Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Jack

Forumowicz
 • Zawartość

  1972
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

76 Wspaniały

O Jack

 • Tytuł
  Weteran

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. @Epawel88 Ty szukasz zaczepki. Napij się czegoś na uspokojenie. Jak narazie masz szczęście że nie widzą tego moderatorzy bo już byś dawno był zjedzony i zbanowany na jakiś czas. @Marksman pisał tylko o tym że piszesz to co nie powinno być pisane w tym wątku. I jak narazie wylewasz tutaj swoje żale i nic poza tym. Wszystko jak narazie jest u Ciebie na NIE. Wluzuj, zluzuj majty. popuść pasek u spodni bo może zaciasno się ścisnąłeś i porozmawaj z nami jak normalny człowiek i użytkownik tego forum. Też jestem z Polski i nie mam problemu z logowaniem... czasem występują problemy ale jak ktoś trzyma nerwy na wodzy to przechodzi to bez powikłań.
 2. Niestety @Epawel88 ... @Marksman ma rację. A na stronę można zalogować się bez problemu ( jest godz 16:20). Nie wiem w jakim państwie mieszkasz ale to może być powód tego że nie możesz się zalogować.
 3. O czym ty piszesz. To nie żaden reflink tylko link do wątku innego coinpot. Czytaj ze zrozumieniem a nie na od............l.
 4. Nie o tym CoinPocie @Arwanii pisze. Chodzi mu o CoinPot gdzie zbierają się coiny z Bonus Bitcoin i z Moonów Bitcon ltc btc dash i bit fun.
 5. Reklamy w CoinPot? W którym miejscu? Czasem z Bonus Bitcoin jest się trudno wylogować i wydawać się by mogło że to nastąpiło a tak naprawdę jesteś dalej zalogowany po otwarciu ponownym przeglądarki. Miałem tak wielokrotnie i faktycznie czas leciał jakby ktoś przed chwilą puścił claima.
 6. Portfel btc bez weryfikacji

  Z Electruma możesz jedynie sprzedać komuś najlepiej zaufanemu na jakiejś sensownej umowie między Wami. Też możesz ale jest to na tyle ryzykowne że musiałbyś dobrze zweryfikować taki kantor.... jak również przez takie strony jak np. AdvCash w formie przelewu ale nie pamiętam czy też przy limicie nie ma weryfikacji. Były tam też swego czasu karty do bankomatu czy są teraz nie wiem bo już z AdvCash nie korzystam.
 7. Portfel btc bez weryfikacji

  Electrum jest do przechowywania i przelewów... nie służy do wypłat z bankomatów.
 8. Portfel btc bez weryfikacji

  Piszesz o portfelu do przechowywania btc czy do wypłat w bankomatach bo to jest różnica.
 9. Portfel btc bez weryfikacji

  A gdzie są portfele btc z weryfikacją? ... ciekawe co piszesz ale czy nie mylisz portfela btc z czymś innym? Jeden z lepszych Electrum bez żadnej weryfikacji co by to nie miało znaczyć.
 10. @Epawel88 czego Ty się tu doszukujesz? Przecież Ci już napisałem że admin co będzie chciał to z Tobą zrobi... nawet wydyma Cie bez mydła. Pójdziesz do sądu założysz mu sprawę? Widzę jednak że nie piszesz prawdy na moje posty... wierzysz bezgranicznie adminowi w to co on pisze i co robi. Napij się medykamentu uspakajającego i zacznij racjonalnie podchodzić do świata hyip. @Epawel88 zluzuj majty bo Cię bardzo uciskają. BEZ OBRAZY
 11. Widzę że pojęcie o tym wszystkim masz więc trzymaj się tego a dobrze na tym wyjdziesz.
 12. Używam Faucethub od paru lat... wypłacałem różne waluty i różne ilości i nigdy nie miałem żadnego problemu z jakąkolwiek wypłatą. Powiem szczerze że nie czytam regulaminów bo są to tylko słówka, słówka i tylko słówka i nic poza tym. Jak będą mieli cokolwiek zrobić to i tak zrobią żebyś nie wiem co robił to i tak Cię oszwabią i nic z tym problemem nie zrobisz. To jest półświatek... resztę sobie sam dopowiedz. Jeśli uważasz że prowadzą to uczciwi ludzie to lepiej zrezygnuj ze świata hyip.
 13. @Epawel88 jak najbardziej może być ten sam. A inaczej mówiąc na taki jaki masz podany na Faucethub. Możesz go w każdej chwili zmienić na jaki sobie życzysz ale chcąc dalej wypłacać z Cointiply musisz powrócić oczywiście do takiego jaki podajesz w Cointiply.
×