Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
MartaK

Forumowicz
 • Content count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About MartaK

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • płeć
  Female
 1. To prawda, trzeba wybierać rozsądnie, żeby jak najwięcej skorzystać. Ogólnikowe szkolenia są całkowicie bez sensu.
 2. No właśnie dużo ostatnio się mówi o dropshippingu, chętnie też czegoś się dowiem na ten temat.
 3. Sklep w modelu dropshippingowym

  Magazyn w Polsce.
 4. Zastanawiam się nad sklepem w modelu dropshippingowym. Korzystacie z takich rozwiązań? Myślicie że to dobry pomysł na biznes? Połowa problemow z prowadzeniem sklepu internetowego odpada, zostaje tylko marketing. Tu myślę poszukać agencji która zrobi to dobrze za mnie. Zastanawiam się jeszcze nad kwestiami technicznymi. Widziałam ostatnio raport odnośnie rynku ecommerce. O ile silnik sklepu nie ma większego znaczenia dla klienta tak systemy płatności i wysyłka tak. Im więcej możliwości tym lepiej. Myślę tu od Dotpay - korzystacie? polecacie?
 5. Serwisy aukcyjne są dobre na początek, a później można otwierać sklep internetowy i połączyć działalność.
 6. Tak, to prawda. Trzeba zwracać uwagę na innowacje, śledzić trendy w branży. W ten sposób wyróżnimy się wśród konkurencji, a najważniejsze to zwrócić uwagę klienta.
 7. Dotpay również ma możliwość przyjmowania wpłat w walutach obcych.
 8. Anonimowe płatności

  Proponuje skontaktować się z operatorem płatności Dotpay. Tam otrzymasz fachową pomoc i poradę. Takich informacji najlepiej szukać u źródeł :-)
 9. Tak, to prawda, tym bardziej że Google również zwraca na to uwagę. Strony responsywne łatwiej wypozycjonować.
 10. Zgadzam się, a oprócz e-commerce od razu warto pomyśleć o m-commerce. Wprowadzasz płatności internetowe? Od razu pomyśl o płatnościach mobilnych! To jest przyszłość. Ze swojej strony polecam Dotpay, korzystam od 3 lat i jestem zadowolona. Kluczem do sukcesu jest być o krok przed konkurencją.
 11. To też świetna możliwość dla freelancerów. Nie trzeba wynajmować biura, koszty są naprawdę w porządku. Trzeba mieć tylko pomysł na sturtup.
 12. Pozyskiwanie fanów na fanpage'a

  Zdecydowanie lepiej zainwestować w reklamę FB niż na sztucznych fanów. Przecież po to są fani na FB, aby korzystali z ofert Twojej firmy (kupowali, polecali dalej itp.). Fałszywe lajki niestety są nieskuteczne.
 13. E-sklep

  SPAM
 14. E-sklep

  SPAM
×