Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
artimman

Forumowicz
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About artimman

 • Rank
  Nowicjusz

Metody kontaktu

 • URL strony internetowej
  http://dbm.org.pl

Informacje o profilu

 • płeć
  Male
 • Zainteresowania
  Kryptowaluty: http://preiscoin.dbm.org.pl
 1. [SCAM] Preiscoin - matrca 3x5 - preiscoin.com

  Preiscoina nie ma co obecnie porównywać do Bitcoina, kryptowaluty dzielą setki kodu binarnego podobnie też nie należy tutaj mówić o piramidzie, które z założenia są projektami marketingowymi skierowanymi na oszustwo finansowe. Preiscoin jest projektem technicznym, dość wyjątkowym i bardzo ambitnym, nawet za bardzo aby mogło się udać w krótkim czasie zrealizować ten projekt. Systemy typu HYIP oparte na piramidzie działają bardzo szybko i bardzo szybko znikają, robi się wielki szum, zmasowana reklama, marketing itd. i zwykle max. do pół roku jest już cisza, klienci wycyckani, a po właścicielu który zgarnął pieniądze ani śladu. Tym czasem PRS istnieje blisko rok i się rozwija. Teraz możesz wybrać się na pierwszą polską konferencje Preiscoin na żywo. [spam] Chciałbym zwrócić uwagę na jeden bardzo istotny fakt, na którym bazuje Preiscoin (PRS), czyli mobilne płatności - trend jakiego nie da się powstrzymać. Wszystko wskazuje na to, że jeśli nie uda się Preiscoinowi to pojawią się inni którzy będą chcieli zawładnąć takimi płatnościami, może i walutą cyfrową. Jeśli nie dziś to za 10 lat. A może 100 lat, jak myślisz? Pomyśl... wiem jedno za 100 lat nie będzie nas, stąd jestem za tym aby udało się Preiscoinowi póki mogę skorzystać z szansy budowania biznesu za 25 franków - inwestycji na którą nas stać, wspieram projekt i polecam [---] i po prostu działaj. Dajmy mu szansę jaką ten projekt daje nam, ponieważ kiedy pojawi się inny taki projekt zapewne będzie dostępny tylko dla bogaczy, którzy mają bardzo gruby portfel i bardzo wątpliwym jest że będziesz, będzie mógł z takiej szansy skorzystać każdy.
 2. Richard Branson powiedział niedawno, że istnieją lepsze kryptowaluty od Bitcoina. Oto jedna z nich: [spam] - doskonały pieniądz, który sam na siebie zarabia i dzięki któremu będziesz bogaty lub bogata... Odbierz Preiscoiny za Darmo i zdobądź 1 PRS Gratis [spam] Jak sądzisz, czy wymyślono coś lepszego od Bitcoina, ile na tym można zarobić? Podaj dalej...
 3. Czy 2000 odwiedzin to dużo?

  To zależy, jaki masz cel i kogo ściągasz na stronę, czasem 10 wizyt dziennie może być więcej warte od 100. Zwykle jednak statystyki są nie ubłagane, tzn. więcej wizyt = większy "zysk" (bez względu co rozumiemy pod tym słowem) przy czym do 100 wizyt dziennie praktycznie zysk jest żaden, od kilkuset wizyt dziennie zaczyna się coś dziać... Odp: czyli na tle innych blogów wypadasz typowo.
 4. Szukam konta dla pary bez ślubu

  Internetowe konto moim zdaniem najlepsze w mBanku.
 5. Programy partnerskie - trzeba mieć firmę?

  Jeśli masz sensowny biznes w Internecie najlepiej mieć tutaj działalność gospodarczą, w przeciwnym przypadku takie przychody należy ująć w PIT-36 (lub PIT 37) "inne źródła". Jeśli są w walucie obcej to przeliczyć na złotówki, dołączyć PIT/ZG jeśli w walucie obcej...
 6. Cześć, szukam zainteresowanych inwestycją w programy partnerskie, gwarantujących pewny zysk, choć jak się dowiaduję nie dla każdego... mam nadzieje, że będę mógł popisać, naturalnie polikować trochę i zostaniesz moim Partnerem, polecam się w biznesie internetowym Tak, taka to robota, domyślam się, że bardzo się cieszysz, że dołączyłem?
 7. Gdzie zarobić?

  Programy partnerskie są coraz to ciekawsze i dają coraz większe możliwości zarobku.
×