście nie wierzę w tą historię o "banku w Dubaju".
 7. Kiedy Traffic Monsoon upadnie? - Ankieta

  Spójrzcie na głosy w ankiecie i kto miał rację - tylko ta najmniejsza liczba osób 3 (6%). Traffic Monsoon upadł, skończył się - brak PayPala zabije tą "firmę". Co się teraz będzie działo? Chaos, panika, strach, natychmiastowe wypłaty = czyli większość zobowiązań nie będzie pokryta = śmierć firmy. https://www.youtube.com/watch?v=xw_OEU2U4W8
 8. [SCAM] Luźne gadki o TrafficMonsoon

  Panowie i Panie nie ma co się oszukiwać! https://www.youtube.com/watch?v=xw_OEU2U4W8
 9. Kiedy Traffic Monsoon upadnie? - Ankieta

  Co tak cicho? Nikt nie wspomniał jeszcze o nowej nowince? Teraz przy Cash Linkach należy obejrzeć reklamę - w skrócie: jeżeli przełączymy w przeglądarce sobie kartę na inną, bądź wejdziemy na swój pulpit (w skrócie będziemy robić cokolwiek innego niż oglądanie reklamy) to wtedy zegar się zatrzyma. Uważam to za pozytywny punkt bo widać, że właściciel jeszcze usprawnia działanie programu, robi coś nowego. To świadczy o jednym, że nie porzucił jeszcze projektu - 90 dni Traffic Monsoon przeżyje - pewne jak w Cypryjskim banku.
 10. TrafficMonsoon adpack 50$ ROI 110% - trafficmonsoon.com

  Ten temat to jakiś totalny festiwal żenady! Jest to po pierwsze mój ostatni wpis w tym temacie bo dyskusja w takim "gronie" osób mnie po prostu najzwyczajniej w świecie przeraża. [---] atakowanie innego użytkownika pepperoniss - [---] Tabelka równie dobrze mogła być spisana z obrazków screenów kont TM w internecie, do tego jest bardzo łatwo policzyć z tej tabelki kto ile zarobił itd. Tylko co miało temu dowieść? Na początku miała być to bomba, teraz tylko informacja... [---] offtop - to nie jest wątek o prywatnym życiu innego użytkownika Do tego te pisanie takich bzdur typu: "nie mogę powiedzieć od kogo", "nie mogę zdradzić mojego informatora", "popytałem parę osób i mam dane, ale one są przerażające i nie mogę ich przedstawić", do tego straszenie policją itd. Cytowanie, prostowanie każdej wypowiedzi, głupie tłumaczenie, pisanie o tym samym 100 razy, zadawanie ciągle tych samych pytań, pytanie się innych o odpowiedzi na pytania gdzie wiadomo, że nie dostanie się odpowiedzi zwrotnej oraz wiele innych "smaczków"... CYRK TOTALNEJ INTELEKTUALNEJ TANDETY, gdyby rozdawali jakieś nagrody w internecie na najgorszy temat roku to właśnie ten temat byłby solidnym kandytatem na podium, a nawet złoto... W wielkim skrócie o całym temacie: Rycerze Jedi: TM to piramida, TM Polska to oszuści i naciągacze, TM banuje konta za nic, bla bla bla itd. Zombii TM: O co Wam chodzi? Każdy wie, że TM to piramida finansowa, program typu revenue sharing, upadnie to upadnie, bla bla bla itd. Teraz podnieście powyższe wypowiedzi do potęgi 10 i tak wygląda mniej więcej ten cały temat. Ja wychodzę z tej piaskownicy, bawicie się dalej dobrze . Pozdrawiam! *Powyższy post nie ma w celu nikogo obrazić, tylko przedstawia opinię jak to wygląda okiem obiektywnej osoby która nie zagłębią się w tą całą jałową dyskuję która końca szybko zapewne nie ujrzy. Na forum nie ma obowiązku aby użytkownik był zobligowany do czytania każdego wątku. Jeśli Ci nie pasuje - nie musisz go czytać, ale i go nie zaśmiecaj.
 11. TrafficMonsoon adpack 50$ ROI 110% - trafficmonsoon.com

  Cała prawda o TM została napisana TUTAJ. Ciąg dalszy... Ja się tylko dziwię jak moderator który posiada ponad 7000 postów, zna programy typu RS nie od dzisiaj robi jakiś cyrk totalnej żenady. Zadaje pytania wszystkim od kilkunastu stron wraz ze swoim kolegą doskonale wiedząc, że nie dostaną na nie odpowiedzi, taka trochę syzyfowa praca. Zdecydowana większość ludzi wie czym jest TM, kto chce poczytać o założycielu Charles Scoville znajdzie bez problemu informacje na jego temat. Facet nie od dziś siedzi w podobnych stronach. Tylko co z tego? Nadal nie wiem po co drążyć ten sam temat który był wałkowany tutaj po raz tysięczny. Do tego wyszła jakaś sprawa z użytkownikiem Simek - być może to jakaś wyimaginowana osoba - nie wiem to tylko moje domysły, nie siedzę tutaj długo więc nie będę zagłębiał się w kolejny bezsensowny temat. Tutaj macie ciekawe linki: 1. Traffic Monsoon 2. Filmik Tylko nie jest to żadne odkrycie Ameryki, facet się dziwi, że blokują mu konta, jeżeli cały czas prowadzi wojnę na temat podobnych stron. Ludzie ogarnijcie się w końcu, jesteście dorośli! Uprzejmie proszę o porzucenie zwyczaju używania koloru czerwonego do pisania tekstów w sytuacjach gdy może to być uznane za ingerencję moderatorską.
 12. TrafficMonsoon adpack 50$ ROI 110% - trafficmonsoon.com

  Więc po co przyjacielu w to ciągle brniesz i drążysz ten sam wątek od "x" stron w tym temacie? Jak dobrze wiesz, że odpowiedzi nie uzyskasz. Wielkie korporacyjne giganty, banki itd. również spekulują, czasami kłamią w swoich kwartalnych bilansach itd. Co zrobisz? Nic nie zrobisz. Jezusem świata również prawdopodobnie nie zostaniesz. Każdy ma wolną wolę. Powiem Ci lepiej... Nie wiesz nawet kiedy możesz umrzeć, ale póki żyjesz to korzystaj i ciesz się z tego co masz, a jak już cała maszyna padnie to mówi się po prostu trudno. Każdy ma swój rozum i każdy wchodzi w ten biznes akceptując regulamin bodajże, że ma ukończone 18 lat bądź jest pełnoletni. Równie dobrze można mieć pretensje o horoskopy w telewizji i nie tylko, że to naciągacze naiwnych osób. Równie dobrze można mieć pretensje do różnych osób sprzedające cudowne święcone wody po 50 zł bądź nawet więcej starszym osobom które przeżyły II WŚ nie wiedzące tak naprawdę co to jest dzisiejsza era kapitalizmu... Tak to już działa i niewiele z tym zrobisz. Możesz stać pod monopolowym, czy kioskiem z papierosam i każego człowieka umoralniać, mówić o szkodliwości tych używek. Tylko powiedz szczerze, co Ci to da? Tracisz niepotrzebnie tylko swoją cenną energię i czas, zamiast tego możesz budować coś pozytywnego, coś na własny rachunek, coś co Ci przyniesie jakiś rezulat wpływający korzystnie na Twoje życie. Taka rada: RÓB SWOJE Ostatni akapit został wymoderowany poprzez zmianę koloru wpisu gdyż potencjalnych czytelników wpis na czerwono mógł wprowadzać w błąd, że pochodzi od moderatora. Kolor ten, choć nie zastrzeżony, zwyczajowo przyjmowany jest dla wpisów moderatorskich więc w niektórych przypadkach konieczna jest moderacja wpisu z powodu użycia przez użytkownika tego koloru.
 13. TrafficMonsoon adpack 50$ ROI 110% - trafficmonsoon.com

  Panowie, ale totalna żenada, niczym dzieci w piaskownicy kłócące się o swoje zabawki! O czym Wy piszecie i po co Wam ta długa jałowa dyskusja na wiele stron? Przecież i tak nic z niej konkretnego nie wyniknie. Każdy biznes może upaść i tutaj nikt nie odkrył żadnej Ameryki: - Kodak - Nokia - Ludziom na Cyprze rząd zabrał pieniądze z kont bankowych - Grono.net (nawet domena została sprzedana) - Nasza-klasa.pl umiera - Powoli zipie ostatnim tchem Gadu-Gadu (ostatnio zostało kupione przez nową firmę) - Amber Gold - Wiele firm po upadku komunizmu w roku 1989 - itd. Gdyby ludzie nagle zaczęli szturmem wypłacać pieniądze ze swoich kont bankowych to duża część nie zobaczyłby swoich pieniędzy, banki nie mają tyle pieniędzy i pożyczają pieniądze których nie mają - tak to mniej więcej w dużym skrócie działa. To, że TM upadnie to jest pewne, ale kiedy? Nad tym możecie sobie tylko gdybać, czy za pół roku, rok, a może to jeszcze pociągnie 5 lat tylko zmienią się prowizje od zarobków na mniej atrakcyjne. Jak ktoś jest wróżką niech napisze, co będzie za 10 lat... - Wpłacanie dużej ilość pieniędzy do TM jest idiotyczne (zresztą każdy kto prowadzi jakąkolwiek firmę, potrafi zarządzać pieniędzmi ten zna te całe podstawowe zasady odnośnie zarządzania kapitałem). Tak samo jak w każdym innym podobnym biznesie (i nie tylko do revenue sharing), nie inwestuje się ponad własne możliwości finansowe. Dwie osoby (lub więcej) z forum mają olbrzymi ból, że ktoś tam nie odpowiedział na ich pytanie. Wyzywają od oszustów i się dziwią, że zostali wyproszeni z grupy gdzie od razu z góry zakładali niemiłe dyskusje. Naprawdę Was to dziwi, że mało kto chce rozmawiać z osobami które odgórnie narzucają swoje argumenty nie przyjmując do wiadomości innych? Odnośnie poniesionego ryzyka na stronie TM Polska jest wszystko ETYCZNIE wyjaśnione, jest napisane, żeby pouczać innych i uświadamiać o ryzyku. Wszystko jest tak naprawdę przedstawione kawa na ławę więc nie wiem jak można mieć pretensje o coś do kogoś? *Nie jestem żadnym zwolennikiem, ani promotorem TM Polska, po prostu swoje przeczytałem i widziałem. Jest podana informacja o ryzyku. Nie lubię po prostu jak ktoś sieje jakąś dezinformację. Każdy kto myśli, że jest to finansowe perpetuum mobile typu "wpłacam i już nigdy nie będę pracował bo jestem ustawiony do końca swojego życia" jest po prostu naiwny jak dziecko z wyżej wspomnianej już na początku piaskownicy. W takich biznesach najważniejsze jest KIEDY W TO WEJŚĆ I KIEDY Z TEGO WYJŚĆ. Traffic Monsoon ogólnie moim zdaniem jest bardzo dobre do promocji swoich witryn czy aukcji. Reszta to dla mnie tylko miły dodatek i tyle. Prawda o TM w pigułce...
 14. Typowanie w internecie - czy warto

  Opłaca się grać, jak się wygrywa! Zakłady bukmacherskie to nie tylko typowanie meczów, to również zrzutki na typy, wykorzystywanie bonusów, surebety czy inne ustawione mecze. Cała spirala hazardu, dla innych hobby i pasja. Warto jak jest się w tym dobry.
 15. Niezależność finansowa? Piękna rzecz, każdy do niej tak naprawdę dąży. Dlatego bogatsi są coraz bardziej bogaci, koło jest zamknięte.
 16. Zarabianie w internecie... Zależy wyłącznie od naszego pomysłu, chęci czy innego patentu. Dosłownie można zarabiać na wszystkim. Można sprzedawać postacie czy itemy z gier np. Tibia, prowadzić bloga reklamować się, pisać artykuły sponsorowane, być grafikiem, albo innym webmasterem i dorabiać jako freelancer. Niektórzy na gumtree zatrudniali nawet spamerów czy inne osoby do plucia jadem w komentarzach u konkurencji. Strony typu mypay, czy właśnie inne HYIPy to również zarabianie w internecie. Od czego zależeć będą nasze zarobki? Oczywiście od wkładu i jakości naszej pracy. Należy zdać sobie sprawę, że najczęściej początki bywają niezwykle trudne, ale jeżeli poczuje się tą żyłkę, pierwsze pozytywne rezultaty to później to już jakoś leci. Ważne jest to, aby się nie poddawać, szukać nowych rozwiązań, innowacji itp. Reszta przyjdzie sama. A I BĄDŻCIE CIERPLIWI W TYM CO ROBICIE. Już podobno Jezus Chrystus mówił kiedyś, że trzeba w życiu być cierpliwym. Dążcie powoli do swojego celu! Wyciągajcie z każdej porażki odpowiednie WNIOSKI, uczcie się na własnych błędach. Myślcie pozytywnie!
 17. Moj pierwszy milion...

  Świetna historia, ale zakończenie jeszcze lepsze. Dzisiaj pieniądze to są w internecie! Odnośnie filmiku o "Karkosiku" to ten schemat "pierwszego miliona" u "milionerów" się powtarza. Nikomu nic nie zarzucam tutaj, broń Boże! Ale opowieść wygląda tak: otworzył bar, później fabrykę oranżady i tak oto zarobił pierwszy milion. Zresztą ja nie żyłem w tamtych czasach więc nie wiem jak było, ale podobnych historii typu: "naprawiał auta, otworzył sklep, zarobił milion" jest na pęczki. Ile w tym prawdy, ile szczęścia, ile układów... tego nikt pewnie się nigdy już nie dowie. Aha i nie zagląda się komuś do portfela!
 18. Jestes nowy na forum? Przedstaw sie w kilku slowach

  Witam wszystkich! Dopiero co się zarejestrwałem na forum, bardzo tutaj jest przyjemnie. Dowiedziałem się o wielu sprawach związanych z pieniędzmi o których nie miałem jeszcze pojęcia. Na forum trafiłem przez przypadek. Prowadzę też swojego bloga i jestem skłonny wymienić się linkami.
×