Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Oski59

Forumowicz
 • Content count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Oski59

 • Rank
  Bywalec

Informacje o profilu

 • płeć
  Male

Recent Profile Visitors

131 profile views
 1. Pytali o sporo ogólnych informacji, o numery kont bankowych, o zabezpieczenia, umowy i regulaminy. Prawdopodobnie ktos nie otrzymał swoich środków z profilu na konto, stad cała sprawa - ale to jedynie moja konkluzja.
 2. Witam, w dniu dzisiejszym byłem w okolicznej komendzie policji w sprawie fast invest, wezwany w charakterze świadka. Nie uzyskałem żadnych informacji, jednakże zalecam szczególna ostrożność. Zainteresowanie się służb raczej nie wróży nic dobrego.
 3. Witam: 1. Zlecałem wypłatę kilkukrotnie, bez problemów zawsze na czas. 2. Dzwonili do mnie również z obsługi klienta co tak samo uznaję za pozytyw. Możliwe, że to forma weryfikacji, nie wykluczam też zwyczajnego odzywania się do pożyczkodawców którzy wstrzymali bądź wyprzedali sporą część lub całość swoich pożyczek, tak było w moim przypadku. 3. Strategia w moim przypadku zmienia się w zależności od ilości dostępnych środków. Jest to jedna z wielu form inwestycji w których jestem aktywny, stąd na chwilę obecną pełna reinwestycja i systematyczne poszerzanie kapitału w okresach kwartalnych o stałe sumy. Pozdrawiam
 4. Moje wrażenia - wszystko w porządku. Raty na czas, ciągła cyrkulacja możliwych pożyczek, ewentualna sprzedaż pożyczki również realizowana natychmiastowo. Osobiście nie mam narazie nic do zarzucenia serwisowi.
 5. Wyglada to bardzo ciekawie, jednakże skąd Twoja pewność o realnych naliczeniach i realnych zarobkach? Na stronie bardzo ładnie opisane jest zmęczenie hyipami i oszustwami - co jednak miałoby mnie przekonać iż ta strona nie jest kolejnym?
 6. Nurtujące pytanie o rynek forex

  Trudny jest w dzisiejszych czasach również wybor wiedzy która rzeczywiście jest sensowna i w praktyce nam się przyda.
 7. Mnie nie przestała, jednak gdy testowalem stronę to po odsprzedaniu pożyczek kasa natychmiast trafiła na saldo a dwa dni później na konto.
 8. Aktualności i komunikaty Recyclix

  Właśnie zdałem sobie sprawę (przez to całe zamieszanie nie dostrzegłem tego), że z mojego konta zniknęły procesy trwające na łączną ilość odpadów wysokości około 1850kg, także robią sobie co i jak chcą już bez żadnych skrupułów
 9. Zwrot śmieci

  Z zabranych 2630kg oddali 85kg. Partnerce z 440kg oddali 90kg.
 10. Wpłaty/Wypłaty

  O dziwo do mnie dziś dotarła po 4 dniach roboczych wypłata około 270e na konto bankowe, wiec jest nadzieja, odblokowali mi również przycisk sprzedaj wcześniej niż mówili w mailu który otrzymałem.
 11. Aktualności i komunikaty Recyclix

  Byłem ciekaw ile czasu musi upłynąć, zanim tego typu artykuł się pojawi. Teraz natomiast interesuje mnie, co da owe ,,zainteresowanie" KNF
 12. Wnioskuje więc po odpowiedziach, że na chwile obecną nikt z Was nie zna firmy/programu/biznesu który po zweryfikowaniu okazał się całkowicie ,,REALNY". Jeżeli jednak coś takiego miałoby miejsce - proszę o kontakt Pozdrawiam
 13. Ja natomiast jestem ciekawy odpowiedzi na pytanie zawarte w tytule. Czy jest realny biznes w który można inwestować internetowo poza pozyczkami społecznościowym i kickstarterem (lub kickfurther)?
 14. Bardzo ciekawe. Gdy handlowalem z określonymi regułami jako nowicjusz, to pierwszej nocy handlu na demo podczas gdy spałem z dwóch transakcji o łącznym SL wysokości -600$ wpadło 8k$. Jednak mógł być to fart nowicjusza. Później z kolei odziany w pewną wiedzę również miewalem sytuacje w których transakcje "automatyczne" przynosiły zyski mimo analizy 15 minutowej na 6 par walutowych. Wnioski z tego? Określić system, trzymać się reguł, nie dopuszczać emocji. Właściwie to może być dla mnie dobry kierunek do powrotu na rynek, przynajmniej podjęte decyzję "zapomniałem" aż do otwarcia konta następnego dnia wieczorem, co było jasnym dowodem co działa, a co nie Gratulacje i pozdrawiam
×