Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
stelcon

Forumowicz
 • Content count

  902
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Excellent

About stelcon

 • Rank
  Syntrade Lider

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://skuteczny-inwestor.webnode.com//
 • GG
  1980042

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  opolskie
 1. Wypłaciłem BTC z Jarvisa z 3 kont oraz 0,9 LTC z czwartego. 12 list. zleciłem na jednym koncie i to zostawiłem... Wczoraj patrzę i status Success. Widząc info na forum, że ludzie też wypłacili, zacząłem zlecać wypłatę na drugim koncie. Zauważyłem jedną rzecz, jak zaraz po anulacji wypłaty i zleceniu ponownie macie status PROCESSING - to nie wypłaci od razu. Ale jak zmieni Ci się status na AWAITING - od razu w historii BTC pojawia się LEAVE PROJECT, a pozniej zmienia się status w ogólnej historii na SUCCESS. Jak już z 2 konta wypłaciłem, próbowałem na trzecim i się poddałem. Ale dziś rano przy 3 próbie od razu status AWAITING i za chwile wypłacone.
 2. Kupię CTO Cloud Token

  Proszę zapoznac sie z regulaminem targowiska
 3. Wracając jeszcze do afiliacji: mając depozyt powyżej 500$ i jednego poleconego, który ma 500$ dostaję z niego prowizję ? Gdyby polecony miał mniej niż 500$ nie otrzymam z niego prowizji. Dobrze rozumiem ?
 4. [SCAM] Kup weksel - Polska strona - kupweksel.pl

  Ja wrzuciłem w weksel 8 - 200 zł, a po naliczeniu (sprzedaży weksla na drugi dzień po 24.00) mam 231 zł
 5. [SCAM] Kup weksel - Polska strona - kupweksel.pl

  Wrzuciłem na próbę 200 zł. Zainwestowałem w weksel 8. Zobaczymy jak to działa
 6. Wypłacalność Recyclix

  Wypłata w BTC jak zwykle w kilkanaście minut doszła.
 7. Podsyłam informację prosto od właściciela Promoteam. Jeżeli masz założone konto na firmę w Promoteam, to za zakup miejsc reklamowych możesz otrzymać fakturę. Ale faktura zostanie wystawiona z Vatem 0. Więc jak ją rozliczyć należy się dowiedzieć w swoim biurze rach. Prawdopodobnie należy zapłacić 23% Vatu, ale nie znam się na tym więc proszę tego nie brać jako pewnik. Wypłaty jak pisałem wyżej: Ty wystawiasz fakturę za usługi marketingowe a firma wypłaca Ci pieniążki na konto.
 8. Mam konto na firmę w Promoteam od 4 miesięcy, nie dostałem żadnej faktury za zakupione miejsca reklamowe. ( Choć może dlatego, ze o nic takiego nie prosiłem...) A żeby dostać wypłatę z tego konta Promoteam - to ja muszę wystawić Promoteam fakturę. Oni na jej podstawie przelewają mi pieniądze na konto firmowe. Więc jeżeli Ty dostałeś fakturę za zakupione miejsca reklamowe daj znać, pogadam z właścicielem na ten temat
 9. Potwierdzam, dostaję regularnie co miesiąc wypłaty. Sprostowanie do postu kolegi ryzykant. Jeżeli zakładasz konto na firmę, to nie Ty dostajesz fakturę z zerowym Vatem, tylko Ty musisz taką wystawić Więc nie jest to Twoim kosztem. Ja np. nie jestem płatnikiem Vat, więc wystawiam rachunek/fakturę na usługi marketingowe gdzie kwota brutto = kwocie netto.
 10. WowApp - www.wowapp.com

  Tak naliczenia są raz dziennie. Nie przejmuj się coś Ci tam na pewno naliczy
 11. PM a sugerowana zmiana hasła

  Zawsze możesz klikać CANCEL i wchodzisz na konto.
 12. Oczywiście obcięli o połowę oprocentowanie paczek XS itd... Co za ... :/
 13. Kantorek "Stelcon" - sprzedaż PM

  Sprzedam 59 $ na PM kurs 3,95 = 233 zł za całość mBank, Ing, Credit-Agricole
 14. Pierwsze wypłaty po restarcie - cofnęli... Wczoraj zleciłem 5$ na Pm i dziś rano doszło Gdyby zeszli z oprocentowaniem do 2% jak dawniej pewnie zdołaliby trochę odbudować pozycję na rynku... Choć na 6% w tamtym roku dosyć długo pociągnęli i udało się wielu osobom fajnie zarobić.
×