Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Omnibetpl

Forumowicz
 • Content count

  361
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Omnibetpl

 • Rank
  Doświadczony inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  UK

Recent Profile Visitors

1072 profile views
 1. W co zainwestować 40k zł?

  @AdrianM Nasi Experci dopasowują się do wymagań klientów. Jeśli już ktoś podaje typy z w/w buków to jest sporadyczne i najczęściej po konsultacji z klientami. Nie wszyscy mają wszędzie limity, jest wielu graczy którzy rozsądnie rozbijają typy i dzięki temu długo mogą grać w danej firmie. Często takie typy podawane są czysto informacyjnie, po najniższej stawce. Wszystko zależy od typera i jego klientów. Jednak na pewno typerzy starają się podawać typy z najlepszych dla gracza bukmacherów.
 2. W co zainwestować 40k zł?

  Jeśli ktoś szuka sprawdzonego sposobu do inwestycji polecamy....zakłady bukmacherskie. Tak, zakłady bukmacherskie właśnie. Pewnie wielu złapało się za głowę, bowiem utarło się, że to hazard i wysokie ryzyko. W ten sposób przedstawiane są zakłady w mediach, a co więcej w podobnym tonie wypowiadają się sami bukmacherzy, którzy kreują zakłady jako dobra zabawa, dając fajne bonusy na popularne dyscypliny i mecze (jak teraz na Euro). Jest to sprawdzony sposób, który bukmacherom przynosi niewyobrażalne zyski - czyli przeciętny kibic zagra sobie coś dla zabawy = najprawdopodobniej przegra. Zrobią to tysiące osób i bukmacher ma fajny zysk. My idziemy inną drogą, współpracujemy z doświadczonymi typerami, którzy grają niszowe sporty, mniej popularne dyscypliny gdzie bukmacher ma podobną lub mniejszą wiedzę (nie ma przewagi nad graczem). Stawiamy na stabilny i długoterminowy zysk, obalamy wszelkie stereotypy związane z zakładami. Jest to bardzo dobry sposób na pomnażanie kapitału, ale trzeba robić to z głową i cierpliwie. Poniżej obrazek, który w skrócie prezentuje na czym to polega. Jeśli ktoś ma jakieś pytania zapraszamy do kontaktu i współpracy.
×