Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Eopcje

Partner forum
 • Content count

  142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About Eopcje

 • Rank
  Aktywny inwestor

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://www.eopcje.pl

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Lokalizacja:
  Opcje binarne
 • Zainteresowania
  Świat opcji binarnych
 1. Brokerzy

  Polityka regulatorów jest taka, aby ograniczyć opcje super-krótkie typu 1 min. itp.
 2. uTrader

  Skoro broker zarabia na Twojej stracie, to czym większy broker tym lepiej. Jeśli masz obawy to zrób odpowiedni money management i nie trzymaj zbyt dużych środków na koncie tylko je wypłacaj systematycznie. Ponadto pilnuj wykresów, choć 100% pokrycia z MT4 mieć nie będziesz. Dodatkowo zrób sobie weryfikację konta przed złożeniem depozytu.
 3. uTrader

  Nie ma reguły. Są brokerzy - scamy, którzy praktycznie w ogóle nie wypłacają. Są brokerzy, którzy wypłacają do wysokości depozytu, i też można ich dołączyć do katalogu scam. Są też brokerzy, którzy pozwalają na wypłatę depozytu i zysków ale do określonego limitu. Ten limit jest kwestią indywidualną. W najlepszym wypadku broker po prostu traktuje Cię jako persona-non-grata. Podobnie jak to jest w kasynach, gdy wygrywasz regularnie jesteś stamtąd wypraszany. W gorszym przypadku zaczynają się problemy z weryfikacją, dziwnie reagujące wykresy na platformie, zmasowany atak tzw. doradców, którzy chętnie pomogą pomnożyć Twoje pieniądze. Doradca otrzymuje jednak pensję od firmy, która zarabia na Twojej stracie. Jak więc takie "doradztwo" miałoby wyglądać? Jak to dokładnie działa możesz przeczytać tutaj: http://www.timesofisrael.com/the-wolves-of-tel-aviv-israels-vast-amoral-binary-options-scam-exposed/ http://www.timesofisrael.com/ex-binary-options-salesman-heres-how-we-fleece-the-clients/ Jest też najwyższa liga brokerów, gdzie nie ma woli ani potrzeby stosowania powyższych praktyk. Ale takich brokerów można wyliczyć na palcach jednej ręki.
 4. jaki wyplacalny broker z MT4?

  GDMFX jest wypłacalny, choć niedawno stracili licencję australijską. Ł
 5. uTrader

  Największym zaufaniem zgodnie z rankingiem darzymy Dukascopy, jeżeli ktoś myśli o poważnych pieniądzach na tego typu inwestycje to jest to naszym zdaniem najlepszy wybór. Co do pozostałych brokerów z listy, to w przypadku każdego jakieś problemy się zdarzają, ale dotyczy to głównie dużych kwot albo np. bonusów. Z jakiegoś jednak powodu część brokerów nie poddaje się licencjonowaniu. Po ostatnich zmianach licencje CySec są dużo bardziej restrykcyjne a tym samym zaufanie do podmiotów objętych ich licencją powinno rosnąć.
 6. uTrader

  Jezeli podmiot ma siedzibę na Wyspach Marshalla, to nie może on być licencjonowany przez CySec. Utrader nie posiada więc żadnej licencji. Nie jest to broker najwyżej oceniany w naszym rankingu.
 7. uTrader

  Przeczytaj najpierw recenzję tego brokera. Nie wiem, kto Tobie zasugerował, że ten broker posiada licencję CySec.
 8. E-opcje, nowa odsłona serwisu

  Raczej skupiamy się na tych, którzy mogą trafić na naszą topową listę, ale rzeczywiście jeśli taka recenzja miałaby walor ostrzegawczy to może powinniśmy pochylić się nad tym brokerem w formie nawet krótkiego DD.
 9. Na rynku opcji binarnych nie ma brokerów typu ECN. Broker zawsze więc zarabia na stracie inwestora.
 10. Nigdy nie należy korzystać z usług tzw analityków brokerów opcji binarnych.
 11. Z jednej strony nieznajomość regulaminu szkodzi ale z drugiej strony stosowanie tego typu praktyk jest poniżej pasa. Nie powinno się karać za brak aktywności, co najwyżej wyprosić z systemu z jednoczesną refundacją środków.
 12. Którą platformę wybrać?

  To, że broker zarabia na Twoich stratach nie musi oznaczać automatycznie, że będzie Cie oszukiwał. Jeśli posiada odpowiednią renomę, to nie będzie pozwalał sobie na takie praktyki. On i tak swoje zarabia.
 13. 16 wytycznych KNF, które zobowiązują brokerów do ich zastosowania do końca września. Szczegóły
 14. To nie jest temat do tego typu pytań, ale zerknij sobie na temat o Dukascopy.
×