Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
DawiMiko6680

Forumowicz
 • Content count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About DawiMiko6680

 • Rank
  Inwestor

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

262 profile views
 1. Inwestycja 100k

  U mnie też już od dawna nic się nie spłaca. Może ktoś kto mieszka blisko wybierze się do siedziby firmy i sprawdzi cy jeszcze działają...?
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  A na chwilę obecną można jeszcze kupować od pro-zysku jakieś nowe pożyczki czy już nie? Mam alokację ustawioną nisko, że więc nie wiem.
 3. Inwestycja 100k

  Ja się też chępnie podepnę pod pozew zbiorowy. Panowie i Panie zacznijmy cos działać!!
 4. Inwestycja 100k

  Może ktoś kto mieszka blisko by się wybrał do siedziby firmy i sprawdził czy ktoś tam jeszcze jest. Jest ktoś z Was, który ma tam stosunkowo blisko?? Ja bym się tam chętnie wybrał, ale mam ponad 600 km...
 5. Inwestycja 100k

  gugu skąd jesteś??
 6. Inwestycja 100k

  Ja się nie mogę dodzwonić do nich. Już chyba w ogóle nie odbierają telefonów. Co proponujecie??
 7. Inwestycja 100k

  Może jakis pozew zbiorowy panowie i panie? Co Wy na to??
 8. Inwestycja 100k

  Możecie się dodzwonić do TPW, bo ja od zeszłego tygodnia próbuję i nic? Zawsze dzwoniłem na numer 781 299 993 i miła Pani odbierała. No a teraz nikt nie odbiera...
 9. Inwestycja 100k

  Mi od kwietnia nic się nie spłaca. A od dwóch dni Pani z TPW już ode mnie nie odbiera telefonu. A Wam udało sie dodzwonić do TPW w środę lub w czwartek?
 10. Inwestycja 100k

  Witam wszystkich. Chyba czas podjąć jakieś konkretne działania, bo rozmowy telefoniczne z miłą Panią do niczego nie prowadzą. Jeśli chodzi o pozem zbiorowy, to ja się jak najbardziej dokładam. Ale tak sobie myślę, że może najpierw wypadałoby się udać do sidziby TPW i porozmawiać z nimi i zapytać co proponują (zwrot kasy albo zawiadomienie odpowiednich służb).
 11. Inwestycja 100k

  Nic sie nie dzieje i nic się nie spłaca... Mi się udało dowiedzieć, że 20 lipca mają pójść przelewy, ale czy dotrzymają obietnicy to nie wiem. Około 15 lipca TPW powinno się też wypowiedzieć na forum i wyjaśnic wszystko.
 12. Inwestycja 100k

  Standardowo nic się nie dzieje i nic się nie spłaca...
 13. Inwestycja 100k

  Mi mija już tydzień od czasu kiedy TPW otrzymało moje cesje (pomijam fakt, iż strasznie długo te cesje do nich szły). Pani mi obiecała, że po otrzymaniu przez nich cesji, mają tydzień na ich zatwierdzenie. Właśnie mija tydzień. I co? I nic!! Cesje nie są zatwierdzone. Dzwonię więc do TPW aby się dowiedzieć, dlaczego tak jest. Miła Pani mnie poinformowała, że ona po prostu nie wie dlaczego cesje nie są zatwierdzone... No i na tym się cała dyskusja kończy. Ona nie wie dlaczego nie są zatwierdzone. Ona nie wie kiedy będą zatwierdzone. Ona nie wie co mogę dalej zrobić. Ona nie wie czy mogę dzwonić do kogoś kto jest odpowiedzialny za zatwierdzanie cecji- ona nie wie czy może podać numer do kogoś kto jest za to odpowiedzialny itp. Czas zabrać sprawy w swoje ręce...
 14. Inwestycja 100k

  Do mnie Pani z TPW oddzwoniła i powiedziała, że jednak jest osoba, która zatwierdza cesje. Może przeczytali moją wcześniejszą wypowiedż? Nie wiem, ale osoba od zatwierdzania cesji już ozdrowiała... Więc czekamy dalej.
×