Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
glock

Forumowicz
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About glock

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 1. CoinMetro to kryptowalutowa platforma z własnym tokenem XCM. W ramach programu poleceń zdobędziemy tutaj łatwe 5€ na start + 5€ za każde polecenie. Weryfikacja odbywa się bardzo sprawnie, bonus dopisywany jest po kilku minutach i od razu możemy go wypłacić. Czysty link: https://coinmetro.com/ 1. Rejestrujemy się z linku polecającego. Mój reflink to: https://go.coinmetro.com/#/account/signup?ref=glokk23 Klikamy sign up, tworzymy nasze konto. 2. Następnie skanujemy kod QR, który na telefonie przerzuci nas do strony z weryfikacją. Potrzebny będzie dokument tożsamości, selfie, oraz potwierdzenie adresu. Weryfikacja jest zatwierdzana w ciągu ok. godziny. 3. Dokonujemy pierwszego depozytu. Możemy wpłacić dowolną kwotę, np. 1€ za pomocą przelewu, karty (Revolut nie działa, osobiście użyłem karty z polskiego banku), lub wpłacić drobną sumę w kryptowalucie. Bonus dopisywany jest w ciągu kilku minut (w tokenie XCM). Możemy go od razu zamienić i wypłacić. Możemy zapraszać znajomych i zdobyć kolejne premie. 5€ otrzymują obie strony. Zapraszam do skorzystania
 2. Obligacje - Autosurfon.pl

  Ale wypadało by na oficjalnym forum serwisu as poinformować użytkowników. Aż żal mi się ich robi, gdy widzę, jak co dzień nowe tematy powstają - co z wypłatą, od miesiąca wypłaty nie mam itd. Chyba rozsądniejsze jest poinformować użytkowników co się dzieje, niż zostawić ich w niewiedzy.
 3. Pomagamy innym

  455,35 zł
 4. Obligacje - Autosurfon.pl

  Nie podajemy danych kontaktowych w postach. Później dziwisz się, że padasz ofiarą oszustwa. Szkoda, że jeszcze haseł łaskawie na forum publicznym nie raczyłeś podać...
 5. Obligacje - Autosurfon.pl

  Witam, na support nie ma co liczyć, a na forum as to jeszcze bardziej odpowiedzi nie otrzymam, więc piszę tutaj. Poprosiłem o zmianę paypal, bo na obecnym chwilowo trwa pewna sprawa z oszustwem i muszę powysyłać wszystkie potrzebne dowody toższamości itp - kto miał taką sytuację ten wie. Więc jeśli administrator byłby na tyle uprzejmy i zmienił adres, to byłbym wdzięczny.. Co do wypłaty to czekam od 13.01, ale zaczekam jeszcze trochę.
×