Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Filip323

Stażysta
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Filip323

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. Może zamiast sprzedawać cesję praw do polisy to lepiej zerwać polisę, i przy pomocy odpowiedniej Kancelarii odzyskać opłaty pobrane niezgodnie z prawem? (Niezgodnie z prawem, tzn. za wysokie są).
 2. Witam, Agenci bardzo często wprowadzają w błąd, lub po prostu o czymś nie informują. Np. przy tych ubezpieczeniach z ufk czy polisolokatach, nie spotkałem się żeby któryś z agentów informował o kosztach prowadzenia konta. Źe wynosi to rocznie średnio 7-8%. Z czystego wnioskowania wychodzi, że taka polisa powinna zarabiać na siebie min. 10%, a żebym miał 2% zysku. Jest to niewielki zysk, przy dużych wymaganiach mimo wszystko. A można zerwać taką polisę, ale trzeba wiązać się z tym, że nie wszystkie pieniądze wrócą.
 3. Witam, jeżeli chodzi o polisy inwestycyjne, to niestety ale niosą za sobą straty w większości przypadków. Agenci nie informują ile kosztuje prowadzenie takiego rachunku i wychodzi to średnio 7-8% w skali roku. A przy zerwaniu tracimy wszystko...
×